ομοιοπαθητικη - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 136 to 148 of 148
  1. #136
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    Originally posted by ζωζα
    οχι για οικονομικους λογους αλλα γιατι δεν πιστευω οτι μπορει να μου κανει κατι
    αφου δεν το εχεις δοκιμασει πως μπορεις και βγαζεις συμπερασματα??για να λενε οτι η καλυτερη θεραπεια ειναι τα χαπια με την ψυχοθεραπεια ε δεν μπορει κατι θα ξερουν..
    και στο επιβεβαιωνω και εγω.ακομα ειναι νωρις βεβαια ομως βλεπω βελτιωση.
    δεν χανεις τιποτα να το δοκιμασεις!καν\'το για μερικους μηνες και θα δεις.να θυμασαι ομως πρεπει να εισαι πολυ προσεκτικη στην επιλογη αυτου!!εγω σου λεω μετα απο ενα χρονο θα εισαι παααρα πολυ καλυτερα..αξιζει να το δοκιμασεις!

  2. #137
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    337
    Λεω να επισκευτώ ομοιοπαθητικό γιατί η αυπνία είναι πολύ ασχημο επακόλουθο του άγχους! Ξέρετε κανέναν που να εχει βοηθηθεί απο την ομοιοπαθητική τουλάχιστον για την αυπνία?

  3. #138
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    Sofaki μου εσυ δεν εισαι που ειχες δοκιμασει την ομοιοπαθητικη και δεν ειδες αποτελεσματα?Δεν θυμαμαι κιολας.....Τεσπα,αν εχεις την αναγκη του ομοιοπαθητικου πολυ ευχαριστως να σου συστησω την δικη μου ή τους δικους τους τα αλλα δυο κοριτσια....)

  4. #139
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    ntini μου εσυ οσο καιρο εχεις κλεισει με τα ομοιοπαθητικα?ζαλαδες εχεις ακομα?

  5. #140
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    337
    Οχι ντινι μου δεν εχω δοκιμάσει την ομοιοπαθητική ακόμα... Αν θελετε στείλτε μου με u2u.

  6. #141
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    ευτυχως περασε η εξαρση με τους καθημερινους πανικους που ειχα στην αρχη της ομοιοπαθητικης θεραπειας...τωρα εχω ερθει λιγο στα ισια μου...αλλα ανυπομονω να δω και βελτιωση...............ουφ...μακαρ ιιιι

  7. #142
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    με το καλο κοριτσακι μου...στο ευχομαι μεσα απο τη ψυχη μου..εμενα τωρα μου γυρισε τη θεραπεια στο stress και το αγχος γενικοτερα αφου ψιλοσυνηλθα απο τα σωματικα..Παμε πιο βαθεια..το καλο ειναι πως η συγκεκριμενη ειναι και ψυχιατρος...κορυφη ως επιστημων και μου κανει και ψυχαναλυση καθε φορα...Σημερα που πηγα με κρατησε 2 ωρες να τα λεμε..Αντε παιδια,μακαρι να συνελθουμε ολοι με τον ενα ή τον αλλο τροπο.

  8. #143
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    ζωζα μου μην ξεχασω,επειδη με ρωτησες για τις ζαλαδες...Τωρα που μπαινω στο 4ο μηνα της ομοιοπαθητικης εχουν πεσει οι ζαλαδες κατα 75%.Επιπλεον,θελω να ευχαριστησω ενα αλλο μελος απο εδω,τον Αλεξανδρο που μου εδειξε αυτο το τροπο..ΝΑ ναι καλα το παιδι....

  9. #144
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    337
    ντινι μου μπορεις να μου δωσεις το τηλεφωνο της?? επισης ποσο σου στοιχιζει η ολη διαδικασια??

  10. #145
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    ποιο τροπο σου εδειξε ntini ?

  11. #146
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    Σοφακι μου ευχαριστως αλλα οχι στον main...μην κανουμε και διαφημισηκαθε μηνα πηγαινω και πληρωνω 70 ευρω.τα φαρμακα γυρω στα 10 ευρω.Ζωζα μου,δεν μου εδειξε καποιο τροπο απλα μου εξηγει καποια πραγματα γιατι τα νοιωθω ετσι...Και πως κανενας δεν ειναι τελειος και στην πορεια γινομαστε καλυτεροι..Γενικοτερα ειναι πολυ ψαγμενο ατομο.Τελος παντων το θεμα ειναι με οποιο τροπο και αν δοκιμασουμε να γινομαστε καλυετροι..Μου εξηγησε πως αυτο ειναι ενα ειδος καθαρσης της ψυχης μας,,μπορει να μας χαλαει αλλα μας κανει να ωριμαζουμε και να εξελισσομαστε..Καποια στιγμη ισως και σημερα θα ανοιξω ενα θεμα που θα σας πω πανω κατω την αποψη της ειδικου για αυτα τα θεματα..Εμενα με κανει καλυτερα η αποψη της,ισως βοηθησω και εγω με τη σειρα μου κανενα αλλο παιδι...

  12. #147
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    337
    ntini μου εννοείται οχι απο εδω. περιμενω u2u!

  13. #148
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    ντινακι μου θα περιμενουμε το καινουργιο σου topik!!filakia

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •