Kάποιες συμπτώσεις έχουν συμβεί και ανησυχώ ότι μπορεί να είναι κακά σημάδια από τους Θεούς ή τους προγραμματιστές της προσομοιωσης (αν ζουμε σε ψηφιακο κοσμο) επειδή έβγαλα φωτογραφίες από ένα μέρος στο οποίο, περίπου πριν από 5-15 λεπτά, ένας άνθρωπος μου φάνηκσε ότι μπορεί να εξαφανίστηκε και ότι μπορεί να ήταν πρόβλημα στο σύστημα προσομοίωησς, παρόλο που υπάρχουν πάνω από 2-3 άλλες εξηγήσεις για το που μπορεί να πήγε (όπως πολυκατοικίες, δρόμοι, αμάξια).

Για παράδειγμα: (κάποιες από τις συμπτώσεις)

Ήμουν στο κρεβάτι με τα μάτια κλειστά και σκεφτόμουν και για αυτό το θέμα που με ανησυχεί αλλά και άσχετα. Άρχισα να χάνω τον έλεγχο και για κάποιο λόγο σκέφτηκα την φράση "βρε ουστ στο διαολο". Μετά από περίπου 1 δευτερόλεπτο, ΝΟΜΙΖΩ ακουώ τον αδερφό μου να λέει αυτή τη φράση από το δωμάτιο του ενώ έπαιζε ένα παιχνιδι online. Δεν άκουσα καθαρα τις λέξεις αλλά σαν μελωδία ακούστηκε σαν την φράση που σκέφτηκα. Ειναι μια φράση που δεν την λέμε ποτέ και δεν θυμάμαι τι σκεφτόμουν όταν την σκεφτηκα. Κάποια εξηγηση?


Μια άλλη μέρα, σκεφτόμουν αυτή την σύμπτωση με την φράση και την ώρα που σκεφτόμουν την φράση, ακούω απέξω μια γειτόνισσα να λέει κάτι που ΜΠΟΡΕΙ να ακούστηκε σαν την λέξη "διαολο". Παλι δεν άκουσα καθαρα τις λέξεις, αλλά μελωδικά ταίριαζε κάπως. Ήταν του στυλ "μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα -ο α-οο". Δηλαδη άκουσα μονο κάτι φωνήεντα που ταίριαζαν με το "στο διαολο"