Διαβασα μονο την πρωτη σελιδα χωρις να διαβασω τις υπολοιπες,εκτος απο καποιες αναφορες περι φαρμακων.Δεν θα πω περι \"η ζωη ειναι ωραια\" κτλ.Η ζωη μπορει να γινει πολυ ασχημη.παρολα αυτα υπαρχουν καποιοι \"κανονες\" για να την κανουμε ομορφοτερη εμεις.Παλευουμε για 30 ευρω την μερα και δεν μπορουμε να παλεψουμε για την δικη μας \"ευτυχια\"?Ειμαι 33 χρονων και αυτο που καταλαβα μεχρι τωρα ειναι πως η ευτυχια βρισκεται μεσα στη συντροφικοτητα,στη φιλια,στην εκτιμηση.Ψαξτε να βρειτε φιλους να φερθειτε σε αυτους σωστα για να φερθουν και αυτοι σε εσας.Στην αρχη επιλεκτικα για να μην πεσετε στην παγιδα να γινετε κοροιδα.Ολοι δινουμε συμβουλες απο ιντερνετ,λεμε την γνωμη μας,αλλα οταν ερχεται κατι σε προσωπικο επιπεδο τα αλλαζουμε.Το ενστικτο μας μας λεει κοινωνικοτητα και πρεπει να το ακουσουμε,κοινωνικοτητα με ατομα που μπορουν να ειναι κοινωνικα ομως.Αυτη ειναι η συμβουλη μου για τον οποιοδηποτε εδω μεσα.Ολοι μελαγχολουμε,ολοι θελουμε .... το να εχουμε λιγα δεν ειναι συμβιβασμος,το να εχουμε πολλα ειναι εγωισμος.Ολα θα πανε καλα,αρκει να το θελουμε και εμεις.Ας γινουμε ευχαριστοι για να μας αγαπαν,να βγαλουμε τις ασχημες σκεψεις απο το μυαλο.Να παιρνουμε και κανα τηλ και οχι να περιμενουμε να μας παιρνουν μονο.Αυτα για σημερα.ο πραγματικος λογος που γραφω ομως ειναι πως εχω για πωληση ενα zastava (αμαξι ειναι) σε καλη κατασταση,μονο 500 ευρα.ζητειται αγοραστης αμεσα μπας και βγαλουμε καμια εκδρομη.(Αυτο για να κανουμε και λιγο χιουμορ).φιλια σε ολους