Την θέλω αλλά πώς να προχωρήσω παρακάτω; - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 46 to 60 of 79
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,405
    Quote Originally Posted by ladybird12 View Post
    Νιώθω πως είναι δύσκολο για όλους νά βρουν ταίρι... και δν έχει νά κάνει η ηλικία.
    Εμένα που ο κύκλοςς μου είναι κοπέλες 30-40 , οι 8 στις 10 ας πούμε ειμαστε μόνες.
    [emoji28]
    Άλλο θέμα όμως αυτό, όχι εδώ
    Δεν φταίνε πάντα οι άλλοι όταν δεν βρίσκουμε ταίρι .
    Μην ξεχνάς πως πλέον έχουν ανέβει πολύ τα στάνταρ δεδομένου και τι μπορούν να προσφέρουν κάποια άνθρωποι .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    497
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Δεν φταίνε πάντα οι άλλοι όταν δεν βρίσκουμε ταίρι .
    Μην ξεχνάς πως πλέον έχουν ανέβει πολύ τα στάνταρ δεδομένου και τι μπορούν να προσφέρουν κάποια άνθρωποι .
    Καλημέρα!
    Εννοείται πως δεν φταίνε οι άλλοι!
    Είτε δεν τά έχεις λυμένα Με τό παρελθόν, είτε δεν γίνονται συμβιβασμοί.
    Είτε, είτε πολλά τά είτε..
    Γενικά είναι πιο δύσκολο καί νά κρατήσει κάτι.

    Αλλά εμένα πιο δύσκολο μου φαίνεται καί νά γνωρίσεις κόσμο.

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    497
    Quote Originally Posted by Fatal Error View Post
    Γιατί καλέ; Όλη αυτή την ώρα προσπαθώ να αναδείξω ακριβώς αυτό. Πώς θα μπορέσω να βρεθώ σε έναν τέτοιο κύκλο. Και τώρα που μπήκες στην καρδιά μου λες ότι είναι άλλο θέμα; Χαχαχαχαχα...
    Δεν ξέρω πώς θά βρεθείς σέ τέτοιο κύκλο.
    Εγώ κάποτε όταν έψαχνα νά ανοιχτώ γενικά κοινωνικά λίγο... Οι δραστηριότητες που έκανα...και εκεί που τις έκανα, τύχαινε νά γνωρίζω άτομα 60χρονων καί ήμουν 20+...
    Όταν γνώριζα άτομα κοντά στην ηλικία μου δεν μπορούσε νά προκύψει φιλία.. κάποτε σταματούσε....
    Αν ήμουν σέ επαρχία ίσως νά ήταν ευκολότερο..

    Αλλά θεωρώ πως πρέπει νά απαλλαγείς από τό παρελθόν σου πρώτα.
    Να τό ξεκαθαρίσεις μέσα σου.

    Αφού απαλλαγείς τό συζητάμε...

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Quote Originally Posted by Fatal Error View Post
    Υπάρχει και το σεξ. Στους άνδρες είναι πολύ πιεστικό. Ή τουλάχιστον έτσι νομιζω. Αλλά μου είναι σχεδόν αδύνατο να κάνω σεξ χωρίς να υπάρχει ψυχικός δεσμός. Ο ψυχικός δεσμός είναι που κάνει πραγματικά ενδιαφέρον το σεξ. Θα καταρρεύσουν μονομιάς όλες οι αξίες μου... Δεν έχω μεγαλώσει έτσι. Θα έχω εσωτερικό πόλεμο μετά που θα με ισοπεδώσει. Τότε είναι που δε θα συνέρχομαι. Ο μεγαλύτερος κριτής είναι ο εαυτός μας. Και επειδή ποτέ δεν μπορούμε να απαλλαγούμε από αυτόν θα είναι ένα μαρτύριο.
    αλλα σου λεει η κοπελα, αλλα απαντας.
    δεν σου ειπε να πας για σεξ.
    σου ειπε ο,τι κι ολοι οι αλλοι.
    οτι πρεπει να ξεκαθαρισεις με τον γαμο σου πρωτα και μετα να ψαξεις για γνωριμιες.


    ολοι εδω απ οτι ειδα, σου λενε το ιδιο πραγμα.
    οτι μια ΚΑΛΗ σχεση οπως την περιγραφεις , ειναι σχεδον αδυνατη οπως εισαι μπλεγμενος σε εναν γαμο.
    δεν ειναι μπαστουνακια οι αλλοι ανθρωποι να μας βγαζουν απο αδιεξοδες σχεσεις.
    πρεπει να βγεις μονος σου, με την βοηθεια ενος ψυχοθεραπευτη, οχι μιας νεας σχεσης, και μετα να ψαχνεις για σχεση.

    εσυ επιμενεις στην αλλη αποψη (που απ οτι ειδα την εχεις μονο εσυ και κανενας αλλος, εδω). κατανοητο. αλλα απο μας τι θες; να σου βρουμε γυναικα;
    μονος σου πρεπει να την βρεις.
    εμεις σου ειπαμε οτι διαφωνουμε με το σκεπτικο σου.
    απο εκει και περα, τι αλλο να σου κανουμε;
    μιλαω στον πληθυντικο, γιατι δεν ειδα κανεναν να σου λεει κατι αντιθετο.

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Καλημερα

    Fatal απ ότι βλέπω όλοι σου λένε τα ίδια μα δεν δείχνεις να καταλαβαίνεις.

    Λες πως θες την γυναίκα σου, την ποθείς αλλά ταυτόχρονα επειδή με τη λογική έχεις αποφασίσει πως αυτός ο γάμος τελείωσε ψάχνεις μια καινούργια σχέση. Μα δεν είσαι καν διαθέσιμος!!! Όχι γιατί δεν έχεις κινήσει ακόμα καμια διαδικασία διαζυγίου (που κι αυτό θα το χες κανει αν όντως ήσουν έτοιμος) αλλά κυρίως συναισθηματικά. Συναισθηματικά είσαι ακόμα δεμένος με την γυναίκα σου και ψάχνεις έναν άλλον άνθρωπο να τον κάνεις τι; Ως σωσίβιο; Ως σανίδα σωτηρίας; Να γνωρίσεις μια που θα σε κάνει να πάψεις να χεις συναισθήματα για την γυναίκα σου και να ξεκολλήσεις; Καταλαβαίνεις πόσο άδικο είναι αυτό για μια άλλη γυναίκα;

    Καταλαβαίνω πως σου χει λέιψει μια υγιής σχέση, να νιώθεις πως αγαπάς κι αγαπιέσαι αλλά δεν γίνονται έτσι αυτά ρε συ...δεν γίνεται να μπαίνεις σε μια νέα σχέση κουβαλώντας όλο το βάρος απτην προηγούμενη. Είναι δική ΣΟΥ δουλειά να ξεμπερδευείς με τον γάμο σου. Δικη ΣΟΥ, όχι της νέας σου συντρόφου. Είναι σα να χεις κάνει το τραπέζι σε κάποια αναστατώσατε όλη την κουζίνα τα αφήσατε όλα άνω κάτω και τώρα εσύ λες θα φέρω την νέα καλεσμένη να καθαρίσει και να της κάνω το τραπέζι. Δεν πάει έτσι. Όπως θα καθάριζες το σπίτι σου και την κουζίνα σου για να υποδεχτείς έναν καλεσμένο , έτσι πρέπει να κάνεις και με τον εαυτό σου για να υποδεχτείς την επόμενη. Να τον φροντίσεις και να τον περιποιηθείς. Και τότε μπορεί να έρθει η καλεσμένη. Αλλιώς μόνο απελπισμένοι άνθρωποι που δεν έχουν που άλλου να πάνε θα έρχονται.

    Είπες και κάτι που με προβλημάτισε και δεν ξέρω αν το κατάλαβα σωστά. Ανέφερες κάπου οτι δεν βλέπεις πολυ τα παιδιά σου γιατί θα ναι πιο δύσκολο να ξεκολλήσεις απτην γυναίκα σου αν τα βλεπεις; σωστά κατάλαβα;

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    341
    Καλά δεν είναι και το σεξ η νούμερο ένα προτεραιότητα σε αυτή τη ζωή. Θέλω να πω οτι δίνεις πολύ βαρύτητα σε αυτό. Εγώ προσωπικά αν χώριζα και η ψυχολογία μου ήταν στα πατώματα, υπήρχαν και παιδιά στη μέση, θα προσπαθούσα να οικοδομήσω τη νέα μου ζωή πρώτα, να βρω τα πατήματά μου και μετά θα σκεφτόμουν το σεξ. Πόσο καιρό είστε χωρισμένοι και απέχεις από το σεξ αν επιτρέπεται;

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,405
    Quote Originally Posted by ladybird12 View Post
    Καλημέρα!
    Εννοείται πως δεν φταίνε οι άλλοι!
    Είτε δεν τά έχεις λυμένα Με τό παρελθόν, είτε δεν γίνονται συμβιβασμοί.
    Είτε, είτε πολλά τά είτε..
    Γενικά είναι πιο δύσκολο καί νά κρατήσει κάτι.

    Αλλά εμένα πιο δύσκολο μου φαίνεται καί νά γνωρίσεις κόσμο.
    Μα βλεπεις και εδω τι γινεται ..
    Υπαρχει ενας διαθεσημος αντρας για σχεση ,ζηταει δοτικοτητα ,ηρεμια και δεν μπορει να την προσφερει ο ιδιος για ευνοητους λογους ..
    Ποια γυναικα να δεχτει να ειναι με εναν αντρα που κουβαλαει τοσα θεματα πισω του και μια γυναικα η οποια ειμαι σιγουρη οτι αν δεν παρει διαζυγιο θα τους κανει την ζωη κολαση ?

    Ειναι αυτο που λεω ,καμια φορα ζηταμε ανθρωπους πολυ πανω απο αυτα που μπορουμε να προσφερουμε οποτε ειναι απολυτα λογικο να μην βρισκουμε .
    Πιστευω οτι αν οι πιο πολλοι λυσουν τα τυχων θεματακια τους και κατεβασουν τα στανταρ τους βαση αυτων που μπορουν και οι ιδιοι να προσφερουν τοτε ισως κατι μπορερι να γινει !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  8. #53
    Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    45
    Εντάξει παιδιά... Το κάνατε λύσσα το φαγητό... Ντε και καλά επιμένετε σε κάτι που έχει τελειώσει ενώ εγώ ρωτάω άλλα... Δεν μπορεί να ξέρετε καλύτερα από εμένα τι εγώ θέλω. Ούτε μπαστουνάκι ψάχνω. Και αυτοί που μιλάνε τόσο χαλαρά για το διαζύγιο δεν έχουν ποτέ βρεθεί σε αντίστοιχη θεση ούτε γνωρίζουν τα περί διαζυγίου καλά οπότε σας παρακαλώ σταματήστε οι άσχετοι να ελαφροπληκτρολογειτε για πράγματα που δεν κατέχετε. Ούτε ένα χαρτι θα με κάνει να είμαι λιγότερο ή περισσότερο ξεκάθαρος. Συμφωνώ βέβαια ότι όταν έχεις έστω και τυπικά ξεκαθαρίσει με την προηγούμενη σχέση σου είναι πιο εύκολο να σε εμπιστευτεί ένα νέο πρόσωπο. Όμως όταν γνωριστείς με τον άλλον και πειστεί ότι είσαι μαζί του, γιατί αυτά δεν κρύβονται, είναι το ίδιο εύκολο να πάρουν τα πράγματα το δρόμο τους. Εξάλλου η διάσταση και με το νόμο ακόμα δεν σε περιορίζει στην εύρεση νέου συντρόφου. Είσαι απολύτως ελεύθερος στο πώς θα διαθέσεις τον εαυτό σου χωρίς καμία δέσμευση. Πόσο μάλλον εγώ που συνηδειτά το επιδιώκω.

  9. #54
    Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    45
    Και κάτι ακόμα. Η νέα σχέση δεν θα έρθει ως δεκανίκι της προηγούμενης. Απλά θα επιβεβαιώσει το θάνατό της. Μην σκέφτεστε πολύπλοκα. Τα υπολείμματα και η ουρά που θα αφήσει η προηγούμενη σχέση για τα οποία έχετε ένα δικιο θα είναι τεχνικής φύσεως...και μόνο.

  10. #55
    Quote Originally Posted by Fatal Error View Post
    Εντάξει παιδιά... Το κάνατε λύσσα το φαγητό... Ντε και καλά επιμένετε σε κάτι που έχει τελειώσει ενώ εγώ ρωτάω άλλα... Δεν μπορεί να ξέρετε καλύτερα από εμένα τι εγώ θέλω. Ούτε μπαστουνάκι ψάχνω. Και αυτοί που μιλάνε τόσο χαλαρά για το διαζύγιο δεν έχουν ποτέ βρεθεί σε αντίστοιχη θεση ούτε γνωρίζουν τα περί διαζυγίου καλά οπότε σας παρακαλώ σταματήστε οι άσχετοι να ελαφροπληκτρολογειτε για πράγματα που δεν κατέχετε. Ούτε ένα χαρτι θα με κάνει να είμαι λιγότερο ή περισσότερο ξεκάθαρος. Συμφωνώ βέβαια ότι όταν έχεις έστω και τυπικά ξεκαθαρίσει με την προηγούμενη σχέση σου είναι πιο εύκολο να σε εμπιστευτεί ένα νέο πρόσωπο. Όμως όταν γνωριστείς με τον άλλον και πειστεί ότι είσαι μαζί του, γιατί αυτά δεν κρύβονται, είναι το ίδιο εύκολο να πάρουν τα πράγματα το δρόμο τους. Εξάλλου η διάσταση και με το νόμο ακόμα δεν σε περιορίζει στην εύρεση νέου συντρόφου. Είσαι απολύτως ελεύθερος στο πώς θα διαθέσεις τον εαυτό σου χωρίς καμία δέσμευση. Πόσο μάλλον εγώ που συνηδειτά το επιδιώκω.
    Οσο μένεις σε ένα φόρουμ ψυχολογικης υποστηριξης σχεσεων χάνεις το χρόνο σου.αφού έχεις λυσει όλα σου τα θέματα και δεν έχεις αλλά θέματα με τον εαυτό σου και ξέρεις καλά τι θες,τι κάνεις σε ενα τέτοιο site?
    Όπως σου πρότειναν πιο πάνω υπάρχουν πολλά site γνωριμιων.μπορείς να κάνεις και το πιο απλό. Βγες έξω και ξεκινα το καμακι.ξέρεις ποσους παντρεμενους έχω βρει στο σούπερ μαρκετ και στο δρόμο που το παίζουν ελευθεροι και ψάχνουν γνωρμιες?κι άμα είσαι και τυχερός και βρεις και καμιά απελπισμενη σαν εμενα με όλα τα ψυχολογικά πάνω της (υπάρχουν κι άλλες πολλές νομίζω )θα κάνεις την τύχη σου.βγες-ψαξε και εδώ θα είμαστε αν ποτέ χρειαστεις βοηθεια ψυχολογικη.γιατί τώρα δεν έχεις ανάγκη αυτή τη βοήθεια.

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Quote Originally Posted by Fatal Error View Post
    Εντάξει παιδιά... Το κάνατε λύσσα το φαγητό... Ντε και καλά επιμένετε σε κάτι που έχει τελειώσει ενώ εγώ ρωτάω άλλα... Δεν μπορεί να ξέρετε καλύτερα από εμένα τι εγώ θέλω. Ούτε μπαστουνάκι ψάχνω. Και αυτοί που μιλάνε τόσο χαλαρά για το διαζύγιο δεν έχουν ποτέ βρεθεί σε αντίστοιχη θεση ούτε γνωρίζουν τα περί διαζυγίου καλά οπότε σας παρακαλώ σταματήστε οι άσχετοι να ελαφροπληκτρολογειτε για πράγματα που δεν κατέχετε. Ούτε ένα χαρτι θα με κάνει να είμαι λιγότερο ή περισσότερο ξεκάθαρος. Συμφωνώ βέβαια ότι όταν έχεις έστω και τυπικά ξεκαθαρίσει με την προηγούμενη σχέση σου είναι πιο εύκολο να σε εμπιστευτεί ένα νέο πρόσωπο. Όμως όταν γνωριστείς με τον άλλον και πειστεί ότι είσαι μαζί του, γιατί αυτά δεν κρύβονται, είναι το ίδιο εύκολο να πάρουν τα πράγματα το δρόμο τους. Εξάλλου η διάσταση και με το νόμο ακόμα δεν σε περιορίζει στην εύρεση νέου συντρόφου. Είσαι απολύτως ελεύθερος στο πώς θα διαθέσεις τον εαυτό σου χωρίς καμία δέσμευση. Πόσο μάλλον εγώ που συνηδειτά το επιδιώκω.
    καταλαβαμε μια χαρα τι θελεις.
    δεν λεμε οτι δεν το θελεις.

    λεμε οτι ειναι πολυ απωθητικο και προβληματικο για την απεναντι πλευρα το πακετο "προβληματισμενος παντρεμενος με δυο παιδια που πριν ξεκαθαρισει τι θα κανει με τον γαμο του, ψαχνει γνωριμιες"....

    μονο, μην ερθεις σε δευτερο χρονο και μας παραπονιεσαι οτι δεν βρηκες καμια αξιολογη, γιατι δεν θα εκπλαγουμε...

  12. #57
    Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    45
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Οσο μένεις σε ένα φόρουμ ψυχολογικης υποστηριξης σχεσεων χάνεις το χρόνο σου.αφού έχεις λυσει όλα σου τα θέματα και δεν έχεις αλλά θέματα με τον εαυτό σου και ξέρεις καλά τι θες,τι κάνεις σε ενα τέτοιο site?
    Όπως σου πρότειναν πιο πάνω υπάρχουν πολλά site γνωριμιων.μπορείς να κάνεις και το πιο απλό. Βγες έξω και ξεκινα το καμακι.ξέρεις ποσους παντρεμενους έχω βρει στο σούπερ μαρκετ και στο δρόμο που το παίζουν ελευθεροι και ψάχνουν γνωρμιες?κι άμα είσαι και τυχερός και βρεις και καμιά απελπισμενη σαν εμενα με όλα τα ψυχολογικά πάνω της (υπάρχουν κι άλλες πολλές νομίζω )θα κάνεις την τύχη σου.βγες-ψαξε και εδώ θα είμαστε αν ποτέ χρειαστεις βοηθεια ψυχολογικη.γιατί τώρα δεν έχεις ανάγκη αυτή τη βοήθεια.
    Να ξέρεις ότι γι'αυτό έφτασα με τη γυναίκα μου εδώ. Για τα ψυχολογικά της. Γιατί δεν μπορούσα να την πιάσω ούτε στο ζεστό ούτε στο κρυο. Σαν να προσπαθούσα να κρατησω με τη χούφτα μου νερό ήταν. Μάταιο.
    Και δεν είπα ότι έχω λύσει όλα μου τα θεματα. Το πρόβλημα μου είναι συγκεκριμένο. Η κατεύθυνση μου είναι σαφέστατα η εύρεση νέας συντρόφου διότι δεν είμαι ευτυχισμένος με τη γυναίκα μου και αυτό έχει αποκρυσταλλωθεί μέσα μου. Άλλα έχω θέμα με το ότι τόσα χρόνια απομονώθηκα και δεν είναι εύκολο να βρω την άκρη του νήματος. Καποιες πρακτικές λύσεις κάποιοι είπαν στην αρχή. Το διαζύγιο θα είναι το τυπικό μέρος όταν όμως τα πραγματα θα έχουν πάρει την απόσταση που χρειάζεται. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να περιμένω να κάτσει και άλλο η σκόνη. Έχω ήδη χάσει πολύτιμο χρόνο από τη ζωή μου.

  13. #58
    Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    45
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καταλαβαμε μια χαρα τι θελεις.
    δεν λεμε οτι δεν το θελεις.

    λεμε οτι ειναι πολυ απωθητικο και προβληματικο για την απεναντι πλευρα το πακετο "προβληματισμενος παντρεμενος με δυο παιδια που πριν ξεκαθαρισει τι θα κανει με τον γαμο του, ψαχνει γνωριμιες"....

    μονο, μην ερθεις σε δευτερο χρονο και μας παραπονιεσαι οτι δεν βρηκες καμια αξιολογη, γιατι δεν θα εκπλαγουμε...
    Σόρρυ αλλά απαντάς σε άλλα ερωτήματα που δεν αφορούν το συγκεκριμένο thread. Ήμουν σαφής όταν έλεγα ότι θέλω να απαλλαγώ και όχι απλά προβληματισμένος διότι αυτό αφήνει και υπονοούμενο ότι στο πίσω μέρος του μυαλού μου ίσως και να ήθελα να είμαι ξανά με τη γυναίκα μου. Ποτέ μέσα στο thread δεν το υποστήριξα αυτό. Απλά ζήτησα πρακτικές λύσεις. Και η πιο σπουδαία κατηγορία είναι να γνωρίσεις νέους ανθρώπους, νέους κύκλους που ίσως μέσα από εκεί να αναδειχθεί και μια νέα σχέση πιο φυσιολογική.

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Την θέλω αλλά πώς να προχωρήσω παρακάτω;
    Μα το μόνο που ρώτησες είναι αυτό, εμείς είπαμε ότι για να προχωρήσεις παρακάτω στη ζωή σου πρέπει να λήξεις το γάμο και να κόψεις την καβλάντα με την πρώην κι εσύ απαντάς μόνος σου ότι θα προχωρήσεις όταν βρεις γκόμενα. Άρα αφού μόνος σου ρωτάς, μόνος σου απαντάς, τι ακριβώς θέλεις να σου πούμε; Δεν έχω καταλάβει τι θες να συζητήσουμε.

  15. #60
    Quote Originally Posted by Fatal Error View Post
    Να ξέρεις ότι γι'αυτό έφτασα με τη γυναίκα μου εδώ. Για τα ψυχολογικά της. Γιατί δεν μπορούσα να την πιάσω ούτε στο ζεστό ούτε στο κρυο. Σαν να προσπαθούσα να κρατησω με τη χούφτα μου νερό ήταν. Μάταιο.
    Και δεν είπα ότι έχω λύσει όλα μου τα θεματα. Το πρόβλημα μου είναι συγκεκριμένο. Η κατεύθυνση μου είναι σαφέστατα η εύρεση νέας συντρόφου διότι δεν είμαι ευτυχισμένος με τη γυναίκα μου και αυτό έχει αποκρυσταλλωθεί μέσα μου. Άλλα έχω θέμα με το ότι τόσα χρόνια απομονώθηκα και δεν είναι εύκολο να βρω την άκρη του νήματος. Καποιες πρακτικές λύσεις κάποιοι είπαν στην αρχή. Το διαζύγιο θα είναι το τυπικό μέρος όταν όμως τα πραγματα θα έχουν πάρει την απόσταση που χρειάζεται. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να περιμένω να κάτσει και άλλο η σκόνη. Έχω ήδη χάσει πολύτιμο χρόνο από τη ζωή μου.
    Και σου ξανά είπα πιο πάνω. Βγες και κάνε καμακι.στην ψυχρα. Άμα περιμένεις από σαιτ σώθηκες.δεν θα φτάσω στο σημείο τι θα είναι η άλλη που θα γνωρισεις γιατί αυτό είναι άλλο θεμα.στο αρχικό σου όμως ερωτημα πως θα γνωρίσεις κόσμο σου λέω βγες και φλερταρε.στο σουπερ μαρκετ,στο μαναβη,στο κρεοπωλειο,στο κλαμπ,στην καφετερια,στο δρομο.όταν δεις και σου αρέσει κάποια όρμα.άλλη λύση δεν υπάρχει όπως βλεπεις.η σαιτ γνωριμιων η στην ψυχρα.με τη στάση που έχεις αυτή τη στιγμή είναι να σαν λες θέλω να γνώριμια χωρίς να κουνησω το μικρό μου δαχτυλακι.δεν γίνεται έτσι.

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast

Similar Threads

  1. Τον θέλω αλλά..
    By Sophia123 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 63
    Last Post: 03-09-2019, 09:17
  2. θελω να πιω νερο αλλα...
    By koralaki in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 5
    Last Post: 25-07-2010, 01:39
  3. Replies: 3
    Last Post: 14-07-2010, 23:49
  4. Θέλω να βοηθήσω αλλά......πως;;;
    By kkkk in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 27
    Last Post: 22-02-2010, 13:58
  5. KEEP_WALKING Θελω να προχωρησω.
    By Παστελι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 128
    Last Post: 08-09-2009, 17:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •