Είμαι χαζός [emoji848][emoji848][emoji848] μήπως βλάκας [emoji848][emoji848][emoji848
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,345

    Είμαι χαζός [emoji848][emoji848][emoji848] μήπως βλάκας [emoji848][emoji848][emoji848

    Χθές οδηγάω με το αυτοκίνητο και περνάω έξω από μια καφετέρια και σταματάω λίγο γιατί μπροστά είχε αυτοκίνητα και βλέπω έναν τύπο να γελάει σε ένα τραπέζι στην καφετέρια και μετά μόλις ξεκινάω ακούω μια άλλη φωνή μάλλον θα καθόταν κάποιος δίπλα του που φωνάζει για σου το επίθετο μου και γελάει, εγώ δεν κοίταξα καν. Μετά σκεφτόμουν μήπως τελικά έχω στο κούτελο, στο μέτωπο μια περιγραφή που να γράφει χαζός η βλάκας [emoji848]. Από το δημοτικό με κορόιδευαν με πείραζαν, μέχρι και στο λύκειο ( είχαμε διάλειμμα στο γυμνάσιο) αλλά ακόμη και τώρα τι γίνεται ρε!!! Εντάξει να είναι κάποιος φίλος, γνωστός και εγώ πειράζω έτσι πλάκα μεταξύ μας αλλά ήταν μια φωνή που μου φάνηκε άγνωστη τι να πω!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγινε πολυ γρηγορα, οποτε ουτε εσυ καταλαβες τι εγινε. Εαν υποθεσουμε οτι καποιος προσπαθησε να σε κοροϊδεψει, αυτο εχει να κανει με αυτον και οχι με εσενα. Εσυ δεν εκανες κατι, ουτε ηρθες σε καποια αντιπαραθεση μαζι του εστω. Φυσικο ειναι να σε εκνευρισε, αλλα δεν μπορουμε να εχουμε τον ελεγχο στην συμπεριφορα των αλλων, απλως την αγνοεις και πας παρακατω. Εαν οντως εγιναν ετσι και δεν ηταν κανενας γνωστος κλπ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,107
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Χθές οδηγάω με το αυτοκίνητο και περνάω έξω από μια καφετέρια και σταματάω λίγο γιατί μπροστά είχε αυτοκίνητα και βλέπω έναν τύπο να γελάει σε ένα τραπέζι στην καφετέρια και μετά μόλις ξεκινάω ακούω μια άλλη φωνή μάλλον θα καθόταν κάποιος δίπλα του που φωνάζει για σου το επίθετο μου και γελάει, εγώ δεν κοίταξα καν. Μετά σκεφτόμουν μήπως τελικά έχω στο κούτελο, στο μέτωπο μια περιγραφή που να γράφει χαζός η βλάκας [emoji848]. Από το δημοτικό με κορόιδευαν με πείραζαν, μέχρι και στο λύκειο ( είχαμε διάλειμμα στο γυμνάσιο) αλλά ακόμη και τώρα τι γίνεται ρε!!! Εντάξει να είναι κάποιος φίλος, γνωστός και εγώ πειράζω έτσι πλάκα μεταξύ μας αλλά ήταν μια φωνή που μου φάνηκε άγνωστη τι να πω!
    Όχι, δεν έχεις τίποτα που να φωνάζει ότι είσαι βλάκας, αλλά πιθανόν να βγάζεις στους άλλους που σε έχουν γνωρίσει ότι είσαι ευάλωτος και τρωτός. Καταλαβαίνω, πάντως, ότι δεν είναι εύκολο να αδιαφορήσεις για την πιθανότητα κάποιοι από την πόλη σου να σε βλέπουν υποτιμητικά, κι εμένα με ενοχλεί κάτι τέτοιο

Similar Threads

  1. Λέω βλακείες είμαι βλάκας?
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 19-05-2020, 00:29
  2. ειμαι καλοκαρδος η βλακας?
    By hlias1988 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 55
    Last Post: 22-04-2020, 20:34
  3. Μήπως είμαι τρελός, μήπως τα' χω χαμένα.. που λέει και το τραγούδι;;
    By Nestwr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 49
    Last Post: 08-03-2014, 21:14
  4. Μλλον ειμαι χαζος και δεν το καταλαβαινω
    By Giannis1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 30-07-2012, 00:13
  5. πείτε μου και σεις πόσο βλάκας είμαι μπας και ξυπνήσω!!!
    By eve30++ in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 5
    Last Post: 02-11-2008, 23:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •