Εμβόλιο κοβιτ και ψυχικές διαταραχές
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1

    Εμβόλιο κοβιτ και ψυχικές διαταραχές

    Καλησπέρα.. δεν ξέρω αν το εμβόλιο αυτο σχετίζεται με ψυχικές διαταραχές αλλά έχω παρατηρήσει όσοι κάναν το εμβόλιο στον κύκλο μου και στην εργασία μου βλέπω να αλλάζει η ψυχολογία του σαν να μην είναι όπως πριν δεν ξέρω το έχω παρατηρήσει σε πόλους αυτό το πράγμα .. η διάθεση τους είναι πολύ κάτω ενώ πριν ήμασταν χα ΧΑ ΧΑ και ΧΑ ΧΑ Χου τώρα τίποτα νεκρα ..
    Δεν ξέρω τι συμβαίνει μακάρι να είναι η ιδέα μου .. εγώ δεν πρόκειται να το κάνω το εμβόλιο αυτό και την ψυχή μου θα πάρει αυτός που μου την έδωσε και όχι ο κορονεος και ούτε το δήθεν εμβόλιο που προστατεύει όταν στην Μύκονο ήταν 100% εμβολιασμενοι και έφαγαν καραντίνα . Τι όχι ;; Επιδει έχω γνωστό που δουλεύει στης ΜΕΘ μου διαβεβαίωσε πως οι περισσότεροι είναι βολιασμενοι με 2 δόσεις..
    Δεν παροτρύνω να μην κάνετε εμβόλιο αλλά ούτε μην πείθετε κανέναν να το κάνει γιατί αν πάθεις κάτι θα είστε και εσείς συνεργοί και εγκληματίες...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,087
    Σιγά τα αίματα... άκου συνεργοί και εγκληματίες...ο καθένας είναι υπεύθυνος των πράξεών του... αλλιώς το ίδιο μπορούν να πουν και για σένα ότι με αυτά που λες αποθαρρυνεις κάποιους που αύριο μπορούν να χάσουν τη ζωή τους... λίγη σοβαρότητα δεν βλάπτει.

  3. #3
    Στον εαυτό σου κάνε ότι θες πέσε κναπο ουρανοξύστη .. αλλά δεν θα πεις σε κανέναν να πέσει μαζί σου..
    Να το κάνετε εσείς και 3 και 4 και 10 δώσεις όσες σας λέει η κυβέρνηση που θέλει το καλό σας .. και φυσικά η επιστήμη ποτέ δεν θα ήθελε το κακω μας γι'αυτό και δεν έχουν κ ευθύνη για τα εμβόλια αν πάθεις κάτι ..τι όχι κ αυτό ε??
    Γιατί δεν λένε στα κανάλια τους θανάτους από τα εμβόλια??
    Προσωπικά έχω ακούσει από ανθρώπους μου πάνω από 5 θανάτους ...

    Όσοι θέλετε να το κάνετε κάντε το σας δίνω και της δικές μου δώσεις.. αλλά μην λέτε σε άλλους να πάνε να το κάνουν .. το σώμα μας δεν είναι τσιφλίκι σας ότι γουστάρουμε θα κάνουμε ..
    Quote Originally Posted by Niels View Post
    Σιγά τα αίματα... άκου συνεργοί και εγκληματίες...ο καθένας είναι υπεύθυνος των πράξεών του... αλλιώς το ίδιο μπορούν να πουν και για σένα ότι με αυτά που λες αποθαρρυνεις κάποιους που αύριο μπορούν να χάσουν τη ζωή τους... λίγη σοβαρότητα δεν βλάπτει.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,087
    Δεν λέω σε κανένα τι να κάνει... αυτό κατάλαβες από αυτό που έγραψα; Δεν είμαστε ανήλικοι για να αποπλανηθουμε, ο καθένας ας κάνει ο,τι νομίζει...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    546
    Πάλι τα ίδια βρε παιδιά...!
    Κάποιος μου... είπε ,κάπου ...διάβασα...,όπως ακουσα...

    Ασχοληθείτε με κάτι πιο παραγωγικό ...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Η παραφιλολογία στα φόρτε της και εδώ ...

    Τώρα έχει και ψυχολογικές επιπτώσεις το εμβόλιο και όχι ο εγκλησμος που περασαμε σε συνδιασμό με την απώλεια εργασίας .


    Πραγματικά αναρωτιέμαι πολλά φορές πλέον με όλα αυτά που διαβάζω εδώ μέσα ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

Similar Threads

  1. Δέκα μύθοι για τις ψυχικές διαταραχές
    By maus in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 2
    Last Post: 23-11-2017, 23:49
  2. Αλκοολ και ψυχικες διαταραχες
    By Εύη_ in forum Εξάρτηση από Αλκοόλ, Τζόγο
    Replies: 2
    Last Post: 31-10-2017, 02:55
  3. Αρθρα σχετικα με τις ψυχικες διαταραχες
    By boo in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 20
    Last Post: 06-01-2017, 22:23
  4. Με ψυχικές διαταραχές συνδέεται η δημιουργικότητα
    By deleted-member-06-05-2016 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 02-12-2012, 21:23
  5. ψυχικες διαταραχες
    By Ακροβατης in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 19
    Last Post: 25-01-2010, 01:10

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •