Πανγαστριτιδα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    727

    Πανγαστριτιδα

    Χρόνια πολλα σε όλους!! Ήθελα να ρωτήσω ρε παιδια έχω Ταλαιπωρηθει με το στομάχι μου από τον Σεπτέμβριο και ακόμα είμαι κάπως. Διαγνώστηκα με πανγαδτριτιδα και διαβρώσεις στο άντρο και από τότε Γολγοθάς. Κρίσεις πανικου από τα συμπτώματα και μετά έκτακτες φουλ. Μόλις ειδικά σταμάτησα την θεραπεία για το στομάχι έκτακτες με έπιασαν και φόβος απίστευτος. Το θέμα είναι ότι ακόμα και τόσους μήνες μετά τρώω κάτι και με πειραζει δεν χωνευω ευκολα έτσι νιώθω και με ρίχνει πολυ. Δεν ποναω αλλά νιώθω σαν να έχω φάει ένα βόδι ενώ τρώω ας πουμε μια μπουκιά. Έχει κανείς άλλος παρομοια εμπειρία?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Εγώ. Στο έχω πει αμέτρητες φορές βέβαια. Η οισοφαγιτιδα μου έκανε να επουλωθεί 1.5 χρόνο. Και ακόμα και τώρα έχω συμπτώματα. Μάθε να ζεις με αυτό. Εγώ έχω τέτοια προβλήματα από τα 22 και είμαι τώρα 31.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    3
    Τα έχω περάσει... Καταλαβαίνω πως νιώθεις...αδικα άφησα τον χρόνο να περνάει χωρίς βοήθεια... Ήταν πολύ απλό χρειάστηκα μια πολύ χαμιλη δωση ζαναξ κ έφυγε ο πόνος.... Αυτό σου εισηγούμαι κ αν μπορείς απαραίτητα ψυχοθεραπεία.... Κουβαλάμε πολλά από τα παιδικά μας χρόνια.... Βρες ενδιαφέροντα κ μακριά από αρνητικούς κ τοξικουςχχχ

Similar Threads

  1. Στομάχι πανγαστριτιδα
    By Elli19899 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 20-03-2021, 13:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •