Καλησπέρα παιδιά. Εύχομαι καλή ανάσταση σε όλους και καλο Πάσχα με υγεία σωματική και ψυχική! Εδω και λιγο καιρο εχω συχνά μουδιασματα αριστερά στο σαγονι και γενικά αριστερά στο πρόσωπο. Πολλές φορές στα καλα καθούμενα άλλες φορές όταν αγχώνομαι η όταν νευριάζω. Όλο αυτο το νιώθω να ανεβαίνει απο την καρδιά. Γενικά οτι με πονάει ειναι αριστερά. Είτε ειναι χέρι είτε ειναι ποδι ειναι ειναι οτιδήποτε. Εχω δυο χρόνια που πηγα σε καρδιολόγο έκανα Τσεκ απ απο όλες τις εξετάσεις και δεν μου βρήκε κατι. Απλά ειμαι αγύμναστος και δεν κουνιέμαι και γενικά αγχώδης. Τωρα αυτο με το μούδιασμα με αγχώνει πολυ και δεν ξερω αν ειναι σύμπτωμα απο καρδιά η αν ειναι κατι αλλο. Πάντως ξεκινάει απο εκει η αν εχω καμια έκτακτη η κατι τέτοιο αμέσως μουδιαζει το σαγονι μου. Δεν ζητάω να μου κανει κανένας διάγνωση απο εδω απλά θέλω να μάθω αν κάποιος είχε κατι παρόμοιο και αν το ξεπέρασε και πως. Πρώτα ο θεός μετα τις γιορτες θα κλείσω ραντεβού να παω σε έναν γιατρο γιατι με πιάνουν πολλα κουφα τελευταία. Ευχαριστω εκ την προτέρων!