Quote Originally Posted by kostas62 View Post
Θα παρακαλούσα μεγαλύτερη προσοχή στις αναφορές σας ..

Στο forum σας διαβάζουν και πολλά μέλη με ευαίσθητο και διεγερμενο νευρικό σύστημα...
Ισως δε ,δεν έχουν επαρκη επιστημονικη γνώση, και διάθεση, να εξετάσουν προσεκτικά τα στοιχεία που αναφέρετε , (χωρίς την ανάλογη σοβαρή βιβλιογραφικη τεκμηρίωση από επιστημονικά journals.. )

Καλύτερα αφήστε τους να αποφασίσουν μόνοι τους, τι θα πρέπει να κάνουν για να προστατευσουν τον εαυτό τους .
Φυσικά και ο καθένας αποφασίζει μόνος του για τον εαυτό και φέρει ευθύνη για τον ίδιο και τα παιδιά του..αλλά είναι ανόητο ακόμα να υπάρχουν ακραίες απόψεις...τώρα οποίος έχει διάθεση να ψάξει ας δει τα αρχεία του αγγλικού οργανισμού υγείας,τα αρχεία της στατιστικής υπηρεσίας της Ιταλίας,της Αγγλίας,της Ελλάδας...και επίσης τις παρενέργειες που αναγράφονται από τις εταιρίες για το συγκεκριμένο εμβόλιο...όπως είχα πει και παλιότερα κάποιοι από εμάς όπως και εγώ παθαίνω κρίση άγχους μόνο και μόνο στην ιδέα ότι θα το έκανα..και για αυτό δεν το έκανα..και άρχισα να ψάχνω καλύτερα το θέμα μόνο και μόνο για να έχω να απαντήσω στο γιατρό μου τεκμηριωμένα