Τι σας κάνει χαρούμενους;; - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 57 of 57
  1. #46
    hlias1988
    Guest
    Ολοι αυτοι που σου δινουν συμβουλες ζουν την ζωουλα τους. Εχουν τον αντρα να δουλευει η γυναικα να προσεχει τα παιδια.
    Εκ του ασφαλους και εγω μπορω να μιλησω. Αυτοι μιλανε εκ τους ασφαλους. Δεν ξερουν πως νιωθεις και πως νιωθω.
    Τους σιχαινομαι. Ονοματα δεν λεω. Αλλα ξερουν οι ιδιοι καλυτερα!!

  2. #47
    hlias1988
    Guest
    Δεν απαντας αντρικο! την εχεις λερωμενη την φωλια σου και εσυ με μηνυματακια στηριξης σε προσωπικα μηνυματα!
    Ακολουθα τον γιατρο σου και θα πας μπροστα!
    Το μονο που θα βλεπεις ειναι να περνα η ζωη μπροστα απο τα ματια σου!
    Καληνυχτα!

  3. #48
    hlias1988
    Guest
    Οπως και με τον "Κυκνο"!
    Δεν αισθανετε καλα την μια μερα και αναστατωνει ενα ολοκληρο φορουμ να τις βρει λυσεις!
    Απαιτης συναισθηματος ειναι οπως και εσυ!
    Καληνυχτα!

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    496
    Αυτοί που δίνουν συμβουλές δεν σημαίνει ότι είναι βολεμενοι όπως νομίζεις. Μπορεί νά έχουν περάσει παρομοιες καταστάσεις, μπορεί νά περνανε τά ίδια και μιλάνε σύμφωνα Με τίς δικές τους εμπειρίες. Βολεμενοι γιατί;

    Επίσης όταν κάθε μέρα κάποιοι είναι χάλια και έχουν πολλά θέματα , ε πρέπει νά ξεκινήσουν μάλλον ψυχοθεραπεία

  5. #50
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by ladybird12 View Post
    Αυτοί που δίνουν συμβουλές δεν σημαίνει ότι είναι βολεμενοι όπως νομίζεις. Μπορεί νά έχουν περάσει παρομοιες καταστάσεις, μπορεί νά περνανε τά ίδια και μιλάνε σύμφωνα Με τίς δικές τους εμπειρίες. Βολεμενοι γιατί;

    Επίσης όταν κάθε μέρα κάποιοι είναι χάλια και έχουν πολλά θέματα , ε πρέπει νά ξεκινήσουν μάλλον ψυχοθεραπεία
    Ρε συ κοριτσι μου δεν εχω κατι με σενα! Αλλα οπως σε καθε κοινωνια και εδω ειναι ο μικροκοσμος τις κοινωνιας ΝΑΙ ειναι μερικοι βολεμενει και "περιεργος" καλα! Αλλοι τους αντιμετωπιζουν σαν σκυλια! και αλλοι καθονται στα πουπουλα! Ε οχι αυτο ειναι αδικια!
    Οταν απο τα "κορυφαια" μελοι εχω εισπραξει ενα ΤΙΠΟΤΑ και αλλους τους αντιμετωπιζουν σαν νεραιδες. οχι αυτο με εξοργιζει!
    Θες να σου πω και το αλλο?! ειναι και φιλοι στο facebook! Τι παιχνιδια παιζονται πισω απο τις σκηνες δεν τις ξερεις! ουτε εγω τις ξερω αλλα φανταζομαι! Ειμαι εδω απο το 2012! Κατι ξερω!
    Αυτοι οι Ευφανταστοι συμβουλατορες ψαχνουν συνεχως καινουργια μελοι να καθοδηγησουν! Γιατι απλα δεν ξερουν τα νεα μελη το "ποιον" τους!
    Θυμος τιποτα αλλο! αυτο με διακατεχει! Και ας κανει η διαχειρηση οτι θελει! εγω αυτος ειμαι!
    Δεν ακουω ψυχιατρους δεν ακουω κανονες δεν ακουω τιποτα! Ακουω μονο τον ευατο μου! Που μερικοι τον εχουν ΞΕΧΑΣΕΙ!

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    Οπως και με τον "Κυκνο"!
    Δεν αισθανετε καλα την μια μερα και αναστατωνει ενα ολοκληρο φορουμ να τις βρει λυσεις!
    Απαιτης συναισθηματος ειναι οπως και εσυ!
    Καληνυχτα!
    Τώρα εμένα τι μου επιτίθεσαι; Σου μίλησα ή σου έκανα κάτι; Για μαζέψου!
    Καληνύχτα!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,352
    Ηλία κουλαρε λίγο!!

  8. #53
    Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    32
    το φλερτ μας κάνει χαρουμενους; εμενα ναι :-)

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Ηλία άλλο ένα αδικαιολόγητο ξέσπασμα σου όπως αυτό που είχες πριν καιρό και αποκλειστικές από το φόρουμ Βρίζοντας τους πάντες και τα πάντα ....

    Ξέσπας σε όλους και σε όλα οι οποίοι έχουν καταφέρει και έχουν βάλει την ζωή τους σε μια σειρά παρόλο τα θέματα τους γιατί εσύ απλά δεν είσαι σε θέση να το κάνεις ή δεν προσπαθείς .
    Αυτή την καραμέλα ότι κανένας δεν σε καταλαβαίνει καλύτερα κατάπιε την ..

    Αν έχεις και στο σπίτι σου μέσα τέτοια βίαια ξεσπάσματα είναι απόλυτα δικαιολογημένοι οι συγγενείς σου που δεν θέλουν να διακόψεις την αγωγή σου ή δεν θέλουν να έχουν κάποια παραπάνω σχέση μαζί σου .

    Άσε τα παράπονα και κοίτα να φτιάξεις την ζωή σου χωρίς να τα ρίχνεις στις ζωές τον άλλων ..

    Αυτή είναι η αλήθεια είτε σου αρέσει να την ακούς είτε όχι .
    Εσύ βγάζεις τις αντιδράσεις που έχουν οι υπόλοιποι απέναντι σου οπότε ο μόνος που πρέπει να συνέλθει είσαι εσύ και κανένας άλλος ...

    Ειδικά για το θέμα του Κύκνου είσαι το λιγότερο απαράδεκτος αφού δεν αναγνωρίζεις τον αγώνα που κάνεις ένας άνθρωπος Παρ όλα τα θέματα του, να ζει την καθερινοτητα του και να παλεύει να είναι καλά .

    Το λιγότερο Ντροπή αυτο σου το ξέσπασμα και αν δεν αντέχεις να βλέπεις ανθρώπους να πολεμάνε και να τα καταφέρνουν κάνε μια αποσύνδεση .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Μαριλού μου, σ' ευχαριστώ για την υποστήριξη σου σ' αυτή την άδικη κι απρόκλητη επίθεση... Την εκτιμώ... ♥
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,352
    Quote Originally Posted by bebeka4 View Post
    το φλερτ μας κάνει χαρουμενους; εμενα ναι :-)
    Το φλερτ γενικώς ή η ανταπόκριση σε αυτό;;

  12. #57
    Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    30
    Τίποτα δεν με κάνει χαρούμενο

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. ΤΑ ΧΩ ΚΆΝΕΙ ΣΚΑΤΆ
    By HarleyQuinn in forum Εξάρτηση από Αλκοόλ, Τζόγο
    Replies: 150
    Last Post: 05-03-2024, 10:18
  2. Τί σας κάνει χαρούμενους;
    By Erudinam in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 08-12-2020, 19:16
  3. τα χω κανει ...
    By catval in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 25
    Last Post: 31-08-2016, 20:47
  4. Replies: 7
    Last Post: 23-03-2012, 04:48
  5. τα εχω κανει ολα σ%$@@%$#τα
    By anaximandros in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 27-01-2010, 00:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •