εναν καλο ψυχολογο γνωσιακης συμπεριφοριστικης....Βοηθει α
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197

    εναν καλο ψυχολογο γνωσιακης συμπεριφοριστικης....Βοηθει α

    παιδια εχω ηρεμησει λιγο.Αλλα νιωθω ενα τιποτα και ενα κενο στη ψυχουλα μου αν υπαρχει και αυτη.Ηρθα τωρα απο το ψυχιατρο μου λεει τι θες να σε βαλω μεσα ο καημενος τον στεναχωρησα και αυτον και ολους.Μου δωσε ενα αντικαταθλιπτικο entact ελπιζω να ναι καλο αν και μεχρι να το συνηθισω φοβαμαι.Γιατι ειχα και 3 μερες να βγω εξω και βγηκα σημερα και τρομαξα.Νιωθω και ειμαι το απολυτο τιποτα.Δε θελω αλλα δυστυχως πρεπει να ζησω.Στον ανειδικευτο δε ξαναπαω πηγαινα γιατι δεν υπαρχουν χρηματα αλλα τωρα πρεπει και επιβαλλονται απο τους γονεις μου να βρεθουν γιατι ξερω καπου πολυ πολυ βαθια οτι ειμαι ξεχωριστη και εχω πολλα χαρισματα.Ηξερα μαλλον.τελος παντων.ΣΑΣ ΖΗΤΑΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΤΕ ΕΙΔΙΚΟ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΣΕ ΓΝΩΣΙΑΚΗ-ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΙΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΕΜΜΟΝΕΣ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ.Και ποσα παιρνει αν ειναι δυνατον.Αλλα να με βοηθησει να πεταξω σαν μια ωραια πεταλουδα να μη πηγαινω να ανακουφιζομαι για 5 ωρες μια ημερα οσο κρατησει και μετα τα ιδια παλι.Σας παρακαλω βοηθηστε με παιδια.....

  2. #2
    afrula sou stelnw se U2U αθηνα μενεις?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    ναι Αθηνα κεντρο.Βοηθηστε παιδια δε παιζει και η ηλικια ρολο?Να ναι 35 και πανω?Πιστευω ναι.Μακαρι να τον βρω και οπως ειναι ο ψυχιατρος να ναι και ο ψυχολος μου.Βοηθηστε με πρεπει να ζησω ...

  4. #4
    ψυχραιμια!κι εγω ετσι ημουν αλλα τωρα ειμαι πολυ καλυτερα!τωρα δεν ξερω αν ειναι πανω απο τριανταπεντε αλλα το θεμα ειναι να σου ταιριαζει!εμενα με βοηθησε πολυ παντως.εχεισ msn αν θες να τα πουμε απο κει?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    δε μου στειλες u2u!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    το θεμα ειναι οτι σταματησα 2 μηνες τωρα τη προηγουμενη ψυχολογο που με βοηθησε πολυ και ενα μηνα τωρα νιωθω ετσι χαλια.Αρα απο κει προερχεται η κριση μου.Τιποτα γιατο ibrt ξερετε?Εκει πηγαινω ενα μηνα και ειναι ανειδικευτοι εκει ας πανε για τη ζηλια η για αλλα θεματα οχι εγω που εχω σοβαρο προβλημα ετσι δεν ειναι?Επειδη παιρνει 15 ευρω πηγα.Φοιτητακια ειναι και θελουν να κανουν την πρακτικη τους σε μενα!!Εσεις τι λετε ?Φευγω αμεσως ε?

  7. #7
    σου εστειλα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Originally posted by afrula
    παιδια εχω ηρεμησει λιγο.Αλλα νιωθω ενα τιποτα και ενα κενο στη ψυχουλα μου αν υπαρχει και αυτη.Ηρθα τωρα απο το ψυχιατρο μου λεει τι θες να σε βαλω μεσα ο καημενος τον στεναχωρησα και αυτον και ολους.Μου δωσε ενα αντικαταθλιπτικο entact ελπιζω να ναι καλο αν και μεχρι να το συνηθισω φοβαμαι.Γιατι ειχα και 3 μερες να βγω εξω και βγηκα σημερα και τρομαξα.Νιωθω και ειμαι το απολυτο τιποτα.Δε θελω αλλα δυστυχως πρεπει να ζησω.Στον ανειδικευτο δε ξαναπαω πηγαινα γιατι δεν υπαρχουν χρηματα αλλα τωρα πρεπει και επιβαλλονται απο τους γονεις μου να βρεθουν γιατι ξερω καπου πολυ πολυ βαθια οτι ειμαι ξεχωριστη και εχω πολλα χαρισματα.Ηξερα μαλλον.τελος παντων.ΣΑΣ ΖΗΤΑΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕΤΕ ΕΙΔΙΚΟ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΣΕ ΓΝΩΣΙΑΚΗ-ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΙΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΕΜΜΟΝΕΣ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ.Και ποσα παιρνει αν ειναι δυνατον.Αλλα να με βοηθησει να πεταξω σαν μια ωραια πεταλουδα να μη πηγαινω να ανακουφιζομαι για 5 ωρες μια ημερα οσο κρατησει και μετα τα ιδια παλι.Σας παρακαλω βοηθηστε με παιδια.....
    Είσαι ξεχωριστή ! Κι έχεις πολλά χαρίσματα.

    Σημασία δεν έχει να σε ανακουφίζει προσωρινά, αλλά να λύσετε το πρόβλημα στην πηγή του.

    Αφρούλα, θα πετάξεις, θα έρθει η ώρα, είσαι κοντά
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Originally posted by afrula
    ναι Αθηνα κεντρο.Βοηθηστε παιδια δε παιζει και η ηλικια ρολο?Να ναι 35 και πανω?Πιστευω ναι.Μακαρι να τον βρω και οπως ειναι ο ψυχιατρος να ναι και ο ψυχολος μου.Βοηθηστε με πρεπει να ζησω ...
    Καλή μου,
    δεν θα επικεντρωνόμουν τόσο στην ηλικία, όσο στην αίσθηση που μου αποπνέει ένας άνθρωπος.
    Πιστεύω οτι ένας καλός ψυχολόγος, είναι ο χαρισματικός στο να λαμβάνει με τις κεραίες του το μυαλό και την ψυχή του άλλου.

    Αφού δεν σε καλύπτουν φύγε.
    Ευχομαι να σου προτείνουν κάποιον τα παιδιά, και να ηρεμήσεις σιγά σιγά.
    Να βρεις έναν δρόμο.
    Τον δρόμο της ίασης...
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •