εμενα η δικη μου αποψη στο θεμα αυτο ειναι οτι αυτοβοηθεια ειναι να αισθανεσε αποδοχη γι αυτο που εισαι

και εχοντας μια εμπειρεια στο θεμα της δημοσιοτητας σας λεω το εξης δε διαφωνω οτι μιλοντας μπορει καπιος να εκτονωθει και να αισθανθει καλυτερα με αυτο το τροπο οστοσο αν δημοσιευσει καπιος αρκετες πληροφοριες για τον ιδιο η τυχαινει να ειναι δημοσιο προσωπο που σε καπιες περιπτωσεις καποιοι τυχαινουν να ειναι δημοσια προσωπα ειναι σχεδον σιγουρο οτι αν δε τους ειναι και τοσο συμπαθης που πιστεψτε με οτι για να γινει καπιος συμπαθης ο μονος τροπος να γινει αυτο ειναι να ειναι παντα ο ............... και οι αλλοι οι εξυπνοι αφου σε αντιθετη περιπτωση αν τυχαινει να κανει κατι προς οφελος του η τυχαινει να εχει καπιο χαρισμα θα τραβηξει πανω του ολους τους τυπους με θεματα κατωτεροτητας που επειδη μειονεκτουν γι αυτο και τον ζηλευουν θα προσπαθησουν να του αλαξουν τη μοιρα και δημοσιευοντας πληροφοριες για σας με αυτο το τροπο γινεστε πανευκολα στοχος και αντικειμενο εξαπατησης απο επιτηδειους που θα προσπαθησουν να σας κοροιδεψουν για να σας κανουν ομοιο τους αφου συμφωνα με τη λογικη τους δε γινετε ο ιδιος να ειναι χαρισματικος και αυτοι κατωτεροι του και ετσι θα αρχισουν να συνομωτουν προσπαθωντας να βρουν ενα τροπο να τον φτασουν και να ικανοποιησουν τα κομπλεξ τους και αφου κλεψουν οτι προσωπικα δεδομενα εχει θα βγουν και απο πανω

αρα αν τυχαινει να ειστε δημοσιο προσωπο η εχετε δημοσιευσει πολες πληροφοριες για σας ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΠΙΟΝ ΘΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΕΙΤΕ ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΑΤΗΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΓΩ γιατι θα εμφανιστουν καπιοι που επειδη μειωνεκτουν θα προσπαθησουν με ψεματα αντιγραφοντας οτι ειπατε να σας κανουν ομοιο τους σπερνοντας τη διχονοια στους γονεις σας για να αυτοπαρουσιαστουν οι ιδιοι ως ψευτοσωτηρες σας

ο πραγματικα εξυπνος οταν κατι δε του αρεσει δεν ασχολειται ενω οπιος εχει θεματα κατωτεροτητας πρωτα δινει σημασια σε ατομα που δεν εκτιμα επειδη ξερει οτι ειναι ανωτερα του και επειδη τα ζηλευει δε ξερει τι να κανει για τα μειωσει ετσι οστε να αναδιξει τον εαυτο του ως σπουδαιος

κανεις δε θελει να ξερει τι δε μπορει να φτασει και οτι ειναι καλυτερο απο αυτον οτι αξιζει και εχει ικανοτητες που αυτος δεν εχει ειναι ολα ασθενειες ΓΙΑΤΙ δε τις εχει ο ιδιος

ο χαρακτηρισμος και η ετοιμολογια του ατομου που μειονεκτει και αυτο που τον προσδιοριζει ειναι οτι επειδη ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ αλλα μια ψευδαισθηση ψευτοεξουσιας που πηγαζει απο την αυταπατη που βρισκετε οτι ταχα ελεγχοντας τους αλλους οτι ετσι του περνα αποσκοπει συνεχως στο να τους εκφοβιζει ελπιζοντας οτι με το τροπο αυτο θα φοβηθουν και θα κανουν πισω

και αν καπιος περιμενει να παραδεχτουν οι αλλοι οτι αυτος ειναι ο εξυπνος και αυτοι οι .............. ειναι ακριβως το ιδιο σα να περιμενει απο θηρια να παραδεχτουν οτι αυτοι ειναι τα θηρια και αυτος ο ανωτερος τους

αρα οσο εχετε ικανοτητες που οι αλλοι δεν εχουν οτι χαρισμα θα εχετε θα ειναι προβλημα γι αυτος επειδη δε το εχουν οι ιδιοι

εγω πχ ειμαι κατηγορηματικος οτι οτι σ αρεσει πρεπει να ασχολησαι μαζι του και να το παραδεχεσε οτι σ αρεσει και αυτο σε κανει εξυπνο

αλλα το να το αντιγραφεις θελοντας να το διαλυσεις αυτο σε κανει ενα ................ που μειονεκτει και επειδη ξεμεινε απο ιδεες και εμπνευση σε χρησιμοποιει για να αισχροκερδισει προσπαθοντας να κρυψει απ τους αλλους τη πιγη εμπνευση του γιατι ειναι ενα αντιγραφο και μισο

και εγω με ................. δε προκειται να ειμαι ............ και πολυ απλα θα τους επιστρεψω την αγαπη που μου εδειξαν και αν δε τους κανω αν εχουν ιχνος αξιοπρεπειας πανω τους απαιτω να βρουν αλλους ,,,,,,,,,, να παιρνουν ιδεες απ αυτους να τους χρησιμοποιουν για να παιζουν διαφημισεις

γιατι αν θες να εισαι αξιοπρεπεις και οχι .......... και μισος πρεπει να σεβασαι αυτο που σου δινει ιδεες οχι να αισχροκερδεις φτιαχνοντας διαφημισεις υποκλεπτοντας προσωπικες συζητησεις,