τωρα ξαφνικα η διαχειρηση θυμιθηκε το σπαμ ε?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    τωρα ξαφνικα η διαχειρηση θυμιθηκε το σπαμ ε?

    σε αυτο το φορουμ τοσο καιρο που βρισκομαι εχουν ανεβει χιλιαδες θεματα με οτι να ναι απο μουσικη θεματα τεχνολογιας επιστημης η οτι αλλο φανταστει καπιος αλλα δεν ειδα κανεναν να μιλα για διαφημισεις εκτος απο τοτε που ειχε ανεβει ενα τσατ που ο λογος ξερετε ποιος ηταν οτι φοβηθηκαν οτι το τσατ θα παρει ατομα απ το φορουμ και θα ασχολουνται με το τσατ αντι για το φορουμ

    αλλα για να δουμε τι εκανε ξαφνικα τη διαχειρηση να θυμιθει το σπαμ μετα απο τοσο καιρο? και η απαντηση ειναι πολυ απλη

    καταρχην ΝΟΜΙΖΑΝ οτι τοσο καιρο μιλαγα μονος μου επειδη δε μου απανταγε κανενας και ετσι σκεφτοντουσαν μη δινειτε και πολυ σημασια αυτος τα λεει αυτος τα ακουει και το μονο που πετυχαινει ειναι να λεει οτι τον παρακολουθουν να λενε οτι ειναι σαικο και ετσι να αυξανουμε τη πελατεια στους ψυχολογους κανοντας πλαγια διαφημιση τυπου αν καπιος νομιζει οτι τον παρακολουθουν ακομα και οταν αυτο ειναι αληθεια ολο και καπιος θα γραψει κατω απ το θεμα του πηγενε σε κανενα ψυχιατρο και ετσι θα εχουν δουλεια και οι ψυχολογοι ενω ταχα δε διαφημιζουν τιποτα με το τροπο αυτο οταν τους λενε πηγενε σε ψυχολογο η ψυχιατρο γιατι δε διαφημιζουν συγκεκριμενα καποιο ψυχολογο ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΨΥΧΟΟΓΟΥΣ ΜΑΖΙ! και αυτο ταχα δεν ειναι διαφημιση χαχουχα καλο το ανεκδοτο δθιαφημισει ειναι μονο αν ανεβασει κανεις κανενα τσατ και ετσι αντι ζσυζητιση περι ψυχολογων το παει σε συζητιση γεια σου τι κανεις κλπκλπ

    ας επανελθουμε στο θεμα τι εκανε τη διαχειρηση να θυμιθει ξαφνικα το σπαμ?

    και θα σας πω εξω που απ οτι φαινετε ειμαι αρκετα εξυπνος..

    ΤΟ ΟΤΙ ΑΠΕΔΕΙΞΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΣ ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΑΡΚΤΟ και με το τροπο αυτο απεδειξα οτι οσοι πηγαινουν στους ψυχολογους επειδη τους παρακολουθουν ειναι .............. και εγω ο εξυπνος και ετσι με τις υποδειξεις μου και τις επισημανσεις μου θα ζημειωθουν γιατι δε τους εφτασαν τα τοσα λεφτα που βγαζουν απ τους χιλιαδες πελατες τους που πηγαινουν καθημερινα σε αυτους!!! γιατι θα ζημειωθουν επειδη εμαθαν οτι οι παρακουληθησεις ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΕΣ και οι αλλοι που πηγαινουν για θεραπειες ειναι .............. να λοιπον γιατι ξαφνικα η διαχειρηση θυμιθηκε το σπαμ γιατι φοβηθηκαν μηπως τους παρω τους υποψιφιους που θα πηγαιναν για ψυχαναλυση στους ειδικους που τους δινουν φαρμακα ΓΙΑ ΕΝΑ ΥΠΑΡΚΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ και ολα αυτα ειναι της φαντασιας μου τους προκαλω να βρουν καπια εξηγιση για το τι εξυπηρετουσαν ΤΑ ΜΗΧΑΝΙΜΑΤΑ ΚΑΤΑΣΚΟΠΕΙΑΣ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΣΕ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ αν δεν μας παρακολουθει κανενας και τι τα κανουν αν οι παρακολουθησεις δεν ειναι υπαρκες ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΕΣ ΤΟΥΣ ΠΡΟΚΑΛΩ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ αφου οπιος δεν εχει επιχειρηματα προσπαθει να χειριστει τους αλλους γιατι ξερει οτι δε θα του περασει.

    ΑΣ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΣΟ ΜΑΓΚΕΣ ΕΙΝΑΙ.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    σας αρεσει λοιπον η οχι ο εξυπνος ειμαι εγω και αυτοι οι .......... που αναζητουν θεραπεια για ενα υπαρκτο γεγονος και θα σας και κατι ακομα το ξερετε οτι υπαρχει τροπος ΝΑ ΑΠΟΔΙΧΤΕΙ ΟΤΙ οι παρακολουθησεις ειναι υπαρκες και αν δε το ξερετε μαθετε το οτι υπαρχουν συσκευες που ΕΝΤΟΠΙΖΟΥΝ κοριος και μηχανιματα παρακολουθησης και για να δουμε μηπως ξαφινικα η διαχειριση θα ξαναθυμιθει το σπαμ γιατι ετσι βγαζω ............. τους ειδικους που μιλουν για φαντασιοσεις και δηθεν παροκολουθησεις και αποδικνειω οτι ο εξυπνος ειμαι ΕΓΩ

    ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΜΑΓΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΕ ΕΠΗΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΣΑΣ ΠΡΟΚΑΛΩ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΠΟΥ ΑΝΙΧΝΕΥΟΥΝ ΚΟΡΙΟΥΣ ΚΑΙ ΚΡΥΦΕΣ ΚΑΜΕΡΕΣ για να διαπιστωσουμε αν ειναι τις φαντασιας μου η οχι το θεμα αυτο και τοτε θα δουμε ποιος ειναι ο πραγματικα μαγκας και πιο το παλικαρι που τα εβαλε με τα παντα για να υπερασπθστει αυτους που τοσα χρονια πηγαιναν τσαμπα σε ψυχολογους και ψυχιατρους ενω τους παρακολουθουσαν πραγματικα ειτε γιατι ΗΤΑΝ ΕΠΩΝΥΜΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΗΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΑΝ ΓΝΩΣΤΟΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΦΩΤΗΣΗ ΟΠΩΣ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΗΘΗΚΑ και με αυρα που λεω ειναο αυτα[οδεικτο οτι οχι μονο ειμαι εξυπνοτερος απο σας .....................................

    ΣΑΣ ΠΡΟΚΑΛΩ ΛΟΙΠΟΝ ΑΝΟΙΚΤΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΤΕ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΑΡΚΤΕΣ ΕΝΩ ΗΡΘΑΝ ΣΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑ ΣΚΑΝΔΑΛΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΚΛΩΠΩΝ ΚΑΙ ΕΝΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΩΝ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΕ ΕΠΕΙΧΗΡΗΜΑΤΑ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΑΡΤΕΣ.

    ΑΦΟΥ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΘΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΑΠΟΚΡΥΨΕΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΟΥΝ ΟΙ ΨΥΧΟΛΟΓΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΙΜΟΥ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΚΤΕΣ

    ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΑΠΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ Ας ΤΑ ΣΥΓΧΟΝΕΥΣΕΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΝ ΕΝΟΧΛΗΣΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΕΠΕΙΔΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΗΔΗΞΟΥΝ 5 ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΘΕΙΑ ΕΝΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΧΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΑΡΘΡΑ ΚΑΙ ΟΙ 5 ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΧΙΛΙΟΣΤΟ
    Last edited by αλεξανδρος_77; 13-05-2021 at 15:08.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    kai ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ σας υπενθυμιζω οτι η ΑΠΟΔΟΧΗ ΤΩΝ ΚΟΥΚΙΣ γινετε οπως εχουμε συμφονισει υποτιθετε ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑΣ ΧΡΗΣΤΗ ΕΝΩ συνεχιζω να βλεπω διαφημισεις στο ιντερνετ σε αλλες σελιδες απο υποκλοπες ιδιωτικων συνομιλιων απο ατομα που ισχυριζονται οτι υπερασπιζονται τη νομιμοτιτα ενω καταπατουν οι ιδιοι τη νομιμοτητα με το να υποκλεπτους προσωπικες συνομιλιες και δε γω δε προκειται να κανω γαργαρα τιποτα αλλα θα παλεψω με ολες μου τις δυναμεις για το δικαιο και οχι για τον φαρισαισμο των ταχα δικαιων που υποκλινονται στους νομους και καταπατουν τους νομους

    αυτο δεν ειναι βελτιωση εμπειρειας χρηστη ειναι ΥΠΟΚΛΟΠΗ ιδιοτικης ζωης χρηστη και αν καταπατατε τον νομους για να φτιαχνετε διαφημισεις δε μπορειτε μετα να ζητατε δικαιοσυνη και να λετε οτι αυτο ειναι αδικο γιατι το αδικο ηρθε ΑΠΟ ΣΑΣ

    αν λοιπον υποκλεπτετε ιδιοτικες συνομιλιες ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΤΩΝ ΧΡΗΣΤΩΝ ΑΥΤΟ ΔΕ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΙΜΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ............. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΒΑΛΤΕ ΤΟ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΣΕΒΕΣΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΜΕΤΑ ΠΩΣ ΚΛΕΓΕΤΕ ΤΑΧΑ ΑΝ ΚΑΙ ΒΑΧ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΚΛΠ ΕΣΕΙΣ ΕΙΟΣΤΕ ΔΙΚΑΙΟΙ ΜΗΠΩΣ?

    Η ΔΙΚΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ........... ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟΥΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΘΗΣΑΥΡΙΖΟΥΝ ΟΙ ΦΑΡΜΑΚΟΒΙΟΜΙΧΑΝΙΕΣ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΟΠΩΣ ΛΕΜΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΧΕΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΚΡΥΦΟ ΚΑΜΑΡΙ ΝΑ ΘΗΣΑΥΡΙΖΟΥΝ ΟΙ ΨΥΧΟΛΟΓΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ........... ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΛΕΦΤΑ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ

    ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΙΟΣ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΛΟΓΟΚΡΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΛΕΒΕΤΕ ΟΣΑ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΙΔΙΟΤΙΚΕΣ ΣΥΝΟΜΙΛΕΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑΧΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΟΝΤΑΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΣΑ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΕΙΡΕΑΖΕΤΕ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΑΝΕΝΤΙΜΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ

    ΚΑΙ ΔΕ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΤΟΥΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ ΑΝ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΜΩς ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΗΚΟΝ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΕΝΤΙΜΟ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙ Ο ΘΕΡΑΠΕΥΟΜΕΝΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΤΟ ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΑΛΛΗΣ ΧΩΡΑΣ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΑΙΤΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΟΥΣΑ ΚΑΝΕΝΑ ΕΝΩ ΜΙΣΘΩΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΕΚΤΡΟΠΑ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΠΕΡΝΑΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ ΕΝΩ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΠΑΙΤΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΞΕΝΙΟ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΜΒΕΙ ΣΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΤΗ ΘΕΛΗΣΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΤΥΡΕΤΕ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ

    ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΜΒΕΙ ΣΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΓΩ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΤΗ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΨΩ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΑΝ ΖΗΤΑΤΕ ΔΙΚΑΙΟ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟΙ ΠΡΩΤΑ

    και σας αρεσει δε σας αρεσει αυτος ειμαι και σε οπιον αρεσω αν δε σας αρεσω το μονο που μπορειτε να κανετε ειναι να .............. ...... ......... .. ........... ..... ........................... αλλα δε σας προτρεπω να το κανετε και σας λεω ξεκαθαρα να μη το κανετε ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΤΕ ΤΟ ΣΥΜΕΦΕΡΟΝ ΣΑΣ γιατι εγω ............. οτι και να κανετε

    ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΧΙ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΜΒΕΙ ΣΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΓΑΒΓΙΖΕΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ..... ............. ΔΕ ΔΙΝΩ ΔΕΚΑΡΑ ΓΙ ΑΥΤΟ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΔΕ ΜΕ ΑΦΟΡΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    και εξαρχης αν το θυμαστε δεν ειχα καμια προθεση να εχω αρνητικη σταση στις παρακολουθησεις ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΕΚΑΝΑΝ ΕΤΣΙ επειδη ηταν δικαιομα μου το οτι δεν επιθυμουσα να συμετασχω στην υπερκαταναλωση και οταν ολα αυτα εφτασαν στα αυτια μυστικων οργανωσεων και ..... προσπαθησαν να εκβιασουν αλλους χρηστες να μη γινουν σαν εμενα γιατι φοβηθηκαν οτι θα γινουν πολοι οσοι εχουν αυτες τις αποψειις και θα χασουν λεφτα δε καταλαβα δηλαδη μηπως ειμουν υποχρεωμενος να αγοραζω συσκευες με τους χουφτες οπως οταν πανε στη .... και αγοραζουν ............ με το κιλο οτι εκανα ηταν δικαιομα μου ομως το να απαιτουν να μου πασαρουν νυφη με το ετσι θελω για να λενε μετα οτι ειμαι επικινδυνος αυτο δεν ηταν δικαιομα τους

    μηπως η αρχη δεοντολογιας τους τους λεει να κοροιδευουν το κοσμο επειδη δε τους αρεσε που εδειξα προτημιση σε καποιες ακριβες συσκευες και στη συνεχεια της εκαναν ασκοπα πανακριβες ετσι για σπασιμο? οταν αγοραζα φορμες δε τους αρεσε γιατι ειναι αχαριστοι και πηγαν και εβαλαν μεσα στις συσκευασιες οτι να ναι προκειμενου να φουσκωσουν τις τιμες ετσι για να ξεγελασουν οσους ψαχνουν κατι ακριβοτερο? δε καταλαβα δικαιομα μου δεν ηταν να ψαχνω κατι ακριβοτερο? αυτοι με ποιο δικαιομα γελοιοποιησαν τις φιρμες και κοροιδευαν το κοσμο ενα διαστημα πχ ανεβηκαν σχολια στο ιντερνετ και ελεγαν οτι τους κοροιδευουν με πανακριβα προιοντα και ετσι αλαξαν βιολι αμεσως η νομιζαν οτι ειμαι ............ και θα αγοραζα τα ιδια προιοντα σε διπλη ταριφα τι νομιζαν οτι δε θα το καταλαβαινα

    αρα αυτοι με εκαναν ετσι χωρις να ενοχλω κανενα απαιτουσαν να μου υποδειξουν που θα παω (εποχη προ κορονοιου) και τι θα αγορασω και τι θα φορεσω

    αρα ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΑΝ να ασχοληθω με τις μυστικες αδελφοτητες

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    200
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    και εξαρχης αν το θυμαστε δεν ειχα καμια προθεση να εχω αρνητικη σταση στις παρακολουθησεις ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΕΚΑΝΑΝ ΕΤΣΙ επειδη ηταν δικαιομα μου το οτι δεν επιθυμουσα να συμετασχω στην υπερκαταναλωση και οταν ολα αυτα εφτασαν στα αυτια μυστικων οργανωσεων και ..... προσπαθησαν να εκβιασουν αλλους χρηστες να μη γινουν σαν εμενα γιατι φοβηθηκαν οτι θα γινουν πολοι οσοι εχουν αυτες τις αποψειις και θα χασουν λεφτα δε καταλαβα δηλαδη μηπως ειμουν υποχρεωμενος να αγοραζω συσκευες με τους χουφτες οπως οταν πανε στη .... και αγοραζουν ............ με το κιλο οτι εκανα ηταν δικαιομα μου ομως το να απαιτουν να μου πασαρουν νυφη με το ετσι θελω για να λενε μετα οτι ειμαι επικινδυνος αυτο δεν ηταν δικαιομα τους

    μηπως η αρχη δεοντολογιας τους τους λεει να κοροιδευουν το κοσμο επειδη δε τους αρεσε που εδειξα προτημιση σε καποιες ακριβες συσκευες και στη συνεχεια της εκαναν ασκοπα πανακριβες ετσι για σπασιμο? οταν αγοραζα φορμες δε τους αρεσε γιατι ειναι αχαριστοι και πηγαν και εβαλαν μεσα στις συσκευασιες οτι να ναι προκειμενου να φουσκωσουν τις τιμες ετσι για να ξεγελασουν οσους ψαχνουν κατι ακριβοτερο? δε καταλαβα δικαιομα μου δεν ηταν να ψαχνω κατι ακριβοτερο? αυτοι με ποιο δικαιομα γελοιοποιησαν τις φιρμες και κοροιδευαν το κοσμο ενα διαστημα πχ ανεβηκαν σχολια στο ιντερνετ και ελεγαν οτι τους κοροιδευουν με πανακριβα προιοντα και ετσι αλαξαν βιολι αμεσως η νομιζαν οτι ειμαι ............ και θα αγοραζα τα ιδια προιοντα σε διπλη ταριφα τι νομιζαν οτι δε θα το καταλαβαινα

    αρα αυτοι με εκαναν ετσι χωρις να ενοχλω κανενα απαιτουσαν να μου υποδειξουν που θα παω (εποχη προ κορονοιου) και τι θα αγορασω και τι θα φορεσω

    αρα ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΑΝ να ασχοληθω με τις μυστικες αδελφοτητες
    Αλέξανδρε με όλο το θάρρος, έπαιρνες κάποια αγωγή και την διέκοψες από μόνος σου;

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    αγαπητεμου αλλεξανδρε, η οικογενεια σου σε βοηθαει στην φαρμακευτικη σου καθημερινη αγωγη? δε το λεω προσβλητικα!! και σε εμενα η προιν συγκατηκος μου με βοηθουσαι διοτι το ξεχναγα! δεν ειναι ντροπη! Εχεις λοιπον καποιον να σου τα θυμιζει?
    Επισης, αν δε καμω λαθος πρεπει να εχεις καποιο τετραδιο σαν λευκωμα οπου καταγραφεις ανα ημερομινια αυτα που συνηθιζετε να μας λεει ο γιατρος ,η εμεις καταγραφουμε, το εχεις αγαπητε μου φιλε? εαν ναι σε παρακαλω δεν λιγακι τις σημειωσεις σου .
    Τελος, εαν δεν εχεις πολλους φιλους, εαν νιωθεις λιγο παραξενα γιατι δεν πας σε μια εκκλησια να καθεσαι εκει τα απογευματα, να αποκτησεις εναν πνευματικο να του μιλας καθε μερα, θα σε βοηθησει πολυ νομιζω, ασε που οι ιερεις δεν ανηκουν στο "συστημα" λογο του ορκου τους δεν επιτρεπετε ναα μας κανουν κακο, μειτε να βοηθησουν καποιον να μας κανει κακο.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε καταλαβα μηπως ειμουν υποχρεωμενος να εχω τα .............. στη συνδεση να προσπαθουν να διαχειριστουν τον υπολογιστη μου για να ειμαι καλος? μαλον με εχεις μπερδεψει με καπιον αλλο γιατι αυτα που λες δεν εχουν καμια σχεση με μενα βρηκα αποδεικτικα στοιχεια για οσα λεω τοσο μηχανηματα κατασκοπειας που ειναι γεματη η χωρα αυτη και λειτουργουν με εξευτελιστικα απλο τροπο ΕΝΩ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΙΛΟΝΤΑΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΕΝΩ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΑΝΤΙΒΑΙΡΟΥΣ ΓΙΑ να βγαζουν λεφτα χωρις να τους εμποδιζει τιποτα και απλα μας κοροιδευουν μιλοντας μας για ασφαλεια αφου ασφαλεια δεν υπαρχει το ιντερνετ ειναι ενα ξεφραγο αμπελι

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by damien!!! View Post
    Αλέξανδρε με όλο το θάρρος, έπαιρνες κάποια αγωγή και την διέκοψες από μόνος σου;
    εχω ακομα την ειδοποιηση απο σελιδα στο ιντερνετ που λεει οτι βρεθηκαν εισβολεις στη συνδεση μου και οπιος εχει οποιαδηποτε αμφηβολια μπορω να του τη δειξω οσο για οτι γραφεις μονο εσυ ξερεις τι λες μηπως με μπερδευεις με καπιον αλλο

  9. #9
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    380
    Αλέξανδρε, λάβαμε την απόφαση προσωρινά να αναστείλουμε τον λογαριασμό σου. Είσαι σε ένταση, περνάς μια δύσκολη περίοδο και θεωρούμε πως είναι σημαντικό να πάρεις τον χρόνο σου, να μαζέψεις δυνάμεις.
    Σκόπιμο είναι να αεπυθυνθείς σε κάποιον ειδικό ώστε να μοιραστείς μαζί του όλη αυτή την ένταση που βιώνεις, ώστε να σου προτείνει τις κατάλληλες λύσεις.
    Καλή συνέχεια και εδώ είμαστε, να ξανά ανοίξουμε τον λογαριασμό σου προσεχώς.

Similar Threads

  1. Διαχείρηση αισθητικής επέμβασης
    By little_eliza in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 37
    Last Post: 24-12-2019, 19:42
  2. διαχειρηση συναισθηματικης απορριψης
    By thlimenamatia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 30-08-2019, 17:19
  3. ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΧΩΡΙΣΜΟΥ,,,,,
    By SKALINAS in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 18-07-2014, 18:46
  4. προς διαχειρηση
    By ντολορ in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 0
    Last Post: 30-12-2013, 11:35
  5. Διαχείρηση του θυμού
    By liberchild in forum Διαχείριση Θυμού
    Replies: 33
    Last Post: 08-07-2008, 23:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •