50 μυνηματα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by General View Post
    Μάλιστα. Σε ευχαριστώ. Τόσα φόρουμ γνωρίζω, τέτοιο πράγμα πρώτη φορά συναντώ.
    Καλό βράδυ
    στο παρελθον, υπηρχαν ΠΟΛΛΟΙ λογαριασμοι που δεν συμμετειχαν καθολου και εμπαιναν για να εχουν δραστηριοτητες μονο στα πμ, με αποτελεσμα, οποιος μιλουσε μαζι τους (στα πμ) να μην εχει καμια απολυτως εικονα απο γραπτα τους, οπως με τα υπολοιπα κανονικα μελη., τα ατομα αυτα, εκαναν απο χαβαλε, μεχρι ψαρεμα ερωτικων παρτενερ , πελατων (ψυχολογος), μεχρι δεν ξερω κι εγω τι αλλο. τα 50 μνμτα ειναι μια προστασια του φορουμ για ατομα που δεν θελουν να συμμετεχουν στο φορουμ, αλλα να εχουν καποια δικη τους αγνωστη δραστηριοτητα σε πμ.
    δεν ειναι τσατ το μερος αυτο. ειναι δημοσιος διαλογος. τα πμ ειναι βοηθητικα γι αυτην την δραστηριοτητα. δεν ειναι η κυρια δραστηριοτητα. γι αυτο και ειναι ορος για να χρησιμοποιησει κανεις το πμ, να εχει μια υποτυπωδη εστω συμμετοχη να ξερουν τα μελη (εστω οσο μπορεσουν να καταλαβουν) περι τινος προκειται.

  2. #17
    hlias1988
    Guest
    εγω σπανια στελνω προσωπικα μηνυματα....
    οταν θελω να ρωτησω κατι χρηστικο καποιον οσον αφορα τα φαρμακα....

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Στα μηνύματα έχουν ειπωθεί οι μεγαλύτερες αλήθειες και έχουν ξεβρακωθει οι χειρότεροι χαρακτήρες εδώ μέσα !

    Άλλα γράφουν δημόσια και μετά άλλα στέλνουν σε μηνυματακια !

    Αν μπορούσαν να δημοσιευτούν αυτά τα μηνύματα πολλά μέλη θα κατάπιναν την γλώσσα τους όταν από μπροστά σε θάβουν και από πίσω σου στέλνουν μηνύματα μεταμέλειας ή και το αντίθετο καμιά φορά .
    Έχουμε βέβαια και τους άλλους που σου στέλνουν μηνύματα ,τι ωραία που τα λες στους υπόλοιπους,το γνωστό παιδιάστικο γλυψιμο ..

    Γι αυτό μεγάλη προσοχή με τα μηνύματα και καλό είναι να φιλτράρετε το οτιδήποτε .

    Βέβαια έχουν γίνει και οι ωραιότερες συζητήσεις εδώ μέσα ,μέσων αυτών !

    Αν αποφασίσετε να μιλήσετε με μηνύματα καλό είναι να γίνεται πλέον με τα κανονικά σας ονόματα και προφίλ .
    Αυτό είναι ένα μαξιλαράκι ασφάλειας για τα περισσότερα άτομα που είναι πιο ευάλωτα ψυχολογικά εδώ μέσα και επηρεάζονται εύκολα από άνθρωπος που ο μοναδικός τους σκοπός είναι άλλος .

    Προσοχή χρειάζεται μόνο και υπευθυνότητα όσο αφορά τα προσωπικά στοιχεία και δεν υπάρχει κανένας λόγος για να προβληματίζεται κάποιος αν πρέπει να υπάρχουν τα προσωπικά μηνύματα ή όχι .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  4. #19
    Τι θα εκαναν δηλαδή σε προσωπικά μηνύματα;

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2021
    Location
    Αθήνα, Ελλάδα
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by General View Post
    Μάλιστα. Σε ευχαριστώ. Τόσα φόρουμ γνωρίζω, τέτοιο πράγμα πρώτη φορά συναντώ.
    Καλό βράδυ
    Χα χα κι εγώ το ίδιο έψαχνα να βρω γιατί μου έκανε εντύπωση γιατί δεν υπάρχει επιλογή για προσωπικό μήνυμα.. Σε άλλα forums που έμπαινα παλιά έστελνες κανονικά..

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. ΜΥΣΤΙΚΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΩΝ ΣΕΛΙΔΩΝ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 4
    Last Post: 24-04-2021, 18:07
  2. Προσωπικα μυνηματα
    By skropi in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 3
    Last Post: 10-03-2014, 00:03
  3. ΕΘΝΙΚΙΣΤΙΚΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ
    By zoltar in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 28-09-2012, 05:45
  4. μυνηματα spam
    By zwhtsa_ed in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 9
    Last Post: 04-06-2011, 01:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •