Χλαμύδια - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 18 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 46 to 60 of 269
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Quote Originally Posted by Nikosnilouuu View Post
    Σας ευχαριστώ πολύ που ασχολείστε με την περίπτωση μου πραγματικά…Το μυαλό μου είναι δυστυχώς κολλημένο στα χειρότερα ακόμα και ότι πήγε με τοξικομανή σκέφτομαι και άρα το κόλλησα σίγουρα! Δευτέρα θα επισκεφτώ τον Γιατρό αν καο αύριο λέω να πάω σε ένα μικροβιολογικό να κάνω εξέταση για χλαμύδια να κάνω μια αρχή
    Οι τοξικομανείς έχουν συνήθως ηπατίτιδα C και HIV. Αλλά ας σοβαρευτούμε τώρα, γιατί να σε απατήσει με τοξικομανή; έλεος :P

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Οι τοξικομανείς έχουν συνήθως ηπατίτιδα C και HIV. Αλλά ας σοβαρευτούμε τώρα, γιατί να σε απατήσει με τοξικομανή; έλεος :P
    Ετσι όπως είναι το μυαλό μου τα πάντα πιστεύω!

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Quote Originally Posted by Nikosnilouuu View Post
    Ετσι όπως είναι το μυαλό μου τα πάντα πιστεύω!
    To λογικό ειναι να κερατώσεις κάποιον με κάποιον ή πιο ωραίο ή που να χει λεφτά. Θεωρείς πως ο τοξικομανής είχε κάτι απο τα 2; :P
    πόσο εισαι;

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    To λογικό ειναι να κερατώσεις κάποιον με κάποιον ή πιο ωραίο ή που να χει λεφτά. Θεωρείς πως ο τοξικομανής είχε κάτι απο τα 2; :P
    πόσο εισαι;
    Χαχαχ,23 ετών είμαι
    Είναι απίθανο αλλά το μυαλό έχει θολώσει 100%
    Πιστεύω ότι έχω όλα τα σμν

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Quote Originally Posted by Nikosnilouuu View Post
    Χαχαχ,23 ετών είμαι
    Είναι απίθανο αλλά το μυαλό έχει θολώσει 100%
    Πιστεύω ότι έχω όλα τα σμν
    έλα ρε μικρο παιδι χαχα. Κάνε εμβόλιο αν δεν εχιες κανει για ηπατιτιδα Β και για HPV (3 δοσεις). Μετά σύφιλη και γονόρροια θεραπεύονται οποτε μην τρελαίνεσαι και μενει το ΗΙV. Για το HIV αν χρησιμοποιεις προφυλακτικο εισαι οκ. Επισης αν ο αλλος/αλλη εχει αλλα εχει μηδενικο φορτιο δεν το μεταδιδει. και υπαρχει η λυση του πρεπ επισης.

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    124
    Αυτο ηθελα να πω κ εγω, πως οι περισσοτεροι φορεις παιρνουν φαρμακευτικη αγωγη που μηδενιζει το φορτιο τους αρα δεν το μεταδιδουν κ ολας.
    Αυτα γενικα στα λεμε για να ηρεμησεις λιγο, δεν εχει εξαληφθει ο κινδυνος, αλλα δεν ειμαστε 80s και 90s που καλπαζε ο ιος. Τα τελευταια δεκα χρονια οι περιπτωσεις εχουν μειωθει κατα 30% και περιοριζονται κυριως σε συγκεκριμενες ομαδες.
    Προφανως δεν πρεπει να βγουμε στους δρομους σαν χιπιδες και να κανουμε σεξ με ολους χωρις προφυλαξεις, αλλα σκεψου το λογικα οτι οι πιθανοτητες ειναι λιγες και θα ηρεμησεις.

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    έλα ρε μικρο παιδι χαχα. Κάνε εμβόλιο αν δεν εχιες κανει για ηπατιτιδα Β και για HPV (3 δοσεις). Μετά σύφιλη και γονόρροια θεραπεύονται οποτε μην τρελαίνεσαι και μενει το ΗΙV. Για το HIV αν χρησιμοποιεις προφυλακτικο εισαι οκ. Επισης αν ο αλλος/αλλη εχει αλλα εχει μηδενικο φορτιο δεν το μεταδιδει. και υπαρχει η λυση του πρεπ επισης.
    Για ηπατίτιδα λογικά νομίζω εζω κάνει όταν ήμουν μωρό θέλει και επαναληπτικές δόσεις μεγαλώνοντας; Αν και πιστεύω ότι αν το έχω τώρα δεν θα έχει καμία ουσία το εμβόλιο

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by ElVa View Post
    Αυτο ηθελα να πω κ εγω, πως οι περισσοτεροι φορεις παιρνουν φαρμακευτικη αγωγη που μηδενιζει το φορτιο τους αρα δεν το μεταδιδουν κ ολας.
    Αυτα γενικα στα λεμε για να ηρεμησεις λιγο, δεν εχει εξαληφθει ο κινδυνος, αλλα δεν ειμαστε 80s και 90s που καλπαζε ο ιος. Τα τελευταια δεκα χρονια οι περιπτωσεις εχουν μειωθει κατα 30% και περιοριζονται κυριως σε συγκεκριμενες ομαδες.
    Προφανως δεν πρεπει να βγουμε στους δρομους σαν χιπιδες και να κανουμε σεξ με ολους χωρις προφυλαξεις, αλλα σκεψου το λογικα οτι οι πιθανοτητες ειναι λιγες και θα ηρεμησεις.
    Μακάρι μακάρι να μην έχω τίποτα από αυτά που φαντάζομαι…Έκλεισα ήδη να πω να κάνω εξέταση για χλαμύδια αύριο

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Quote Originally Posted by Nikosnilouuu View Post
    Μακάρι μακάρι να μην έχω τίποτα από αυτά που φαντάζομαι…Έκλεισα ήδη να πω να κάνω εξέταση για χλαμύδια αύριο
    μετρα αντισωματα για ηπατιτιδα Β και αν εχουν πεσει θα κανεις μια επαναληπτικη δοση.

    Τιποτα δεν θα χεις κανε σεξ να ξελαμπικαρεις :Ρ

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    μετρα αντισωματα για ηπατιτιδα Β και αν εχουν πεσει θα κανεις μια επαναληπτικη δοση.

    Τιποτα δεν θα χεις κανε σεξ να ξελαμπικαρεις :Ρ
    Μακάρι φίλε μπυ να μην έχω τίποτα και όλα απλά να είναι στο μυαλό μου!

  11. #56
    Nefeli28
    Guest
    Είναι σίγουρο ότι δεν έχεις τίποτα. Έχω περάσει γολγοθά κι εγώ σαν τον δικό σου με το hiv.
    Και μη με κράξετε αλλά θα ρωτήσω: μπορεί να κόλλησα ειτζ από το checkpoint που πήγα για εξέταση;;

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Είναι σίγουρο ότι δεν έχεις τίποτα. Έχω περάσει γολγοθά κι εγώ σαν τον δικό σου με το hiv.
    Και μη με κράξετε αλλά θα ρωτήσω: μπορεί να κόλλησα ειτζ από το checkpoint που πήγα για εξέταση;;
    Μακάρι πραγματικά γιατί φοβάμαι πολύ! Δεν νομίζω να κόλλησες κάτι είναι σοβαρά άτομα δεν θέλουν να σου προκαλέσουν κάτι τέτοιο πιστεύω!

  13. #58
    Nefeli28
    Guest
    Όλα είναι στο μυαλό σου, έχει γίνει τέρας αυτό τώρα μέσα στο κεφάλι σου. Απέξω που είμαι τώρα και σε ακούω καταλαβαίνω ποσο άκυρα ειναι αυτά που σκέφτεσαι…

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by Nefeli28 View Post
    Όλα είναι στο μυαλό σου, έχει γίνει τέρας αυτό τώρα μέσα στο κεφάλι σου. Απέξω που είμαι τώρα και σε ακούω καταλαβαίνω ποσο άκυρα ειναι αυτά που σκέφτεσαι…
    Ίσως να έχεις δίκιο στο κεφάλι μ αυτήν την στιγμή επικρατεί ότι έχω ηπατίτιδα και hiv και χλαμύδια (θα έχω σίγουρα γιατί έχει διαγνωστεί και εκείνη)

  15. #60
    Nefeli28
    Guest
    Quote Originally Posted by Nikosnilouuu View Post
    Ίσως να έχεις δίκιο στο κεφάλι μ αυτήν την στιγμή επικρατεί ότι έχω ηπατίτιδα και hiv και χλαμύδια (θα έχω σίγουρα γιατί έχει διαγνωστεί και εκείνη)
    Αυτό με τα χλαμύδια είναι αντιμετωπίσιμο, όσο για τα υπόλοιπα είναι σίγουρο πως το μυαλό σου παίζει παιχνίδια τώρα. Δεν έχεις τίποτα…

Page 4 of 18 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΧΛΑΜΥΔΙΑ
    By trela in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 1
    Last Post: 19-08-2020, 08:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •