Tην έδιωξα και νιώθω καλύτερα. - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 52 of 52
  1. #46
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34
    Art_Phil, μιας που έτυχε να είμαι συνδεδεμένος και είδα τι έγραψες, θα σου απαντήσω ότι αν διαβάσεις με την σειρά
    τα ποστ θα διακρίνεις ότι γράφω κάτι και στην πορεία κάτι σχολιαστάκια (το έκανα πιασάρικο ως έκφραση)
    προσπαθούν να αλλοιώσουν όσα γράφω (με οχετό εκφράσεων) για να οδηγήσουν αλλού την συζήτηση.
    Αυτό σου ξέφυγε φαίνεται. Δεν πειράζει, στο θυμίζω εγώ.
    Ως ισχυρή προσωπικότητα (επίσης πιασάρικο) τα αντιμετώπισα χαλαρά και γελάω με τα χάλια τους.

    Τώρα το τι νομίζεις εσύ καλά κάνεις να νομίζεις και μπράβο σου.
    Αφού μου επιτίθενται, επικαλούμαι άμυνα και αράζω.
    Να είσαι σίγουρος ότι αν τραβούσα πέμπτη ταχύτητα και έγραφα, θα είχαμε σπασμούς.
    Πάλι καλά που βαριέμαι τις κόντρες και γελάω.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    123
    μπορει να δει στο μελλον οτι υπαρχει η η χαρα στον ρομαντισμο και οχι μονο στο σεξ...

  3. #48
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 21-06-2021 at 15:17.

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    123
    χαχα δν ξερω μπρο... παντος το μονο σηγουρο ειναι πως η αδιαφορια για την κοινωνια μπορει να αποβει σωτηρία...

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Εμείς τα μπάζα ειμασταν αρακτες σε παραλία μεχρι τωρα, αυτο το κακομοιρο καθόταν εδω και σχολιαζε ε;χαχχαχα no life τελειως..
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  6. #51
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by iakovos23 View Post
    χαχα δν ξερω μπρο... παντος το μονο σηγουρο ειναι πως η αδιαφορια για την κοινωνια μπορει να αποβει σωτηρία...
    Δεν έχεις άδικο Ιάκωβε. Ίσως να είναι σωτηρία. Αλλιώς αναλώνεσαι με πράγματα που ουσιαστικά δεν έχουν
    να σου προσφέρουν τίποτα. Όπως μια γειτόνισσά μου σαν στάμνα γύρω στα 80 κιλά γομάρι
    με μικρό πεσμένο βυζί και μύτη σαν μελιτζάνα που όλη μέρα σερφάρει στο νετ.
    Μόλις πετύχει κάποιο γεγονός που πουλάει, μπαινει και γράφει αρλούμπες με δήθεν ευαισθησία για να γίνει αρεστή.
    Η ίδια το παραδέχεται μιας που όπως λέει, δεν έχει τι να κάνει. Την έχω συμβουλέψει να πάει για λιπογκρέμισμα
    -εεε συγνώμη λιποδιάλυση- αλλά που να βρει λεφτά το ρετάλι αφού δεν πάει για δουλειά
    κι όλο φεσώνει την μάνα της (ωραία 40άρα) για να τρωει δίκιλα παγωτα.
    Ήθελε να κάνει δίαιτα και σε δυο μήνες, έχασε 60 μέρες. Όλη μέρα στο κινητό είναι.
    Έχει κάνει σκιά η παλάμη της. Μάλιστα, και δυο φίλες της αυτό κάνουν όπως λέει η ίδια
    ενώ έχει καμιά δεκαριά λογαριασμούς σε σάιτ γνωριμιών μπας και της την πέσει κανείς και χαρεί.
    Μιλάει με τον εαυτό της σε κάποια στέλνοντας μηνύματα. Δεν βάζει φωτογραφία όμως. Γιατί άραγε;
    Ντυνεται λίγο πάρτι άνιμαλ, ότι μπορεί κάνει η κακομοίρα για να την κοιτάξουν έξω. Την λυπάμαι.
    Είχε φορέσει κολάν μια μέρα και ήταν σαν χοιρομέρι. Πόνεσαν τα μάτια μου μόλις την είδα.
    Αν είχε μπόλικα λεφτά ο πατέρας της, θα της την έπεφτα να την παντρευόμουν
    για να καλύψει την μιζέρια της κι εγώ θα έκανα την ζωή μου εις υγεία των κορόιδων.

    Όπως βολεύεται ο καθένας.

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    γιουζερ, τι ηλικια εχεις;

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Νιωθω πολυ παραξενα..νιωθω οτι παω στα χαμενα.
    By Confused889 in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 2
    Last Post: 21-02-2019, 13:32
  2. Replies: 3
    Last Post: 15-10-2018, 02:23
  3. Νιωθω πως δν μ καταλαβαινει κανεις ... Νιωθω μονος
    By Sotirishatzi in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 01-12-2015, 11:03
  4. Ενω εχω αναγκη απο φιλιες νιωθω παραξενα καπως εξαρτημενη κ θελω να φευγω..νιωθω ενοχη γι αυτο..
    By Girl25 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-07-2010, 02:20
  5. ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
    By sonia_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 139
    Last Post: 21-01-2007, 01:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •