μικρο πεος και αναγκη επιβεβαιωσης
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 43
  1. #1

    μικρο πεος και αναγκη επιβεβαιωσης

    γεια σας ειμαι 29 και νομιζω πως εχω μικρο πεος ενω μου λενε οτι δεν εχω εγω επιζητω επιβεβαιωση. δεν ξερω τι να κανω και συνεχως ζηταω απο γυναικες την επιβεβαιωση οτι ειναι καλο το μεγεθος του .εχει φτασει σε σημειο εμμονης αλλα οχι ακτι το ανησυχητικο. οποιος ή οποια θελει μπορει να μου απαντησει εδω η σε προσωπικο μηνυμα να θελει.ευχαριστω πολυ

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    γεια σας ειμαι 29 και νομιζω πως εχω μικρο πεος ενω μου λενε οτι δεν εχω εγω επιζητω επιβεβαιωση. δεν ξερω τι να κανω και συνεχως ζηταω απο γυναικες την επιβεβαιωση οτι ειναι καλο το μεγεθος του .εχει φτασει σε σημειο εμμονης αλλα οχι ακτι το ανησυχητικο. οποιος ή οποια θελει μπορει να μου απαντησει εδω η σε προσωπικο μηνυμα να θελει.ευχαριστω πολυ
    φιλε μου νομιζω οτι ο μεσος ορος σε στυση ειναι γυρω στ 13-14 εκατοστα (χωρις να ειμαι βεβαιος) αρχικα δεξου οτι υπαρχουν μεγαλυτερα απο το δικο σου γιατι ισχυει για ολους μας τωρα εχει να κανει και με τις εμπειριες σου γιατι αμα σου εχει τυχει καμια κοπελα που το σχολιασε αρνητικα η γελασε με αυτο φανταζομαι οτι καπως ετσι ξεκιναει η ανασφαλεια. παντα θα υπαρχουν κοπελες και αντρες που δεν φερονται ομορφα και γεμιζουν αλλους με ανασφαλειες πχ για το πεος τους η το στηθος στις κοπελες κλπ. το μονο που μπορω να πω ειναι αν εχεις σχεση με τετοιο ατομο απλα φυγε και βρες καποιο σοβαρο να μην σε γεμιζει με ανασφαλεια

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Και μικρο πεος να εχεις είναι κατι που δε μπορεις να αλλαξεις οπότε τι στεναχωριεσαι;
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  4. #4
    ναι μου το εχουν σχολιασει αρνητικα αλλα οχι ολες .μου αρεσει να στελνω φωτο πριν γνωριστω με καποια εφοσον εχει φτασει η κουβεντα εκει για αποφυγη ασχημων σχολιων

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Φανταζομαι έχεις μετρηθει,οι περισσότεροι αντρες το κάνουν σύμφωνα με αυτά που είπε ο φιλος πιο πάνω ξερεις αν εισαι μέσα στο μεσο ορο
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    ναι μου το εχουν σχολιασει αρνητικα αλλα οχι ολες .μου αρεσει να στελνω φωτο πριν γνωριστω με καποια εφοσον εχει φτασει η κουβεντα εκει για αποφυγη ασχημων σχολιων
    Μάλιστα !

    Δηλαδή από τις φώτο δεν θα λάβεις άσχημα σχολια ή δεν θα σε επηρεάσουν τόσο πολύ ?

    Στέλνοντας φωτό μήπως ικανοποιείς και άλλο ένα θέματακι σου?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #7
    θα λαβω ασχημα σχολια στη φωτο οπως και εχω λαβει αλλα δεν θα ειναι την ωρα της πραξης εστω.
    δεν ξερω αν εχω κατι αλλο δεν εχω ψαχτει

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    θα λαβω ασχημα σχολια στη φωτο οπως και εχω λαβει αλλα δεν θα ειναι την ωρα της πραξης εστω.
    δεν ξερω αν εχω κατι αλλο δεν εχω ψαχτει
    Δεν μου λες την ώρα της πράξης ανταποκρίνεσαι ?
    Καταφέρνεις να κάνεις μια γυναίκα να νοιώσει όμορφα ή σε ότι έχεις προσπαθήσει μέχρι σήμερα υπήρξε πλήρη αποτυχία ?

    Κατά την ώρα της πράξης δεν μετράει μόνο αυτό ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    κάτσε δηλαδή στέλνεις φωτογραφία στις κοπέλες το μόριο σου?

    αυτό είναι πρόβλημα με την αυτοπεποιθηση και πρέπει να το φτιάξεις, αλλιώς από το άγχος δεν θα λειτουργείς καθόλου

    , το σημαντικοτερο είναι ότι άμα σε γουστάρει κάποια δεν θα έχει πρόβλημα με το μέγεθος φτιάξε την τεχνική σου να την κάνεις να ξετρελαίνετε να θέλει συνέχεια και τις χαρίζεις οργασμούς

  10. #10
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Δεν μου λες την ώρα της πράξης ανταποκρίνεσαι ?
    Καταφέρνεις να κάνεις μια γυναίκα να νοιώσει όμορφα ή σε ότι έχεις προσπαθήσει μέχρι σήμερα υπήρξε πλήρη αποτυχία ?

    Κατά την ώρα της πράξης δεν μετράει μόνο αυτό ..
    δυστυχως πολλες φορες δεν τις ικανοποιω λογω αγχους και εχει περασει καιρος που το εκανα .. δεν εχω αυτοπεποιθηση αλλα μεσα απο τη φωτο και τα καλα σχολια αισθανομαι καλυτερα μπορω να πω πολυ καλυτερα

  11. #11
    Φίλε αν θες να μη σε κοροϊδεύουν με αυτά που στέλνεις γύρισε τουλάχιστον κάνα βίντεο να κάνεις τη πράξη. Φιλική συμβουλή γιατί σε βλέπω λίγο μπερδεμενο. Επίσης υπάρχει και εγχείρηση που μπορείς να κάνεις.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    δυστυχως πολλες φορες δεν τις ικανοποιω λογω αγχους και εχει περασει καιρος που το εκανα .. δεν εχω αυτοπεποιθηση αλλα μεσα απο τη φωτο και τα καλα σχολια αισθανομαι καλυτερα μπορω να πω πολυ καλυτερα
    Οπότε ποιο είναι το θέμα σου ?
    Το πεος σου ή η αυτοπεποίθησή σου και γενικά η διαχείρηση της εικόνας σου και του άγχους σου ?

    Για να έχεις ικανοποίηση κάποιες πάει να πει ότι είναι καθαρά θέμα κρίσης της εκάστοτε γυναίκας που πας .

    Έχεις πάει ποτέ σε κάποιο ψυχολόγο να τα συζητήσεις όλα αυτά ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    μήπως έβλεπες/βλέπεις πορνο ή αυνανιζεσαι?

    Γενικά όταν κάνετε προκατακτικα, φιλιεστε σε διεγείρουν?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Ευλογητός View Post
    Φίλε αν θες να μη σε κοροϊδεύουν με αυτά που στέλνεις γύρισε τουλάχιστον κάνα βίντεο να κάνεις τη πράξη. Φιλική συμβουλή γιατί σε βλέπω λίγο μπερδεμενο. Επίσης υπάρχει και εγχείρηση που μπορείς να κάνεις.
    Ελπιζω να τρολλαρεις.Επισης κατα την εγχείρηση σου τοποθετουν λιπος και ειναι μονιμα αυξημενο σε μεγεθος
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Εγω πάντως οταν πηγα και μου τον εκοψαν είχα γεμίσει το χειρουργείο κάμερες και μετά το ανεβασα και στο YouTube οπου έχει 200Κ θεατες!

    Αυτα που γινανε μέσα σε αυτό το χειρουργείο τοτε δε θα γινοντουσαν ουτε σε ταινία του σειρινακη!


    Βασικα το μέγεθος βοηθάει στο σεξ και μονο, οχι στον ερωτα.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. ΠΛΥΣΙΜΟ ΜΕ AXE ΣΤΟ ΠΕΟΣ
    By Kryologitis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 11-08-2021, 09:27
  2. Πρόβλημα με το πεος
    By Xfirex15 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 18-03-2020, 04:24
  3. Πόσο σκληρό πρέπει να είναι ένα πεος
    By Dimis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 03-11-2019, 12:09
  4. Προβλημα με το Πέος μου!
    By Silvio Pastore in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 20-11-2011, 20:21
  5. Aτομα με υψηλη αναγκη επιβεβαιωσης του "εγω" τους
    By Empneustns in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 23-12-2008, 10:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •