ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!!!!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    1

    ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!!!!!!!!

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.......ΑΠΟΙΑΝ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!ΠΡΙΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 4 ΜΗΝΕΣ ΧΩΡΙΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ,ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 11 ΜΗΝΕΣ,ΣΟΒΑΡΟ ΑΤΟΜΟ ΑΥΤΟΣ,ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΕΡΝΑΓΑΜΕ ΚΑΛΑ.ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΔΕΝΟΜΑΣΤΕ,ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΠΙΤΙ Μ,ΕΙΧΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΚΤΛ,ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΗΓΑΜΕ ΜΑΖΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ,ΕΔΕΙΧΝΕ ΝΑ ΜΕ ΘΕΛΕΙ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΟ.ΣΑΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΔΙΑΦΕΡΑΜΕ ΠΟΛΥ ΕΓΩ ΕΙΜΟΥΝ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ,ΥΠΟΧΩΡΙΤΙΚΗ,ΕΚΔΗ ΛΩΤΙΚΗ.ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟΣ,ΠΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΓΩΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΟΣ.ΠΡΙΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΧΩΡΙΣΕ,ΤΟΝ ΕΠΕΡΝΑ ΤΗΛ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕ ΠΗΓΑ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕ ΕΙΔΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ.....ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΑ,ΜΑΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣΑΜΕ!ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΠΟΤΕ ΠΟΙΟΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ!ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΤΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΕ ΧΩΝΕΥΕ!ΕΓΩ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ ΜΑΖΙ!ΥΠΥΦΕΡΩ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ,ΟΤΟΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΩ ΚΤΛ!ΑΛΛΑ ΣΥΜΝΕΧΕΙΑ ΡΩΤΑΕΙ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΦΙΛΗ ΤΟΥ,ΤΗΝ ΛΕΕΙ ''ΜΕ ΕΨΑΧΝΕ Η ΑΛΛΗ? Η Α,ΘΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ Σ ΓΙΑ ΚΑΦΕ?ΚΤΛ!ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ,ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ,ΚΤΛ......ΕΝΩ ΕΓΩ ΜΑΘΑΙΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ......ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ? ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ? ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.:o

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    964
    ενδιαφερεται αλλα δε θελει να θιχτει ο \'ανδρικος\'εγωισμος του.
    εγω προσωπικα δε θα εδινα σημασια απ τη στιγμη που με χωρισε μαυτο τον τροπο να παει στη μαμακα του;)
    κ αυτο \'καποιοσ του ειπε οτι σε ειδε με αλλον\'για μενα δεν ειναι σωστο που σε χωρισε χωρις να σου πει λεξη.δηλαδη δε σου ειχε εμπιστοσυνη??
    μακριαααα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    ασχημο πραγμα ο εγωισμος ....

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    εγω ξερω οτι οταν ραγισει το γιαλι δεν ξανακολαει.

  5. #5
    μήπως ήταν μια καλή δικαιολογία για εκείνον να σε \"ξεφορτωθεί\" χωρίς να φανεί ότι ήθελε να χωρίσετε εφόσον το ρίχνει στο φίλο του και σε σένα;;; Εγώ θα έλεγα να μην ασχοληθείς άλλο, 11 μήνες δεν είναι δα και μια ζωή. Υπάρχουν κ αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια...:P

  6. #6
    Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    46
    Συμφωνώ με τον Estranged. Σύμφωνα με όλα όσα λες μου φαίνεται πως δεν ενδιαφέρεται άλλο και απλά προσπαθεί να σε κάνει να ξεκολλήσεις με τον να διαδίδει πως βγαίνει με άλλες κ.λπ. Μπορεί απλά να νιώθει λίγο άσχημα που σε χώρισε αλλά αυτό δεν σημαίνει κάτι.
    Αν πραγματικά είχαν γίνει τα πράγματα όπως λες (του το είπε ένας φίλος του) θα έπρεπε να σε πιστέψει ή απλά να προσπαθήσει να το διασταυρώσει και να συζητήσει μαζί σου και όχι να τσακωθείτε.

  7. #7
    Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    59
    Καλημερα κουκλιτσαα88 Εγώ προσωπικά πιστεύω πως πιστεύοντας τον όποιο φίλο του πως ήσουν με κάποιον άλλο θίχτηκε ο ανδρικός του εγωισμός που όπως προανέφερες είναι και υπέρμετρος..και λέγοντας ψέμματα του στυλ βγαίνω με άλλες ή πάω μπουζούκια θέλει να σου δείξει ότι δεν τέλειωσε η ζωή του με το χωρισμό σας αλλά ίσα ίσα που το διασκεδάζει κιόλας..
    Δεν πιστεύω πως ενδιαφέρεται πραγματικά...γιατί αν ενδιαφερόταν πραγματικά δε θα σε χώριζε με αυτό τον τρόπο χωρίς να μιλήσετε ή να σου ζητήσει εξηγήσεις..
    Ξεκόλλα και προχώρησε τη ζωή σου..και όπως πολύ σωστά είπε και ο Estranged υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές...

    Καλημέρα:)

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    ε μαλακια σου ειπε του ειπε ο φιλους του οτι σε ειδε με αλλον κ εχει περισσοτερη εμπιστοσυνη στο φιλο παρα σε σενα κοψε περα εμενα αμα μου πει κανενασ οτι ειδε τον γκομενο με αλλη ε υα γελαγα αφου τον βλεπω οτι ειναι αφοσιωμενος σε μενα ασα που δεν ειναι ευκολο να βρει αλλη ξερω οτι σαν εμενα δεν θα βρει δεν θα υπεμενε την αππαστια μου θα μειχε εγκαταλιψει

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    415
    δεν θα θπεμενει την αρρρωστια μου εγραψα λαθος

  10. #10
    Originally posted by kouklitsaa88
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.......ΑΠΟΙΑΝ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!ΠΡΙΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 4 ΜΗΝΕΣ ΧΩΡΙΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ,ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 11 ΜΗΝΕΣ,ΣΟΒΑΡΟ ΑΤΟΜΟ ΑΥΤΟΣ,ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΕΡΝΑΓΑΜΕ ΚΑΛΑ.ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΔΕΝΟΜΑΣΤΕ,ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΠΙΤΙ Μ,ΕΙΧΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΚΤΛ,ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΗΓΑΜΕ ΜΑΖΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ,ΕΔΕΙΧΝΕ ΝΑ ΜΕ ΘΕΛΕΙ,ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΟ.ΣΑΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΔΙΑΦΕΡΑΜΕ ΠΟΛΥ ΕΓΩ ΕΙΜΟΥΝ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ,ΥΠΟΧΩΡΙΤΙΚΗ,ΕΚΔΗ ΛΩΤΙΚΗ.ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟΣ,ΠΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΓΩΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΟΣ.ΠΡΙΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΧΩΡΙΣΕ,ΤΟΝ ΕΠΕΡΝΑ ΤΗΛ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕ ΠΗΓΑ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕ ΕΙΔΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ.....ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΑ,ΜΑΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣΑΜΕ!ΔΕΝ ΕΜΑΘΑ ΠΟΤΕ ΠΟΙΟΣ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ!ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΤΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΕ ΧΩΝΕΥΕ!ΕΓΩ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ ΜΑΖΙ!ΥΠΥΦΕΡΩ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ,ΟΤΟΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΩ ΚΤΛ!ΑΛΛΑ ΣΥΜΝΕΧΕΙΑ ΡΩΤΑΕΙ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΦΙΛΗ ΤΟΥ,ΤΗΝ ΛΕΕΙ \'\'ΜΕ ΕΨΑΧΝΕ Η ΑΛΛΗ? Η Α,ΘΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ Σ ΓΙΑ ΚΑΦΕ?ΚΤΛ!ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ,ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΜΕ ΑΛΛΕΣ,ΚΤΛ......ΕΝΩ ΕΓΩ ΜΑΘΑΙΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ......ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ? ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ? ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.:o
    γιατί ειναι ανασφαλής κουκλίτσα!
    φυσικα και σε αγαπαει και ενδιαφερεται για σενα..
    ομως αν καποιος νεος ιδιως , κανει απολογισμο στην ζωη του
    θα δει οτι εχει πολλες γκομενουλες και λιγους πραγματικους φιλους!
    αν δηλαδη πρεπει να διαλεξει αναμεσα τους , οσο και να σου φαινεται περιεργο , θα διαλεγει σχεδον παντα τον φιλο του!!!!
    εκει ειναι το δικο σου λαθος τωρα...
    αντι να κανεις το χατηρι του προφανως ζηλιαρη φιλου του , επρεπε να μεινεις ψυχραιμη και να του πεις
    \"αν θες να χωρισουμε γιατι λες οτι ο φιλος σου με ειδε με αλλον\". για να σε πιστεψω να τον καλεσεις εδω μπροστα μου να μου πει ποτε με ειδε και με ποιον!
    αν δεν το κανεις , σημαινει οτι δεν εισαι αντρας καν γιατι δεν εεις τον αντρισμο να μου πεις στα ισια οτι θελεις να εχεις και αλλες γυναικες στην ζωη σου και ντρεπεσαι να το παραδεχθεις και καταφευγεις σε ψεματα...\"
    καντο τωρα αν νομιζεις οτι αξιζει πργαμτικα τον κοπο να χανεις τον καιρο σου μαζι του
    Γιατι κουκλιτσα , ενας ανδρας που πριτμαει ακομα τους φιλους του απο μια γυναικα ειναι ακομα ανωριμος και ισως να μην ωριμασει στην ζωη του ποτέ....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •