το Κόλλημα του κολλητου μου με τις παραλίες... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    1
    Ένας απλός ματάκιας που κοροϊδεύει τον εαυτό το και σένα,μην το κουράζεις.Από εκεί και πέρα η απόφαση είναι δικό σου θέμα..

  2. #17
    Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    32
    Quote Originally Posted by End_of_an_era View Post
    Τι νόημα έχει να πας σε μια παραλία γυμνιστών μαζί του που προφανώς θα είναι ερεθισμένος από ότι λέει; Το κακό δεν είναι πως μπορεί ενστικτωδώς να του βγαίνουν κάποιες ορμές, αλλά ότι έχει δώσει και λογική εξήγηση. Τι πάει να πει πόσο διατεθειμένες είναι οι κοπέλες κτλπ κτλπ; Η άλλη μπορεί να θέλει να το κάνει για την πάρτη της,να της αρέσει να κολυμπά ελεύθερα κοκ. Δεν είναι πως του τα μόστραραν στην μούρη του ή του ζήτησαν κάτι.
    δεν μου ζήτησε να πάμε σε παραλια γυμνιστών μαζι! απλα μου ειπε οτι εχει παει...
    Να πάμε σε κανονική παραλία για να μου δείξει τις κοπέλες με τα στρίνγκ ή τοπλες και να συζητήσουμε στην πράξη αν το κάνουν για να τραβήξουν τα αντρικά βλέματα ή οχι.
    Αυτος πιστευει οτι στην πλειοψηφία των γυναικών αρέσει να προκαλούν. Αρα ειναι αναμενόμενο να τις κοιτάνε οι άντρες!
    Ο Προβληματισμό μου για το αν θα πάω εχει να κάνει με το πως θα τον πείσω για το αντιθετο...
    Θέλει πραγματικά να σταματήσει να σκεφτεται έτσ.... γι αυτο πιστευω οτι αξίζει τον κόπο

  3. #18
    Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    32
    Quote Originally Posted by Anastasis 1972 View Post
    Ένας απλός ματάκιας που κοροϊδεύει τον εαυτό το και σένα,μην το κουράζεις.Από εκεί και πέρα η απόφαση είναι δικό σου θέμα..
    απο οσα μου εχει πει ..και τον πιστευω θέλει να το σταματήσει...
    δεν νομιζω οτι κοροιδευει...
    Τωρα αν θες να τον πεις Ματακια πες τον.
    Αλλα αυτες που μοστραρουν τα στρινγκ σε παραλία με πολύ κόσμο θα τις πεις επιδειξίες;

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Ακομα δεν πήγες ?
    Τι περιμένεις ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by bebeka4 View Post
    απο οσα μου εχει πει ..και τον πιστευω θέλει να το σταματήσει...
    δεν νομιζω οτι κοροιδευει...
    Τωρα αν θες να τον πεις Ματακια πες τον.
    Αλλα αυτες που μοστραρουν τα στρινγκ σε παραλία με πολύ κόσμο θα τις πεις επιδειξίες;
    τι πρεπει να βαλουν στην παραλια για να μην τρεχουν τα σαλια του σαλιαγκουρα; σωβρακοφανελες;

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    τι πρεπει να βαλουν στην παραλια για να μην τρεχουν τα σαλια του σαλιαγκουρα; σωβρακοφανελες;
    Δεν εχει νοημα, προσαρμοζεσαι. Σε αλλες εποχες με βαρια ενδυμασια ειχα διαβασει ακομα και η επιδειξη του αστραγαλου ηταν αισθησιακη. Το βλεπεις και στις παραλιες σε σχεση με την καθημερινοτητα στους δρομους μιας πολης οτι υπαρχει προσαρμογη.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    100
    Προσωπικά δεν βλέπω ότι εχει κάποιο πρόβλημα που πρέπει να το "φτιαξεις", ολοι οι άντρες παρατηρούμε κωλαράκια σε στρινγκ. Έτσι είμαστε φτιαγμένοι.
    Απο την μεριά της γυναίκας φυσικά το κάνει γιατι τις αρέσει το σώμα της και θέλει να το δείχνει για να τραβάει τη προσοχή. Δεν είναι κάτι κακό.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Κολλημα με τον υπνο
    By Gtyos in forum Θέματα Ύπνου
    Replies: 4
    Last Post: 15-03-2020, 13:45
  2. 10 χρονια κολλημα
    By Shakti in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 23
    Last Post: 04-06-2019, 02:45
  3. Κολλημα
    By iwannaaa in forum Άλλες Εξαρτήσεις
    Replies: 8
    Last Post: 09-12-2017, 17:16
  4. κολλημα!!sos!
    By kaity in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 188
    Last Post: 15-05-2012, 08:24
  5. κόλλημα - ξεκόλλημα
    By Kleiw in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 35
    Last Post: 26-11-2007, 21:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •