Τρυπες στην Βαλανο του πεους
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    6

    Unhappy Τρυπες στην Βαλανο του πεους

    Καλησπερα σε ολους, ευχομαι αυτα που θα αναφερω να ειναι σχετικα με το φορουμ. Στην βαλανο του πεους μου εχουν εμφανιστει εδω και πολυ καιρο, δεν θυμαμαι ποσο, κατι τρυπουλες σε μια οριζοντια σειρα, δεν ειναι τελεια σε σειρα αλλα ισως, η μια πιο πανω και η αλλη πιο κατω, ειναι τρεις αυτες οι οριζοντιες σειρες, μια λιγο πιο κατω απο την μεση του πεους και αλλες εκει που ξεκιναει η βαλανος...δεν πονανε δεν τσουζουν αλλα καθε λιγο και λιγακι δεν ενθουσιαζομαι καθολου οταν τα κοιταω, φοβαμαι να μιλησω στους δικους μου και κυριως σε γιατρο, ειμαι 17 στα 18. Τι μπορει να ειναι? μια ιδεα, τουλαχιστον μεχρι να το παρω μια αποφαση, εχω δυσκολευτει παρα πολυ να το αντιμετωπισω ψυχολογικα, ειμαι σιγουρος οτι δεν ειναι σεξουαλικο μεταδιδομενο νοσημα καθως δεν εχω ερθει σε σεξουαλικη επαφη....Επισης δεν βγαζουν κατι απο μεσα, δεν γνωριζω αν παιζει ρολο που ισως οχι, αλλα δεν γυμναζομαι ειμαι λιγα παραπανω κιλα,κοιμαμαι ατσουμπαλα, θα υπηρχε καμια περιπτωση απλα να το πιεζω, να ακουμπαει απο μεσα στο δερμα και απλα να αφηνει σημαδια? ή ισως επειδη εχω αρκετα συχνη στυση...ισως χαζη θεωρια αλλα προσπαθω να βρω μια λογικη εξηγηση που να με κανει να νιωσω λιγο καλυτερα...Υπαρχει καποιος που να αντιμετωπιζει ή ηδη εχει αντιμετωπισει κατι παρομοιο με μενα?
    Ευχαριστω παραπολυ οποιον μπει στον κοπο να με βοηθησει...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    καλησπερα, ειναι πολυ ευκολο μεσω του διαδικτυου να βρεις τον γιατρο της αρεσκεια σου και να πας να ριξει μια ματια.
    ο γιατρος πρεπει να ειναι αφροδισιολογος αλλα και σε παθολογο να πας αν χρειαστει θα σε παραπεμψει στον πρωτο.
    δεν υπαρχει λογος να ντρεπεσαι για το σωμα σου ουτε να το πεις στους γονεις σου.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    καλησπερα, ειναι πολυ ευκολο μεσω του διαδικτυου να βρεις τον γιατρο της αρεσκεια σου και να πας να ριξει μια ματια.
    ο γιατρος πρεπει να ειναι αφροδισιολογος αλλα και σε παθολογο να πας αν χρειαστει θα σε παραπεμψει στον πρωτο.
    δεν υπαρχει λογος να ντρεπεσαι για το σωμα σου ουτε να το πεις στους γονεις σου.
    Να κανω ομως μια ερωτηση, δηλαδη μπορει να εχω κολλησει αφροδισια? αλλα το πεος μου γενικα δεν το χω βαλει πουθενα:( μονο μια φορα εκανα στωματικο σε μια κοπελα που την ηξερα χρονια..πριν κανα εναμησι χρονο και ισως λιγο παραπανω, αυτη ειναι η σεξουαλικη μου εμπειρια, μπορει να κολλησα τιποτα? δεν ειχε σημαδια ομως, επισης η αληθεια ειναι πως το σκεφτομαι σοβαρα να παω, ή στην χειροτερη να το αναφερω τουλαχιστον στους δικους μου μεχρι να με αναγκασουν εκεινοι...επισης μια αλλη ερωτηση..τα αφροδισια ειναι μονο, σεξουαλικος μεταδιδομενα νοσηματα? ή μπορουν να εμφανιστουν και σε καποιον που ας πουμε δεν εχει κανει απολυτως τιποτα? Ευχαριστω παραπολυ για τον χρονο σου

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    496
    Όχι δεν θά έχεις σεξουαλικώς μεταδιδόμενο νόσημα εφόσον δεν έχεις έρθει σε επαφή. Μπορεί νά είναι κάτι δερματικο
    Βέβαια.. επειδή γιατροί δεν είμαστε, ένας γιατρός θά σού λύσει τίς απορίες. Κλείσε νά πας σε έναν αφροδισιολογο ή ουρολόγο ίσως;
    .
    Quote Originally Posted by Kryologitis View Post
    Να κανω ομως μια ερωτηση, δηλαδη μπορει να εχω κολλησει αφροδισια? αλλα το πεος μου γενικα δεν το χω βαλει πουθενα:( μονο μια φορα εκανα στωματικο σε μια κοπελα που την ηξερα χρονια..πριν κανα εναμησι χρονο και ισως λιγο παραπανω, αυτη ειναι η σεξουαλικη μου εμπειρια, μπορει να κολλησα τιποτα? δεν ειχε σημαδια ομως, επισης η αληθεια ειναι πως το σκεφτομαι σοβαρα να παω, ή στην χειροτερη να το αναφερω τουλαχιστον στους δικους μου μεχρι να με αναγκασουν εκεινοι...επισης μια αλλη ερωτηση..τα αφροδισια ειναι μονο, σεξουαλικος μεταδιδομενα νοσηματα? ή μπορουν να εμφανιστουν και σε καποιον που ας πουμε δεν εχει κανει απολυτως τιποτα? Ευχαριστω παραπολυ για τον χρονο σου

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by ladybird12 View Post
    Όχι δεν θά έχεις σεξουαλικώς μεταδιδόμενο νόσημα εφόσον δεν έχεις έρθει σε επαφή. Μπορεί νά είναι κάτι δερματικο
    Βέβαια.. επειδή γιατροί δεν είμαστε, ένας γιατρός θά σού λύσει τίς απορίες. Κλείσε νά πας σε έναν αφροδισιολογο ή ουρολόγο ίσως;
    .
    δηλαδη ας πουμε, καποιο εξωτερικο δερματικο προβλημα θα μπορουσε να επηρεασει το εσωτερικο? απλα θελω να ακουσω μια γνωμη... επισης θυμαμαι παραπολυ καλα οτι ξυπναγα και εβλεπα οτι το δερμα οταν το κανα κατω ηταν κολλημενο πανω στην βαλανο και στον υπνο μου εχω γενικοτερα συχνες συστεις...η αληθεια ειναι πως πρεπει να το κοιταξω αλλα την τελευταια βδομαδα πλενομαι υπερβολικα με την ελπιδα πως ισως φυγουν...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    100
    Είναι άσπρα σαν μικρά σπυράκια;

  7. #7
    Quote Originally Posted by Kryologitis View Post
    κατι τρυπουλες σε μια οριζοντια σειρα,ειναι τρεις αυτες οι οριζοντιες σειρες, αλλα το πεος μου γενικα δεν το χω βαλει πουθενα:
    Είναι dot barcode, έμεινε επειδή είναι ακόμα αχρησιμοποίητο.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Kοίτα από εδώ συμβουλές δεν μπορούμε να δώσουμε ακόμα και γιατροί να ήμασταν από περιγραφή δεν γίνεται.
    Εμένα μου θυμίζει κοκκία fordyce αυτό που περιγράφεις. Δεν είναι παθολογικό είναι κάτι που ορισμένοι άνθρωποι τα έχουν σε διάφορα σημεία του σώματος τους. Μπορεί να έχεις κάτι παρόμοιο και στο στόμα από μέσα στην παρειά αν δεις πολύ προσεκτικά. Αν σε ανησυχεί δες δερματολόγο.

Similar Threads

  1. Προβλημα πεους
    By Stauros13 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 36
    Last Post: 07-01-2022, 21:13
  2. Ανησυχια για το μηκος του πεους μου
    By TIM17 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 24-01-2015, 15:20
  3. Παρθενιά πέους
    By floormanager in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 84
    Last Post: 02-10-2011, 02:25
  4. Μέγεθος πέους
    By carrot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 34
    Last Post: 10-07-2011, 16:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •