ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ Κ ΦΟΒΙΕΣ!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 76
  1. #1
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    31

    ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ Κ ΦΟΒΙΕΣ!

    ΕΔΩ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΣΧΩ ΑΠΟ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ.ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΑ.ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΑΝΙΚΟΣ Κ ΦΟΒΟΣ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΡΚΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!ΗΜΟΥΝ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΑ Κ ΗΡΘΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΜΟΥ ΔΩ Κ 2 ΧΡΟΝΙΑ!ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΔΡΙΕΣ ΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ!ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΝΑΧ K ANTIKATΑΘΛΗΠΤΙΚΑ!ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΟΘΕΙ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΩ ΑΘΗΝΑ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ!ΦΟΒΑΜΑΙ!Κ ΤΟ ΠΛΟΙΟ Κ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ 3 ΗΜΕΡΕΣ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΘΕΛΩ ΜΑ ΦΟΒΑΜΑΙ!ΑΝ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ?ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΨΥΧΟΛΟΟΓΟ ΜΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΦΟΒΙΕΣ!ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ!ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ ΑΡΝΗΘΗΚΑ ΝΑ ΠΑΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ,ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ,ΑΠΟΣΤΑΣΗ!ΤΩΡΑ ΑΝ ΠΩ ΠΑΛΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΙ ΘΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙ?!ΝΙΩΘΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ Κ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ!ΠΩΣ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΩΡΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ?!!ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΡΙΟ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    καλωσορισες στην παρεα!

    καταλαβαινω το φοβο σου!

    ομως και να σε πιασει κατι

    απλα θα δει μια ακομη πτυχη της ζωης σου

    εσυ αν τον επιανε αναλογο θα ηθελες να σου το κρυβει; θα εφευγες απο κοντα του για ενα τετοιο λογο;

    σε ανησυχει το οτι θα σε πιασει και θα γινεις ρεζιλι υποτιθεται;

    τι σε ενοχλει ακριβως;

    εαν θελεις βεβαια απαντας...

    καλωσορισες και παλι! :-)

  3. #3
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    31
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕΙ!ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ ΜΕΣΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣ ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΓΕ ΤΟ ΠΛΟΙΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ,ΜΕ ΗΡΕΜΗΣ ΚΑΠΩΣ ,ΔΙΑΒΑΣΑ Κ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΜΕ ΑΓΙΟΥΣ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ!ΑΠΟΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΞΑΝΑ!ΑΥΡΙΟ ΦΕΥΓΕΙ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΧΩ ΠΕΙ ΝΑΙ ,ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑΞΙΔΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ Κ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΙΑ ΖΩΗ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ!ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ Κ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΑΡΝΗΘΩ!ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ!ΕΔΩ ΤΙ ΛΕΝΕ ΠΑΛΙ?ΘΑ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑ ΤΡΕΛΗ!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    εισαι μονη σου και σε επαρχιακο μερος

    και αυτο λεει πολλα!

    αχ βρε Καλλιοπη!

    Ελα Αθηνα που ειμαστε πολλοι!

  5. #5
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    31
    ΔΗΛΑΔΗ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΤΟΛΜΗΣΩ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    παντως να εχεις υπ οψιν σου πως οντας Αθηνα

    θα σαι πιο κοντα μας

    αν αυτο σε ανακουφιζει

  7. #7
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    31
    Κ Ο ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΜΑΙ!ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ!ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΝΑ ΣΕ ΣΤΙΓΜΑΤΙΖΕΙ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΖΩΗ?ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΜΥΑΛΟΥ!ΝΑ ΜΗΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!ΤΙ ΑΓΧΟΣ Κ ΤΙ ΔΙΛΛΗΜΑ!ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΑΞΙΔΙ ΜΑΖΙ,Κ ΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ 3 ΗΜΕΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΩ?ΕΙΜΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΝΙΩΘΩ Η ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΩΡΟ Η\' ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΓΡΙΑ ΠΛΕΟΝ Κ ΟΤΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ!

  8. #8
    Κι εγω το ιδιο προβλημα ειχα και ειχα κολλησει στην Κρητη για ενα μηνα!δεν εμπαινα σε πλοιο με τιποτα!Τελικα μπηκα και μετα ξαναμπηκα για να παω λημνο που ημουν φανταρος και ξανα και ξανα!και τιποτα δεν επαθα!και σιγουρα αν το πεις και στο φιλο σου θα σου φυγει και το αγχος!!!

  9. #9
    Ναι να το κανεις!!!και κριση πανικου να παθεις δεν γινετε να παθεις κατι αλλο!και μολις φτασεις αθηνα θα δεις θα νοιςθεισ καλυτερα που τα καταφερες γιατι ετσι κι αλλιως μπορεισ να τα καταφερεις!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by vincent
    Κι εγω το ιδιο προβλημα ειχα και ειχα κολλησει στην Κρητη για ενα μηνα!δεν εμπαινα σε πλοιο με τιποτα!Τελικα μπηκα και μετα ξαναμπηκα για να παω λημνο που ημουν φανταρος και ξανα και ξανα!και τιποτα δεν επαθα!και σιγουρα αν το πεις και στο φιλο σου θα σου φυγει και το αγχος!!!
    σωστη κινηση!

    και βγηκε και σε καλο!

    ε αμα δε ξεκουνηθεις και λιγο δε βγαινει....

    και αφου και να καθεσαι δε βγαινει στα σιγουρα

    τουλαχιστον πας

    και ιδου!

    α ρε! νησι βολτιτσα

    αθηνα

    boyfriend παραμασχαλα

    τι αλλο θες?

    δεν υποβιβαζω τον πονο σου...απλα χαιρομαι και σου τα λεω Καλλιοπη

  11. #11
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    31
    Κ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Κ ΓΕΛΑΣΕΙ!?ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΠΡΙΝ ΜΠΟΥΜΕ?ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΩ?ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΑ ΞΑΦΝΙΚΟ ΧΑΣΤΟΥΚΙ??;-) ΑΑΧΧ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ!ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ ΞΕΛΑΦΡΩΜΕΝΗ ΜΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΕΚΕΙ!ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ \'\'ΒΟΥΝΟ\'\'? 8 ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ ΧΑΠΙ ΠΙΠΛΕΟΝ?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by ΚΑΛΛΙΟΠΗ
    Κ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Κ ΓΕΛΑΣΕΙ!?ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΠΡΙΝ ΜΠΟΥΜΕ?ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΩ?ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΑ ΞΑΦΝΙΚΟ ΧΑΣΤΟΥΚΙ??;-) ΑΑΧΧ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ!ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ ΞΕΛΑΦΡΩΜΕΝΗ ΜΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΕΚΕΙ!ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ \'\'ΒΟΥΝΟ\'\'? 8 ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΝΑ ΧΑΠΙ ΠΙΠΛΕΟΝ?
    παντως κατ εμε ο,τι συνειδητοποιουμε και το λεμε χανει τη δυναμη του...

    πες του το με ναζι...

    θα βρεις τον τροπο σου βρε!

  13. #13
    Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    31
    ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΤΗΛ.ΓΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ Κ ΤΟΥ ΤΟ ΕΠΑ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΙΙΣΘΑΝΟΜΑΙ !ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΑ ΠΑΝΕ!ΑΑΧΧΧ...ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ!ΒΟΗΘΑ ΜΑΣ!

  14. #14
    χμ αμα γελασει που θα του το πεις τι να σου πω?αμα γελαει με τον πονο του αλλου μαλλον αυτος θα εχει καποιο προβλημα οχι εσυ!
    κι εγω με την κοπελα μου ειμασταν Κρητη και δεν γελαγε καθολου ασε ποθ μερικες φορες εγω της εδινα κουραγιο!φαντασου!
    πληροφοριακα το ταξιδι απο κρητη αθηνα το εκανα με μισο xanax και δεν ειχα ουτε δειγμα απο αγχος!με ενα χαμογελο ημουν ολη την ωρα!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Originally posted by ΚΑΛΛΙΟΠΗ
    ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΤΗΛ.ΓΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ Κ ΤΟΥ ΤΟ ΕΠΑ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΙΙΣΘΑΝΟΜΑΙ !ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΑ ΠΑΝΕ!ΑΑΧΧΧ...ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ!ΒΟΗΘΑ ΜΑΣ!
    αντε το πες!

    καλα να περασετε!

    και στην επιστροφη τα λεμε Καλλιοπη!

    μη μας ξεχασεις!

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •