Tην έδιωξα και νιώθω καλύτερα. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 52
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,232
    Quote Originally Posted by user name View Post
    Παρατηρούμε την άοκνη προσπάθεια να μειωθούν τα δεδομένα της περίπτωσης.
    Απαξιώνοντας γελώ και συνεχίζω.
    Αναλυτικότερα στην αρχή που τα φτιάξαμε, θυμάμαι ότι της είχα δηλώσει πως άλλο η οικογένειά της κι άλλο εγώ.
    Δεν θα κάτσω μαζί της αν δεν νιώθω όπως θέλω κι αν τυχόν δεν θέλει ούτε αυτή, το διαλύουμε
    και πάμε παρακάτω ήσυχα κι ωραία.
    Ότι κι αν κάνει κι όσο κι αν κουνιέται υπό την προυπόθεση παντρεμένης, εμένα δεν με απασχολεί
    το πως θα τα βγάζει πέρα για να μην καρφωθεί (μη δίνοντας εγώ δικαίωμα-άρα βγαίνω λάδι) αλλά θέλω κι απαιτώ
    να φέρεται ως γκόμενα κι όχι να παλαβώνει ή να φέρεται άσχημα λόγω άγχους
    (που ξέρω εξάλλου ότι είναι έτσι; ) Αυτά είχα δηλώσει, τι να κάνουμε;
    ντροπές, γκρίνιες, βρισίδια, αποφυγές, διαφοροποιήσεις συμπεριφοράς, περίεργα φερσίματα μπροστά σε άλλους
    κτλ, τα πήρα ως παιχνίδισμα. Απέτυχε. Ας πρόσεχε. Ούδεν λάθος αναγνωρίζεται σε τέτοια θέματα.
    Ας μην επιστρέφει. Πρόβλημά της. Εγώ δεν την ενοχλώ. Τα λέμε άλλη στιγμή.
    Άοκνη η δική μου προσπάθεια ,γιατί καλό μου ?Με πληγώνεις ....
    Δεν συμβαδίζει με την εξαίσια προσωπικότητά σου ?

    Χαίρομαι πάντως που σε έκανα να γελάσεις, γιατί αντιλαμβάνομαι πόση πίκρα κουβαλάς που έφτασες να λες ολόκληρα κατεβατα για μια γυναίκα που κατ αλλά την διώχνεις ...

    Και για να ενημερώσω ,οι περισσότερες παντρεμένες για ένα καλό σεξακι ψάχνουν,έτσι για να σπάσουν την ρουτίνας που μάλλον δεν κατάφεραν να αποφύγουν , μην φτιάχνεις ιστορίες με το μυαλό σου που μάλλον δεν σου βγήκαν και τώρα προσπαθήσεις να πνίξεις τον καημό σου .

    Έτσι για να σε παρηγορησουμε και λίγο μπας και καταφέρουμε να αγγίξουμε και την τελειότητα της προσωπικότητας σου !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34
    Είναι φανερό φίλε αναγνώστη. Κάποια σχολιαστάκια του φόρουμ αρνούνται να δουν την αλήθεια.
    Τι κι αν η άλλη επιστρέφει και τρώει απόρριψη μαζί με ξεπέτες, αρνούμενη να κόψει λάσπη.
    τι κι αν έγραψα κάποια πράγματα για την άχρηστη, εγωιστική κι ετσιθελίστικη συμπεριφορά της.
    Τι κι αν εξήγησα ότι αυτή κουβαλιέται κι εγώ ξεκάθαρα την σεξάρω με διώξιμο μέχρι να ξενερώσω
    και να φύγει κι αυτό. Τι κι αν τόνισα ότι της λέω ντόμπρα ότι θέλω άλλη και τέζα το πράγμα.
    Τι κι αν δηλώνω ότι της λέω να βρει άλλον ή να της γνωρίσω κάποιον.
    Τι κι αν εγώ την βγάζω καλύτερα όταν δεν την βλέπω και ντόμπρα την υποβιβάζω μόνο για σεξ.

    Αυτή θα έρχεται μέχρι να το πάρει απόφαση (άγνωστο πότε) και τα σχολιαστάκια θα λυσσάνε.

    Κάποια σχολιαστάκια δεν διαβάζουν γρι αλλά προσπαθούν να βγάλουν την θέση μου λάθος ενώ εγώ καμαρώνω
    που έσκισα την γάτα. Δεν κατάντησα σαν κάτι αρσενικά ή θηλυκά ρετάλια που ασχολούνται με αγάπες
    και λουλούδια πιστεύοντας παντρεμένες και παντρεμένους και γελάει όλος ο κόσμος με τα καμώματά τους.

    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 21-06-2021 at 15:10.

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34
    Είναι γνωστό τοις πάσι ότι στην σύγχρονη εποχή, ο άνδρας (διαρκώς πρέπει να) οφείλει στις γυναίκες.
    Κι εντάξει, αυτό δεν πολυενοχλεί, μιας που ποιος νοιάζεται για τέτοια ανέκδοτα;
    συνταγματικά δεν υπάρχει νόμος που να αναγκάζει τον άνδρα (ούτε και την γυναίκα) να ακούει ή να φορτώνεται
    τα γυναικεία ανασφαλο-καραγκιοζιλίκια. Σηκώνεται και φεύγει, αφήνοντάς την μπουκάλα
    για να στρώσει πέτσα.
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 21-06-2021 at 15:10.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,118
    Quote Originally Posted by user name View Post
    Είναι γνωστό τοις πάσι ότι στην σύγχρονη εποχή, ο άνδρας (διαρκώς πρέπει να) οφείλει στις γυναίκες.
    Κι εντάξει, αυτό δεν πολυενοχλεί, μιας που ποιος νοιάζεται για τέτοια ανέκδοτα;
    συνταγματικά δεν υπάρχει νόμος που να αναγκάζει τον άνδρα (ούτε και την γυναίκα) να ακούει ή να φορτώνεται
    τα γυναικεία ανασφαλο-καραγκιοζιλίκια. Σηκώνεται και φεύγει, αφήνοντάς την μπουκάλα
    για να στρώσει πέτσα.
    Πολλές γυναίκες βέβαια, θεωρούν ότι αυτός που έχουν δίπλα τους, έχει καθήκον να φορτώνεται τα θέματά τους
    τις ιδιοτροπίες τους ή τις τραγικές απαιτήσεις τους. Πλανώνται πλάνην οικτράν.
    Ευτυχώς που υπάρχουν κορόιδα, καληνυχτάκηδες, σερβιετοκουβαλητές όπως και συναισθηματικοί μαξιλαράκηδες
    για να έχουν κοινό όσες το επιθυμούν. Ε, δεν γίνεται να είμαστε όλοι ρεζίληδες.
    Εντάξει, αλλά αφού εσύ δεν είσαι καληνυχτάκιας γιατί δεν την σουτάρεις να ηρεμήσεις? Φαίνεται ότι την έχεις κάποια ανάγκη κι εσύ τελικά.

  5. #20
    Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    47
    Φίλε μου, καταλαβαίνω ότι τα κάνεις για να την διώξεις, όμως αυτή δεν καταλαβαίνει. Εσύ νομίζεις ότι με το να την μεταχειρίζεται σαν σκεύος ηδονής θα την κάνεις να φυγει ή να βγάλεις και το άχτι σου για την συμπεριφορά της και αυτή χρησιμοποιει το σεξ σαν μέσο για να σε πλησιάσει. Οπότε θα έλεγα ότι δεν πετυχαίνει πολύ το όλο πράγμα. Ποιος ο λόγος να κάνεις σεξ κ μετά να το μετανιώνεις; Το θέμα είναι να το χαιρεσαι. Οπότε ξεκόψε.
    Δεν θα σε κρεμάσω όπως από πάνω γιατί θεωρώ ότι και οι δύο εξίσου κάνετε λάθος. Είστε ένας τοξικός συνδυασμος. Καλή σου συνέχεια.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Η κοπελα μια χαρα ειναι,σεξ ψαχνει σεξ βρίσκει αλλα εισαι τοσο αφελης που αρνεισαι να το καταλάβεις...
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by user name View Post
    Είναι φανερό φίλε αναγνώστη. Κάποια σχολιαστάκια του φόρουμ αρνούνται να δουν την αλήθεια.
    Τι κι αν η άλλη επιστρέφει και τρώει απόρριψη μαζί με ξεπέτες, αρνούμενη να κόψει λάσπη.
    τι κι αν έγραψα κάποια πράγματα για την άχρηστη, εγωιστική κι ετσιθελίστικη συμπεριφορά της.
    Τι κι αν εξήγησα ότι αυτή κουβαλιέται κι εγώ ξεκάθαρα την σεξάρω με διώξιμο μέχρι να ξενερώσω
    και να φύγει κι αυτό. Τι κι αν τόνισα ότι της λέω ντόμπρα ότι θέλω άλλη και τέζα το πράγμα.
    Τι κι αν δηλώνω ότι της λέω να βρει άλλον ή να της γνωρίσω κάποιον.
    Τι κι αν εγώ την βγάζω καλύτερα όταν δεν την βλέπω και ντόμπρα την υποβιβάζω μόνο για σεξ.


    Αυτή θα έρχεται μέχρι να το πάρει απόφαση (άγνωστο πότε) και τα σχολιαστάκια θα λυσσάνε.

    Κάποια σχολιαστάκια δεν διαβάζουν γρι αλλά προσπαθούν να βγάλουν την θέση μου λάθος ενώ εγώ καμαρώνω
    που έσκισα την γάτα. Δεν κατάντησα σαν κάτι αρσενικά ή θηλυκά ρετάλια που ασχολούνται με αγάπες
    και λουλούδια πιστεύοντας παντρεμένες και παντρεμένους και γελάει όλος ο κόσμος με τα καμώματά τους.


    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    αν εχεις τετοιες παλαιολιθικες αποψεις ενος γερου 100 χρονων, δεν απορω που σε ειχε για δουλεμα.
    απο ποτε το σεξ ειναι υποβιβασμος;
    εσυ νομιζεις ακομα οτι το σεξ ειναι τιμωρια για τις γυναικες;
    ξυπναααα!! κι αυτη για ξεπετες σε θελει.
    αν σε ηθελε για κατι παραπανω, θα χωριζε...

    οσο δεν βαζεις ενα οριστικο τελος, ειναι φανερο οτι τραβας μεγαλο ζορι μαζι της...

    εσυ λες οτι θα ερχεται μεχρι να το παρει αποφαση. εγω λεω, οτι εσυ θα την δεχεσαι μεχρι να το παρεις αποφαση οτι δεν θελει κατι παραπανω απο σεξ μαζι σου..

    αν εκατσες να ασχολεισαι με μια παντρεμενη, ποιος σου φταιει; ας εψαχνες ελευθερη..
    Last edited by Aeon; 21-06-2021 at 15:11.

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34
    Η τύπισσα είναι εντελώς στα δέντρα και σκέφτομαι τον κακομοίρη τον άνδρα της που την έχει τόσα χρόνια.
    Πρόκειται για ήρωα. Ότι και να γράψω είναι λίγο γι'αυτό και δεν γράφω τίποτα.
    Αν εξαιρέσουμε τον πρώτο καιρό που γνωριστήκαμε και δεν είχε ξετυλίξει τις "αρετές" της, ήταν καλά τα πράγματα
    όσον αφορά μια επαφή ελεύθερου με παντρεμένης. Μόνο άμπαλοι πιστεύουν σε πανέμορφο κλίμα
    τέτοιων συνθηκών κι αυτοί που δεν ξέρουν αν το μ.........ί είναι κάθετο ή οριζόντιο.
    Πάλι καλά που είδα και έζησα τον άχρηστο χαρακτήρα της και πλέον με την απαξίωση, της τον σφυράω και τέρμα.
    Κάποια στιγμή, θα σβήσει κι αυτό από ξενέρωμα. Όσο μου το δίνει, εγώ το παίρνω. Μαλάκας είμαι;
    της έχω πει ντόμπρα ότι αυτή είναι η μοίρα της μαζί μου και τσαντίζεται πολύ άρα ενοχλείται στο μέγιστο.
    Έχει την επιλογή να μην έρχεται. Καλά, δεν βρίσκει άλλον; τόσοι εκεί έξω. Άρα νιώθει πράγματα.
    Αισθάνεται επίσης πόσο ρόμπα έχει γίνει. Καμιά γυναίκα εκτός των αγάμητων δεν θέλει να ακούει ξεκάθαρα
    ότι την έχεις μόνο για σεξ. Μέχρι να σταματήσει να έρχεται και να ελπίζει στο ανέλπιστο, εγώ το βιολί μου.
    Προβλέπω ότι θα μου κάνει και χαλάστρες διότι ήδη ζηλεύει. Εγώ όμως ήμουν ξεκάθαρος.
    Κάνω επίδειξη ισχύος σε προτεκτοράτο. Δεν είμαι από αυτούς που επηρεάζονται από λόγια άλλων.
    Η σύγχρονη εποχή ορίζει ότι οι γυναίκες βγαίνουν όλο με θετικό πρόσημο.
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 21-06-2021 at 15:12.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    καλα, τοσο χαλια εισαι και δεν μπορεις να βρεις μια γυναικα που να γουσταρεις πραγματικα;

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Μα προφανως και ειναι χάλια.Αν ηταν καποιος νορμαλ θα ασχολιόταν με καποια την οποια κραζει;λεει για τη δικη μας μας μοίρα αλλα φαινεται ξεκαθαρα ποια ειναι η δικη του...
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,232
    Quote Originally Posted by user name View Post
    Η τύπισσα είναι εντελώς στα δέντρα και σκέφτομαι τον κακομοίρη τον άνδρα της που την έχει τόσα χρόνια.
    Πρόκειται για ήρωα. Ότι και να γράψω είναι λίγο γι'αυτό και δεν γράφω τίποτα.
    Τι λες ρε παιδι μου ???
    Για πες για πες ,γι αυτο τον κακομοιρη ,πραγματικα μεγαλο δραμα ο ανθρωπος ...

    Αν εξαιρέσουμε τον πρώτο καιρό που γνωριστήκαμε και δεν είχε ξετυλίξει τις "αρετές" της, ήταν καλά τα πράγματα
    όσον αφορά μια επαφή ελεύθερου με παντρεμένης.
    Φανταζομαι ουτε εσυ τις δικες σου να δει με τι φρουτο εμπλεξε ...

    Μόνο άμπαλοι πιστεύουν σε πανέμορφο κλίμα
    τέτοιων συνθηκών κι αυτοί που δεν ξέρουν αν το μ.........ί είναι κάθετο ή οριζόντιο.
    Εχεις απολυτο δικιο ,τι να λεμε τωρα φιλαρακι μου ...Κατι αντρες σαν και εσενα που ξερουν αψογα μπαλιτσα καταληγουν σ ενα φορουμ ψυχολογιας με ολους εμας τους σχολιαστακιες (καινουργια λεξη φανταζομαι απο αυτες που λενε οι εξαιρετικες προσωπικοτητες ) να λεει τον πονο του ,καταλαβες ?
    Οχι και τιποτα η μπαλιτσα φαινετε με τις σοβαρες που μιλαει τοσο καιρο και τρωεει πορτα αφου ασχολειται με την παντρεμενη ...καταντια ρε φιλε μου οντως !




    Πάλι καλά που είδα και έζησα τον άχρηστο χαρακτήρα της και πλέον με την απαξίωση, της τον σφυράω και τέρμα.
    Κάποια στιγμή, θα σβήσει κι αυτό από ξενέρωμα. Όσο μου το δίνει, εγώ το παίρνω. Μαλάκας είμαι;
    Πλακα κανεις τωρα ?
    τι ρωτας ?
    Τα αυτονοητα ?Μαλακιες ναααα ,ενα σωρό ..
    Και εδω μην φανταστεις, που και που σκανε κατι φρουτα και λες πραγματικα, υπαρχουν ρε συ και ειναι αναμεσα μας ...
    Να σαν να τα βλεπω μπροστα μου ενα πραγμα ..
    Τετοια φασουλα φιλε μου ,καταλαβαινω απολυτα τι λες ... ...


    της έχω πει ντόμπρα ότι αυτή είναι η μοίρα της μαζί μου και τσαντίζεται πολύ άρα ενοχλείται στο μέγιστο.
    Έχει την επιλογή να μην έρχεται. Καλά, δεν βρίσκει άλλον; τόσοι εκεί έξω. Άρα νιώθει πράγματα.
    Αισθάνεται επίσης πόσο ρόμπα έχει γίνει.
    Ελα ρε συ τετοια ψυχουλα εισαι ?Τις ειπες αμεσως τι αισθανεσαι ????Καλο μου και εγω σε παρεξηγησα ...

    Καμιά γυναίκα εκτός των αγάμητων δεν θέλει να ακούει ξεκάθαρα
    ότι την έχεις μόνο για σεξ. Μέχρι να σταματήσει να έρχεται και να ελπίζει στο ανέλπιστο, εγώ το βιολί μου.
    Τωρα με απογοητευεις ..Αφου ειπαμε οι παντρεμενες αγαμητες ειναι και ψαχνουν μονο ενα καλο σεξακι ..Ετσι πατ κιουτ στα γρηγορα γιατι μαλλον μονο αυτο τους λειεπει και μετα πανε σε αυτους τους κακομοιρους τους αντρες τους ...


    Προβλέπω ότι θα μου κάνει και χαλάστρες διότι ήδη ζηλεύει. Εγώ όμως ήμουν ξεκάθαρος.
    Κάνω επίδειξη ισχύος σε προτεκτοράτο. Δεν είμαι από αυτούς που επηρεάζονται από λόγια άλλων.
    Αληθεια ?
    Ελα για πες μου ...με ιντριγκαρεις ...Ειδικα αυτη η επιδειξη ισχυος μεσα απο μια οθονη με εχει γονατισει ...Λες να παρει σβαρνα και αυτη ολα τα φορουμ και να λεει τον πονο της ???
    Οντως τραγικο ....
    Και εδω που τα λεμε σε καταλαβαινω ...Ξερεις τι ειναι να απορρίπτεις καποιον και μετα αυτος να πιανει τον οποιοδηποτε και να λεει οτι τον κυνηγας εσυ ?
    Ασε φιλε μου πιο τραγικη φιγουρα ανθρωπου πεθαινεις ...


    Η σύγχρονη εποχή ορίζει ότι οι γυναίκες βγαίνουν όλο με θετικό πρόσημο.
    Πρόκειται για κατάντια και μέγιστο ανέκδοτο. Έχετε κι εσείς επηρεαστεί, τι κρίμα.
    Αχ μην μας πληγωνεις και αλλο ,δειξε κατανοηση και σε εμας τις ταλαιπωρες γυναικουλες με την καταντια μας ..
    Παντως εδω που τα λεμε φιλαρακι μια γυναικα παντρεμενη να φτανει σε τετοια καταντια και να ερχεται μαζι σου ,παει, μεγαλη απελπισια με την παρτη της ..Απορω και εγω με οσο διαβαζω στα ποστ σου ...
    Ποσο απελπισια πια αυτη η γυαναικα ..Πουλακια πολλα οπως ειπες και εσυ ,καποια ομως κελαηδανε κιολας οχι μονο καυχιούνται....



    Ορισμένοι-ορισμένες εδώ, λέτε τα δικά σας. Να μπω εμπόδιο; αυτή είναι η δική σας μοίρα.
    Kisses my friend και περιμενω νεα σου ετσι ?
    Μην μας αφησεις χωρις διασκεδαση εμας τα εργαζομενα κοριτσια ....
    [/QUOTE]
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 21-06-2021 at 15:13.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,232
    Quote Originally Posted by user name View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Χτυπα και αλλο αντεχω !!!!!
    Να ξερεις εγω εχω περισσοτερες αντοχες απο την παντρεμενη οποτε εμπλεξες φιλαρακι μου !!!

    Φιλε μου συμφωνουμε !
    Εγω να δεις πως την εχω καταβρει με την ιστορια σου γιατι πραγματικα το διαδικτυο αυτες τις μερες με τη γνωστη υποθεση μονο θεματα και ειδησης για ολο αυτο εχει και δεν μπορω αλλο ..
    Θελω διασκεδαση για να βγει η βαρδια ..

    Μην ξεχνιομαστε περιμενω τις αποψεις σου για ολες εμας τις γυναικουλες !
    Last edited by Aeon; 21-06-2021 at 15:13.
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 21-06-2021 at 15:14.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Θα συμφωνήσω μαζί σου... Είναι όντως για γέλια...
    Last edited by Aeon; 21-06-2021 at 15:14.
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Νιωθω πολυ παραξενα..νιωθω οτι παω στα χαμενα.
    By Confused889 in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 2
    Last Post: 21-02-2019, 13:32
  2. Replies: 3
    Last Post: 15-10-2018, 02:23
  3. Νιωθω πως δν μ καταλαβαινει κανεις ... Νιωθω μονος
    By Sotirishatzi in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 01-12-2015, 11:03
  4. Ενω εχω αναγκη απο φιλιες νιωθω παραξενα καπως εξαρτημενη κ θελω να φευγω..νιωθω ενοχη γι αυτο..
    By Girl25 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-07-2010, 02:20
  5. ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
    By sonia_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 139
    Last Post: 21-01-2007, 01:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •