8Α ΝΙΚΗΣΩ!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 61
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    8Α ΝΙΚΗΣΩ!

    Σημερα νιωθω περιεργα πραγμα π σημενει οτι μαλλον θα με πιασει καμια κρισουλα.Το εχω αποφασισει οτι δεν θα παρω ζαναξ.Θα το παλεψω!!!!!Δεν θα με νικησει!!1,5 xrono εχω φτυσει αιμα με αυτο το ριμαδι.δεν το αντεχω αλλο πια.θα το ξερηζοσω απο μεσα μου.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Δεν έχω καταλάβει κάτι. Τα ξαναξ τι είναι? κουφετάκια? Δηλαδή σου έχει δώσει κάποιος γιατρός οδηγίες να τα παίρνεις όταν δεν αισθάνεσαι καλά? Εμένα μου έχει κάνει καλό να ακολουθώ την θεραπεία μου βασιζόμενη στην πειθαρχία. Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι είναι αυτά τα ξαναξ...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    να μην παλεψεις τιποτε.χαλαρωσε οσο μπορεις κι οτι γινει.
    το ξερεις οτι δεν προκειται να παθεις τπτ σοβαρο,απλα αν συμβει θα ταλαιπωρηθεις.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    απλα ταλαιπορουμε πολυ καιρο.κουραστικα.ειναι κριμα απο τον θεο δεν εχω βλαψει κανεναν.βινς ειναι κατι σαν ηρεμιστικα χαλαρονουν τους μυες και το σωμα κ το μυαλο.ας πουμε οταν εχω κρηση σφυγγονται τοσο οι μυες μ π δεν αφηνουν τα πνευμονια μ να ανασανω και εχω δυσπνια.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    βινς σου ευχομαι ποτε μην σε πιασει κρηση πανικου.δεν μπορεις καν να φανταστεις τι φρικη ειναι

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    φυσικα και δεν εχεις βλαψει κανεναν,ουτε εχει να κανει με τον θεο,ΟΥΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ.
    ειναι κατι που μπορει να τυχει σε οποιονδηποτε κι απλα ετυχε σε σενα.
    ειναι λογικο να σε εχει κουρασει.
    ισως φυγει οπως ηρθε,καποτε
    εσυ προσπαθησε να μη θυμωνεις γι αυτο και να μη του εναντιωνεσαι.
    προσπαθησε να αδιαφορεις οταν μπορεις.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    ναι αυτο πυστευω οτι τελικα πρεπει να κανω,να αδιαφορω για τα συμπτωματα οπως και να ειναι.αφου δεν εχω παεθ κατι σοβαρο απο αυτα.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by panikoula
    βινς σου ευχομαι ποτε μην σε πιασει κρηση πανικου.δεν μπορεις καν να φανταστεις τι φρικη ειναι
    Ξέρω άλλες φρίκες...

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Originally posted by vince
    Originally posted by panikoula
    βινς σου ευχομαι ποτε μην σε πιασει κρηση πανικου.δεν μπορεις καν να φανταστεις τι φρικη ειναι
    Ξέρω άλλες φρίκες...
    μακαρι να ειχα ψευδεσθησεις να ακουγα ανηπαρκτες φωνες παρα αυτο το πραγμα π με κανει να τρεμω απο φοβο.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by panikoula
    Originally posted by vince
    Originally posted by panikoula
    βινς σου ευχομαι ποτε μην σε πιασει κρηση πανικου.δεν μπορεις καν να φανταστεις τι φρικη ειναι
    Ξέρω άλλες φρίκες...
    μακαρι να ειχα ψευδεσθησεις να ακουγα ανηπαρκτες φωνες παρα αυτο το πραγμα π με κανει να τρεμω απο φοβο.
    Δηλαδή νομίζεις πως με τις ψευδαισθήσεις δεν φοβάσαι?

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    φοβασαι αλλαοχι ετσι πυστευω.αυτος π νιωθω ειναι ενας βαθυς εσωτερικος φοβος π βγενει απο τα τρισβαθα του ειναι μου δλδ βγενει απο εμενα την ιδια.εγω ξερεις τη ωρα θα κοιμηθω παλι σημερα?κατα της 3 γιατι νιωθω ετημη να διαλισω.

  12. #12
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    94
    πανικούλα πρόσεχε τί εύχεσαι πουλάκι μου!
    συμφωνώ απόλυτα με ρεμεντυ
    τρωω στη μαπα 10 χρόνια τις κρίσεις αλλα΄μην τρελενεσαι!
    παίρνε κανα ζαναξ αν δεν την παλεύεις καθόλου
    και μην θυμώνεις τόσο , να το παλεύεις..γιατί παλεύεις με τον εαυτό σου..δεν είνα κάποιου ξένου οι κρίσεις..εσύ τις προκαλείς! αποδέξου τς και αστες να κάνουν τη δουλειά τους που για κάποιο λόγο την κάνουν!
    πάρε ένα βιβλίο \"οι παγίδες της ευτυχίας\"
    δε θα σε γιατρέψει αλλά ίσως τις δεις με άλλο μάτι και καταλάβεις ότι δεν μπορείς ούτε να τις ελέγξεις όύτε να τις παλέψεις. είναι κομμάτι σου και αποδέξου το , όσο και αν σε πονάει!

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    περνω ζαναξ ενα μηνα τωρα απο μονη!!θα παθω εθισμο στο τελος.δλδ μονο με αυτα θα κομαμαι σαν ανθρωπος?καθε βραδι με πιανει κρηση.

  14. #14
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    94
    όταν λες από μόνη τα συνταγογράφησες στον εαυτό σου ;; ποιός γιατρός σου τα έδωσε για να κοιμάσαι; δεν είναι υπνωτικά , είναι αγχολυτικά και συνήθως παίρνονται το πρωι! και εν πάσει περιπτώσει εγώ δηλ που παιρνω σχεδον δυο χρονια πρεπει να ειμαι το ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΖΑΝΚΙ! στο ενδιάμεσο τα είχα κόψει ήδη σταδιακά χωρίς συμπτωματα εξάρτησης.
    τελος:
    ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΨΥΧΟΦΑΡΜΑΚΑ ΧΩΡΙΣ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΑΠΟ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΥΨΗΛΗ ΠΙΕΣΗ , ΝΑ ΤΡΩΣ ΕΝΑ ΚΙΛΟ ΑΛΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ Η ΠΙΕΣΗ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΤΑΣΙΚΑ ΧΑΠΙΑ!
    DOES NOT WORK LIKE THIS !!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    http://web4health.info/el/answers/bio-alpr-dosa.htm

    * Η αλπραζολάμη προκαλεί έξη.Μπορεί να προκαλέσει φυσική και ψυχολογική εξάρτηση.Δεν πρέπει να λαμβάνετε μεγαλύτερη ποσότητα του φαρμάκου αυτού ή για μεγαλύτερη χρονική διάρκεια απ\'ότι σας συνέστησε ο γιατρός σας. Συμπτώματα απόσυρσης μπορεί να παρουσιαστούν αν η αλπραζολάμη διακοπεί ξαφνικά μετά από συνεχή χρήση κατά τη διάρκεια αρκετών εβδομάδων.Ο γιατρός σας μπορεί να σας συστήσει μια σταδιακή μείωση στη δοσολογία.

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •