μπροστα στα ματια μου μιλουσαν για παγιδα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    μπροστα στα ματια μου μιλουσαν για παγιδα

    τοσο καιρο τους το επαιζα οτι ειμουν αλτσχαιμερ γιατι μελετουσα πολυ καλα οσα εβλεπα οσο αυτοι νομιζαν οτι εχουν να κανουν με καποιο ηλιθιο που θα τον κανουν οτι θελουν με κολπα και τεχνασματα.
    ενω λοιπον μου ελεγαν οτι δεν υπαρχει καμια συνομωσια και που εχω διαπιστωσει προ πολου φυσικα μια μερα πολυ παλιοτερα πριν κορονοιου ειχα περασει απο ενα σημειο που παρατηρουσα ενα περιεργο διακοσμο ενω στη συνεχεια ενω ισχυριζονται οτι δε με παρακολουθουν ακουσα εξω ΠΟΛΑ ΑΤΟΜΑ που συζηταγαν κατι για παγιδα και εδω και τοσο καιρο μελετουσα το φαινομενο αυτο μεχρι να σιγουρευτω οτι εχω κατανοησει ολα οσα εβλεπα και αφου ειδα παρα πολα ακουσα καπιον συνεργατη τους να λεει μπροοστα στα ματια μου ακριβως το ιδιο και αυτος ουσιαστικα εβγαλε στη φορα το σχεδιο τους αφου ο ΙΔΙΟΣ μου αποκαλυψε τι σκοπευαν να κανουν και στη συνεχεια σα να μη συμβαινει τιποτα προσπαθουσε να μαζεψει τα ασυμαζευτα προσπαθοντας να παρει πισω οσα ο ιδιος μου αποκαλυψε και ετσι εγινε ακομα πιο εμφανες οτι ολα αυτα του ξεφυγαν..

    και αφου μπροστα στα ματια μου ακουσα τι σχεδιαζουν και οτι προσπαθουν να μου επιβαλουν ατομο που θα το μου το επαιζε ταχα οτι εχει καψουρα μαζι μου με σκοπο να με μεταλαξει σε αλλο ανθρωπο και στη συνεχεια να αποδιξουν οτι ειμαι επικινδυνος ΠΑΡΑΠΟΙΟΝΤΑΣ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ γιατι συμφωνα με το δικαιο που τους διακατεχει δε μπορουν να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα που συμβαινουν σημερα και ετσι επρεπε να βαλουν οι ιδιοι καπιος βαλτους απο κει που περναγα ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ οτι ταχα γνωριζομαστε ενω εγω τους εβλεπα και αλαζα κατευθυνση αυτοι εκαναν διαφορα οπως φασαρια και αλλα που ολα αυτα ηταν μεσα στο σχεδιο συνομωσιας που ετοιμαζαν

    ΓΙΑΤΙ ΕΘΙΞΑ τα συμφεροντα τους γιατι κατα τη λογικη τους ειμουν υποχρεωμενος να αγοραζω ασκοπα συσκευες για να εξυπηρετω τα συμφεροντα των πλουσιων ετσι οστε οι πλουσιοι να γινονται πλουσιοτεροι και οι φτωχοι φτωχοτεροι επειδη αρνηθηκα να συμετασχω σε αυτο το χαβα υπερκαταναλωσης ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΜΕ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΕΣ ΕΞΑΠΑΤΩΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ οτι ταχα ειμαι επικινδυνος ΓΙΑΤΙ εχασαν λεφτα απο οσους ακολουθησαν το παραδειγμα μου δηλαδη να μην αγοραζοουν ασκοπα οτι να ναι ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΑΣΑΝ ΚΑΜΠΟΣΑ εκατομυρια απο αυτα που θα εβγαζαν απο τους ........... που καθονται και αγοραζουν οτι να ναι λες και δε τους εφτασαν ολα αυτα τα λεφτα που εχουν βγαλει για 500 ζωες ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ για να κανουν επιδειξη χλιδης τυπου εμεις ειμαστε ζαμπλουτοι και εσεις τα βγαζετε με 3 και 60 αυτη ΕΙΝΑΙ Η ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΤΟΥΣ και επειδη τα εβαλα με την υπερκαταναλωση τις ασκοπες αγορες ΤΑ ΕΒΑΛΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΛΟΓΟ που τα χαν μαζι μου οταν ΕΠΑΘΑΝ ΥΠΕΡΚΟΠΩΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟΥΣ ΕΔΙΝΑ ΛΕΦΤΑ γιατι δεν ειναι το επιπεδου τους να μετρανε ψιλα αυτοι θελουν 50ρια και πανω μη παρακουραστουν και ολας και σκεφτοντουσαν οτι αλλοι ολοι κανουν το ιδιο θα μετατρεψουν τα ταμεια σε πουγκι με φραγκοδιφραγκα τοση υπερκοπωση επαθαν και δε μιλω για τη χωρα αυτη αλλα για κατασκοπους αλλων χωρων που οταν τα εμαθαν ολα αυτα που εκανα ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ φοβηθηκαν οτι θα αλαξω το κοσμο ΚΑΙ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΧΩΡΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ και εκαναν σκοπο της ζωης τους να φτιαξουν ενα συστημα εξαπατησης προκειμενου να μεταπεισουν τους καταναλωτες σε αυτη τη τακτικη που ακολουθω χρησιμοποιοντας ενα ............ φαντασμα που εχει τη βαση του σε αλλη χωρα και εχει την αξιωση να παρεμβαινει στα παντα οπως η χουντα

    ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΟΛΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΦΡΑΓΚΟ αφου αν ολοι στραφουν και αγοραζουν μεταχειρισμενα προιοντα με 1ε ενω κανουν 10 ευρω απλα θα μεινουν ανεργοι και θα αλαξουν επαγγελμα και θα γινουν σουβλατζηδες ετσι τοσο καιρο κοροιδευαν το κοσμο για να τους πεισουν να μην ακολουθουν τη δικη μου τακτικη ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ και αντι να πουν την αληθεια δηλαδη οτι ειμαι ΑΝΤΙΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΕΜΠΟΡΙΚΟΣ ΤΥΠΟΣ προσπαθουσαν με απατες και προπαγανδες να πεισουν τους αλλους να μη κανουν οτι κανω και μετα ειχαν και το θρασος να μιλουν και για δικαιο ενω καταπατουσαν το δικαιο

    ΑΣ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΝ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΖΟΡΙ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΝΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΕΜΠΟΡΙΚΟΣ ΤΥΠΟΣ αντι να γεμιζουν το πλανητη ψεματα και κατασκοπους που με αυταρχικο και φασιστικο τροπο προσπαθουν να παρουν τον ελεγχο του πλανητη με κατασκοπους που παρακολουθουν τους αλλους με σκοπο να στειλουν τους αλλους σε ειδικους με φασιστικο τροπο

    και δε τους φταιει ο χαρακτηρας μου οπως λενε ΤΟΥΣ ΦΤΑΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΟΥΝΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ αφου εγω απλως εκανα οτι ειχα δικαιομα να κανω και εχουν μια χωρα που ειναι ο προσδιορισμος της χουντας ενω μιλουν για δημοκρατια αν λοιπον δε τους αρεσω και δεν ειναι το επιπεδου τους η χωρα αυτη ας πανε στη δικη τους αντι να προσπαθουν να παροουν τον ελεγχο σε οτι συσκευη χρησιμοποιω.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    366
    Μπορείς να μην ανοίγεις τόσα θέματα αλλά να φτιάξεις ένα και να γράφεις εκεί την κάθε σου νέα ανακάλυψη; Έχεις γεμίσει το φόρουμ θέματα και έχεις τινάξει στον αέρα το τι μπορούμε να βρούμε ψάχνοντας. Πρέπει να περάσουμε εκατό θέματά σου για να φτάσουμε σε ένα νέο να διαβάσουμε.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    επι τοσο καιρο εχουν προσεγγισει τους γονεις μου οι φιλανθρωποι απο τη μυστικη οργανωση που μου εγινε η σκια μου τοσα χρονια και προσπαθουν να τους βαλουν λογια νομιζοντας οτι ετσι θα με σπρωξουν εκει που θελουν αυτοι και τωρα επιδη τους επιασε πανικος επειδη εχουν αποκαλυφθει τα σχεδια τους δε ξερουν τι να κανουν και που να κρυφτουν αφου ανακαλυψα σελιδες στο ιντερνετ που ομολογουν οτι ειναι .......... και παραδεχονται αρκετα απ οσα λεω περι κατασκοπειας και συμφεροντων αλλων χωρων και τωρα που επεσε το πεπλο δε ξερουν τι να κανουν για να ξαναβαλουν το πεπλο της υποκρισιας που φοραγαν του φιλανθρωπου ............... . οταν τοσο καιρο τους ελεγα οτι θα γινουν ρεζιλι με αυτο που κανουν αυτο με .......... και συνεχιζαν το συστημα εκβιασμου μεχρι που τους πηραν χαμπαρι χωρις να δινω δικαιοματα συνεχιζαν τη φασιστικη συμπεραφορα τους να μου κολανε οταν εβγαινα εξω και να μου λενε διαφορα ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΝΟΧΛΟΥΣΑ ΚΑΝΕΝΑ και με θεωρουσαν υποχρεωμενο να αποοδεχομαι αυτη τη κατασταση ΠΑΡΙΣΤΑΝΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ ΤΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΕΝΩ ΟΜΟΛΟΓΟΥΝ ΟΤΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΑΛΛΩΝ ΧΩΡΩΝ
    ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ ΑΛΛΩΝ ΧΩΡΩΝ ΝΑ ΔΩ ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΣΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑ το ποιοι ειστε πραγματικα ωραια δε παριστανατε τοσο καιρο τους δηθεν φιλανθρωπους που νιαζοντουσαν για το κοινο συμμφερον? ελα ομως που βρηκα αποδειξειις που παραδεχεστε οι ιδιοι οτι εισαστε ................ και κατασκοποι αλλων χωρων ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΑΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΒΡΩ ΟΤΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΟΠΟΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΓΙΝΟΣΑΣΤΑΝ ΠΑΡΕΜΒΑΤΙΚΟΙ ΑΣΚΟΠΑ ΕΠΕΙΔΗ ΝΟΜΙΖΑΤΕ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΘΙΞΑ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΗΣ ΥΠΕΡΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗΣ ΠΟΥ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΣΤΕ.
    ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ Η ΠΑΓΙΔΑ ΠΟΥ ΣΤΗΣΑΤΕ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗΚΕ ΚΑΙ ΑΠΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΠΕΜΕΙΝΕ ΑΠ ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΤΑ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΙΣΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑΧΑ ΩΣ ΚΑΗΜΕΝΟΥΣ ΕΝΩ ΕΙΣΑΣΤΕ Η ΘΥΤΕΣ

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Merlot View Post
    Μπορείς να μην ανοίγεις τόσα θέματα αλλά να φτιάξεις ένα και να γράφεις εκεί την κάθε σου νέα ανακάλυψη; Έχεις γεμίσει το φόρουμ θέματα και έχεις τινάξει στον αέρα το τι μπορούμε να βρούμε ψάχνοντας. Πρέπει να περάσουμε εκατό θέματά σου για να φτάσουμε σε ένα νέο να διαβάσουμε.
    Για να καταλαβω τωρα μπηκες στο θεμα για να μας δουλεψεις? η για να κανεις την εξυπνη εχω τιναξει στον αερα τι μπορεις να βρεις για να μη περασεις 5 σελιδες στο φορουμ στην ενοτητα καφε και συμπαθεια ενω υπαρχουν αλλες 47 ενοτητες γεματες μια ντουζινα θεματα και κανεις ετσι για 5 σελιδες ? αν παθαινεις τοση υπερκοπωση να περασεις 5 σελιδες τωρα ευκαιρια να προσλαβεις ενα ......... αν εχεις συνηθισει να εχεις υπηρετες να της περνα αυτος μη τυχον και παρακουραστεις

    μαλον εσυ εχεις τιναξει στον αερα το ........... σου αλλα αυτο δε το λεμε.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    και επισης για να εχεις τοσο καημο για την ενοτητα καφε και συμπαθεια μαλον το χαος ειναι το καλυτερο σου αφου στην ενοτητα αυτη οτι να ναι θα βρεις απο μουσικη τι σκεφτεσαι κλπ

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αρα αν δε το σκεφτηκες πηγενε στο καφε και συμπαθεια μετα πατα το 3 και μετα το 5 απο τα 1266 θεματα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    366
    Αλέξανδρε, δε θέλω να σε ενοχλήσω, αλλά άνοιξες 13 θέματα στην πρώτη σελίδα. Για πες τι έχω τινάξει εγώ στον αέρα. Γιατί ντρέπεσαι;

Similar Threads

  1. Απιστια πως να προχωρησω μπροστα?
    By tasos1985 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 68
    Last Post: 22-06-2016, 21:44
  2. 2 βήματα μπροστά, 1 πίσω...
    By Venidos in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-2014, 01:31
  3. πως προχωρας μπροστα;;;;
    By tak5 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 04-04-2012, 02:00
  4. ΠΩΣ ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ
    By La_ViTa in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 15
    Last Post: 18-07-2008, 05:42
  5. Προχώρα Μπροστά Bionic
    By petpapoy in forum Παχυσαρκία
    Replies: 32
    Last Post: 24-05-2006, 11:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •