ειπα την αληθεια στη κοπελια που ......... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 27 of 27
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Μαλλον δεν έγινα κατανοητή....
    Μπορείς να γίνεις τώρα ?

    Σου είπα ότι δεν εννοώ τον Νίκο ...
    Τι άλλο δηλαδή μπορεί να σημαινει αυτό που είπες ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Μπορείς να γίνεις τώρα ?

    Σου είπα ότι δεν εννοώ τον Νίκο ...
    Τι άλλο δηλαδή μπορεί να σημαινει αυτό που είπες ?
    Στο αρχικό μου μνμ που σου κανα παραθεση είχα με bold αυτό στο οποίο απαντουσα. Μιλουσες στον Νίκο κ είπες ότι προτιμας αγραμματους αλλά με τρόπους. Επειδή μιλουσες στον Νίκο κ το λεγες αυτό αναρωτηθηκα - με έκπληξη ομολογουμενως- αν εννοείς τον ίδιο. Γιατί όλοι ξέρουμε στο φόρουμ πως ο συγκεκριμένος δεν έχει τρόπους. Κ όλοι ξέρουμε επίσης πως δεν φταίει η οποία αγραμματοσυνη του αλλά το γεγονός ότι θέλει να κάνει τον εξυπνακια.

    Γι'αυτό σε ρώτησα....

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Γιατί όλοι ξέρουμε στο φόρουμ πως ο συγκεκριμένος δεν έχει τρόπους. Κ όλοι ξέρουμε επίσης πως δεν φταίει η οποία αγραμματοσυνη του αλλά το γεγονός ότι θέλει να κάνει τον εξυπνακια.

    .
    απο ποτε δεν εχω τροπους; μια χαρα ευγενικος ειμαι με ολους και με ολες!
    ουτε τον εξυπνακια κανω, ας πουμε σε προηγουμενο ποστ παραδεχτηκα οτι δεν πηγα σχολειο, δηλαδη πηγα, αλλα τιποτα το σπουδαιο.
    τωρα εαν η ρεμεντι θεωρησε οτι εκανα τον εξυπνακια, που δεν το πολυπιστευω αλλα λεμε τωρα, οταν σχολιαζα τα περι παυλου δεν φταιω εγω

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    απο ποτε δεν εχω τροπους; μια χαρα ευγενικος ειμαι με ολους και με ολες!
    ουτε τον εξυπνακια κανω, ας πουμε σε προηγουμενο ποστ παραδεχτηκα οτι δεν πηγα σχολειο, δηλαδη πηγα, αλλα τιποτα το σπουδαιο.
    τωρα εαν η ρεμεντι θεωρησε οτι εκανα τον εξυπνακια, που δεν το πολυπιστευω αλλα λεμε τωρα, οταν σχολιαζα τα περι παυλου δεν φταιω εγω
    E συγγνώμη τον εξυπνάκια έκανες. Γιατί από τη μια διορθώνεις με αγενή τρόπο και μόλις σου πουν ότι εσύ έκανες λάθος θυμάσαι ότι δεν πήγες σχολείο. Η θα το παίζεις εγγράμματος και θα διορθώνεις ή θα πεις είμαι αγράμματος και δεν θα διορθώνεις. Δεν θα είσαι ή το ένα ή το άλλο ανάλογα με το τι σε συμφέρει.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Στο αρχικό μου μνμ που σου κανα παραθεση είχα με bold αυτό στο οποίο απαντουσα. Μιλουσες στον Νίκο κ είπες ότι προτιμας αγραμματους αλλά με τρόπους. Επειδή μιλουσες στον Νίκο κ το λεγες αυτό αναρωτηθηκα - με έκπληξη ομολογουμενως- αν εννοείς τον ίδιο. Γιατί όλοι ξέρουμε στο φόρουμ πως ο συγκεκριμένος δεν έχει τρόπους. Κ όλοι ξέρουμε επίσης πως δεν φταίει η οποία αγραμματοσυνη του αλλά το γεγονός ότι θέλει να κάνει τον εξυπνακια.

    Γι'αυτό σε ρώτησα....
    Καλημέρα !

    Μια χαρά και εγώ γι αυτο διευκρινησα ..

    Τώρα για τον Νίκο άστο καλύτερα δεν έχει εκφραστεί ουκ ολίγες φορές με άκρως προσβλητικό και υποτιμητικό τροπο ειδικά σε θέματα γυναικών , αλλά είπαμε είναι ειδική περίπτωση και επειδή μιλάμε για τέτοια κατηγορία δεν χρειάζεται να δίνουμε βάση εμείς που πλέον ξέρουμε τι είναι ο καθένας μας εδώ μέσα
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Τώρα για τον Νίκο άστο καλύτερα δεν έχει εκφραστεί ουκ ολίγες φορές με άκρως προσβλητικό και υποτιμητικό τροπο ειδικά σε θέματα γυναικών , αλλά είπαμε είναι ειδική περίπτωση και επειδή μιλάμε για τέτοια κατηγορία δεν χρειάζεται να δίνουμε βάση εμείς που πλέον ξέρουμε τι είναι ο καθένας μας εδώ μέσα
    ρε τι μου σουρνουν οι κορασιδες του φορουμ!!!!!!!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Νικολα μαλλωνουν για σενα 2 κουκλαρεσ πρεπει να χαιρεσαι εισαι κ μια χαρα εγω εμαθα πολλα απο σενα για τισ γυναικεσ που δεν ηξερα

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Νικολα μαλλωνουν για σενα 2 κουκλαρεσ πρεπει να χαιρεσαι εισαι κ μια χαρα εγω εμαθα πολλα απο σενα για τισ γυναικεσ που δεν ηξερα
    α χα χα!!χα!!

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2021
    Location
    Αθήνα
    Posts
    14
    Καλησπέρα καλά έκανες και της το είπες αφού μιλάτε τόσο καιρό και της λες να έρθει σε σένα πρέπει να ξέρει τι θα βρει, και αφού σε ξέρει τόσο καιρό λίγο πολύ θα το έχει καταλάβει έτσι και αλλιώς, δεν είναι πώς την γνώρισες τώρα και θα σε κρίνει μόνο από αυτό και λογικά για να έχετε κρατήσει τόσο καιρό επαφή θα θέλει και αυτή.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by pavlosla View Post
    ειπα την αληθεια στην κοπελα που συμπαθω για τη σχιζοφρενεια, οτι με βλεπει ψυχιατρος καθε μηνα παιρνω φαρμακα, παιρνω επιδομα αναπηριας, οποτε μπωρο δουλευω, ΑΑΑΑ επιασα παλη δουλεια τετραμηνο
    Τι φάρμακα παίρνεις αν επιτρέπετε?
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,502
    solian, akineton ladose

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by pavlosla View Post
    solian, akineton ladose
    Εγώ είχα θέμα με ουσίες και με έδιναν akineton και aloperdin γιατί είχα έντονες σκέψεις για υποτροπές- υπερδιέγερση και με αυτά τα 2 έγινα φυτό και τα αντικατεστησα με stedon και seroquel
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Είπα όχι στο OCD
    By Erudinam in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 156
    Last Post: 27-08-2020, 20:50
  2. Είπα όχι σε κατι που δεν επρεπε!
    By Erudinam in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-2020, 11:50
  3. του είπα ότι απιστησα...ομως..
    By anxious4ever in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 45
    Last Post: 25-05-2016, 15:31
  4. Καλησπέρα, είπα να ξεκινήσω κι εγώ!
    By Doug21 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 122
    Last Post: 23-03-2012, 10:06
  5. Ειπα να γραψω ενα μηνυμα...
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 30
    Last Post: 24-01-2012, 00:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •