HHC
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13

Thread: HHC

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    24

    HHC

    Το δοκίμασα και εξεπλάγην. Σε αντίθεση με το cbd που δεν μου έκανε τίποτα, αυτό με μια βαθιά τζούρα με γονάτισε. Έχω σοβαρά προβλήματα με τον ύπνο λογω χρόνιου πονου.
    Θέλω να το συνεχίσω αλλά φοβάμαι τυχον ανοχή η άλλες παρενέργειες αφού έρευνες πολλές δεν έχουν γίνει. Πάντως τα μέχρι τώρα δεδομένα είναι ενθαρρυντικά. Απορρω πως κυκλοφορεί ελεύθερα. Μακάρι να είναι ασφαλές.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    459
    τι ακριβως ειναι αυτο το HHC, καθως δεν το εχω ξανα ακουσει, εχω δοκιμασει cbd αλλα δεν εμεινα τοσο ευχαριστημενος καθως εικαζεται οτι επεμβαινει στους υποδοχεις ντοπαμινης...

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2023
    Posts
    2
    Cbd σε βοήθησε για το υπνο και σε τι μορφή το πήρες? Επερνε σε σταγόνες 140€ το πηρα αλλά δεν βοήθησε

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by Di Francesco View Post
    Το δοκίμασα και εξεπλάγην. Σε αντίθεση με το cbd που δεν μου έκανε τίποτα, αυτό με μια βαθιά τζούρα με γονάτισε. Έχω σοβαρά προβλήματα με τον ύπνο λογω χρόνιου πονου.
    Θέλω να το συνεχίσω αλλά φοβάμαι τυχον ανοχή η άλλες παρενέργειες αφού έρευνες πολλές δεν έχουν γίνει. Πάντως τα μέχρι τώρα δεδομένα είναι ενθαρρυντικά. Απορρω πως κυκλοφορεί ελεύθερα. Μακάρι να είναι ασφαλές.

    Σε βοήθησε στον ύπνο Francesco ?

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by menis_644 View Post
    τι ακριβως ειναι αυτο το HHC, καθως δεν το εχω ξανα ακουσει, εχω δοκιμασει cbd αλλα δεν εμεινα τοσο ευχαριστημενος καθως εικαζεται οτι επεμβαινει στους υποδοχεις ντοπαμινης...
    Δες εδω Μένη https://www.thehempers.gr/arthra/ti-...rokannavinoli/

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by Dimitris7 View Post
    Σε βοήθησε στον ύπνο Francesco ?
    Βοηθάει ναι, αρκεί να είναι indica. Δεν το συνέχισα όμως γιατι το ψιλόφοβαμαι. Θεωρώ όμως ότι είναι προτιμοτερο από τα φάρμακα. Αυτό θα φανεί στο μελλον

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by Di Francesco View Post
    Βοηθάει ναι, αρκεί να είναι indica. Δεν το συνέχισα όμως γιατι το ψιλόφοβαμαι. Θεωρώ όμως ότι είναι προτιμοτερο από τα φάρμακα. Αυτό θα φανεί στο μελλον
    Απο τα φαρμακα σιγουρα ειναι καλυτερο.. αν θες στειλε μου σε λινκ αυτο που πηρες ..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    322
    παιδιά καλημέρα , το χρησιμοποιώ κι εγώ λίγο καιρό για τον ύπνο γιατί έχω θέμα και μέχρι τώρα μου έχει πάει πολύ καλά , κάνω μια τζουρα (έχω πάρει το ηλεκτρονικό) λίγο πριν κοιμηθώ.
    αλλά όπως είπε και ο θεματοθέτης το φοβάμαι κι εγώ...στο επόμενο ραντεβού θα το συζητήσω με το γιατρό μου.
    δεν ξέρω αν είναι καλύτερο αυτό παρά φάρμακο...γιατί δυστηχώς χωρίς φάρμακα εδώ και χρόνια αν δεν πάρω κάτι δεν κοιμάμαι...

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by kriti28 View Post
    παιδιά καλημέρα , το χρησιμοποιώ κι εγώ λίγο καιρό για τον ύπνο γιατί έχω θέμα και μέχρι τώρα μου έχει πάει πολύ καλά , κάνω μια τζουρα (έχω πάρει το ηλεκτρονικό) λίγο πριν κοιμηθώ.
    αλλά όπως είπε και ο θεματοθέτης το φοβάμαι κι εγώ...στο επόμενο ραντεβού θα το συζητήσω με το γιατρό μου.
    δεν ξέρω αν είναι καλύτερο αυτό παρά φάρμακο...γιατί δυστηχώς χωρίς φάρμακα εδώ και χρόνια αν δεν πάρω κάτι δεν κοιμάμαι...

    Φιλε kriti28 ποιο hhc παίρνεις ..?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    322
    Quote Originally Posted by Dimitris7 View Post
    Φιλε kriti28 ποιο hhc παίρνεις ..?
    Δημήτρη , έχω πάρει από πιστοποιημένο κατάστημα με προιόντα κάναβης το PANDA CRATER SATIVA με τη δοσολογία 1ml
    για ύπνο πόνους και χαλάρωση βοηθάει πάρα πολύ , αλλά κι εγώ το φοβάμαι... το χρησιμοποιώ κάποια βράδυα 1 καλη εισπνοή

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    20
    Ευχαριστώ Φίλε kriti28 ..

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    24
    Προσωπικά θεωρώ πιο αθώο το χασίς η το hhc από τα αντικαταθλιπτικα. Δεν με βοηθάει όμως εμένα τελικά.

    Θα μπορούσαν να φτιαχτούν σκευάσματα με υψηλή περιεκτικότητα και συγκεκριμένη αναλογία cbd και thc και θα σώζονταν κόσμος. Δεν το κάνουν για ευνόητους λόγους

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    20
    Ποιο δε σε βοηθάει το HHC Francesco ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •