Gnwmes
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6

Thread: Gnwmes

  1. #1

    Gnwmes

    Καλησπερα παιδια!! Εγω απο μικρη ηλικια περιπου εκτη δημοτικου αρχισα να νιωθω μια θλιψη και ενα αγχος χωρις λογο .. και εκ τοτε συνεχεια ιδρωμα στις μασχαλες.. απεφευγα συνεχεια πραγματα να κανω δεν παω βολτες δεν κανω τιποτα μονο με το ζορι καποια πραγματα.. δεν κανω μακρινες αποστασεις γιατι νιωθω μια ανσφαλεια και εναν φοβο ανεξηγητο.. τωρα ειμαι 25 και τελος φεβρουαριου αρχισα να εχω μουδιασματα το πρωι που ξυπνησα κι αυτα οσο περνουσαν οι μερες ανεβαιναν προς τα πανω σε οκο το σωμα αδυναμα ποδια πονο στος γαμπες μουδισμα στην γλωσσα.. τα βραδια ψιλοσυνερχομουν αλλα οχι εντελως και το πρωι ξυπναγα παντα με κατι ακομα μουδιασμενο .. ο ναυρολογος μ ειπε για σωματοποιηση αγχους αλλα πηγα και σε αλλον και του ειπα να κανω μαγνητικη κ μ την εγραψε για να αποκλεισουμε καθε ενδεχομενο... παει ενας μηνας π εχω ολα αυτα αλλα τα μουδιασματα παραμενουν... ειχα και συχνοουρια λιγες μερες διαροια κοπωση... ο νευρολογος επισης μ εγραψε αντικαταθληπτικο και βιτμαινες β .. τα περνω 20 μερες δεν εζω δει κατι ιδιιτερο.. φοβαμαι πολυ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,088
    Μαγνητική έκανες ή ακόμη; Εγκεφάλου λογικά ε; Αιματολογικές κλπ έκανες;

  3. #3
    Magnhtiki oxi akoma.. geniki aiamtos nai mono xamilo sidiro exw

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    η γνωμες που μας ζητας οπως καταλαβαινεις ειναι ιατρικες! κι οχι μονο, δλδ και γιατρος να ειμουν δεν θα μπορουσα αποεδω χωρις να υπαρχουν οι εξετασεις αιματος, μαγνιτικης κ.α. ποσο μαλον χωρις να σε ειχ δει απο κοντα! Αρα ειναι επικυνδινο αυτο που ζητας διοτις ενδεχετε καποιος να σου γραψει κατις με καλη την καρδιαθεληση ,οπου θα ειναι προχειρο και εσυ να το παρεις σοβαρα! αποτελεσμα? να σου κανει κακο!!
    Για αυτο τ πιο σωστο νομιζω ειναι να φτιαξεις εναν φακελο με ολες τις εξετασεις σου και να πας σε 2-3 γιατρους ν παρεις τις γνωμες τους ,και αναλογα να πραξεις.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,088
    Quote Originally Posted by Faihh95 View Post
    Magnhtiki oxi akoma.. geniki aiamtos nai mono xamilo sidiro exw
    Θυμάμαι τώρα ότι έχουμε ξαναμιλήσει. Κοίτα, όπως σου έχω ξαναγράψει, θέλει παραπάνω χρόνο να δράσει το αντικαταθλιπτικό, σε περίπτωση που είναι ψυχοσωματικό. Από κει και πέρα όταν κάνεις τη μαγνητική θα σου πει ο νευρολόγος τα επόμενα βήματα.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    3
    25 χρονών... Μμμμμ!!!! Άρχισε γυμναστική.... Όλα θα περάσουν.... Μην μ πεις βαριέσαι.... Δεν υπάρχει καλύτερο φάρμακο... Αν σου είναι δύσκολο να πας γυμναστήριο... Σπίτι στο YouTube.... Θα βρεις τα πάντα. Με τρελή μουσική βρες ότι σου τεριαζει.... Κ όλα θα περάσουν.... Αυτό έκανα κ γ.... Στο ορκίζομαι δουλεύει.... Εγώ να ξέρεις.... Αναστήθηκα...ήμουνα πολύ χειρότερα.... Trust me!!! Xxxx

Similar Threads

  1. kalhspera thelw gnwmes pliz
    By deneimaikala in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 28
    Last Post: 30-05-2020, 13:32
  2. sinithes fainomeno psixwsis ala thelw kai ales gnwmes
    By Χρήστος, in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 8
    Last Post: 19-06-2015, 02:24
  3. Prospa8w na voh8hsw mia filh mou...8elw gnwmes...
    By ZWH33 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 11-04-2015, 02:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •