Τι θέλει από μένα ;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    2

    Τι θέλει από μένα ;

    Καλησπέρα σας ... έχω το κλασικο πρόβλημα γυναικών αντρών,Δεν μπορώ να καταλάβω τι θέλει !!! Κάναμε πολύ παρέα ήμασταν «φίλοι» τον ήξερα από παλιά έμενε Πάτρα οπότε δεν τον έβλεπα συχνά, τον τελευταίο χρόνο γύρισε Αθήνα! Ξεκινήσαμε να βλεπόμαστε σχεδόν κάθε μέρα μπήκε στην παρέα μ τον έχουν αγαπήσει όλοι!! Μεταξύ μας ήταν όλα καλά άνετα κοιμόταν σπίτι μου δεν είχαμε θέματα!! Μετά από λίγο καιρό μου πετούσε πονηρά πρόστυχα σχόλια μεταξύ σοβαρού και αστείου!! Πηγαίναμε ταξίδια μαζί, ξεκινήσαμε να κοιμόμαστε στο ίδιο κρεβάτι χωρίς να συμβαίνει κάτι!! Όλοι οι φίλοι μου, μου κολλάνε και τον λένε αγόρι μου!! Τέλος πάντων ένα βράδυ με προκαλούσε αρκετά με πείραζε καταλήξαμε να κάνουμε σεξ ... τέρμα αμήχανο γύρισα πλάτη και κοιμήθηκα, το πρωί κάναμε σαν να μην εγινε τίποτα και ο καθένας στη δουλεια του!! Μετά ξεκίνησε η αμηχανία μεταξύ μας ... μέχρι που το ξανά κάναμε με δικιά μου πρωτοβουλία το πήγα το πράγμα εκεί... έχει γίνει μέχρι στιγμής 3 φορές μόνο είμαστε κάθε μέρα μαζί κοιμόμαστε σχεδόν κάθε βράδυ μαζί, πάμε βόλτες για φαγητό με φίλους!! Σχεδόν συγκατοικούμε πλέον λέει θα πάμε σπίτι μας και γελάει ... αλλά δεν έχουμε συζητήσει τι γίνεται με εμάς κάνουμε σαν να μην συμβαίνει τίποτα!! Προσπαθω να κατάλαβω τι θέλει κ δεν ξέρω ... δεν μιλάει !!! Κι εγώ δεν θέλω να ρωτήσω!! Αν ήθελε μόνο σεξ γιατί κοιμάται κάθε βράδυ σπίτι μου ;; Βοηθήστε με να καταλάβω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    101
    Γιατί δεν θέλεις να ρωτήσεις;

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    2
    Δεν ξέρω, ίσως φοβάμαι την απάντηση... ίσως επειδή αυτός είναι ο άντρας ας μου πει τι θέλει !!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    121
    Μπορεις και εσυ απλα μεταξυ σοβαρου και αστειου να
    ρωτησεις με τροπο τι συμβαινει με εσας

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    101
    Quote Originally Posted by Panagiota95 View Post
    Δεν ξέρω, ίσως φοβάμαι την απάντηση... ίσως επειδή αυτός είναι ο άντρας ας μου πει τι θέλει !!
    Τι σημαίνει "επειδή αυτός είναι ο άντρας ας μου πει τι θέλει"; Αν δεν πει ποτέ ή αν αυτό που θέλει είναι αυτό που γίνεται τώρα; Ποια απάντηση φοβάσαι;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    121
    Quote Originally Posted by Panagiota95 View Post
    Δεν ξέρω, ίσως φοβάμαι την απάντηση... ίσως επειδή αυτός είναι ο άντρας ας μου πει τι θέλει !!
    κριμα που ακουω τετοια λογικ εν ετη 2021

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,278
    όντως.
    καλύτερα τέτοιες συνήθειες να τις αφήσουμε στο παρελθόν.
    έτσι μεγάλωσες, οπότε καταλαβαίνω.
    εσύ πώς θα ήθελες να σε προσεγγίσουν;
    καλύτερα ξεκάθαρα πράγματα, να ξέρετε πού πηγαίνετε.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    142
    Γιατι ειναι "αμηχανο" το να κανετε σεξ? Μετα απο τοσο καιρο δεν θα ηταν η φυσικη καταληξη? Θα πρεπε να εχεις καταλαβει αν ειστε Friends with benefits ή κατι πιο βαθυ.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Panagiota95 View Post
    Καλησπέρα σας ... έχω το κλασικο πρόβλημα γυναικών αντρών,Δεν μπορώ να καταλάβω τι θέλει !!! Κάναμε πολύ παρέα ήμασταν «φίλοι» τον ήξερα από παλιά έμενε Πάτρα οπότε δεν τον έβλεπα συχνά, τον τελευταίο χρόνο γύρισε Αθήνα! Ξεκινήσαμε να βλεπόμαστε σχεδόν κάθε μέρα μπήκε στην παρέα μ τον έχουν αγαπήσει όλοι!! Μεταξύ μας ήταν όλα καλά άνετα κοιμόταν σπίτι μου δεν είχαμε θέματα!! Μετά από λίγο καιρό μου πετούσε πονηρά πρόστυχα σχόλια μεταξύ σοβαρού και αστείου!! Πηγαίναμε ταξίδια μαζί, ξεκινήσαμε να κοιμόμαστε στο ίδιο κρεβάτι χωρίς να συμβαίνει κάτι!! Όλοι οι φίλοι μου, μου κολλάνε και τον λένε αγόρι μου!! Τέλος πάντων ένα βράδυ με προκαλούσε αρκετά με πείραζε καταλήξαμε να κάνουμε σεξ ... τέρμα αμήχανο γύρισα πλάτη και κοιμήθηκα, το πρωί κάναμε σαν να μην εγινε τίποτα και ο καθένας στη δουλεια του!! Μετά ξεκίνησε η αμηχανία μεταξύ μας ... μέχρι που το ξανά κάναμε με δικιά μου πρωτοβουλία το πήγα το πράγμα εκεί... έχει γίνει μέχρι στιγμής 3 φορές μόνο είμαστε κάθε μέρα μαζί κοιμόμαστε σχεδόν κάθε βράδυ μαζί, πάμε βόλτες για φαγητό με φίλους!! Σχεδόν συγκατοικούμε πλέον λέει θα πάμε σπίτι μας και γελάει ... αλλά δεν έχουμε συζητήσει τι γίνεται με εμάς κάνουμε σαν να μην συμβαίνει τίποτα!! Προσπαθω να κατάλαβω τι θέλει κ δεν ξέρω ... δεν μιλάει !!! Κι εγώ δεν θέλω να ρωτήσω!! Αν ήθελε μόνο σεξ γιατί κοιμάται κάθε βράδυ σπίτι μου ;; Βοηθήστε με να καταλάβω
    δηλαδη, σχεδον συγκατοικειτε εδω και εναν χρονο και εχετε και κοινες βολτες και εκδρομες. και εχετε κανει και σεξ 3 φορες.
    τις υπολοιπες φορες, με ποιους κανετε σεξ;
    εσυ εχεις κανει μονο μαζι του;; αυτες τις 3 φορες; σου φτανουν;;;
    εκεινος, εχει κανει σεξ μονο μαζι σου;
    βγαινετε και μονοισ ας; βλεπει αλλες κοπελες;, δεν ξερει τπτ για την ζωη του;
    ειναι δευτερευον τι θελει εκεινος απο εσενα.
    εσυ, τι θελεις απο εκεινον;;; ξερεις; εχεις αναρωτηθει;

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Αυτο που ζεις κοπελα μου λεγετε ελευθερη σχεση! απλα με συγκατηκηση.Απο την στιγμη που δεν εχει υπαρξει ενδιαμεσα σας κουβεντα περι σχεσεων περι ξεκαθαρισματος των οποιον σχσεων σας με τους υπολοιπους γυρο σας .
    Πρωτα απο ολα πρεπει να βγαλεις καθε ειδος τυψεων απο μεσα σου! ουτε ενοπλες ληστειες κανατε ουτε κανενα φονο! Ημαρτον, ειστε δυο νεα παιδια οπου μεσα απο τις βιολογικες και υγειες σας ορμες φτασατε στο εεξ, αφου κοιμοσασταν στο ιδιο κρεβατι! Εαν δεν ιχατε κανει σεξ, που και παλυ μονο 3 φορες ειναι πολυ περιεργο, αν δεν ειχατε λοιπον κανει κατι τοτες θα υπηρχε προβλημα! Αληθεια υπαρχει ανδρας φυσιολογικος και στρειτ που να κοιματε στο ιδιο κρεβατι με μια κοπελα -οχι για μια νχτα, αλλα για τοσο καιρο ετσι - και να μην της την πεσει? δεν υπαρχει ειναι ξεκαθαρα τα πραματα κι οποιος πει το αντιθετο λεει ψεματα!
    Οσο για την αποροια που σε βασανιζει θα σου ελεγα να το κουβεντιασετε οι δυο σας! χωρις αλλους και αλλων γνωμες!! να του ζητησεις να σου ξεκαθαρησει το τι νιωθει για εσενα ,αν σου κανει τον "χαζο" ρωτα τον πως νιωθει οταν κανετε σεξ! αν σου λεει οτι το βλεπει χωρις καποια συναισθηματικη διεργεση αλλα μονο βιολογικα τοτες δεν υπαρχει ερωτας .

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Απ τον καιρό που εισασταν μονο φίλοι τι ξέρεις, ειναι τύπος που παίζει απο δω κι απο κει ή ειναι πιο σταθερός? γενικά πως τον εχεις αξιολογήσει?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    375
    Αυτός λες ότι έμενε Πάτρα.
    Στην Αθήνα είχε καθόλου φίλους-παρέες;
    Έτσι όπως το διάβασα κατάλαβα πως εσύ και η δική ου παρέα είναι η κύρια παρέα του στην Αθήνα.
    Φαίνεται να περνάει πολύ ωραία μαζί με σένα και τους φίλους σου και να έχει δεθεί ως ένα βαθμό.
    Το ότι κάνατε σεξ δεν σημαίνει απαραίτητα ότι θέλει κάτι παραπάνω από σένα πέρα από friends with benefits.
    Και είναι και δύσκολο γι αυτόν να το ρισκάρει αν εσείς είστε η βασική του παρέα με σένα τον συνδετικό κρίκο.
    Για να έχει νόημα η παρέα σας και για να μην μπλεχτείτε και σπάσετε τώρα πρεπει λίγο να ξεκαθαρίσετε πως το βλέπετε.
    Γιατί εάν εσύ το κρυφογουστάρεις και εκείνος είναι sex όποτε του ρθει και μετά φίλοι, και θα σε ταλαιπωρήσει και θα σε πληγώσει και δεν θα χετε μέλλον ουτε σαν φίλοι.
    Επίσης, εσύ δεν μας λες τι θες από αυτόν
    Τον γουστάρεις;;

Similar Threads

  1. Θέλει χρόνο γιατί την πιέζω η δεν ξέρει τι θέλει;
    By giannis97 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 160
    Last Post: 17-02-2020, 12:14
  2. Όποιος θέλει κάθε μέρα ή οποτε θέλει
    By Νεραιδα in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 12-11-2015, 10:56
  3. Τι θελει από μένα τελικα;;;
    By louloudaki1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 28-10-2015, 10:28
  4. θέλει να είναι μόνη τις. δεν θέλει να νιώθει πράγματα
    By giannis97 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 65
    Last Post: 31-07-2014, 00:26
  5. Τί θέλει από μένα;
    By Aναστασία in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 25
    Last Post: 03-01-2013, 06:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •