Αυτός είναι ο πραγματικός λόγος που το τέρας σκότωσε την Καρολάιν - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 15 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 76 to 90 of 222
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    974
    Δε πιστεύω να υπάρχει πιο ανίκανη, διεφθαρμένη, ηλίθια, κι επικίνδυνη κυβέρνηση από αυτή που είναι τώρα.. Βασικά δεν είναι καν κυβέρνηση είναι συμμορία που επιδιώκει να τρέφεται από το κράτος.

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    974
    Quote Originally Posted by Merlot View Post
    Δε θα κακοπεράσει εν τω μεταξύ στη φυλακή, μην φαντασιώνεστε εκδικήσεις και ταλαιπωρίες. Πρόκειται για έναν πλούσιο λευκό ενήλικα ετεροφυλόφιλο άνδρα, και θα του φερθούν ανάλογα. Θα περάσει ζάχαρη σε σχέση με τι θα πέρναγε άλλος σε διαφορετικούς άξονες ευαλωτότητας.
    Τίποτα φίλε θα τον βάλουν απομόνωση τον πρώτο καιρό μέχρι να ξεχαστεί λίγο το σκηνικό και μετά θα τον αμολήσουν σε καμιά πτέρυγα με ομοιους, μικροαπατεώνες βιαστές κτλ και δεν τρέχει τίποτα.. Ίσως όταν σκάσει μύτη και πέσει σύρμα να φάει τίποτα ψιλές αλλά μέχρι εκεί.

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    974
    Ο βιασμός στα Πετράλωνα που έγινε χθες ρε σεις, έγινε λίγα μέτρα από το σπίτι μου.. Αχ και να πέφτε στα χέρια μου αυτό το @ρχιδι θα κάναμε πριβέ πάρτι τα δυο μας. Κάτι τέτοια άτομα είναι μόνο για κλοτσιές.

  4. #79
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μονο αυθαιρετη δεν ειναι η αντιδραση μου!!!!
    σου εξηγησα ΑΚΡΙΒΩΣ πως στηριζεται στα λογια σου!
    δεν ξερω ουτε ειπα οτι ασκησες βια.
    αλλα ολοφανερα "χαιδευες" τον δολοφονο, αποκαλωντας τον "παλικαρι" και λεγοντας στην συνεχεια, οτι η κοπελα τον ηθελε σκυλακι της, ενω μπορουσε να τον αφησει απλα να φυγει....
    ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ;;; ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΗΘΕΛΕ Η ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΚΟΤΩΣΕ. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ;;;
    αν τα λες γενικα, επειδη εχεις αλλα στο μυαλο σου, πες τα σε αλλο θεμα!!!
    σε αυτο το θεμα βρηκες να μας πεις οτι οι γυναικες θελουν σκυλακια ;;;
    σκυλακι τον ηθελε η νεκρη;;;
    ΝΑ ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΤΕΙ ΗΘΕΛΕ!!!

    Η δικαιοσύνη έχει αναλάβει την υπόθεση κι ο ένοχος βρέθηκε.
    Περιμένουμε να ανακοινωθεί το κίνητρο (λες και θα αλλάξει κάτι) μιας που ότι γράφετε είναι της φαντασίας σας.
    Με το να σκούζεις-τσιρίζεις εμφανίζοντας το αντιδραστικό νεαρό της ηλικία σου και τοποθετώντας
    έντονα σημεία στίξης, βάζεις υποψηφιότητα για όσκαρ.
    Απλώς επειδή δεν έχεις τίποτα να ασχοληθείς, έκανες το πρόβλημα δικό σου.

    Συνέχισε έτσι για να γελάω...

  5. #80
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by tommorello View Post
    Τίποτα φίλε θα τον βάλουν απομόνωση τον πρώτο καιρό μέχρι να ξεχαστεί λίγο το σκηνικό και μετά θα τον αμολήσουν σε καμιά πτέρυγα με ομοιους, μικροαπατεώνες βιαστές κτλ και δεν τρέχει τίποτα.. Ίσως όταν σκάσει μύτη και πέσει σύρμα να φάει τίποτα ψιλές αλλά μέχρι εκεί.
    Και να τον σφάξουν σαν αρνί, κανείς δεν θα νοιαστεί. Τι μας νοιάζει τι έγινε;

  6. #81
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by tommorello View Post
    Βασικά δεν είναι καν κυβέρνηση είναι συμμορία που επιδιώκει να τρέφεται από το κράτος.
    Αφού η κυβέρνηση είναι ήδη κράτος, πως είναι και συμμορία που επιδιώκει να τρέφεται από το ίδιο;

    υπέπεσες σε ολίσθημα. Αναμένεται η αναγνώρισή σου σε αυτό (τουλάχιστον).

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Η αποτρόπαια πράξη δεν επιδέχεται κανένα ελαφρυντικό. Εάν όπως καταλαβαίνω από το ημερολόγιο της μάλλον η ίδια φερόταν άσχημα στο βρέφος, θα μπορούσε να πάρει ο άλλος το παιδί και να φύγει, να επέμβει εισαγγελέας, να μπει σε κλινική για θεραπεία κλπ. Άλλωστε αυτός λεφτά είχε για τέτοια. 15 χρονών όμως οι γονείς της πού ήταν? Σε ποια ηλικία έγινε ο γάμος? Πριν τα 16 νομίζω χρειάζεται συγκατάθεση των γονέων. Πώς τους φάνηκε ότι ένας κοντά στα 30 την έπεφτε στο παιδί τους? Ήθελαν να την ξεφορτωθούν? Να προστατέψουν την τιμή της επειδή ήταν "μαγαρισμενη" και δεν θα έβρισκε άλλον άντρα? Δηλαδή έλεος, στο 2021 είμαστε

  8. #83
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by Marilou View Post

    Αν δεν σας αρέσει φευγεται ,άλλωστε ότι ανεχεσαι αυτά υπομένεις σε μια σχέση αυτό είναι νόμος
    Πέραν του θέματος μιας που κατάντησε τόπος θεωρητικής ανάπτυξης, θα πω αυτό.

    Προσωπικά, προτιμώ να σηκώνομαι να φεύγω όποτε θέλω από όποια δεν θέλω χωρίς να δίνω εξηγήσεις.
    Εσείς γιατί δεν το δέχεστε και θέλετε να ακούσετε κάποιον λόγο;
    σχεδόν όλες και το "σχεδόν' το γράφω βάση λογικής.
    Άρα έχετε προβλήματα συμπεριφοράς. Δεν μπορείτε να δεχτείτε το "ξαφνικά", βασικό μειονέκτημα.

    Περιμένω απάντηση...(το "φεύγετε" γράφεται με έψιλον στο τε)

  9. #84
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by Nikolas73 View Post
    Η αποτρόπαια πράξη δεν επιδέχεται κανένα ελαφρυντικό. Εάν όπως καταλαβαίνω από το ημερολόγιο της μάλλον η ίδια φερόταν άσχημα στο βρέφος, θα μπορούσε να πάρει ο άλλος το παιδί και να φύγει, να επέμβει εισαγγελέας, να μπει σε κλινική για θεραπεία κλπ. Άλλωστε αυτός λεφτά είχε για τέτοια. 15 χρονών όμως οι γονείς της πού ήταν? Σε ποια ηλικία έγινε ο γάμος? Πριν τα 16 νομίζω χρειάζεται συγκατάθεση των γονέων. Πώς τους φάνηκε ότι ένας κοντά στα 30 την έπεφτε στο παιδί τους? Ήθελαν να την ξεφορτωθούν? Να προστατέψουν την τιμή της επειδή ήταν "μαγαρισμενη" και δεν θα έβρισκε άλλον άντρα? Δηλαδή έλεος, στο 2021 είμαστε
    Μάλιστα...

    ένας φονιάς, μία που μάλλον τυραννούσε το μωρό κι ένα μωρό που απέμεινε χωρίς γονείς.

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,350
    Quote Originally Posted by user name View Post
    Πέραν του θέματος μιας που κατάντησε τόπος θεωρητικής ανάπτυξης, θα πω αυτό.

    Προσωπικά, προτιμώ να σηκώνομαι να φεύγω όποτε θέλω από όποια δεν θέλω χωρίς να δίνω εξηγήσεις.
    Εσείς γιατί δεν το δέχεστε και θέλετε να ακούσετε κάποιον λόγο;
    σχεδόν όλες και το "σχεδόν' το γράφω βάση λογικής.
    Άρα έχετε προβλήματα συμπεριφοράς. Δεν μπορείτε να δεχτείτε το "ξαφνικά", βασικό μειονέκτημα.

    Περιμένω απάντηση...(το "φεύγετε" γράφεται με έψιλον στο τε)
    Δεν το βλέπω να φεύγεις όμως από την παντρεμένη ..
    Εκεί είσαι και τις κάνεις και τα χατίρια που σου ζητά στο σεξακι,στα τέσσερα κιόλας ....
    Η συμπεριφορά που εκδηλώνεις στο θέμα σου για τις γυναίκες και πως τις θεωρεις σε κατατασει στην ίδια κατηγορία με τον δολοφόνο οπότε σε εμένα ,σε τέτοια θέματα δεν θα μου απευθύνεις τον λόγο γιατί πραγματικά κατι αντρακια σαν και εσένα ούτε καν υπάρχουν ...

    Μην μπερδεύεις την καζούρα που γίνεται στο τρολ θέμα σου με απόψεις που αφορούν σοβαρά θέματα ...

    Είσαι ο πιο ακατάλληλος εδώ μέσα να μιλάς για κάτι τέτοιο οπότε στην φωλιά σου τρολακι μην ξεχνιόμαστε κιόλας ..

    Και το φευγετΑΙ εγώ θα το γράφω με άλφα γιώτα είτε σου αρέσει είτε όχι ..
    Και γενικά στην ορθογραφία και τη σύνταξη θα κάνω ότι μου αρέσει και αν σας αρέσει εσάς ...
    Μην νομίζεις ότι μιλάς σε κάποια που θα την κομπλαρεις με αυτή την γελοία αναφορά δεκαπεντάχρονου γιατί το έχουν προσπαθήσει και άλλοι και έφαγαν τα μούτρα τους .
    Υποδείξεις στις παντρεμένες σου και γενικά στα κοριτσάκια που συναναστρέφεσαι ...

    Μάθε να ξεχωρίζεις την βούρτσα με την π@τσ@ στην ζωή σου και αν θες να κάνεις σοβαρές κουβέντες να τις υποστηρίζεις κιόλας.με τις απόψεις σου ...
    Όλες οι γυναίκες δεν είμαστε ίδιες,κάποιες έχουμε μεγαλύτερες μπάλες από τις δικές σου και ξέρουμε καλύτερη μπαλιτσα .
    Last edited by Marilou; 20-06-2021 at 16:15.
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  11. #86
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,345
    Πώς θα γίνει να σταματήσει η συζήτηση εδώ;

    Στη μνήμη της Καρολάϊν σας παρακαλώ μη συνεχίσετε
    Υπάρχει μόνο το Αέναο Νυν

  12. #87
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 21-06-2021 at 14:48.

  13. #88
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,350
    Quote Originally Posted by homebod View Post
    Πώς θα γίνει να σταματήσει η συζήτηση εδώ;

    Στη μνήμη της Καρολάϊν σας παρακαλώ μη συνεχίσετε
    Home στην μνημη της καρολαιν θα πρεπει να εξαφανιζουμε καθε ανθρωπακο που εκφραζετε ετσι για μια γυναικα ..

    Αν πας να διαβασεις το θεμα του θα καταλαβεις οτι για την Καρολαιν και για την καθε Καρολαιν που πεφτει στα χερια ανθρωπων οπως ο συγκεκριμενος δεν θα σταματησω να εκφέρω την γνωμη μου και σε οποιον αρεσει...
    Υποδειξεις για το αν θα υπερασπιστω εναν ανθρωπο δεν σηκωνω απο κανεναν ..

    Αντι λοιπον να παραβλεπουμε τετοιες παραβατικες συμπεριφορες καλυτερα να μην δινεις βημα σε τετοιους ανθρωπους ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  14. #89
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    497
    Μόλις θυμήθηκα τί μου "πέταξε" μία μέρα φεύγοντας από τό σπίτι μου ένας τύπος που ευτυχώς τελειώσαμε.
    Σχετικά Με την Καρολάιν...

    Σάν αιτία αυτός είπε
    "Ξέρεις τί πιστεύω εγώ ότι έγινε;;... Ότι αυτός ξεμυαλιστηκε από αυτή που ήταν καί μικρή"

    Καταλάβατε; Ότι αυτή φταίει αυτή τόν ξεμυαλισε ... καί Ε..... τή σκότωσε.

    Να λοιπόν άλλο ένα καμπανάκι κακοποιητικου χαρακτήρα.... ποια γνώμη έχει για όλα αυτά.
    Έβγαλε τό θύμα ως φταιχτρα στην ουσία. Κάπως ότι αυτή τόν προκάλεσε.

    Όπως εμένα τόσο καιρό όταν μετά από δική του ένταση... όταν έβγαινε αυτός εκτός ορίων φυσικά του έφταιγα εγώ που τόν έφερνα σέ αυτό τό σημείο!!

  15. #90
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Δεν νομίζω χωράνε πολλά. Μια γυναίκα βρήκε το θάνατο από τα χέρια του συζύγου της. Δεν γίνεται να προσπαθήσουμε να κατηγορήσουμε το θύμα. Από αυτή την ιστορία όλοι χάσαν κάτι. Η γυναίκα τη ζωή της, ο άντρας την ελευθερία του και το παιδί τους γονείς του.

Page 6 of 15 FirstFirst ... 45678 ... LastLast

Similar Threads

  1. Η Αόρατη Τιμωρία: O Λόγος Που Ανησυχώ Και Ο Λόγος (ισως) Που Δεν Παω Σε Ιατρό
    By Elrudinam in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 24-12-2020, 10:06
  2. Εθισμος στο βιαγκρα: ειναι πραγματικος
    By Ορέστης in forum Άλλες Εξαρτήσεις
    Replies: 2
    Last Post: 26-03-2018, 08:17
  3. χαμενος δεν ειναι αυτος που χανει αλλα αυτος που τα παραταει...
    By αλεξανδρος_77 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 20-05-2013, 22:28
  4. Ποιος είναι ο λόγος που γράφετε εδώ;
    By Instant in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 36
    Last Post: 15-12-2011, 16:58
  5. Replies: 10
    Last Post: 28-09-2010, 16:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •