κοκτειλ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: κοκτειλ

  1. #16
    davidh
    Guest
    ζητα λεπονεξ

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    μου το εχουν προτειενει 3-4 γιατροι αλλα εγω αρνουμαι να το παρω. ειναι πολυ επικινδυνο και εχει παρενεργειες.
    επισης δε μπορω να ξαναμπω σε νοσοκομειο για να μου το χορηγησουν.δε θελω να το ξανα περασω με τιποτα και να με τρυπανε για ενεσεις ουτε εγω ξερω ποσο για καθε εβδομαδα..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  3. #18
    davidh
    Guest
    Εγω σπιτι το ξεκινησα αλλα με επιβλεψει του γιατρου μου. Αιματολογικες εξετασεις καθε μηνα. Εχει παρενεργιες οπως δισκοιλιοτητα, σιελορια και παχος... αλλα σε σχεση με ολα τα αλλα πειραματα εχουμε κατασταλαξει σε αυτο..

    Εχει και αλλες παρενεργειες? Αν ξερετε ποιες?

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    εχω γνωστο μου ατομο μικρης ηλικιας που απεκτησε προβλημα στην καρδια με αυτο..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    παιδια μην γραφετε φαρμακα ως προτροπη δοκιμης, δεν επιτρεπετε στο φορουμ οπω και οι διαγνωσεις.Επισης δεν επιτρεπετε να συγκρινετε θεραπειες και να λετε σε καποιον να δοκιμασει αλλην απο αυτην που κανει.
    Προσωπικα με ειχαν μπαναρει πριν χρονια δεν το ξερα και εγω.Δεν σας καμω τον εξυπνο ουτες τον αστυνομο. Ουτε εγω γραφω κι λεω για φαρμακα , μπορει να ξερω πολλα αλλα το αποφευγω διοτις και λογικα να το δουμε ενδεχετε να επιρεασουμε καποιον που ειναι ευαισθητος κα εβαλοτος.

  6. #21
    davidh
    Guest
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    παιδια μην γραφετε φαρμακα ως προτροπη δοκιμης, δεν επιτρεπετε στο φορουμ οπω και οι διαγνωσεις.Επισης δεν επιτρεπετε να συγκρινετε θεραπειες και να λετε σε καποιον να δοκιμασει αλλην απο αυτην που κανει.
    Προσωπικα με ειχαν μπαναρει πριν χρονια δεν το ξερα και εγω.Δεν σας καμω τον εξυπνο ουτες τον αστυνομο. Ουτε εγω γραφω κι λεω για φαρμακα , μπορει να ξερω πολλα αλλα το αποφευγω διοτις και λογικα να το δουμε ενδεχετε να επιρεασουμε καποιον που ειναι ευαισθητος κα εβαλοτος.
    εχεις δικιο σορρυ

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    pain και davidh ,δεν το εγραψα με σκοπο να σας καμω τον εξυπνο μειτε να σας προσβαλω, εαν υπηρξε τετοια υποψια ζητω συγνωμη.
    Απλα σας εγραψα του νομους του φορουμ ου μπορει να μην τους ξερατε και επειδη εμενα με ειχαν "μπαναρει" με πιο ελαφρη λογο ,γιανα τη γλυτωσετε λοιπον σας το εγραψα.
    Τελος εχω να πω οτι η γραφη σας, και ο τροπος της δειχνει οτι εχετε ηθος και καλοπροεραιτη διαθεση, τετοια σαν εσας δλδ νομιζω οτι εχει αναγκη το φορουμ ,καλη σας εβδομαδα και συγνωμη για την παρατηρηση και παλυς.

  8. #23
    davidh
    Guest
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    pain και davidh ,δεν το εγραψα με σκοπο να σας καμω τον εξυπνο μειτε να σας προσβαλω, εαν υπηρξε τετοια υποψια ζητω συγνωμη.
    Απλα σας εγραψα του νομους του φορουμ ου μπορει να μην τους ξερατε και επειδη εμενα με ειχαν "μπαναρει" με πιο ελαφρη λογο ,γιανα τη γλυτωσετε λοιπον σας το εγραψα.
    Τελος εχω να πω οτι η γραφη σας, και ο τροπος της δειχνει οτι εχετε ηθος και καλοπροεραιτη διαθεση, τετοια σαν εσας δλδ νομιζω οτι εχει αναγκη το φορουμ ,καλη σας εβδομαδα και συγνωμη για την παρατηρηση και παλυς.
    Εγω δεν το παρεξηγησα. Οσο για τους κανονες δεν τους εχω διαβασει ποτε σε κανενα site χαα. Ειναι μεγαλα γιαυτο :P

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    Quote Originally Posted by pain View Post
    οντως τωρα αυτο με το τσιπακι ισχυει???
    ναι ισχυει..
    για να με εντοπιζουν.
    γι αυτο οπου και να παω καποιος θα περασει ακομα και στα πιο μοναχικο στενο..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. κοκτειλ φαρμακων για καταθλιψη
    By athanasoudaki in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 29-09-2012, 20:04
  2. Καταθλιψη και ουσιες+χριστουγεννα...κακο κοκτειλ
    By Prisoner in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 7
    Last Post: 09-06-2010, 17:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •