7 γρηγοροι τροποι για να φαει κολημα μαζι σου...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    Talking 7 γρηγοροι τροποι για να φαει κολημα μαζι σου...

    1) ακουστε τα προβληματα του. ο καλος ακροατης κερδιζει ποντους οταν ακουτε στα ματια του αλλου φαινεστε εξυπνοι.
    2) καντε του προκαταρκτικα εκτος οτι ετσι θα το ευχαριστιθει οι πιθανοτητες να ξεχορισετε στα ματια του ειναι πολες
    3)προσεξτε πως τον πιανετε ακομα κ ενα ελαχιστο αγγιγμα μπορει να αποκτησει νοημα αν γινει με το καταληλο τροπο
    4)γινετε συνεργατες απασχοληθειτε σε κατι μαζι βρειτε ενα χομπυ βλεποντας σας συνεχεια δυσκολα θα σας αντισταθει
    5)αν καπια μερα ολοι τον εγκαταλιψουν μεινετε κολημενοι διπλα του βοηθηστε τον ακουστε τον πειτε του σε καταλαβενω εχει μεγαλη σημασια να το πιστευετε
    6)ποτε μην αγνοησετε τις ορμες του ενα οχι ισως γινει η αφορμη να ψαξει αλλου πορτοκαλιες.
    7)ψαξτε τα παντα για αυτον σε βαθος οχι επιφανειακα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Αλεξανδρε , σωστο το πρωτο , κ το τριτο , στο τεταρτο γιατι να τον εγκαταλειψουν ολοι καλε ? το δευτερο εξυπακουεται , αλλα το εβδομο να το κανεις μονο αν υπψιαζεσαι οτι α αλλος(η ) ειναι πρακτορας κ εσυ εισαι ο Bond . Περα απο τις οδηγιες , περιγραφεις εναν γοητευτικο ανθρωπο , που κανει ολα αυτα που λες , κ ακομα παραπανω απο ενστικτο , κ στους γοητευτικους-ες δυσκολα αντιστεκεται καποιος΄.
    Τι εστι γοητεια ? ενα χαρισμα που η τοχεις η δεν τοχεις . Δεν αποκτιεται , δεν μαθαινεται .
    Last edited by Macgyver; 17-11-2013 at 11:56.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    249
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    1)
    6)ποτε μην αγνοησετε τις ορμες του ενα οχι ισως γινει η αφορμη να ψαξει αλλου πορτοκαλιες.
    .
    αν δεν αγνοήσω τις ορμές του για να μην ψάξει αλλού πορτοκαλιές, και αν αφορμή για να ψάξει αλλού πορτοκαλιές είναι το ένα όχι, τότε γιατί να θέλω να είμαστε μαζί;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Paprika View Post
    αν δεν αγνοήσω τις ορμές του για να μην ψάξει αλλού πορτοκαλιές, και αν αφορμή για να ψάξει αλλού πορτοκαλιές είναι το ένα όχι, τότε γιατί να θέλω να είμαστε μαζί;
    Paprika , τωρα το παρατηρησα . Αλεξανδρε , εχει δικιο , αλλοιμονο αν δεν δεχτεις ενα οχι ( κ δυο κπεντε )

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Paprika View Post
    αν δεν αγνοήσω τις ορμές του για να μην ψάξει αλλού πορτοκαλιές, και αν αφορμή για να ψάξει αλλού πορτοκαλιές είναι το ένα όχι, τότε γιατί να θέλω να είμαστε μαζί;
    giati mπορει να ψαξει αλλου πορτοκαλιες χωρις νο το ξερεις

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    197
    χμμμ,αρχισες να ξενοκοιτας αλεξανδρε ε??? sex machine πρεπει να ειναι η κοπελα σου!

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by feggari View Post
    χμμμ,αρχισες να ξενοκοιτας αλεξανδρε ε??? sex machine πρεπει να ειναι η κοπελα σου!
    αυτο το κανω συνεχεια

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    197
    Μηπως αρχισες και να ξεν@πηδας? Μηπως λόγω ενοχών ψάχνεις ελαφρυντικα?

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by feggari View Post
    Μηπως αρχισες και να ξεν@πηδας? Μηπως λόγω ενοχών ψάχνεις ελαφρυντικα?
    ετσι ειμουν μονιμως οταν ειμαι με καπιον απαιτω να με σεβεται σε αντιθετη περιπτωση μπορει να μην τον παρατησω αλλα αυτο δε σημαινει οτι δε θα ενδοσω αν καπιος ενδιαφερθει για μενα. οστοσο εγω δεν ειμαι απο τους αθρωπους που θα κανουν αυτοι το πρωτο βημα αλλα αν δω καπιον να με κυνηγα κ να με ζητα εκει θα μπορουσα να γινω ικανος για ολα...

    μη κανεις ποτε τη παραμικρη προσπαθεια να πλησιασεις καπιον που αυτος δεν ενδιαφερετε να σε κυνηγισει εστω κ μια φορα.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    για παραδειγμα οσοι πιστευουν οτι ειμαι ικανος να τη πεσω οπου βρω εχουν αγρια μεσανυχτα σχετικα με εμενα. μπορει μεν να ενδιαφερθω αρχικα να πω γεια σου τι κανεις κ τετοια πως πηγε η μερα σου κλπ αλλα.. αν μετα απο αυτο δε δω τιποτα το ιδιαιτερο μετα τα παιρνω ολα απλα για να συζητισω κ να περασω την ωρα μου κ να πω κ τιποτα αξιολογο πχ.. τυχαινει πχ να μιλησα με πολες κοπελες κ ιδικα παλιοτερα θυμαμαι μια περιοδο της ζωης μου που το τηλεφωνο μου ηταν σαν τηλεφωνικος καταλογος ομως... σχετικα με τη κοπελα που διαλεξα ακουσα σχεδον τα παντα οτι ειναι ανυπαρκτη ιδιορυθμη μυστηρια η οτηδηποτε αλλο χαρακτηρισμο φανταζεσε η δε φανταζεσε

    ομως....

    απο ολα αυτα που ακουσα δε συγκρατησα τιποτα για ενα κ μονο λογο..

    δεν ειδα καμια μα καμια μα καμια οταν γνωριστηκαμε να με κυνηγισει με αυτο το τροπο θυμαμαι οταν γνωριστηκαμε την επομενη μερα που εγω ειμουν σχετικα στο κοσμο μου κ αυτη εκανε τα παντα για να μου τραβηξει τη προσοχη αν κ εχει χαλασει σημερα καπως αυτο που εκανε δε το ξεχασα ποτε εστω κ αν ειμαι επηρεπεις στο αλτσχαιμερ κ δε θυμαμαι τιποτα ωρες ωρες.. :D

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    ΒέρνηΕλβετίας
    Posts
    317
    θεωρώ πως δεν χρειάζονται ιδιαίτεροι τρόποι γι αυτά τα πράγματα..εαν ένας άνθρωπος αγαπάει τον εαυτό του,τον προσέχει,τον ομορφαίνει εξωτερικά κ εσωτερικά..τότε εμπνέει έναν αρωματικό αέρα στους γύρω του και έλκονται από μόνοι τους...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Πες λοιπον Αλεξανδρε οτι εφαγε κολλημα . Μετα πως τον(την) ξεκολλας ?

  13. #13
    χε χε Αλέξανδρε περιμενω το sequel

    "7 γρηγοροι τρόποι για να την ξεφορτωθείς"

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,632
    ξεχασες τον πιο βασικο!
    1) να εισαι ο αλεξανδρος_77...

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ξεχασες τον πιο βασικο!
    1) να εισαι ο αλεξανδρος_77...
    αναλογα με το ατομο που μιλαω αμα ειμαι ο εαυτος μου ειμαι σαν γατακι http://2.bp.blogspot.com/-uGk2Iu_9jK...600/gataki.jpg οταν δεν ειμαι ο εαυτος μου ειμαι σαν αγρια τιγρη http://www.freefever.com/stock/the-t...ld-animals.jpg

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Με τι έχετε φάει σκάλωμα???
    By Christina82 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 55
    Last Post: 21-09-2015, 13:25
  2. μπορουμε νε καταδικασουμε ενα παιδι επειδη κλεβει για να φαει
    By Macgyver in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22
    Last Post: 06-11-2013, 17:26
  3. ΤΡΟΠΟΙ ΧΩΡΙΣΜΟΥ
    By thanos31 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 17-08-2012, 21:39
  4. τροποι αυτοκτονιας
    By μαρια1999 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 30-12-2011, 09:55
  5. ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ
    By pano in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 19-09-2011, 14:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •