ΠΛΥΣΙΜΟ ΜΕ AXE ΣΤΟ ΠΕΟΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    6

    Unhappy ΠΛΥΣΙΜΟ ΜΕ AXE ΣΤΟ ΠΕΟΣ

    καλησπερα σας, χρησιμοποιω εδω και δυο ημερες το axe gel africa το αφρολουτρο, ειναι κακο? να σταματησω να πλενω το πεος μου με αυτα? μπορει να δημιουργηθει τιποτα? επισης υπαρχει καποιος που πλενεται με τετοια? επισης σας παρακαλω εξηγηστε μου λιγο, τελικα τι ειναι σωστο? να πλενομαι με σκετο νερο ή και με σαπουνι? αν και με σαπουνι, τι σαπουνι? ρε μαγκες εχω μπερδευτει ασχημα, ειμαι 17 στα 18 και παντα οι γονεις μου, μου λεγανε να πλενομαι αλλα ποτε δεν μου ειπαν λεπτομεριες....Ευχαριστω πολυ!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Kryologitis View Post
    καλησπερα σας, χρησιμοποιω εδω και δυο ημερες το axe gel africa το αφρολουτρο, ειναι κακο? να σταματησω να πλενω το πεος μου με αυτα? μπορει να δημιουργηθει τιποτα? επισης υπαρχει καποιος που πλενεται με τετοια? επισης σας παρακαλω εξηγηστε μου λιγο, τελικα τι ειναι σωστο? να πλενομαι με σκετο νερο ή και με σαπουνι? αν και με σαπουνι, τι σαπουνι? ρε μαγκες εχω μπερδευτει ασχημα, ειμαι 17 στα 18 και παντα οι γονεις μου, μου λεγανε να πλενομαι αλλα ποτε δεν μου ειπαν λεπτομεριες....Ευχαριστω πολυ!
    συγνωμη... στα 18 ξεκινησες να πλενεσαι; μεχρι τωρα, τι εκανες;
    φυσικα και πρεπει να πλενεσαι και με σαπουνι. το νερο μονο του, δεν καθαριζει.
    αν εχεις ιδιαιτερες ευαισθησιες ή αλλεργιες, εχει και σαπουνια υποαλλεργικα..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    175
    Κούλαρε απλά να Πλένεσαι είναι το θέμα. Υπάρχουν δύο κατηγορίες όταν έκανα χημεία για μαλλιά είχαν πει τα μαλακτικά και τα σαπούνια δεν θυμάμαι τώρα πώς λεγότανε χημική ονομασία τα 2 σε 1 δεν κάνουν δουλειά γιατί το ένα εξουδετερώνει το άλλο. από κει και πέρα έχει σχέση με το PH του δέρματος και του σαπουνιού . από κει και πέρα Άμα υπάρχει κάτι άλλο πού δεν ξέρω δηλώνω άγνοια

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    6
    χαχαααχ οχι φιλε μου δεν ξεκινησα τωρα να πλενομαι, απλα υπηρχαν περιοδοι που χρησιμοποιουσα αφρολουτρο, μια σκετο νερο, μια σαπουνι χεριου (ισως το πιο ηλιθιο γιατι μετα ξερενοταν το πεος μου) απλα πλεον θελω να καταλαβω εναν σωστο τροπο

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Kryologitis View Post
    χαχαααχ οχι φιλε μου δεν ξεκινησα τωρα να πλενομαι, απλα υπηρχαν περιοδοι που χρησιμοποιουσα αφρολουτρο, μια σκετο νερο, μια σαπουνι χεριου (ισως το πιο ηλιθιο γιατι μετα ξερενοταν το πεος μου) απλα πλεον θελω να καταλαβω εναν σωστο τροπο
    το σκετο νερο, δεν ειναι ο σωστος τροπος. δεν καθαριζει το νερο. ξεπλενει...
    ειτε σαπουνι, ειτε αφρολουτρο, ειναι σωστα. αν σε ξεραινουν η φερνουν φαγουρα, θα παρεις αποε να φαρμακειο, υποαλλεργικα, η για ευαισθητα δερματα.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Kryologitis View Post
    καλησπερα σας, χρησιμοποιω εδω και δυο ημερες το axe gel africa το αφρολουτρο, ειναι κακο? να σταματησω να πλενω το πεος μου με αυτα? μπορει να δημιουργηθει τιποτα? επισης υπαρχει καποιος που πλενεται με τετοια? επισης σας παρακαλω εξηγηστε μου λιγο, τελικα τι ειναι σωστο? να πλενομαι με σκετο νερο ή και με σαπουνι? αν και με σαπουνι, τι σαπουνι? ρε μαγκες εχω μπερδευτει ασχημα, ειμαι 17 στα 18 και παντα οι γονεις μου, μου λεγανε να πλενομαι αλλα ποτε δεν μου ειπαν λεπτομεριες....Ευχαριστω πολυ!
    Kαλημερα !

    Αφου εισαι ακομα μικρος τα αφρολουτρα και ολα αυτα τα ψωνιζουν οι γονεις σου ..
    Κανε μια συζητηση με τον πατερα σου ή με την μαμα σου ξερουν πολυ καλυτερα ..Δεν ειναι ολοι για ολα .

    Οχι δεν θα πλενεσαι με οποιοδηποτε σαπουνι ,δεν κανει .Απο πολυ πιο μικρη ηλικια ο παιδιατρος δειχνει στο αγορι και τον τροπο και τα προιοντα που πρεπει να χρησημοποιει και γενικα η μαμα σου επρεπε να τα γνωριζει αυτα εφοσον μπορει να εχεις καποιο δερματικο ή καποια αλλη ευαισθησια και να σου δημιουργησει θεματακια ... ..
    Εσεις τα αγορακια ειστε πολυ ιδιατερα σε αυτο το θεμα απο μικρη ηλικια και θελει ιδιατερη προσοχη σε πολλα σταδια μεχρι να φτασετε την ενηλικιωση σας και να μην εχετε ουτε το παραμικρο δερματικο θεμα ειτε καποιο αλλο οργανικο ...

    Οπως υπαρχουν ειδικα προιοντα για τις γυναικες ,υπαρχουν και για τους αντρες ..

    Μην χρησημοποιεις απλο σαπουνι .Αν ντρεπεσαι με τους γονεις σου πηγαινε σε ενα σουπερ μαρκετ ή φαρμακειο και δες εχει διαφορα προιοντα ,ξεκινα να δοκιμαζεις .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,088
    Στο πέος μη βάζεις αφρολουτρα και να μην βάζεις κάθε μέρα σαπούνι. Να πλενεσαι κυρίως με νερό και να προσέχεις να το σκουπίζεις με τρόπο που να μην μείνει νερό, υγρασία πάνω στη βάλανο. Επίσης να μην το πλένεις με καυτό νερό.
    Last edited by Niels; 10-08-2021 at 22:16.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Και πέτα το ΑΧE δεν είμαστε στο 2000 και δεν είσαι 15χρονος έφηβος :P

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    δεν υπαρχει κανεις λογος να πλενεις την βαλανο με σαπουνι κτλ. αρκει το νερο.
    η βαλανος καλυπτετε απο το πετσακι που λεμε και ακροποσθια η οποια εχει ως σκοπο να προστατευει την βαλανο ωστε να μενει η επιφανεια της ευαισθητη στην αφη για να ερεθιζεσαι ευκολα. μαλιστα σε συνδιασμο με το σμηγμα που βγαζει λιπαινεται ολο το κεφαλακι για τον ιδιο λογο ετσι δεν παθαινει ξηροτητα που εχει ως αποτελεσμα μολυνσεις κτλ

    μην ακους τα κοριτσια του φορουμ. αυτα δεν ξερουν ουτε απο που κατουρα ο αντρας. να εισαι σιγουρος οτι αυτα δεν βαζουν σαπουνια στον κολπο τους για να τον πλυνουν απο την δηθεν βρωμια που εχει αλλα περιμενουν καθε μηνα να ξεπλυθει μονος του κατα την διαρκεια της περιοδου που το εξωτερικο τμημα της βλενογονου του καταρεει.
    βεβαια για εσενα λενε να πλενεις με σαπουνι δηθεν για να ειναι καθαρο ωστε να τσακιζεις την δικια σου βλενογονο

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    δεν υπαρχει κανεις λογος να πλενεις την βαλανο με σαπουνι κτλ. αρκει το νερο.
    η βαλανος καλυπτετε απο το πετσακι που λεμε και ακροποσθια η οποια εχει ως σκοπο να προστατευει την βαλανο ωστε να μενει η επιφανεια της ευαισθητη στην αφη για να ερεθιζεσαι ευκολα. μαλιστα σε συνδιασμο με το σμηγμα που βγαζει λιπαινεται ολο το κεφαλακι για τον ιδιο λογο ετσι δεν παθαινει ξηροτητα που εχει ως αποτελεσμα μολυνσεις κτλ

    μην ακους τα κοριτσια του φορουμ. αυτα δεν ξερουν ουτε απο που κατουρα ο αντρας. να εισαι σιγουρος οτι αυτα δεν βαζουν σαπουνια στον κολπο τους για να τον πλυνουν απο την δηθεν βρωμια που εχει αλλα περιμενουν καθε μηνα να ξεπλυθει μονος του κατα την διαρκεια της περιοδου που το εξωτερικο τμημα της βλενογονου του καταρεει.
    βεβαια για εσενα λενε να πλενεις με σαπουνι δηθεν για να ειναι καθαρο ωστε να τσακιζεις την δικια σου βλενογονο
    Συμφωνώ εν μέρει ότι ο βλεννογόνος θέλει ειδική φροντίδα για αυτό είπα μη βαζει αυτό. Αλλά δεν είσαι τόσο ευαίσθητος όσο ο γυναικείος. Επίσης παίζουν ρόλο το πόσο στενό πετσάκι έχει. Εγώ που έχω ένα τσακ πιο σφιχτό (χωρίς να έχω φίμωση) και που βγάζω άπειρα προσπερματικά θέλω οπωσδήποτε πλύσιμο κάθε μέρα (άντε κάθε 2 σπάνια).

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,088
    Έχει δίκιο για το σαπούνι. Σκέτο νεράκι καλύτερα.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    μην ακους τα κοριτσια του φορουμ. αυτα δεν ξερουν ουτε απο που κατουρα ο αντρας. να εισαι σιγουρος οτι αυτα δεν βαζουν σαπουνια στον κολπο τους για να τον πλυνουν απο την δηθεν βρωμια που εχει αλλα περιμενουν καθε μηνα να ξεπλυθει μονος του κατα την διαρκεια της περιοδου που το εξωτερικο τμημα της βλενογονου του καταρεει.
    βεβαια για εσενα λενε να πλενεις με σαπουνι δηθεν για να ειναι καθαρο ωστε να τσακιζεις την δικια σου βλενογονο
    Πραγματικά έχεις τεράστιο θέμα και δεν ξέρω αν όλο αυτό οφείλεται σε παθολογική νοσηρότητα ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Πραγματικά έχεις τεράστιο θέμα και δεν ξέρω αν όλο αυτό οφείλεται σε παθολογική νοσηρότητα ...
    Καλημερα δεν έχεις αισθηση του γελωτος νεοελληνικά. χιουμορ

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    Καλημερα δεν έχεις αισθηση του γελωτος νεοελληνικά. χιουμορ
    Ναι έτσι το λένε τώρα όταν καταλαβαίνουμε τι γράφουμε ..

    Όχι ευτυχώς από τέτοιο χιούμορ δεν έχω καθόλου αίσθηση και ούτε θέλω να αποκτήσω ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

Similar Threads

  1. Πρόβλημα με το πεος
    By Xfirex15 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 18-03-2020, 04:24
  2. Πόσο σκληρό πρέπει να είναι ένα πεος
    By Dimis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 03-11-2019, 12:09
  3. Προβλημα με το Πέος μου!
    By Silvio Pastore in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 20-11-2011, 20:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •