πρηξιμο στον λεμφαδενα.,,εχω αγχωθει !! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Quote Originally Posted by Antreas256 View Post
    Οχι δεν έχω περάσει κατι η δεν εχω καταλάβει να περασα κατι τέτοιο... Αυτές της μέρες εχω στο κλιματιστικο και δεν ξέρω αν παίζει ρολο.... Εχω κανει γενικές αναλύσεις και είναι όλες οι τιμές μια χαρα.. Δεν ξερω αν θα φενεται απο αυτές τις αναλύσεις αν συμβαίνει κάτι
    Υπαρχουν αμετρητοι λογοι για τους οποιους μπορει καποιος να εχει διογκωμενο λεμφαδενα. Καλύτερα να διαβάσεις πώς λειτουργούν γενικα οι λεμφαδένες στο σώμα μας γιατι αυτή είναι η δουλειά τους, αντιδραστικοί είναι. Μπορεί να πρηστηκε από το οτιδηποτε.
    Θυρεοειδή φαντάζομαι έχεις δει. Crp είδες προσφατα; Σε κάθε περίπτωση ασε να περασουν δυο τρεις μηνες. Αν δεν ξεπρηστει, το ξαναβλεπεις με έναν υπέρηχο.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    125
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Τι εξετάσεις εκανες; Τι τιμες είδες δλδ; Υπέρηχο έκανες; Πέρασες κάποια ίωση πρόσφατα ή είχες πονολαιμο;
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Υπαρχουν αμετρητοι λογοι για τους οποιους μπορει καποιος να εχει διογκωμενο λεμφαδενα. Καλύτερα να διαβάσεις πώς λειτουργούν γενικα οι λεμφαδένες στο σώμα μας γιατι αυτή είναι η δουλειά τους, αντιδραστικοί είναι. Μπορεί να πρηστηκε από το οτιδηποτε.
    Θυρεοειδή φαντάζομαι έχεις δει. Crp είδες προσφατα; Σε κάθε περίπτωση ασε να περασουν δυο τρεις μηνες. Αν δεν ξεπρηστει, το ξαναβλεπεις με έναν υπέρηχο.
    Με της πολλές ωρες που φοράω μασκα με ενοχλεί ο λαιμος μ και περνω halls για τον λαιμο και μου περνάει... Εχω κανει γενικές αναλύσεις αίματος και είναι καλές... Δ3ν έχω περάσει ίωση.. Αλλα όπως είπες θα το αφήσω λίγο καιρό και βλεπουμε

  3. #18
    Πριν κανένα τρίμηνο μου βρήκαν αντιδραστικους λεμφαδένες με 2.5 και 3 εκατοστά.. Έκανα πάρα πολλές εξετασεις αίματος δεν έδειξαν κάτι. Σε ένα μήνα ξαναεκανα υπέρηχο και ήταν 1.5 και 2 με φυσιολογική αιμάτωση και μου είπαν να το ξεχάσω και ότι μπορεί να μείνει απλά μετά έτσι ο λεμφαδένας...ηρέμησε άκου τους γιατρούς και θα σαι καλά.. Γενικά μη μπαίνεις σε τέτοια φόρουμ και Google αναλύσεις αγχώνεσαι από τον καθένα που είναι αδαής και εκφέρει γνώμες

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Quote Originally Posted by Vendettas77 View Post
    Πριν κανένα τρίμηνο μου βρήκαν αντιδραστικους λεμφαδένες με 2.5 και 3 εκατοστά.. Έκανα πάρα πολλές εξετασεις αίματος δεν έδειξαν κάτι. Σε ένα μήνα ξαναεκανα υπέρηχο και ήταν 1.5 και 2 με φυσιολογική αιμάτωση και μου είπαν να το ξεχάσω και ότι μπορεί να μείνει απλά μετά έτσι ο λεμφαδένας...ηρέμησε άκου τους γιατρούς και θα σαι καλά.. Γενικά μη μπαίνεις σε τέτοια φόρουμ και Google αναλύσεις αγχώνεσαι από τον καθένα που είναι αδαής και εκφέρει γνώμες
    Είναι αντιφατικό προς τον εαυτό σου και τη συμβουλή που του δίνεις αυτό που λες.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Πρηξιμο στο κεφαλι
    By Kokle99 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 03-11-2020, 10:23
  2. Εχω αγχωθει
    By iwannaaa in forum Άλλες Ειδικές Φοβίες
    Replies: 7
    Last Post: 26-01-2018, 21:50
  3. εχω αγχωθει βοηθεια.
    By Eva1995 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 02-10-2012, 23:48
  4. sos πρηξιμο προσωπου
    By gonoli in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 17
    Last Post: 03-08-2010, 02:05
  5. ΠΡΗΞΙΜΟ ΜΑΤΙΟΥ
    By Ολα_ειναι_δανεικα in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 18
    Last Post: 18-05-2008, 15:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •