μικρο πεος και αναγκη επιβεβαιωσης - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 43
  1. #16
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    γεια σας ειμαι 29 και νομιζω πως εχω μικρο πεος ενω μου λενε οτι δεν εχω εγω επιζητω επιβεβαιωση. δεν ξερω τι να κανω και συνεχως ζηταω απο γυναικες την επιβεβαιωση οτι ειναι καλο το μεγεθος του .εχει φτασει σε σημειο εμμονης αλλα οχι ακτι το ανησυχητικο. οποιος ή οποια θελει μπορει να μου απαντησει εδω η σε προσωπικο μηνυμα να θελει.ευχαριστω πολυ
    Αγαπητέ φίλε, θα σου το γράψω όσο πιο επιστημονικά μπορώ,

    Το 1939, ένα χρόνο πριν γεννηθεί ο Τόλης Βοσκόπουλος, πέθανε ο Σίγκμουντ Φρόυντ και δεν πρόλαβε να αναπτύξει περισσότερο αυτό που και εσένα απασχολεί.

    Επικεντρωμένος στα ψυχιατρικά προβλήματα της Αυστριακής ανώτερης τάξης, ο πατέρας της ψυχανάλυσης είχε να αντιμετωπίσει το εξής ζήτημα: Πως με τόση αφθονία σε εκλεκτές μπύρες , σε διεγερτική καφέ σκόνη από την Bayer , σε όμορφα τοπία με λίμνες και δάση και σε άσπρα λουκάνικα, σε τούρκικο καπνό για τα τσιμπούκια και σε chianti classico από την γειτονική Ιταλία, πως γίνεται κάποιοι άνδρες να είναι δυστυχισμένοι ?

    Θεωρούσε τις γυναίκες κατώτερες και μαλακισμένες (ντροπή του) και αιτία της υστερίας τους τα αναπαραγωγικά τους όργανα.

    Μήπως όμως μέσα σε αυτή την αφθονία, υπήρχε μία ανάλογη εξήγηση και για τα θέματα των ανδρών ?

    Αυτή η εξήγηση ήταν τα οιδιπόδεια και ο ψευδώς μικροτσουτσουνισμός. Τα προβλήματα του πρώτου κόσμου αναδύονται και αισθανόμαστε ανεπαρκείς παρότι τα έχουμε όλα. Θα πρότεινα λοιπόν, σε μια εποχή που επίσης όλα υπάρχουν σε αφθονία, τοματίνια μεσολλογγίου στα μίνι μάρκετ, αγγουράκια, προσφορές στο e-food, γιατί εσένα να σε πειράζει αν τον έχεις 7-9 cm, γιατί να μην διαβάζεις Καζαντζάκη ή το memos of the chairman του Greenberg κάτω από ένα αρμυρίκι ? Η πραγματικότητα είναι μια κατάσταση του μυαλού.

  2. #17
    Νοσηρή φαντασία δεν το κοροιδευω καλύτερα βίντεο παρά φωτογραφία. Επισης μια διευκρίνιση μπορεί να κάνει επιμήκυνση πέους αυτό με το λίπος που να αναφέρεις είναι η πάχυνση του πέους.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Ευλογητός View Post
    Νοσηρή φαντασία δεν το κοροιδευω καλύτερα βίντεο παρά φωτογραφία. Επισης μια διευκρίνιση μπορεί να κάνει επιμήκυνση πέους αυτό με το λίπος που να αναφέρεις είναι η πάχυνση του πέους.
    Ξερεις εμεις οι κοπελες δεν ενθουσιαζομαστε όταν ο καθε σαλιαρης μας στειλει την μαλαπερδα του.Εκτος και αν γινεται σε φαση σεξτινγκ οπότε υπάρχει ενα αμοιβαίο ενδιαφερον
    Αλλα ως επί το πλείστον οι περισσότερες φωτο που εχω λαβει ειναι στο ασχετο χωρίς τη συναίνεση μου
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  4. #19
    Συμφωνώ μαζί σου για αυτό και του είπα να στέλνει κάνα βίντεο τουλάχιστον γιατί με τη φωτογραφία γίνεται εντελώς ρεζίλι και τι επιβαιβεωση να πάρει με μια φωτογραφία. Γενικά έχω να πω στο φίλο να μη στέλνει καν φωτογραφίες και βίντεο αλλά αν θέλει επιβεβαίωση για μένα είναι προτιμότερο το βίντεο.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Ευλογητός View Post
    Συμφωνώ μαζί σου για αυτό και του είπα να στέλνει κάνα βίντεο τουλάχιστον γιατί με τη φωτογραφία γίνεται εντελώς ρεζίλι και τι επιβαιβεωση να πάρει με μια φωτογραφία. Γενικά έχω να πω στο φίλο να μη στέλνει καν φωτογραφίες και βίντεο αλλά αν θέλει επιβεβαίωση για μένα είναι προτιμότερο το βίντεο.
    τιποτα να μην στελνει θα ηταν το καλυτερο,μπορει ανετα η εκαστοτε κοπελα να του κανει καταγγελια

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    28
    Σοβαρά τώρα, ξεκινάς συζήτηση με μια κοπέλα που δεν γνωρίζεστε και πριν να σε γνωρίσει καλά καλά της στέλνεις φωτο του πέους σου; Να σου πει τι; Να σε πάρει πόσο σοβαρά σαν άτομο;

    Ελπίζω να καταλαβαίνεις πως οι, όποιες, αρνητικές αντιδράσεις που μπορεί να είχες για το πέος σου μπορεί να είναι αποτέλεσμα και της δικής σου εμμονής. Αν άφηνες τα πράγματα να εξελιχθούν κανονικά, να γίνει μια γνωριμία, ένα φλερτ, να σε γνωρίσει και σαν άτομο, σαν προσωπικότητα, και να φτάσετε στο σεξ, το οποίο σεξ θα είναι και πολύ περισσότερα πράγματα από το μέγεθός σου, πιθανότατα να μην δημιουργούνταν καν θέμα.

    Αν το πέος σου είναι μικρό, δεν θα πάρεις επιβεβαίωση πως είναι μεγάλο. Επιβεβαίωση μπορείς όμως να πάρεις σαν σύντροφος και σαν εραστής. Όχι όμως αν δεν ξεπεράσεις την εμμονή σου.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by 351 View Post
    Σοβαρά τώρα, ξεκινάς συζήτηση με μια κοπέλα που δεν γνωρίζεστε και πριν να σε γνωρίσει καλά καλά της στέλνεις φωτο του πέους σου; Να σου πει τι; Να σε πάρει πόσο σοβαρά σαν άτομο;

    .
    γιατι να μην στειλει;
    αλλοι στελνουν το Ε9
    νομιζεις οτι εχουν να χασουν κατι;

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    γιατι να μην στειλει;
    αλλοι στελνουν το Ε9
    νομιζεις οτι εχουν να χασουν κατι;
    ε ναι όταν μιλάμε για "κινητή" και ακίνητη περιουσία κάποιου όλα είναι επιτρεπτά ....
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by 351 View Post
    Σοβαρά τώρα, ξεκινάς συζήτηση με μια κοπέλα που δεν γνωρίζεστε και πριν να σε γνωρίσει καλά καλά της στέλνεις φωτο του πέους σου; Να σου πει τι; Να σε πάρει πόσο σοβαρά σαν άτομο;

    Ελπίζω να καταλαβαίνεις πως οι, όποιες, αρνητικές αντιδράσεις που μπορεί να είχες για το πέος σου μπορεί να είναι αποτέλεσμα και της δικής σου εμμονής. Αν άφηνες τα πράγματα να εξελιχθούν κανονικά, να γίνει μια γνωριμία, ένα φλερτ, να σε γνωρίσει και σαν άτομο, σαν προσωπικότητα, και να φτάσετε στο σεξ, το οποίο σεξ θα είναι και πολύ περισσότερα πράγματα από το μέγεθός σου, πιθανότατα να μην δημιουργούνταν καν θέμα.

    Αν το πέος σου είναι μικρό, δεν θα πάρεις επιβεβαίωση πως είναι μεγάλο. Επιβεβαίωση μπορείς όμως να πάρεις σαν σύντροφος και σαν εραστής. Όχι όμως αν δεν ξεπεράσεις την εμμονή σου.

    εγψ εχω την περιεργεια,το πως αντιδρουν οι κοπελες

  10. #25
    Quote Originally Posted by 351 View Post
    Αν το πέος σου είναι μικρό, δεν θα πάρεις επιβεβαίωση πως είναι μεγάλο.
    Ξέρεις πόσοι μαραμένοι μεσήλικες ακούνε την ατάκα <Μωρό μου, τι ****** είναι αυτή;!!!!> χωρίς να το αξίζουν; Επειδή πιάσανε το bitcoin ολόκληρο και έχουν αρκετό μαρούλι ;

    Και πόσα λαικά παιδιά δεν παίρνουν ούτε ένα εύσημο ;

    Είναι βαθιά ταξικό το ζήτημα και ως τέτοιο πρέπει να αναλυθεί.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by mantelas nelson View Post
    Ξέρεις πόσοι μαραμένοι μεσήλικες ακούνε την ατάκα <Μωρό μου, τι ****** είναι αυτή;!!!!> χωρίς να το αξίζουν; Επειδή πιάσανε το bitcoin ολόκληρο και έχουν αρκετό μαρούλι ;

    Και πόσα λαικά παιδιά δεν παίρνουν ούτε ένα εύσημο ;

    Είναι βαθιά ταξικό το ζήτημα και ως τέτοιο πρέπει να αναλυθεί.
    δινεις λανθασμενη ερμηνεια χρησιμοποιοντας πολιτικους και κοινωνικους ορους σε ενα ζητημα που ειναι μια καθαρα βιολογικη αναγκη καθε γυναικας.

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    28
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    ε ναι όταν μιλάμε για "κινητή" και ακίνητη περιουσία κάποιου όλα είναι επιτρεπτά ....
    Ελπίζω να τα γράφετε αυτά ειρωνικά, και να καταλαβαίνουμε εδώ μέσα πως το να στέλνεις γυμνές φωτογραφίες χωρίς να σου το ζητήσει ο άλλος θεωρείται σεξουαλική παρενόχληση.

  13. #28
    Για να ξεκαθαρίσω επειδή τώρα βρήκα χρόνο και διάβασα τα σχόλια παραπάνω. Στέλνω φωτό μόνο όταν υπάρχει η σύμφωνη γνώμη της κοπέλας για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις

  14. #29
    Αυτή είναι ώριμη συμπεριφορά και μπράβο σου.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    Για να ξεκαθαρίσω επειδή τώρα βρήκα χρόνο και διάβασα τα σχόλια παραπάνω. Στέλνω φωτό μόνο όταν υπάρχει η σύμφωνη γνώμη της κοπέλας για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις
    με ποια λογικη συνδεεται το κομπλεξ αυτο με την αποστολη φωτο;
    επειδη η καμερα, παχαινει;;

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. ΠΛΥΣΙΜΟ ΜΕ AXE ΣΤΟ ΠΕΟΣ
    By Kryologitis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 11-08-2021, 09:27
  2. Πρόβλημα με το πεος
    By Xfirex15 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 18-03-2020, 04:24
  3. Πόσο σκληρό πρέπει να είναι ένα πεος
    By Dimis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 03-11-2019, 12:09
  4. Προβλημα με το Πέος μου!
    By Silvio Pastore in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 20-11-2011, 20:21
  5. Aτομα με υψηλη αναγκη επιβεβαιωσης του "εγω" τους
    By Empneustns in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 23-12-2008, 10:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •