Συγκατοίκηση - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Μηπως βρηκες αυτο που ελεγες οτι εψαχνες ?
    Σου αρεσει να εισαι σε σχεση αλλα χωρις σεξ ..

    Δηλαδη σου αρεσει ολο αυτο το κλιμα της συντροφικοτητας ,το παρειστικο και γενικα να εχεις εναν ανθρωπο να νοιαζεσαι και να σε νοιαζεται χωρις φυσικα το σεξουαλικο κομματι .

    Κουμπωσες με λιγα λογια για πρωτη φορα με ενα φιλο σε ολα ,δεν ειναι παραξενο αυτο και εφοσον εισαι πλήρως κατασταλαγμενος ως προς το ερωτικο κομματι κοιτα να το απολαυσεις.

    Η εννοια του κολλητου δεν ειναι οπως την ειχες στο μυαλο σου ,ειναι ακομα πιο πολλα ,ενα πιο ισχυρο δεσιμο που υπαρχει και φαινετε ποσο δυσνατο ειναι ,οχι μονο σε στιγμες χαλαρωσης και χαβαλε ..

    Τον πραγματικο μας φιλο οσες γκομενες -γκομενους εχουμε δεν τον παραμεριζουμε ..Ακομα και οταν παντρευομαστε και κανουμε παιδια ο χρονος που αφιερωνουμε σε αυτον δεν χανετε ..Μπορει να λιγοστευει για καποια μικρη περιοδο αλλα το δεσιμο ειναι μεγαλο και αργα ή γρηγορα ξαναβρισκεσται ,ασχετα αν ο καθενας εχει διαφορετικη καθημερινοτητα πλεον ..
    Ισα ισα εγω ειδα και απο τα φιλαρακια του αντρα μου που συνεχιζουν να ειναι ελευθερα απο την μερα που παντρευτηκαμε δεσανε ακομα πιο πολυ και μπορω να σου πω οτι πιο συχνα ερχονται σπιτι μας παρα εβγαιναν παλιοτερα αφου δεν μπορουσε εκεινος να τους ακολουθησει παντα ...
    Μαρέσει γενικά το σεξ. Όταν είμαι ελεύθερος μαρέσει να μαι λίγο από δω και από εκεί. Με κολλάει ότι νιώθω πως υπάρχουν συγκεκριμένοι ρόλοι. Ο άντρας κάνει αυτή, η γυναίκα κάνει αυτό (δεν εννοώ στο σεξ). Μαζί του νιώθω πιο ελεύθερος στη συμπεριφορά. Νιώθω πως μπορώ να παίζω μαζί του, να κυνηγιόμαστε για πλάκα στο σπίτι, να "παίζουμε ξύλο", κάναμε τρέξιμο μαζί. Οπότε όλα αυτά δεν τα είχα ξαναζήσει και μαρέσει πολύ. Νιώθω ότι εν υπάρχει καταπίεση.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,231
    Quote Originally Posted by lightning View Post
    Μαρέσει γενικά το σεξ. Όταν είμαι ελεύθερος μαρέσει να μαι λίγο από δω και από εκεί. Με κολλάει ότι νιώθω πως υπάρχουν συγκεκριμένοι ρόλοι. Ο άντρας κάνει αυτή, η γυναίκα κάνει αυτό (δεν εννοώ στο σεξ). Μαζί του νιώθω πιο ελεύθερος στη συμπεριφορά. Νιώθω πως μπορώ να παίζω μαζί του, να κυνηγιόμαστε για πλάκα στο σπίτι, να "παίζουμε ξύλο", κάναμε τρέξιμο μαζί. Οπότε όλα αυτά δεν τα είχα ξαναζήσει και μαρέσει πολύ. Νιώθω ότι εν υπάρχει καταπίεση.
    Κάτσε γιατί νομίζω ότι έχεις κάποια στερεότυπα και προσπαθείς να χωρέσεις τις επιθυμίες σου και τα θέλω σου μέσα σε αυτά με αποτέλεσμα να καταπιέζεται άθελά σου ίσως ..
    Δεν αμφισβητεί κανείς ότι το σεξ είναι στα θέλω σου .
    Νέος άνθρωπος είσαι και είναι απόλυτα λογικό όλο αυτό .
    Είναι γνωστό άλλωστε ότι οι άντρες μέχρι κάποια ηλικία δύσκολα μένουν σε σταθερές σχέσεις για τον λόγο που αναφέρες.
    Θέλουν να το απολαμβάνουν και πολύ καλά κάνουν ,όπως και οι γυναίκες αν αυτό επιθυμούν .


    Μήπως στην προηγούμενη σου σχέση ήσουν - ένιωθες οτι καταπιεζοσουν γιατί δεν έκανες πράγματα που γουσταρες μόνος σου ή με την παρέα που ήθελες?

    Ειχες περιορισμούς ως προς αυτά ...
    Τι εννοείς δηλαδή ότι παίζετε και νοιώθεις ελεύθερος .
    Πριν δεν τα εκανες?
    Δεν μπορούσες να πας για ένα τρέξιμο με το φιλαράκι σου να κάνεις χαβαλε, να γελάσεις και γενικά να μ@λ@κιστειτε ,σορυ κιόλας αλλά δεν μπορώ να βρω την κατάλληλη εκφραση ,που το λέω εγώ ακόμα και σήμερα που μαζεύονται οι δικοί μας και το κάνουν?

    Οπότε όλη αυτή η σχέση δεν σε φρενάρει στο να έχεις και μια κοπέλα για σεξακι ή για να περνάς ακόμα πιο καλά ,ετσι δεν είναι ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Κάτσε γιατί νομίζω ότι έχεις κάποια στερεότυπα και προσπαθείς να χωρέσεις τις επιθυμίες σου και τα θέλω σου μέσα σε αυτά με αποτέλεσμα να καταπιέζεται άθελά σου ίσως ..
    Δεν αμφισβητεί κανείς ότι το σεξ είναι στα θέλω σου .
    Νέος άνθρωπος είσαι και είναι απόλυτα λογικό όλο αυτό .
    Είναι γνωστό άλλωστε ότι οι άντρες μέχρι κάποια ηλικία δύσκολα μένουν σε σταθερές σχέσεις για τον λόγο που αναφέρες.
    Θέλουν να το απολαμβάνουν και πολύ καλά κάνουν ,όπως και οι γυναίκες αν αυτό επιθυμούν .


    Μήπως στην προηγούμενη σου σχέση ήσουν - ένιωθες οτι καταπιεζοσουν γιατί δεν έκανες πράγματα που γουσταρες μόνος σου ή με την παρέα που ήθελες?

    Ειχες περιορισμούς ως προς αυτά ...
    Τι εννοείς δηλαδή ότι παίζετε και νοιώθεις ελεύθερος .
    Πριν δεν τα εκανες?
    Δεν μπορούσες να πας για ένα τρέξιμο με το φιλαράκι σου να κάνεις χαβαλε, να γελάσεις και γενικά να μ@λ@κιστειτε ,σορυ κιόλας αλλά δεν μπορώ να βρω την κατάλληλη εκφραση ,που το λέω εγώ ακόμα και σήμερα που μαζεύονται οι δικοί μας και το κάνουν?

    Οπότε όλη αυτή η σχέση δεν σε φρενάρει στο να έχεις και μια κοπέλα για σεξακι ή για να περνάς ακόμα πιο καλά ,ετσι δεν είναι ?
    Δεν με καταπίεζε ακριβώς, τουλάχιστον όχι άμεσα. Δεν μπορώ ναπω ότι είχα άλλη φορά τόσο κοντινό φίλο. Ακόμα και σαν παιδί οι μόνες αναμνήσεις που έχω να παίζω με άλλα παιδιά είναι μαζί του και με κάτι άλλα ξαδέρφια και μόνο το καλοκαίρι. Τρέξιμο μια δυο φορές να χω τρέξει με άλλον και αυτό με γνωστούς που τρέξαν μια φορά στη ζωή τους και αυτό ήταν. Οπότε δεν είχα κάποιον να μαλακίζομαι όπως το έθεσες.
    Στο τελευταίο έχεις δίκιο. Φωνάξαμε και μια γειτόνισσα γιαφαγητό και λέγαμε μαλακίες και ρίξαμε όλοι ένα γέλιο. Κάτι τέτοια μου χουν λείψει ή μάλλον δεν τα χω ζήσει.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,231
    Quote Originally Posted by lightning View Post
    Δεν με καταπίεζε ακριβώς, τουλάχιστον όχι άμεσα. Δεν μπορώ ναπω ότι είχα άλλη φορά τόσο κοντινό φίλο. Ακόμα και σαν παιδί οι μόνες αναμνήσεις που έχω να παίζω με άλλα παιδιά είναι μαζί του και με κάτι άλλα ξαδέρφια και μόνο το καλοκαίρι. Τρέξιμο μια δυο φορές να χω τρέξει με άλλον και αυτό με γνωστούς που τρέξαν μια φορά στη ζωή τους και αυτό ήταν. Οπότε δεν είχα κάποιον να μαλακίζομαι όπως το έθεσες.
    Στο τελευταίο έχεις δίκιο. Φωνάξαμε και μια γειτόνισσα γιαφαγητό και λέγαμε μαλακίες και ρίξαμε όλοι ένα γέλιο. Κάτι τέτοια μου χουν λείψει ή μάλλον δεν τα χω ζήσει.
    Οπότε ?
    Ανακάλυψες κάτι που έλειπε από την ζωή σου γι αυτό και νοιωθεις έτσι .
    Ειναι απόλυτο φυσιολογικό όλο αυτό και μην απορεις με τις αντιδράσεις σου .
    Γενικά μην το πολυ σκεφτεσαι και το αναλύεις γιατί να συμβαίνει .
    Είναι απόλυτα φυσιολογικό αυτό να υπάρχει και είναι κομμάτι που αν το βρεις δεν πρόκειται να το αφήσεις όσο χρόνων και να γίνεις ,όσα παιδιά και να κάνεις αργότερα με την οποιαδήποτε γυναίκα επιλέξεις αρκεί να το δέχεται και αυτή φυσικά ...

    Ακόμα και ο δικός μου που είναι μεγαλύτερος από εσένα όταν μαζεύεται με τα φιλαράκια του τα ίδια κάνουν ..παίζουν PlayStation λένε μ@λ@κιες λένε για γκόμενες και εμπειρίες οι ελεύθεροι τις παρέας και γενικά πέφτει γέλιο και χαλαρώνουν .
    Το γουστάρω και εγώ όλο αυτό και φυσικά δεν υπάρχει περίπτωση να το χάσουμε οποία ηλικία και να είμαστε .

    Γι'αυτό σου είπα από την αρχή ,ότι η έννοια του κολλητού δεν είναι ακριβώς όπως την είχες στο μυαλό σου ..Είναι ακόμα καλύτερη και τώρα που την βρήκες κοίτα να την απολαύσεις χωρίς περαιτέρω σκέψεις !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Οπότε ?
    Ανακάλυψες κάτι που έλειπε από την ζωή σου γι αυτό και νοιωθεις έτσι .
    Ειναι απόλυτο φυσιολογικό όλο αυτό και μην απορεις με τις αντιδράσεις σου .
    Γενικά μην το πολυ σκεφτεσαι και το αναλύεις γιατί να συμβαίνει .
    Είναι απόλυτα φυσιολογικό αυτό να υπάρχει και είναι κομμάτι που αν το βρεις δεν πρόκειται να το αφήσεις όσο χρόνων και να γίνεις ,όσα παιδιά και να κάνεις αργότερα με την οποιαδήποτε γυναίκα επιλέξεις αρκεί να το δέχεται και αυτή φυσικά ...

    Ακόμα και ο δικός μου που είναι μεγαλύτερος από εσένα όταν μαζεύεται με τα φιλαράκια του τα ίδια κάνουν ..παίζουν PlayStation λένε μ@λ@κιες λένε για γκόμενες και εμπειρίες οι ελεύθεροι τις παρέας και γενικά πέφτει γέλιο και χαλαρώνουν .
    Το γουστάρω και εγώ όλο αυτό και φυσικά δεν υπάρχει περίπτωση να το χάσουμε οποία ηλικία και να είμαστε .

    Γι'αυτό σου είπα από την αρχή ,ότι η έννοια του κολλητού δεν είναι ακριβώς όπως την είχες στο μυαλό σου ..Είναι ακόμα καλύτερη και τώρα που την βρήκες κοίτα να την απολαύσεις χωρίς περαιτέρω σκέψεις !
    Έχω μια ροπή προς την υπερανάλυση.. βασικά οι πιο κοντινοί μου φίλοι μόνο για μπάλα λένε.. νιώθω ότι συναισθηματικά είναι κενοί. Μπάλα, λεφτά και γκόμενες βασικά. Σινεμά δεν ξέρουν τι είναι. Πάνε για καφέ και παίρνουν freddo espresso σκέτο μην πάρουν καμία θερμίδα. Ντάξεικαι εγώ προσέχω αλλά όχι και έτσι. Ενώ με αυτόν είναι ωραία. Τον βοηθάω λίγο με τα ελληνικά μιλάμε και αγγλικά. Είναι αλλιώς.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,231
    Quote Originally Posted by lightning View Post
    Έχω μια ροπή προς την υπερανάλυση.. βασικά οι πιο κοντινοί μου φίλοι μόνο για μπάλα λένε.. νιώθω ότι συναισθηματικά είναι κενοί. Μπάλα, λεφτά και γκόμενες βασικά. Σινεμά δεν ξέρουν τι είναι. Πάνε για καφέ και παίρνουν freddo espresso σκέτο μην πάρουν καμία θερμίδα. Ντάξεικαι εγώ προσέχω αλλά όχι και έτσι. Ενώ με αυτόν είναι ωραία. Τον βοηθάω λίγο με τα ελληνικά μιλάμε και αγγλικά. Είναι αλλιώς.
    Καλημέρα !

    Καλά κάνεις και υπεραναλυεις ορισμένες καταστάσεις και φάσεις που σε ενοχλούν .
    Μην τραβάς μια κατασταση από τα μαλλιά όμως ,εκεί θα έχεις θέμα !


    Ουσιαστικά μας λες ότι τόσα χρόνια είσαι σε παρεες που δεν σε γεμίζουν.
    Γιατί δεν προσπαθείς μέσα από ενδιαφέροντα καθαρά δικά σου να κάνεις και άλλες γνωριμίες ώστε να έχεις την επιλογή με ποιους θα βγεις για να κάνεις χαβαλε και με ποιους θα βγεις όταν θες να συζητήσεις κάτι πιο ουσιαστικό ?

    Δεν σου δώθηκε η ευκαιρία ή δεν είσαι άτομο που δεν κάνεις εύκολα παρέες ?

    Το θέμα με τις θερμίδες και τα σώματα τι να πω τώρα .
    Άλλο να προσέχεις και να αθλησε και να έχει γίνει εμμονή όλη αυτή η παραμόρφωση που βλέπουμε τώρα τελευταία ...
    Έχει χάσει λιγάκι την έννοια του είμαι αθλητικός τύπος ,προσέχω την διατροφή μου ,με όλο αυτή την ντοπα που κυκλοφορεί δυστηχως ...
    Άσε αυτό το θέμα είναι μεγάλο ...

    Γενικά νομίζω είσαι άνθρωπος που θες να έχεις κάποιον κοντά σου που να δίνεις πράγματα αλλά και συνάμα να εισπράξεις ανάλογα .
    Σου αρέσει να ξέρεις ότι έχεις κάποιον να φροντίζεις .
    Δοτικότητα και ευαισθησία παράλληλη με την δυναμική του υπάρχω δυναμικά σε μια σχέση και έχω την ανάγκη να εισπρατω κάτι ανάλογο στα πλαισια ομως της δικής μου ελευθερίας !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλημέρα !

    Καλά κάνεις και υπεραναλυεις ορισμένες καταστάσεις και φάσεις που σε ενοχλούν .
    Μην τραβάς μια κατασταση από τα μαλλιά όμως ,εκεί θα έχεις θέμα !


    Ουσιαστικά μας λες ότι τόσα χρόνια είσαι σε παρεες που δεν σε γεμίζουν.
    Γιατί δεν προσπαθείς μέσα από ενδιαφέροντα καθαρά δικά σου να κάνεις και άλλες γνωριμίες ώστε να έχεις την επιλογή με ποιους θα βγεις για να κάνεις χαβαλε και με ποιους θα βγεις όταν θες να συζητήσεις κάτι πιο ουσιαστικό ?

    Δεν σου δώθηκε η ευκαιρία ή δεν είσαι άτομο που δεν κάνεις εύκολα παρέες ?

    Το θέμα με τις θερμίδες και τα σώματα τι να πω τώρα .
    Άλλο να προσέχεις και να αθλησε και να έχει γίνει εμμονή όλη αυτή η παραμόρφωση που βλέπουμε τώρα τελευταία ...
    Έχει χάσει λιγάκι την έννοια του είμαι αθλητικός τύπος ,προσέχω την διατροφή μου ,με όλο αυτή την ντοπα που κυκλοφορεί δυστηχως ...
    Άσε αυτό το θέμα είναι μεγάλο ...

    Γενικά νομίζω είσαι άνθρωπος που θες να έχεις κάποιον κοντά σου που να δίνεις πράγματα αλλά και συνάμα να εισπράξεις ανάλογα .
    Σου αρέσει να ξέρεις ότι έχεις κάποιον να φροντίζεις .
    Δοτικότητα και ευαισθησία παράλληλη με την δυναμική του υπάρχω δυναμικά σε μια σχέση και έχω την ανάγκη να εισπρατω κάτι ανάλογο στα πλαισια ομως της δικής μου ελευθερίας !
    Νομίζω έπαιξε ρόλο ότι ήμουν μοναχοπαίδι και χωρίς να έχω "πρόσβαση" σε συμμαθητές λόγω απόστασης. Όλο αυτό με έκανε κάπως εσωστρεφή και οι φίλοι που έχω είναι από το πανεπιστήμιο. Που παρότι τους λέω φίλους μου, βγαίνουμε κτλ, νιώθω ότι διαφέρω απίστευτα από αυτούς. Οι περισσότεροι είναι ιδιαίτερα ευκατάστατοι και εγώ ορισμένες φορές νιώθω ότι τους κοιτάω με περιέργεια για το πόσο διαφορετικές πραγματικότητες ζούμε.

    Μαρέσει να δίνω και να παίρνω. Με τον συγκάτοικο το έχω αυτό.

    Τώρα για το θέμα της διατροφής.. βγαίνεις έξω πάντα σκέτο εσπρέσο. Για φαγητό θα αποφύγουν να βγουν. Γυμναστήριο ή περσοναλ κάνουν. Αν δουν τρίχα καταστροφή, αποτρίχωση με laser. Δεν ξέρω γιατί είναι όλοι τόσο μετροσέξουαλ. Τις κοπέλες επίσης κάπως έτσι τις θέλουν.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Θα πρέπει να αναρωτηθείς εσύ γιατί έχεις φίλους που αφήνεις να εννοηθεί ότι δεν ταιριάζετε και είστε σε άλλο μήκος κύματος. Και γιατί δεν έχεις κι άλλους που ταιριάζετε.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,231
    Quote Originally Posted by lightning View Post
    Νομίζω έπαιξε ρόλο ότι ήμουν μοναχοπαίδι και χωρίς να έχω "πρόσβαση" σε συμμαθητές λόγω απόστασης. Όλο αυτό με έκανε κάπως εσωστρεφή και οι φίλοι που έχω είναι από το πανεπιστήμιο. Που παρότι τους λέω φίλους μου, βγαίνουμε κτλ, νιώθω ότι διαφέρω απίστευτα από αυτούς. Οι περισσότεροι είναι ιδιαίτερα ευκατάστατοι και εγώ ορισμένες φορές νιώθω ότι τους κοιτάω με περιέργεια για το πόσο διαφορετικές πραγματικότητες ζούμε.

    Μαρέσει να δίνω και να παίρνω. Με τον συγκάτοικο το έχω αυτό.

    Τώρα για το θέμα της διατροφής.. βγαίνεις έξω πάντα σκέτο εσπρέσο. Για φαγητό θα αποφύγουν να βγουν. Γυμναστήριο ή περσοναλ κάνουν. Αν δουν τρίχα καταστροφή, αποτρίχωση με laser. Δεν ξέρω γιατί είναι όλοι τόσο μετροσέξουαλ. Τις κοπέλες επίσης κάπως έτσι τις θέλουν.
    Καλημερα !

    Τι εννοεις δεν ειχες ¨προσβαση "?

    Κοιτα, οι σημερινοι αντρες πανω κατω ετσι ειναι μην σου κανει εντυπωση ...Επιφανειακα ολα για το φαινεστε ,πολυ βιτρινα και απο εσωτερικες αναζητησεις τιποτα.
    Εξου και οταν καταλαβαινουν τελικα ποια ειναι η ουσια τρεχουν να μαζεψουν τα ασημασευτα που λενε ..
    Οποτε τις ιδιες αναζητησεις θα εχουν ..Γυναικες στην ιδια φαση με αυτους και οταν πραγματικα ανακαλυψουν οτι και αυτες πανω κατω μονο για το φαινεστε ζουν και για το πιο πλουσιο γκομενο θα πλασαρουν για να ανεβουν ακομα πιο πολυ γκρεμιζεται λιγακι ο κοσμος τους ...

    Αξιζει λες να ασχολεισαι με τετοιους ανθρωπους αν δεν σε καλυπτουν ?Πιστευω εχει ακομα περισσοτερους ανθρωπους εκει εξω που ειστε στο ιδιο μηκος !
    Μην προσπαθεις και χανεις τον χρονο σου να αλλαξεις τους αλλους .Επενδυσε αυτο τον χρονο στο να γινεις εσυ καλυτερος απο εκεινους αν δεν τους αποδεχεσαι !

    Εφοσον δεν σε καλυπτουν αυτοι οι ανθρωποι κοιτα απο εδω και περα να κανεις παρεες με αυτους που πραγματικα θες και οχι απο αναγκη .
    Τριαντα εισαι και ειναι καιρος να εισαι καπου που να σου καλυπτουν τα θελω σου, οχι να συμβιμβαζεσαι ..

    Ασε τους αλλους τι κανουν ,ισως αυτο ουσιαστικα θελουν για να ειναι καλα ,οποτε ειναι μια χαρα και δεν καταπιεζονται .

    Εσυ εισαι το θεμα !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Θα πρέπει να αναρωτηθείς εσύ γιατί έχεις φίλους που αφήνεις να εννοηθεί ότι δεν ταιριάζετε και είστε σε άλλο μήκος κύματος. Και γιατί δεν έχεις κι άλλους που ταιριάζετε.
    ΑΚΡΙΒΩΣ αυτο...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Συγκατοίκηση με πεθερικά!!!
    By Stavoula93 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 11
    Last Post: 23-09-2018, 22:40
  2. Συγκατοίκηση με γονείς VS Συγκατοίκηση με συνομηλίκους
    By dimoskon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 26-04-2012, 21:59
  3. Συγκατοίκηση...
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 09-01-2012, 22:53
  4. Συγκατοίκηση...
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 18-05-2011, 12:53
  5. Συγκατοικηση
    By nebula in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 16-06-2009, 16:40

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •