Αγχώδης διαταραχή - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33
  1. #31
    αμ πέστο έτσι... ξέρω τι είναι το stage και ξέρω πολύ καλά από δημόσιο...
    τώρα σε καταλαβαίνω. σε δήμους/κοινότητες υπάρχει δουλειά λόγω έλλειψης προσωπικού αλλά σε υπουργεία όχι και τόσο.
    η απραγία και η βαρεμάρα μπορούν όντως να σε καταβάλουν πάρα πολύ ψυχολογικά.
    sofaki κάνε αυτό που θέλεις! αν καταλαβαίνεις ότι από το stage δεν βγαίνει τίποτα (δεν παίρνεις κάποια μόρια προυπηρεσίας για μελλοντικές προκηρύξεις μονίμων?) τότε άστο (μαζί με τη ψυχολόγο) και ψάξε δουλειά στο αντικείμενό σου. θα δουλεύεις ευχάριστα, θα βγάζεις πιο πολλά και το σημαντικότερο είναι ότι θα νιώθεις αποδοτική πάνω στην πιο παραγωγική και όμορφη ηλικία και όχι ότι κάθεσαι περνάει ο καιρός και δεν κάνεις τίποτα όπως τώρα στο stage.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    337
    Δεν είμαι καν σε υπουργείο αλλά σε εναν οργανισμό που υπάγεται στο υπ. Υγείας και μάλιστα σε Κ.Ε.Κ που δεν υλοποιεί προγράμματα! Δηλαδή δεν εχω καθόλου δουλειά!!! Πιστεύεις κ εσυ οτι η δουλειά με εχει ρίξει ε?

  3. #33
    απόλυτα. λογικά είναι αυτά που περιγράφεις ότι αισθάνεσαι. νομίζω ότι δεν χρειάζεσαι καν ψυχολόγο. η αντίδρασή σου είναι απόλυτα λογική όπως κάθε normal ανθρώπου που θα ήταν στη θέση σου!

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •