ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ Κ ΦΟΒΙΕΣ! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 76
  1. #16
    μπραβο Καλλιοπη!Ειδες που δεν ηταν τιποτα!και το ταξιδακι θα κανεις και θα δεις πως ουτε αυτο ειναι τιποτα!

  2. #17
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    31
    ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΩ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ 24ΩΡΟ!ΘΑ ΦΥΓΩ Η ΔΕΝ ΘΑ ΦΥΓΩ?!ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΑΣ Ο ΠΩ ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ!!ΟΥΦ....ΣΑΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ ΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΜΕ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΟ!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by ΚΑΛΛΙΟΠΗ
    ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΩ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ 24ΩΡΟ!ΘΑ ΦΥΓΩ Η ΔΕΝ ΘΑ ΦΥΓΩ?!ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΑΣ Ο ΠΩ ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ!!ΟΥΦ....ΣΑΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ ΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΜΕ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΟ!
    αντε να μας πεις

    χαρηκα που ανακουφιστηκες!

  4. #19
    Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    84
    Καλλιοπη μου και εγω εχω να μπω σε καραβι 2 χρονια.Την τελευταια φορα με ειχε πιασει και εμενα κριση και περασα τη νυχτα στο ιατρειο του καραβιου με ηρεμιστικες ενεσεις.Απο τοτε ουτε λογος για ταξιδι ξανα.Παντως σε συμβουλευω να μιλησεις απο καρδιας στον φιλο σου,γιατι πρωτον θα νιωσεις εσυ καλυτερα και δευτερον θα νιωθεις παρισσοτερη σιγουρια κοντα του αφου θα ξερει και αυτο.Και φυσικα να πας Αθηνα ουτε να διανοειθεις να χασεις αυτο το ταξιδι για μια κολοφοβια...θΑ δΕΙς ποσο περηφανη θα νιωσεις για τον εαυτο σου οταν φτασεις Αθηνα..Καλα να περασετε κοπελα μου....

  5. #20
    Μινα ακομα να μπεις?γιατι δε το δοκιμαζεις?παιδια ολοι οσοι εχουμε προβλημα με τα πλοια προτινω να κανονισουμε κρουαζιερα!

  6. #21
    Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    84
    Ακομα δεν εχω μπει.Δεν εχει τυχει βεβαια αν ομως χρειαστε για να παω καπου δεν νομιζω να μην το τολμησω.Θα μπω γιατι θελω να αποδειξω στον εαυτο μου οτι ολα καλα..Η κρουαζιερα καλη ιδεα παντως..

  7. #22
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    31
    ΕΣΥ ΜΙΝΑ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΤΩΡΑ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΠΗΚΕΣ ΣΕ ΠΛΟΙΟ?

  8. #23
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    31
    ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΜΕΡΗ ΕΙΣΤΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ΑΝΤΕ Ν ΑΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΑΥΡΙΟ ΑΘΗΝΑ!!!!!

  9. #24
    απο αθηνα ειμαι εγω!απλα εχουμε σπιτι και κρητη!

  10. #25
    Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    84
    ΔΕν ξαναμπηκα γιατι φοβομουν οτι θαμε ξαναπιανε.Τωρα ομωε σκεφτομαι τελειως διαφορετικα.Σιγα μη χασω ταξιδι για μια φοβια...Εγω μενω Κρητη Ηρακλειο.

  11. #26
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    31
    ΕΓΩ ΛΕΡΟ ΔΩΔ/ΣΣΑ....ΑΑΧΧ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΡΑΜΜΗ ΠΛΟΙΟΥ ΝΑ ΚΑΝΑΤΕ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ Κ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΜΑΖΙ!!!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    Καλλιοπη μου και εγω θα σου πω το ιδιο με τους αλλους...να το τολμησεις.....Οταν επαθα στην αρχη κρισεις πανικου,τις οποιες ειχα καθε μερα κιολας...ολη μερα σε ενα διαρκη πανικο ημουν.....αποφασισα να ταξιδεψω νωριτερα απο τους γονεις μου(και την ασφαλεια του αυτοκινητου)στην Αθηνα...Ειχα παει για διακοπες Θασο και γυριζα...Η διαδρομη ειχε ως εξης....Θασος-Κεραμωτη με πλοιο και μετα ταξι μεχρι το αεροδρομιο και απο εκει Αθηνα με το αεροπλανο....Ηταν μαζι και η αδερφουλα μου....Μιλαμε για κανονικο πανικο...Αρχικα καθυστερησαμε και προλαβαμε το πλοιο την ωρα που εφευγε....ειχε σηκωσει την πορτα απο κατω και αναγκαστικα πηδηξαμε για να μπουμε...μην φανταστεις και τρελο πηδημα,αλλα ηταν η κατασταση του προλαβαινω δεν προλαβαινω που με αγχωσαι..Μολις μπηκαμε η καρδια μου χτυπουσε σαν τρελη,ζαλαδα,αισθημα λιποθυμιας και τα γνωστα...ανεβαινουμε πανω και προσπαθησα να χαλαρωσω μονη μου...ελεγα θα δω το αγορι μου και θα χαρω...θα το κανω για εκεινον..θα τολμησω,,τελος...κατεβαινου� �ε κατω καθως εφτανε το πλοιο μονο που ειχα ξεχασει πως ηταν κλειστου τυπου και ενοιωθα πως δεν ειχε αερα...περιμεναμε μονο 2 λεπτα που εμενα μου φανηκαν 2 αιωνες..νοιωθω ταση λιποθυμιας ξανα,λεω στην αδερφη μου οως ξερειςκατι?θα λιποθυμησω να εχεις το νου σου....τι εγινε?τιποτα απολυτως..παρκαρε το πλοιο(οπως το λεω εγω)και κατεβηκαμε...ταξι δεν υπηρχε και περιμεναμε αλλα 20 λεπτα μεσα στο δρομο με φισκα κοσμο...εκανα κουραγιο...μολις βρηκαμε και φτασαμε αεροδρομια..περναω τον ελεγχο εντελως οκ χωρις κανενα αγχος...ειχε καθυστερηση 2 ωρες παρακαλω και δεν ενοιωσα τιποτα...ξερεις γιατι?γιατι εφαγα το αγγουρι...ειδα πως δεν παθαινω τιποτα απο ολα αυτα που φοβαμαι και ταξιδεψα μια χαρα...σημειοτεων ηταν η πρωτη φορα που ταξιδευα με αεροπλανο....εχει περασει 1,5 χρονος απο τοτε και εγω ακομα νοιωθω υπερηφανη για εμενα....
    Για αυτο σου λεω καλη μου,μην φοβασαι τιποτα...Οτι και να σε πιασει θα το ξεπερασεις...Σε καλο θα σου βγει ολο αυτο...Καπως ετσι ξεπερνιεται και αυτο το προβλημα...μονο οταν αντιμετωπιζεις τους φοβους σου,σταματας να τους φοβασαι...Ευχομαι οτι καλυτερο

  13. #28
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    31
    ΑΑΑΧΧΧ Ο ΘΕΟΣ ΞΗΜΕΡΩΣΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ Κ ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΟΥΤΕ ΒΑΛΙΤΣΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ 100 ΩΡΕΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΞΥΠΝΗΣΩ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΕΜΕΤΟ!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    Καλλιοπη αυτο ειναι αγχος...Δεν θα παθεις τιποτα στο υπογραφω....ΤΑ συμπτωματα σου λογικα πρεπει να εχουν καταλαγιασει οποτε τωρα σου μενει ο φοβος....Νικησε τον....Μπορεις...Σιγα Σιγα....Μακαρι να γινει το καλυτερο για εσενα....))Τελος χωρις να θελω να σε πιεσω θα σου πω κατι,που μου ειπαν και εμενα και εφερε αποτελεσματα...Αν ησουν στη θεση του αγοριου σου και σου ακυρωνε τελευταια στιγμη το ταξιδι που περιμενες τοσο πολυ πως θα ενοιωθες?Αυτο να σκεφτεις και να το κανεις για εκεινον...Στο τελος θα σου βγει και εσενα σε καλο)Καλη επιτυχια

  15. #30
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    31
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΧΑΛΙΑ ΘΑ ΕΝΙΩΘΑ ΦΥΣΙΚΑ!ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ!Κ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΩ!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΩ Κ ΕΓΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ!ΟΠΟΤΕ ΕΓΩ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΠΙΣΩ Κ ΘΑ ΚΛΑΙΩ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩΝΤΑΣ Ν ΑΤΟΝ ΔΩ ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΗ ,ΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΕΥΡΑ Κ ΚΟΥΡΑΣΗ!

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •