Δαυιδ 41 ετων αυτοκτονησε
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    davidh
    Guest

    Δαυιδ 41 ετων αυτοκτονησε

    Δαυιδ 41 ετων αυτοκτονησε λογω ψυχολογικων προβληματων...

  2. #2
    xaka10
    Guest
    Quote Originally Posted by davidh View Post
    Δαυιδ 41 ετων αυτοκτονησε λογω ψυχολογικων προβληματων...
    οχι φιλε μου μην το κανεις αυτο το πραγμα και γω σχιζοφρενεια εχω και βασανιζομαι.εχω κανει και μια αποπειρα πανω στο επεισοδιο ψυχωσης αλλα μην διανοηθεις να το κανεις μια φορα ζουμε στην γη μετα τερμα δεν ξαναερχομαστε.παμε στην αλλη ζωη και η αυτοκτονια θεωρειται το χειροτερο αμαρτημα που σε οδηγει στην αβυσσο της κολασεως ολες οι θρησκειες στον κοσμο θεωρουν την αυτοκτονια το χειροτερο αμαρτημα ο ινδουισμο ο μουσουλμανισμος(γι αυτο υπαρχουν χαμηλα ποσοστα αυτοκτονιας στις μουσουλμανικες χωρες γιατι πιστευουν πολυ στο Θεο τους) ο χριστιανισμος.και γω να σου πω την αληθεια δεν περναω καλα βλεπω τους γυρω μου να παντρευονται να δουλευουν να κανουν παιδια και γω σε ενα μηνα αισιως 31 δεν προσφερω τιποτα στην κοινωνια αλλα τι να κανουμε δεν το επελεξα να αρρωστησω η παθηση με επελεξε το ειχα στα γονιδια και εκδηλωθηκε

  3. #3
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    380
    davidh, σε γνωρίζω τόσα χρόνια εδώ στο φόρουμ, έχεις κάνει σπουδαίο αγώνα... αλλά μοιάζει να έχεις κουραστεί... πολύ....
    Θέλεις να μας δώσεις ένα στίγμα, να μοιραστείς μαζί μας αυτό που βιώνεις?
    Στον γιατρό σου, έχεις απευθυνθεί / έχεις μοιραστεί αυτό που βιώνεις?

  4. #4
    hlias1988
    Guest
    Μην διαβαζετε για αυτοκτονιες. Και εγω οταν τις διαβαζω μου ριχνει την διαθεση.
    Να ξερετε ειμαστε ποιο ασφαλης εμεις που περνουμε τα φαρμακα μας γιατι ανα πασα στιγμη μπορουμε να απευθυνθουμε στον γιατρο μας.

  5. #5
    hlias1988
    Guest
    Ας ειμαι πολλες φορες κατα των ψυχιατρων. και τις φαρμακευτικης αγωγης. ναι ειμαι κατα. Γιατι να παιρνω ψυχοφαρμακα? Γιατι να μην ζω μια φυσιολογικη ζωη περα απο αυτα τα ναρκωτικα.
    Αλλα υπαρχει και η αλλη πλευρα του νομισματος. Η ασφαλεια που μας παρεχει!

  6. #6
    davidh
    Guest
    Παιδια μου ηρθε αστυνομια σπιτι μεα απο αυτα τα ποστ μου. Δεν τα εννοουσα και τοσο ειχα πιει...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Quote Originally Posted by davidh View Post
    Παιδια μου ηρθε αστυνομια σπιτι μεα απο αυτα τα ποστ μου. Δεν τα εννοουσα και τοσο ειχα πιει...
    Χαίρομαι που ο διαχειριστής αυτής της σελίδας δεν μένει αμέτοχος σε τέτοιες περιπτώσεις, τέτοια μηνύματα, άσχετα αν τα εννοεί ο άλλος η όχι δεν μπορεί ο άλλος να το ξέρει, τα συγχαρητήρια μου!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    496
    Ευτυχώς που ήρθε. Ηλπιζα νά έρθει όταν διάβασα αυτά που εγραφες. Υπάρχουν τηλεφωνήματα για άμεση δράση, για άτομα που λένε κάτι τέτοιο ή ακόμα που γκουγκλαρουν -λεξεις κλειδιά-.
    Ευτυχώς.
    Quote Originally Posted by davidh View Post
    Παιδια μου ηρθε αστυνομια σπιτι μεα απο αυτα τα ποστ μου. Δεν τα εννοουσα και τοσο ειχα πιει...
    Αχ Δαβίδ..

  9. #9
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by ladybird12 View Post
    Ευτυχώς που ήρθε. Ηλπιζα νά έρθει όταν διάβασα αυτά που εγραφες. Υπάρχουν τηλεφωνήματα για άμεση δράση, για άτομα που λένε κάτι τέτοιο ή ακόμα που γκουγκλαρουν -λεξεις κλειδιά-.
    Ευτυχώς.
    Αχ Δαβίδ..
    Αυτο με τις λεξεις κλειδια μου ακουγεται υπερβολικο. Ε οχι τετοια αστυνομευση! Οπως θελω θα την ζησω την ζωη μου. Και οτι θελω θα κανω!

  10. #10
    davidh
    Guest
    Συγνωμη για την αναστατωση :)

Similar Threads

  1. Ετών 40.
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 328
    Last Post: 14-05-2016, 18:12
  2. Παρθένα ετών 27;
    By Thania in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 06-06-2013, 15:00
  3. Αυτοκτονησε φοιτητης με Ερυθροφοβια στις ΗΠΑ. (Αγγλικα)
    By Winston_man_2 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 24-08-2012, 18:03
  4. Replies: 16
    Last Post: 20-09-2011, 17:54
  5. Replies: 10
    Last Post: 30-03-2011, 19:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •