Χλαμύδια - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 18 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 166 to 180 of 269
  1. #166
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by Renia View Post
    Καλησπέρα!Το πρώτο και σημαντικότερο βήμα είναι ότι αναγνωρίζεις και εσυ ότι τα κολλήματα αυτά με τις ασθένειες σε πάνε πίσω και επηρεάζουν την ψυχική σου υγεία. Και οι επαναληπτικές σου εξετάσεις καλές θα είναι! Μην ανησυχείς!!
    Το ελπίζωωω και το εύχομαι να είναι όλα καλά!
    Σε ευχαριστώ

  2. #167
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Nikosnilouuu View Post
    Ξέρω σας έχω πρήξει αλλά σας οφείλω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για όσα μπυ είπατε και να είστε σίγουροι ότι κατάλαβα πολλά!! Επίσης κατάλαβα οτι υπάρχει ανθρωπιά και αγάπη προς το πρόβλημα του άλλου!Εστω καο αν τυφλωθώ έστω και αν έχω χλαμύδια κτλ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟυς
    Ανθρωπια να δειξεις και στη κοπελα που εδιωξες επειδή ήταν άρρωστη.Τραγικη συμπεριφορά.Ντροπη σου.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  3. #168
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    124
    Αν την εδιωχνε απλα επειδη ειχε χλαμυδια απο καποια πρωην σχεση ναι θα ηταν κακο. Αλλα τα κερατα του ειχαν φτασει μεχρι το χωριο μου, εφυγε το παιδι για δουλεια και η αλλη πηρε τα φυλλα και τα δεντρα. Αν καταλαβα καλα γι αυτο δεν χωρισε;

    Τσπ Νικο την εκανες ξανα την εξεταση;

  4. #169
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by ElVa View Post
    Αν την εδιωχνε απλα επειδη ειχε χλαμυδια απο καποια πρωην σχεση ναι θα ηταν κακο. Αλλα τα κερατα του ειχαν φτασει μεχρι το χωριο μου, εφυγε το παιδι για δουλεια και η αλλη πηρε τα φυλλα και τα δεντρα. Αν καταλαβα καλα γι αυτο δεν χωρισε;

    Τσπ Νικο την εκανες ξανα την εξεταση;
    ο λόγος που χώρισα ηταν επειδή με κεράτωσε ,όχι επειδή είχε χλαμύδια! Την έκανα την επανεξέταση αλλά θα πάρω τα αποτελέσματα αύριο! Αυτό με αγχώνει είναι ότι αρχίζουν και παράγουν τσίμπλες τα μάτια μπυ και κοκκινίζουν και λέω μπας και έχει μεταφέρθει εκεί η μόλυνση

  5. #170
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Ανθρωπια να δειξεις και στη κοπελα που εδιωξες επειδή ήταν άρρωστη.Τραγικη συμπεριφορά.Ντροπη σου.
    Την νοιάζομαι αλλά μέχρι εκεί! Δεν την έδιωξα επειδή είχε χλαμύδια την έδιωξα λόγω ότι με κεράτωσε! Δεν ήταν καθόλου τραγική η συμπεριφορά μπυ φυσιολογική ήταν εσυ θα καθόσουν με κάποια/ον τον οποίο σε κεράτωσε;;

  6. #171
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    258
    Καλησπέρα πήρα τηλέφωνο στο μικροβιολογικό και μου είπαν να μην ανησυχώ μέχρι στιγμής δεν έχει δείξει κάτι να έχω έκανα γενική καλλιέργεια σπέρματος για όλα τα μικρόβια απλά θα το κρατήσουν λίγο ακόμα μ είπαν για να δουν αν βγάλει κάτι για μύκητες
    Last edited by Nikosnilouuu; 27-08-2021 at 12:41.

  7. #172
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,094
    Ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα μήπως να δεις έναν οφθαλμίατρο για τα μάτια;

  8. #173
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by Niels View Post
    Ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα μήπως να δεις έναν οφθαλμίατρο για τα μάτια;
    Πήγα και σε οφθαλμίατρο είχα μια πληγή στο μάτι από κάτι το οποίο μπήκε μέσα κατά τα αλλά όλα καλά μου είπε

  9. #174
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,094
    Quote Originally Posted by Nikosnilouuu View Post
    Πήγα και σε οφθαλμίατρο είχα μια πληγή στο μάτι από κάτι το οποίο μπήκε μέσα κατά τα αλλά όλα καλά μου είπε
    Εντάξει τότε, εμένα με καλλιέργεια από το μάτι μου είχαν βρει χλαμύδια αλλά το μάτι είχε τα χάλια του.

  10. #175
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by Niels View Post
    Εντάξει τότε, εμένα με καλλιέργεια από το μάτι μου είχαν βρει χλαμύδια αλλά το μάτι είχε τα χάλια του.
    Λες να έχω και εγώ και να μην το βρήκε; Αγχώθηκα
    Εμένα δεν τόσο χάλια απλά είναι λίγο κόκκινα και νομίζω ότι έχει κάτι μέσα το ένα λόγω της πληγής

  11. #176
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,094
    Quote Originally Posted by Nikosnilouuu View Post
    Λες να έχω και εγώ και να μην το βρήκε; Αγχώθηκα
    Εμένα δεν τόσο χάλια απλά είναι λίγο κόκκινα και νομίζω ότι έχει κάτι μέσα το ένα λόγω της πληγής
    Εφόσον δεν δείξει η καλλιέργεια του σπέρματος, όλα καλά, μην ανησυχείς.

  12. #177
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by Niels View Post
    Εφόσον δεν δείξει η καλλιέργεια του σπέρματος, όλα καλά, μην ανησυχείς.
    Ναι ισχύει,μέχρι στιγμής όλα καλά μου είπε ελπίζω να είναι και τα τελικά αποτελέσματα μια χαρά!

  13. #178
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    124
    Quote Originally Posted by Nikosnilouuu View Post
    Λες να έχω και εγώ και να μην το βρήκε; Αγχώθηκα
    Έλα βρε Νίκο, καταντάει εκνευριστικό τώρα αυτό! Οκ να κάνει λάθος διάγνωση ένας γιατρός από μια απλή εξέταση, αλλά να αμφισβητείς και την καλλιέργεια?
    Πως πήγε με τον ψυχολόγο εχθές? Τι σου είπε?

  14. #179
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    497
    Νίκο, Με τό άγχος ρίχνεις κιαλλο τό ανοσοποιητικό σού που είναι ήδη πεσμένο από κόβιντ που είχες πρίν καί από τήν κλεισούρα.
    Σταμάτησε νά κάνεις εξετάσεις επαναληπτικές.
    Πήγαινε σέ ψυχίατρο όχι άλλο παθολόγο καρδιολόγο μικροβιολόγοι ουρολόγο κλπ κλπ.
    Προσπάθησε νά φέρεις λίγο τή λογική μπροστά

  15. #180
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by ElVa View Post
    Έλα βρε Νίκο, καταντάει εκνευριστικό τώρα αυτό! Οκ να κάνει λάθος διάγνωση ένας γιατρός από μια απλή εξέταση, αλλά να αμφισβητείς και την καλλιέργεια?
    Πως πήγε με τον ψυχολόγο εχθές? Τι σου είπε?
    Καλησπέρα ναι όντως είναι εκνευριστικό και με κουράζει,μου είπε ότι εζω εμμονές με τις αρρώστιες και ότι θέλει δουλειά,όσο για την καλλιέργεια τα τελικά αποτελέσματα θα τα πάρω Δευτέρα αλλά προς το παρών όλα καλά

Page 12 of 18 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΧΛΑΜΥΔΙΑ
    By trela in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 1
    Last Post: 19-08-2020, 08:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •