ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟΝ2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 68
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΑΥΤΟΝ2

    Τελικα μονο σεξ ηθελεπαλι ο καλος μου.Δεν τον αντεχω αλλο και δεν ξερω τι να κανω μαζι του΄.τελευταια φορα ειμασταν τοσοομορφα μαζι.μου ιποσχεθηκε οτι θα με προσεχει θα μ δειχνει ενδιαφερον οτι θα διορθωθει γιατι με θελει δεν τηρησε τπτ.4 μερες ουτε ενα τηλεφωνο δεν με πηρε.και εκτος αυτο οταν τον πηρα εγω και του στειλα μνμ ουτε το σηκωσε ,2 φορες το εκλεισε και δεν απαντησε στο μηνυμα.να του στειλω παλι οτι επειδη ειναι και γαμω τους μαλακες τον χωριζω?4 φορες εχει γινει αυτο και 4 φορες καταλιγω μαζι του στο κρεβατι και μετα παλυ γραψημο και παλι απο την αρχη,ολο αυτο νιωθω να με διαλιει.οταν χωρισα μαζι του για ενα μηνα ειμουν μια χαρα.αρχησα και περνω ζαναξ για να ηρεμησω απο τοτε π και καλα ειμαστε μαζι.


    υ.γ ειναι παρα πολυ ελκιστικος να τονισω.σαν μοντελο μιαζει

  2. #2
    Ρε Μαρία, πάλι τα ίδια?
    Αφού το συζητούσαμε πριν μέρες και έλεγες πως ούτε θα τον παρακαλέσεις ούτε θα πιέσεις τα πράγματα.
    Προφανώς έχει πάρει χαμπάρι την ανάγκη σου για συντροφικότητα και σε παίζει αναλόγως....
    Είσαι σίγουρη πως όπως έχει εσένα δεν έχει και άλλες; Λες πως ειναι ελκυστικός και έτσι πέφτεις. Το ξέρει ο άνθρωπος, όπως ξέρει πως θα γκρινιάξεις, αλλά πάλι θα πέσεις....

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Ε δεν ειπα οτι ειμαι σιγουρη οτι εχει εμενα.ειναι υπερβολικα ωραιο παιδι για την ηλικια του αλλα αν δεν με θελει ας με αφησει στην υσιχια μου.τι με περνει και με θελει μετα που εχω ξενερωσει?αν δεν ηταν τοσο ωραιος δεν το σηζηταω θα τον εγραφα αλλα υποκειπτω στην ομορφια του.και εχει και λεγην σεοποιαδηποτενα μιλαγε αισθησιακα θα του καθοτανε.λολ.

  4. #4
    Τότε τα θες και τα παθαίνεις, τι παραπονιέσαι?
    Αν σου αρέσει αυτή η κατάσταση κάτσε και απόλαυσε το, αφού βλέπεις πως δεν γίνεται σχέση, δες το και συ όπως το βλέπει αυτός και μη περιμένεις τίποτε άλλο. Αν δεν σου αρέσει, στειλτον και μη ξανασηκώσεις τηλ. Για να αλλάξει μου φαίνεται τελείως ακατόρθωτο, αφού τόσο καιρό έτσι το πάει....

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Θεοφανια δεν μαρεσει αυτη η κατασταση,ειμαι ερωτευμενη μαζι του και υπιφερω.δεν μπορω να κοιμηθω τα βραδια και ολη μερα υποφερω απο την σκεψη του.δεν ειμαι καμια μαζοχα αρκετα φορτωμενη ειμαι.εγραψα εδω να ξελαφροσω οχι να με κρινει κανεις.δεν μαρεσει αυτη η κατασταση καθολου.και δεν μπορω να τον δω σαν κρεας οπως αυτος εμενα.γιατι ειμαι ερωτευμενη καθε φορα θα υποφερω μεσα μου ενω αυτος θα περνει αυτο π θελει εγω θα διαλιομαι.δεν του ξαναπαραπονεθηκα ουτε τηλ τον ξαναπηρα αλλα αν με ξαναψαξει θα τον γραψω εκει οπου δεν ανατελει ο ηλιοςοσο κιαν τρεμω οταν χτηπαει το τηλεφωνο.δεν ειμαι κανενα σκουπιδι.

  6. #6
    Το ίδιο λέμε, γιατί πιστεύεις ότι σε κρίνω?
    Γράφεις εδώ για να διαβάσεις τη γνώμη μας ή για να σου χαιδεύουμε τα αυτιά και να λέμε αυτά που θέλεις εσύ?
    Στο κάτω-κάτω, οι επιλογές μας φέρνουν καλά ή κακά αποτελέσματα και όχι οι άλλοι.....

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Δεν θελω να μου χαιδευεται τα αυτια ,αλλα μην μου απευθυνεσε λες και ειμαι κανενα ανηλικο.ειμαι 30 χρονων και μανα κιολας δεν ειμαι καμια εφηβη που ερωτευτικα και τα γραφω ολα στα παλια μου τα παπουτσια.ειμαι ερωτευμενη γιαυτο τον εχω ανεχτει εως τωρα.αλλα εως εδω.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    αμα ειναι να ανοιξεις νο 3,
    γραψε στο κοσμοπολιταν.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Panikoula ηρέμησε και βάλε λίγο χιούμορ στην ζωή σου...

    Έχεις αναρωτηθεί ποτέ γιατί δεν έχεις καταλήξει με κάποιο καλό παιδί και όλοι σου φέρονται έτσι? Μήπως δείχνεις λάθος εικόνα στους άντρες που σε πλησιάζουν?

    Φιλικά

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Originally posted by vince
    Panikoula ηρέμησε και βάλε λίγο χιούμορ στην ζωή σου...

    Έχεις αναρωτηθεί ποτέ γιατί δεν έχεις καταλήξει με κάποιο καλό παιδί και όλοι σου φέρονται έτσι? Μήπως δείχνεις λάθος εικόνα στους άντρες που σε πλησιάζουν?

    Φιλικά

    Exω αναρωτηθει και πυστευω μου φερονται ετσι επειδη τα δινω ολα οταν ερωτευτοω.Καιμην φανταστεις οτι μιλαω αισχρα η κατι τετιο γιατι μονο εδωμου ξεφευγουν αυτα οταν ειμαι εκτος εαυτου με τον κρινο.ωρες ωρες δεν μπορεις να εκφραστεις διαφορετικα.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by panikoula
    Originally posted by vince
    Panikoula ηρέμησε και βάλε λίγο χιούμορ στην ζωή σου...

    Έχεις αναρωτηθεί ποτέ γιατί δεν έχεις καταλήξει με κάποιο καλό παιδί και όλοι σου φέρονται έτσι? Μήπως δείχνεις λάθος εικόνα στους άντρες που σε πλησιάζουν?

    Φιλικά

    Exω αναρωτηθει και πυστευω μου φερονται ετσι επειδη τα δινω ολα οταν ερωτευτοω.Καιμην φανταστεις οτι μιλαω αισχρα η κατι τετιο γιατι μονο εδωμου ξεφευγουν αυτα οταν ειμαι εκτος εαυτου με τον κρινο.ωρες ωρες δεν μπορεις να εκφραστεις διαφορετικα.
    Με αυτό που κάνεις είναι σαν να δηλώνεις υπόκηψη άνευ όρων απο την αρχή της σχέσης. Δηλαδή δίνεις την εντύπωση πως έχεις ανάγκη τον άλλο ακόμα και χωρίς να τον ξέρεις. Το θέμα δεν είναι να παίρνουμε ένα σοκολατάκι και να δίνουμε την καρδιά μας σε αντάλλαγμα αλλά να αρχίσουμε να δίνουμε και εμείς σοκολατάκια προτού δώσουμε όλη την καρδιά μας όταν πλέον φαίνεται πως δεν θα την φάνε όπως και το σοκολατάκι..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Originally posted by panikoula
    δεν του ξαναπαραπονεθηκα ουτε τηλ τον ξαναπηρα αλλα αν με ξαναψαξει θα τον γραψω εκει οπου δεν ανατελει ο ηλιοςοσο κιαν τρεμω οταν χτηπαει το τηλεφωνο.δεν ειμαι κανενα σκουπιδι.
    Αυτό να κάνεις.Το είχες πει κιόλας ότι θα του δώσεις μια ευκαιρία κι αν δεν αλλάξουν τα πράγματα θα φύγει από κει που ήρθε.....
    Αφού σε κάνει κακό,δεν είναι δυνατόν δλδ να αναρρωτιέσαι μήπως κ τρελαθείς μετά τις μαλακίες του.
    Θα πιεστείς,θα τρέμεις οπως λες αλλά ξέγραψέ τον οριστικά αυτή τη φορά.

    Οι πρώτες μέρες είναι δύσκολες,μετά θα είσαι πολύ καλύτερα.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    το ξερω και αυτο θα κανω.στο μεταξυ με θελει κ καποιος αλλος λολ.νιωθω πολυ απεσια νομιζω οτι θα σταματησει το μυαλο μου.

  14. #14
    Μαρακι,

    Εχεις U2U

  15. #15
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    34
    ειναι σωστο να το γυρισεις και να σκεφτεις οπως εκεινος?βοηθαει ή τα κανει χειροτερα?ειμαι σε ολοιδια περιπτωση γι αυτο ρωταω...

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •