Είμαι gay - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 121 to 132 of 132

Thread: Είμαι gay

  1. #121
    Banned
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    14
    Αν δεν μπορουν να το δεχτουν οι γονεις μην τοπεις. Μπελας θα ειναι.

  2. #122
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Έκανα ένα μικρο coming out. Σε ενα παιδι που μου είπε ότι μένει με την κοπέλα του και με ρώτησε αν έχω σχέση η αν συζω του λέω έχω σχέση αλλά δεν μένω ακόμα μαζί του. Το είπα επίτηδες έτσι για να φανεί το αρσενικό γένος. Μετά είπαμε κάτι άσχετα (γιατι αυτο ηταν παρενθεση). Δεν νομιζω να το πηρε στραβα παντως. Εντωμετξαυ δεν ειμαι καν φιλος του ειμαστε απλα δυο ανθρωποι ποιυ γνωριστηκαμε προσφατα και υπαρχει συμπαθεια.

  3. #123
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,496
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Έκανα ένα μικρο coming out. Σε ενα παιδι που μου είπε ότι μένει με την κοπέλα του και με ρώτησε αν έχω σχέση η αν συζω του λέω έχω σχέση αλλά δεν μένω ακόμα μαζί του. Το είπα επίτηδες έτσι για να φανεί το αρσενικό γένος. Μετά είπαμε κάτι άσχετα (γιατι αυτο ηταν παρενθεση). Δεν νομιζω να το πηρε στραβα παντως. Εντωμετξαυ δεν ειμαι καν φιλος του ειμαστε απλα δυο ανθρωποι ποιυ γνωριστηκαμε προσφατα και υπαρχει συμπαθεια.
    μια χαρα.
    πως αισθανεσαι μετα απο αυτο;

  4. #124
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μια χαρα.
    πως αισθανεσαι μετα απο αυτο;
    Δεν ξερω πως αισθανομαι, περιεργα. Καλα λογικά το πηρε. "Έθαβε" έναν καθηγητή και γυρνάω και του λέω ότι είναι ωραίο γκομενάκι και μου λέει "μαλάκα είσαι ανώμαλος". Το εξέλαβα σαν αποδοχη του οτι ειμαι γκει και ότι η "ανωμαλια" ειναι οτι μαρεσε ο συγκεκριμενος παπαρας. Γενικα περασαμε αρκετο χρονο μαζι, ενιωθα υπηρχε καλη επικοινωνια. Τωρα αν αρχισει να το λεει απο δω και απ0ο εκει δεν ξερω. Και ίσως, for the first time in forever, να μη με νοιαζει κιολας.

  5. #125
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,496
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Δεν ξερω πως αισθανομαι, περιεργα. Καλα λογικά το πηρε. "Έθαβε" έναν καθηγητή και γυρνάω και του λέω ότι είναι ωραίο γκομενάκι και μου λέει "μαλάκα είσαι ανώμαλος". Το εξέλαβα σαν αποδοχη του οτι ειμαι γκει και ότι η "ανωμαλια" ειναι οτι μαρεσε ο συγκεκριμενος παπαρας. Γενικα περασαμε αρκετο χρονο μαζι, ενιωθα υπηρχε καλη επικοινωνια. Τωρα αν αρχισει να το λεει απο δω και απ0ο εκει δεν ξερω. Και ίσως, for the first time in forever, να μη με νοιαζει κιολας.
    ωραια...
    στον δικο σου το ειπες οτι εγινε αυτη η συζητηση; κι αν ναι, πως αντεδρασε;

  6. #126
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ωραια...
    στον δικο σου το ειπες οτι εγινε αυτη η συζητηση; κι αν ναι, πως αντεδρασε;
    Οχι δεν του το ειπα. Φανταζομαι θα κατεληγε πως με γουσταρει. Τον εχουν επηρεασει κατι γκει ταινιες μαλλον οπου ο κατα τ'αλλα στρ8 τυπος γουσταρει αντρα. Αλλα γενικα δεν μαρεσει να λεω τα παντα.

  7. #127
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Μικρή σκέψη

    Ο φίλος μου έχει μια φίλη λεσβία. Αυτή είναι της σχέσης αλλά κάθε χρόνο έχει άλλη κοπέλα. Ξέρουν για τον φίλο μου και κατ'επεκταση οτι εγω εμαι το αγορι. Ειμαι παραξενος που μου τη δινει να μαθαινουν οτι ειμαι γκειι ατομα που δεν ειναι φιλοι μου/που δεν το επιλέγω εγω; Βεβαια οκ νομιζω θα με ξεχνανε μαζι με εκεινη καθε φορα που θα χωριζουν.

    Είπα στον κολλητό μου ότι είμαι γκει. Φοβομουν φουλ την αντιδραση του. Γυρναει και μου λεει ρε μαλακα ξερεις ποσα χρονια περιιμενω να μου το πεις; Και του κανω την κλασικη ερωτηση "φαίνομαι;" και μου λεει δεν εισαι κουνιστος που λενε αλλα το ειχα προσεξει πως ησουν με τις κοπελες. Δεν τις σχολιαζες ποτε ενω για αγορια ελεγε παντα. Δεν του ειπα το αλλο που θα ελεγα "μην το πεις πουεθαν". Καπου ενιωσα οτι δεν χρειαζεται. Και επισης με φιλησε στο μαγουλο αρα μπορω να υποθεσω με ασφαλεια οτι δεν σκεφτεταιι περιεριεργα πραγματα για μενα (οπως οτι τον γουσταρω πχ)

  8. #128
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Μικρή σκέψη

    Ο φίλος μου έχει μια φίλη λεσβία. Αυτή είναι της σχέσης αλλά κάθε χρόνο έχει άλλη κοπέλα. Ξέρουν για τον φίλο μου και κατ'επεκταση οτι εγω εμαι το αγορι. Ειμαι παραξενος που μου τη δινει να μαθαινουν οτι ειμαι γκειι ατομα που δεν ειναι φιλοι μου/που δεν το επιλέγω εγω; Βεβαια οκ νομιζω θα με ξεχνανε μαζι με εκεινη καθε φορα που θα χωριζουν.

    Είπα στον κολλητό μου ότι είμαι γκει. Φοβομουν φουλ την αντιδραση του. Γυρναει και μου λεει ρε μαλακα ξερεις ποσα χρονια περιιμενω να μου το πεις; Και του κανω την κλασικη ερωτηση "φαίνομαι;" και μου λεει δεν εισαι κουνιστος που λενε αλλα το ειχα προσεξει πως ησουν με τις κοπελες. Δεν τις σχολιαζες ποτε ενω για αγορια ελεγε παντα. Δεν του ειπα το αλλο που θα ελεγα "μην το πεις πουεθαν". Καπου ενιωσα οτι δεν χρειαζεται. Και επισης με φιλησε στο μαγουλο αρα μπορω να υποθεσω με ασφαλεια οτι δεν σκεφτεταιι περιεριεργα πραγματα για μενα (οπως οτι τον γουσταρω πχ)
    Ασχετο αλλά κάποτε την δεκαετία του '90 όταν ήθελες να δεις τις ομορφότερες γυναίκες της Αθήνας, πήγαινες στο factory που ήταν gay club και οι περισσότερες εκεί μέσα ήταν λεσβίες για αυτό και είχε τη χειρότερη πόρτα και χειρότερη πόρτα και από αυτή που είχε το θρυλικό mercedes. Anyway φιλικά θα σου πω κάτι, το να πεις ότι είσαι γκέι δεν είναι ούτε κατακριτέο, ούτε τρομακτικό, βέβαια το που θα το πεις είναι δικαίωμα σου, το να σου πει ένας gay ξέρεις σε γουστάρω είναι οκ ρε παιδί μου γιατί του λες ξέρεις είμαι στρέητ φίλε σόρρι αλλά οκ ξέρεις μπορούμε να κάνουμε παρέα αν γουστάρεις δεν τρέχει κάτι, το να πιέσεις κατάσταση ή να επαναφέρεις πέσιμο είναι το σπαστικό και κακό... όχι ότι εσύ το έχεις κάνει, δεν ξέρω καν πως και τι κάνεις, απλώς σου λέω...

  9. #129
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Ασχετο αλλά κάποτε την δεκαετία του '90 όταν ήθελες να δεις τις ομορφότερες γυναίκες της Αθήνας, πήγαινες στο factory
    Στο wild rose, πριν το 1992, είχες πάει ;

  10. #130
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Στο wild rose, πριν το 1992, είχες πάει ;
    Rock Tuesdays??? Ειχα πολύ καλή φιλική σχέση με τον Γιάννη στη πόρτα, που είχε ξέρεις το fat boy το ασημένιο με το νουμερο 1 για πινακίδα....

  11. #131
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Rock Tuesdays???
    Τα καλά κομμάτια ήταν παρασκευή-σάββατο . Μιλάω αυστηρά πριν το 1992. Μην πω και 1991. Το μετά, δεν είχε καμία σχέση με το πριν .

  12. #132
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Τα καλά κομμάτια ήταν παρασκευή-σάββατο . Μιλάω αυστηρά πριν το 1992. Μην πω και 1991. Το μετά, δεν είχε καμία σχέση με το πριν .
    Ανέκαθεν ήταν ένα απο τα καλύτερα μαγαζια, αλλά το 91 ήταν αδύνατο να μπω αφού για πρώτη φορά στη ζωή μου πήγα το 92 σε ηλικία 15 ετών και επειδή μου έκανε την χάρη να με πάρει ο αδερφός μου να το δώ.... Πόσο είσαι καμια 50αρα; Εζησες την καλύτερη εποχή του μαγαζιού με τις καλύτερες γυναίκες, ξέρω μου είχαν πει πως ήταν κτλ... Πωπω εσύ έζησες εποχες loft (αυτό που ήταν στη Νεράιδα, δεν το πρόλαβα ήμουν μικρός) buzios black hole έζησες άλλες εποχές.... Εκανες καλή ζωή....

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789

Similar Threads

  1. Είμαι 39 χρονών είμαι μεγάλη για σπουδές;
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 32
    Last Post: 31-01-2019, 13:17
  2. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΟΡΙΑΚΗ,ΔΙΠΟΛΙΚΗ,ΜΑΝΙΟΚΑΤΑΘ ΛΗΠΤΙΚΗ...ΤΙ ΕΙΜΑΙ??
    By tokokkinofoustani in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 7
    Last Post: 16-02-2012, 10:22
  3. Ειμαι χειροτερα απ ολους.Ειμαι τελειωμενη απλα
    By maria921 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 10-02-2012, 13:18
  4. ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης ειμαι σε μια φαση τραγικη
    By kapios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2008, 12:36
  5. Γιατί είμαι έτσι όπως είμαι...
    By Manos88 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 5
    Last Post: 08-07-2008, 14:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •