Ατιμη κοινωνια.......
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    hlias1988
    Guest

    Ατιμη κοινωνια.......

    Ατιμη κοινωνια αλλους τους ανεβαζεις αλλους τους κατεβαζεις............

  2. #2
    Για αυτό πρέπει να προσπαθήσουμε να εξαλείψουμε τις κοινωνικές διακρίσεις κάθε είδους!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,278
    και τον κοινωνικό ρατσισμό, το στίγμα, τον χλευασμό.

    αάτιμη κενωνία.

  4. #4
    xaka10
    Guest
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    Ατιμη κοινωνια αλλους τους ανεβαζεις αλλους τους κατεβαζεις............
    η κοινωνια ως επι το πλειστον ειναι κακη.ζηλευουν και μενα για το επιδομα που παιρνω παρολο που εχω βαριες ψυχικες παθησεις που δυσκολευουν την καθημερινοτητα μου. μου λενε γιατι να παιρνεις προτιμουν δηλαδη να με δουν αστεγο στο κεντρο της Αθηνας να ζητιανευω. μιλαμε τους εχω σιχαθει ολους πολυ ζηλεια πολυ φθονος πολυ κακια.λιγοι ειναι καλοι.ακομα και φιλοι σε εισαγωγικα φιλοι με παιρνουν τηλεφωνο για να μαθαινουν τα οικονομικα προσωπικα στοιχεια μου και οταν τα μαθουν κοπανανε σε καθε ευκαιρια.ειχα δημοσιευσει παλιο αρθρο για μια ψυχιατρο κρατικου νοσοκομειου και αντι να με ρωταει πως τα παω με την καθημερινοτητα μου με ρωτουσε αδιακριτες ερωτησεις δηλαδη αν η μανα μου εχει βγει στην συνταξη και ενα σωρο αλλα αδιακριτα συν οτι μερικοι ψυχολογοι επεμβαινουν στην ζωη σου και σου λενε τι θα κανεις με τις σχεσεις και τα λοιπα


    τους εχω σιχαθει ολους κανενας καθαρος δεν ξερεις ο ανθρωπος διπλα σου τι ρολο βαραει αν θελει το καλο ή το κακο σου.ακομα και η ψυχολογος της καρολαιν ηταν μασονος και δεν ειχε σπουδασει καν ψυχολογια δηλαδη απατεωνας οσον αφορα το επαγγελμα.μπορει και ο ανθρωπος της διπλανης πορτας να ειναι πολυ κακος ανθρωπος και δεν ειναι κακος μονος αυτος που κανει ενα εγκλημα αλλα και αυτος που σου κανει μαυρη τη ζωη ειτε στην δουλεια ειτε στο σχολειο ειτε σε οποιοδηποτε περιβαλλον


    μην εμπιστευεστε τα προσωπικα σας προβληματα σε αλλους δεν προκειται να σας καταλαβουν ειτε θα χαρουν ειτε θα κανουν οτι λυπουνται και μεσα τους θα εχουν χαρα ειτε θα λυπηθουν πραγματικα αλλα στην πρωτη ευκαιρια θα σας πεταξουν στον γκρεμο και θα σας κοπανησουν στο ευαλωτο σημειο ακομα και συμπασχοντες ψυχικα ασθενεις.

  5. #5
    xaka10
    Guest
    αν μαθουν τα προβληματα σας στην πρωτη ευκαιρια θα σας μειωσουν αν γινει καποια διενεξη ακομα και ψυχικα συμπασχοντες ανθρωποι.θα μου πειτε οτι εχουν προβλημα και αυτοι αλλα παιρνουν τα φαρμακα τους και ειναι πολυ πιο λειτουργικοι απο μενα που δεν καταφερνω να κυκλοφορησω σε πολυ κοσμο γιατι φοβαμαι.ναι μεν πολλοι εχουν ψυχικες παθησεις αλλα αυτο δεν τους καθιστα λιγοτερο υπολογους σε συγκριση με τους υγιεις.και εγω εχω σοβαρη ψυχικη παθηση αλλα δεν καθομαι να τσακωνομαι χωρις λογο με καποιον

Similar Threads

  1. Κοινωνία το μήνυμα τροποποιήθηκε
    By λουλούδι in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 21
    Last Post: 16-02-2018, 14:57
  2. Τοξικη κοινωνια..
    By Lia27 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 194
    Last Post: 30-08-2015, 00:39
  3. ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΕΙΑ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΑ
    By kok in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 4
    Last Post: 05-05-2013, 12:48
  4. Ατιμη συναισθηματικη μοναξια...
    By harry86 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 28-09-2012, 02:47
  5. Σχιζοφρένεια και κοινωνία
    By oXe in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 4
    Last Post: 17-01-2010, 19:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •