ζαναξ - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 50 of 50

Thread: ζαναξ

  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Niels View Post
    Έλα Mac στον Kriti28 το είπα. Για σένα ξέρω ότι έχεις κάνει μεγάλη προσπάθεια και τα έχεις μειώσει, ότι παρακολουθεί γιατρός την αγωγή σου, ξέρω ποια είναι η άποψη σου για τα xanax και συμφωνώ. Θυμάμαι ότι έχεις δοκιμάσει πολλά αντικαταθλιπτικά.
    οντως ειναι πολυ δυσκολο, και το λεω απομοναδικη προσωπικη εμπειρια , αν αλλος εχςει αποψη ας την πει , αλλιως να σωπασει για παντα .........

    δεν εχω τιποπτα περποσωπικο ,με κανεναν -μια ...............ακομη και αυτο-ες που νομιζουν οτι εχω ...........τιποτα δεν παιρνω πρo
    οσωπικα , απλα ειιμαι λιγακι ευεξαπτος .......

    ισως ενας καλος γιατρος ( αντερ βρεστον ) να σας βοηθησει να μειωσετε εως να μηδενισετε τα κολοζαναξ.........

    στηνια γενια μου , αρχες 2000 , γραφαν για πλακα τα πολλα ζαναξ, τωρα σταματησε αυτο, λιγο αργα βεβαια ......και εχει επιδραση στην ζωη σας μεγαλυτετρη απ αυτην που νομιζετε .......

    kαι ατυχως θεωρειται το βρωμοζαναξ απο τα συμπτωματα της κτθλψης ( και η καταχρηση ουσιων , που ευτυχως δεν εφτασα ) και πολυ κακως , ειναι αποτελεσμα της κτθλψης , μην υποκυψετε , αν και τωρα μα τον ΑΜΚΑ δυσκολο να σου γραψουν πολλα ζαναξ, απο τον 6/19, που καθιερωθηκε το ΑΜΚΑ .......

    πολυ προσοχη σε αυτο το χαπι.........
    Last edited by Macgyver; 19-06-2021 at 13:25.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    319
    εγώ είχα ξεμήνει από xanax , πήρα τηλ. την γραμματέα του γιατρού και μου είπε ότι μπορεί να μου γράψει φάρμακα χωρίς ραντεβού με 10 ευρώ...

    έγραψα 2 κουτιά των 0,50 και 2 κουτιά των 1mg , αυτά βέβαια μπορεί να μου κρατήσουν και χρόνο

    υπάρχει όριο στα mg??

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by kriti28 View Post
    εγώ είχα ξεμήνει από xanax , πήρα τηλ. την γραμματέα του γιατρού και μου είπε ότι μπορεί να μου γράψει φάρμακα χωρίς ραντεβού με 10 ευρώ...

    έγραψα 2 κουτιά των 0,50 και 2 κουτιά των 1mg , αυτά βέβαια μπορεί να μου κρατήσουν και χρόνο

    υπάρχει όριο στα mg??
    νομιζω οτι ανω των 8 μγ ανα δυο μηνες ( 4 χ 30mg ) του βγαζει του γιατρου ' υπερβαλλουσα δοση '......αν και μπορει να μην το δει ( ναι μουχει συμβει ) , συνηθως γινεται αυτο σε πολυ ακριβα φαρμακα ( κανα 100σταρικο το κουτι ) , που τα γραφουν στον ΕΟΠΥΥ........μουπε ο γιατρος , ' θα με πανε για εμποριο φαρμακων '

    το διορθωσα .......................
    Last edited by Macgyver; 19-06-2021 at 13:23.

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Άμα εσένα σε φτάνουν τα 4 κουτιά για 2 χρόνια, άλλους τους φτάνει για 2 μέρες.. Το θέμα είναι να μη φτάσεις σσε αυτό το σημείο..!
    Οπότε μη το κάνεις τακτικά όσο μπορείς απέφυγε το, πάρε μόνο όταν είσαι χάλια και δεν νιώθεις καλά. Όλα αυτά τα χάπια είναι εθιστικά, μέσα μας είναι η λύση.
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by KARMA View Post
    Άμα εσένα σε φτάνουν τα 4 κουτιά για 2 χρόνια, άλλους τους φτάνει για 2 μέρες.. Το θέμα είναι να μη φτάσεις σσε αυτό το σημειο .
    Σωστος ............. και βαλε .......

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. ζαναξ
    By hlias1988 in forum Θέματα Ύπνου
    Replies: 9
    Last Post: 13-05-2021, 21:25
  2. ζαναξ..
    By hlias1988 in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 7
    Last Post: 16-01-2021, 08:04
  3. Ζαναξ 0.25
    By cyrax in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 28
    Last Post: 15-12-2020, 18:23
  4. Ζαναξ και κορτιζονη
    By Antonis8 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 24-12-2019, 22:05
  5. ζαναξ
    By 66psy in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 39
    Last Post: 14-01-2015, 12:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •