Πρόβλημα με εμμονή - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 76 to 90 of 92
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Xrysa. View Post
    Δεν ξέρω πως προέκυψε όλο αυτό και δεν ξέρω εάν είναι κάτι εφήμερο.
    Η αλήθεια είναι ότι περίμενα περισσότερη βοήθεα στο forum και ότι κάποιος θα έχει ανάλογη εμπειρία για να με κατευθύνει. Θα περιμένω όσο γράφονται απόψεις και βλέπουμε.

    Γενικά ποτέ δεν είχα χαμηλή λίμπιντο. Ανα πάσα ώρα και στιγμή μπορούσα να κάνω σεξ πολύ εύκολα.

    Όταν το κάνω αυτό νιώθω πάρα πολύ έντονη ερωτική επιθυμία ( σαν τον αυνανισμό πχ ) απλά μετά ( κάποιες φορές )
    σκέφτομαι μήπως όλο αυτό είναι απάτη για τον σύντροφό μου.

    Δεν ξέρω τι επιπτώσεις θα έχει άμα το σταματήσω.
    Οπότε το θέμα σου είναι ηθικό πλέον !
    Εκεί Χρυσά μου ότι και να σου πει ο οποιοσδήποτε είναι θέμα δικό σου πως θα το τοποθετήσεις εσύ στο μυαλό σου .

    Το να έρθει και να σου επιβεβαίωση κάποιος ότι ναι, εκείνος το λαμβάνει σαν απάτη το μόνο που θα σου προσθέσει είναι παραπάνω ενοχές και τύψεις .
    Μήπως αν σου προστεθεί κάτι τέτοιο θα είναι και το κίνητρο σου για να το σταματήσεις ?
    Ψάχνεις να βρεις κάτι το οποίο θα είναι καθοριστικό ώστε να το κάνεις ?

    Ύστερα έρχομαι εγώ και σου λέω πως δεν το βλέπω σαν απάτη .
    Είναι καθαρά ένας δικός σου μηχανισμός και από την στιγμή που δεν υπάρχει η επαφή ή δεν γίνεται η πράξη να πάψεις να ασχολείσαι με αυτό το θέμα .
    Εδώ πάλι τι θα γίνει ?
    Θα καταφέρουν τα δικά μου λόγια να το δεις τελείως διαφορετικά και αν πάψει να σε απασχολεί θα πάψεις να αισθάνεσαι τύψεις ?

    Ουσιαστικά θες από κάτι να πιαστούν οι σκέψεις σου για να τις δικαιολογήσεις .

    Προσπάθησε να ηρεμήσεις και άστο όπως ήρθε να φύγει .
    Μην το κυνηγάς όλο αυτό και μην το επιδιώκεις .
    Εστιασου στην ζωή σας και στην καθημερινότητά σου και προσπάθησε να υποβαθμίζει αυτό το γεγονός πρώτα μέσα στις σκέψεις σου και μετά ίσως καταφέρεις με το καιρό και το φέρεις σε ένα σημείο που δεν θα δίνεις και τόσο πολύ σημασία ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  2. #77
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    21
    Στο forum απευθύνθηκα για 2 λόγους, αφενός για να μάθω εάν κάποιος έχει αντίστοιχη εμπειρία και πως το διαχειρίστηκε και αφετέρου για να δω πως το βλέπει κάποιος άλλος ( από την δική του οπτική δλδ ) για το εάν είναι απάτη κλπ.

    Δεν ξέρω εάν θα μου αλλάξει γνώμη αλλά γενικά έχω αναθεωρήσει αρκετές φορές στην ζωή μου.

    Σαφώς και απόψεις που θα με κάνουν να μην έχω τύψεις είναι προτιμώτερες και γιατί θα συνεχίσω το "βίτσιο" αυτό.

  3. #78
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Quote Originally Posted by Xrysa. View Post
    Στο forum απευθύνθηκα για 2 λόγους, αφενός για να μάθω εάν κάποιος έχει αντίστοιχη εμπειρία και πως το διαχειρίστηκε και αφετέρου για να δω πως το βλέπει κάποιος άλλος ( από την δική του οπτική δλδ ) για το εάν είναι απάτη κλπ.

    Δεν ξέρω εάν θα μου αλλάξει γνώμη αλλά γενικά έχω αναθεωρήσει αρκετές φορές στην ζωή μου.

    Σαφώς και απόψεις που θα με κάνουν να μην έχω τύψεις είναι προτιμώτερες και γιατί θα συνεχίσω το "βίτσιο" αυτό.
    Εμένα δεν με απασχολεί τόσο το εάν απατάς με αυτόν τον τρόπο τον σύντροφό σου. Ούτε και εσύ θα έπρεπε να εστιαζεις τόσο πολύ εκεί.

    Εμένα περισσότερο με τρομάζει, η ίδια καθαυτη εμμονή σου που σε κάνει να παίρνεις σβάρνα όλα τα ιατρεία, και η επιμονή σου να θες να το συνεχίσεις αυτό.

    Για μενα δεν τίθεται καθολου θέμα απιστίας γιατί πρώτον σεξουαλική επαφή δεν υπάρχει ούτε και συναισθηματική απιστία υπάρχει, γιατι δεν φτιάχνεσαι με τους γιατρούς. Δεν σου αρέσουν οι γιατροί ερωτικά σαν άντρες , απλά η ολη συνθήκη σου αρέσει και σε φτιάχνει.

    Όχι απιστη δεν είσαι. Όμως πιστεύω ότι πρέπει οπωσδήποτε να πας να το κοιτάξεις, σε έναν ψυχολόγο; σε ψυχίατρο ; δεν ξέρω. Αν ντρέπεσαι να μιλησεις πρέπει να το ξεπεράσεις. Εδώ δεν ντρέπεσαι να μπαίνεις τζαμπα στα ιατρεία και να ζητάς να σε εξετάσουν για να διεγερθεις σεξουαλικά. Και τζάμπα κιόλας.Θα ντραπεις να μιλήσεις στον γιατρό για το ψυχολογικό σου θέμα που αυτή είναι στο κάτω κάτω η δουλειά του;

    Άσε που οι γυναικολόγοι που πηγαίνεις στάνταρ έχουν καταλάβει ότι κάτι δεν πάει καλά με σένα. Είτε για φοβική θα σε έχουν περάσει είτε για ανώμαλη.

    Στον σύντροφο σου να ΜΗΝ το πεις. Όχι τοσο υπό τον φόβο μη σε περάσει για απιστη , αλλά υπό τον φόβο μη σε περάσει για βιτσιοζα και για ανισορροπη.

    Προσωπικά με τρομάζει πολύ που αυτό που σε απασχολεί είναι το εάν διαπραττεις απιστία και όχι για το εάν γίνεσαι ρεζίλι ούτε για το εάν αυτό είναι υγιές ψυχικά για σένα.

    Πρέπει να πας να το κοιτάξεις.

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Xrysa. View Post
    Στο forum απευθύνθηκα για 2 λόγους, αφενός για να μάθω εάν κάποιος έχει αντίστοιχη εμπειρία και πως το διαχειρίστηκε και αφετέρου για να δω πως το βλέπει κάποιος άλλος ( από την δική του οπτική δλδ ) για το εάν είναι απάτη κλπ.

    Δεν ξέρω εάν θα μου αλλάξει γνώμη αλλά γενικά έχω αναθεωρήσει αρκετές φορές στην ζωή μου.

    Σαφώς και απόψεις που θα με κάνουν να μην έχω τύψεις είναι προτιμώτερες και γιατί θα συνεχίσω το "βίτσιο" αυτό.

    με λιγα λογια αν καταλαβα καλα,οτι και να σου λεμε εδω μεσα εσυ μας εχεις γραμμενους σωστα?

  5. #80
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Επιπλέον εμένα το να μη θες να πληρώσεις τους γιατρούς/να αποφεύγεις να πληρώσεις, μου κάνει περισσότερο σε φιλαρεσκεια και ναρκισσισμο εκ μέρους σου

    Δεν προσπαθείς απλά να γλυτώσεις τα έξοδα μιας τσάμπα ιατρικής εξέτασης, προσπαθείς να επιβεβαιωθείς με αυτόν τον τρόπο ότι αυτό που έδειξες, αρεσε.

    Σε ανεβάζει να πας να ξεγυμνωθεις χωρίς λόγο και μετά να ξέρεις ότι άρεσε και στον γιατρό αυτό που είδε. Και ποια θα είναι για σένα η απόδειξη; να μη σου ζητήσει ο γιατρός να πληρώσεις την επίσκεψη για χάρη των προσόντων που τους έδειξες...

    Νομίζω ότι η σκεψη σου εκείνη τη στιγμή είναι " Τι; σου έδειξα το ΑΥΤΟ μου, θες να σε πληρώσω κιόλας;"

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Xrysa. View Post
    Στο forum απευθύνθηκα για 2 λόγους, αφενός για να μάθω εάν κάποιος έχει αντίστοιχη εμπειρία και πως το διαχειρίστηκε και αφετέρου για να δω πως το βλέπει κάποιος άλλος ( από την δική του οπτική δλδ ) για το εάν είναι απάτη κλπ.

    Δεν ξέρω εάν θα μου αλλάξει γνώμη αλλά γενικά έχω αναθεωρήσει αρκετές φορές στην ζωή μου.

    Σαφώς και απόψεις που θα με κάνουν να μην έχω τύψεις είναι προτιμώτερες και γιατί θα συνεχίσω το "βίτσιο" αυτό.
    Προσπάθησε όλο αυτό να σου βγει σε καλό .
    Τώρα για την τροπή του θέματος σου πραγματικά και εγώ με αυτά που διαβάζω απορώ πως ο δικός σου αρχικός προβληματισμός έφτασε σε όλα αυτά τα άσχετα τελείως συμπεράσματα για γιατρούς και συμπεριφορες που ούτε καν υπάρχουν ..

    Κοίτα να είσαι εσύ καλά γιατί απιστία δεν υπάρχει και αυτό να το βγάλεις από το μυαλό σου ..
    Ει άι ένα θεματακι που αν θες να το ονομάσεις βίτσιο είναι καθαρά πλέον δική σου επιλογή αν θα το κρατήσεις ή θα προσπαθήσεις να το λύσεις .
    Άλλωστε βίτσια ουκ ολίγα από ανθρώπους που ούτε καν έχουν το θάρρος να τα παραδεχτούν και να μοιραστούν τον προβληματισμό αυτών .
    Αυτή η κίνηση για εσένα μόνο υπέρ σου είναι και δείχνει καθαρά ότι θες να βρεις μια λύση αλλά δεν ξέρεις πως .

    Όλα τα άλλα εν καιρό και με την βοήθεια ενός ψυχολόγου ίσως τα ξεκαθαρίσεις .

    Καλημέρα !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #82
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    21
    Καλημέρα!

    Καταρχήν να πω ότι παρόλο που δεν έχω ακούσει απάντηση από κάποιον με παρόμοια εμπειρία με βοήθησε ψυχολογικά γιατί επιτέλους το είπα κάπου.

    Δεν έχω ξαναμιλήσει με ψυχολόγο κλπ και δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να βοηθήσει. Έχω διαβάσει εδώ και σε άλλα threads ότι δεν είναι και εύκολο να βρει κάποιος έναν καλό ψυχολόγο. Το έχω όμως υπόψη.

    Να ξαναπώ για άλλη μια φορά ότι δεν είναι ότι δεν θέλω να πληρώσω. Δεν μου ζητάνε χρήματα όταν λέω τι χρωστάω. Δεν ξέρω εάν οφείλεται στο ότι ίσως απολαμβάνουν την θέα ή στο ότι ποντάρουν ότι θα ξαναπάω. Εγώ έχω καταλάβει ότι επειδή είναι έλεγχος της ξεπέτας γι'αυτό δεν ζητάνε.

    Τελευταία φορά πήγα τέλη Αυγούστου. Γενικά είναι ελεγχόμενη ακόμη η κατάσταση. Δεν πιέζονται ψυχολογικά εάν δεν πάω. Όταν έχω πολλές κάψες και βολεύει τότε πηγαίνω.

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Xrysa. View Post
    Τελευταία φορά πήγα τέλη Αυγούστου. Γενικά είναι ελεγχόμενη ακόμη η κατάσταση. Δεν πιέζονται ψυχολογικά εάν δεν πάω. Όταν έχω πολλές κάψες και βολεύει τότε πηγαίνω.
    δεν το λες και μεγαλο διαστημα,ποσες φορες μπορει να πας σε 1 μηνα?

    απο την στιγμη που λες οτι εχεςι την ιδια ερωτικη επιθυμια με τον αυνανισμο,γιατι τοτε δεν αυνανιζεσαι?

  9. #84
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    δεν το λες και μεγαλο διαστημα,ποσες φορες μπορει να πας σε 1 μηνα?
    Συνήθως μια φορά το μήνα γίνεται αυτό, εκτός από τον πρώτο γιατρό που πήγαινα ανά εβδομάδα ( αλλά τότε υπήρχε και πρόβλημα δεν το έκανα από μόνη μου )


    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    απο την στιγμη που λες οτι εχεςι την ιδια ερωτικη επιθυμια με τον αυνανισμο,γιατι τοτε δεν αυνανιζεσαι?

    Το έφερα σαν παράδειγμα για να εξηγήσω τον λόγο. Ο αυνανισμός είναι η εκτόνωση, πριν φτάσεις εκεί χρειάζεσαι τον ερεθισμό.

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Xrysa. View Post
    Συνήθως μια φορά το μήνα γίνεται αυτό, εκτός από τον πρώτο γιατρό που πήγαινα ανά εβδομάδα ( αλλά τότε υπήρχε και πρόβλημα δεν το έκανα από μόνη μου )





    Το έφερα σαν παράδειγμα για να εξηγήσω τον λόγο. Ο αυνανισμός είναι η εκτόνωση, πριν φτάσεις εκεί χρειάζεσαι τον ερεθισμό.

    οταν λες προβλημα εννοεις ασχετο απο το συγκεκριμενο που μας λες?
    μπορεις να το κουμανταρεις και να μην πας καθολου τον επομενο μηνα?


    κοιτα και με τον αυνανισμο μπορεις να ερεθιστεις ή βλεποντας πορνο ή μεσω ερωτικου βοηθηματος

  11. #86
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Xrysa. View Post
    Δεν ξέρω πως προέκυψε όλο αυτό και δεν ξέρω εάν είναι κάτι εφήμερο.
    Η αλήθεια είναι ότι περίμενα περισσότερη βοήθεα στο forum και ότι κάποιος θα έχει ανάλογη εμπειρία για να με κατευθύνει. Θα περιμένω όσο γράφονται απόψεις και βλέπουμε.

    Γενικά ποτέ δεν είχα χαμηλή λίμπιντο. Ανα πάσα ώρα και στιγμή μπορούσα να κάνω σεξ πολύ εύκολα.

    Όταν το κάνω αυτό νιώθω πάρα πολύ έντονη ερωτική επιθυμία ( σαν τον αυνανισμό πχ ) απλά μετά ( κάποιες φορές )
    σκέφτομαι μήπως όλο αυτό είναι απάτη για τον σύντροφό μου.

    Δεν ξέρω τι επιπτώσεις θα έχει άμα το σταματήσω.
    καλημερα.
    εμενα, ολο αυτο που σου συμβαινει μου φαινεται σαν καποιου ειδους βιτσιο.
    υπαρχουν πολλα τετοια σε πολλους.
    αλλα προσπαθουν να τα εκπληρωνουν με παρτενερ τους. οχι με "αθωους" συμμετεχοντες.
    μονο οι επιδειξιες εχουν εμμονη να το εκπληρωνουν με "αθωους", και ειναι κατι πολυ κοντινο σε αυτο που σου συμβαινει.
    δοκιμασες ποτε να το ενταξεις στην σεξουαλικη ζωη με τον συντροφο σου;
    δοκιμασες να παιξετε αυτους τους ρολους; εσυ τον δικο σου δλδ κι ο ανδρας σου τον γιατρο...
    εαν δεν τολμας να το ξεστομισεις, μηπως οταν βρεις αυτο θαρρος, απελευθερωθεις;;

    επιπλεον, που βρισκεις τοσους πολλους διαφορετικους γιατρους για να πηγαινεις καθε μηνα; μηπως επαναλαμβανεις επισκεψεις σοτυς ιδιους;
    δεν σε ενοχλει η σκεψη οτι εχουν καταλαβει τι κανεις; δεν ειναι χαζοι οι γιατροι, ξερεις.. απλα δειχνουν διακριτικοτητα. μηπως σε εξιταρει και το οτι εκτιθεσαι ΚΑΙ με αυτον τον τροπο στα ματια τους;

    οσον αφορα το θεμα της απατης, θεωρω οτι ειανι τοσο απατη, οσο κι ο αυνανισμος, ΑΝ θεωρεις τον αυνανισμο απατη. εφοσον δεν το ξερει και ο αλλος και συμμετεχει εν αγνοια του, ειναι σαν αυνανισμος...
    εσυ μην βασανιζεσαι τοσο με την σκεψη της απιστιας. επικεντρωσου να βρεις λυση στο αν το ενταξεις στην σεξουαλικη ζωη με τον αντρα σου και στο να μην εκτιθεσαι ετσι..

    το να λες οτι δεν κρατας λεφτα μαζι σου ωστε τελικα να μην πληρωνεις οσους απο αυτους θελουν να πληρωθουν, θεωρω οτι το κανεις "επιτηδες", ωστε να ενισχυεις την φαντασιωση σου, οτι κατι τετοιο το απολαμβανει ο γιατρος (οποτε γιατι να πληρωνεται;;;). το οτι καποιος πληρωνεται, σου χαλαει την ψευδαισθηση οτι το απολαμβανει.
    η πικρη αληθεια ειναι οτι ενας νορμαλ γιατρος, ΔΕΝ το απολαμβανει...

  12. #87
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    21
    @Remedy

    δοκιμασες ποτε να το ενταξεις στην σεξουαλικη ζωη με τον συντροφο σου;
    δοκιμασες να παιξετε αυτους τους ρολους; εσυ τον δικο σου δλδ κι ο ανδρας σου τον γιατρο...
    εαν δεν τολμας να το ξεστομισεις, μηπως οταν βρεις αυτο θαρρος, απελευθερωθεις;;


    όχι δεν το έχω εντάξει στο ερωτικό. Τα παιχνίδια ρόλων δεν μου αρέσουν κιόλας.
    Δεν έχει τύχει να το δοκιμάσω βέβαια, θα το δω όμως γιατί ίσως έχεις δίκιο.



    επιπλεον, που βρισκεις τοσους πολλους διαφορετικους γιατρους για να πηγαινεις καθε μηνα; μηπως επαναλαμβανεις επισκεψεις σοτυς ιδιους;


    Στην ευρύτερη περιοχή της αττικής μόνο οι δερματολόγοι μπορεί να είναι περισσότεροι απο 500. Αυτό το κάνω περίπου 2 χρόνια άρα έχω πάει σε 20 πάνω κάτω. Δεν έχω πάει 2η φορά σε κάποιον.

    δεν σε ενοχλει η σκεψη οτι εχουν καταλαβει τι κανεις; δεν ειναι χαζοι οι γιατροι, ξερεις.. απλα δειχνουν διακριτικοτητα. μηπως σε εξιταρει και το οτι εκτιθεσαι ΚΑΙ με αυτον τον τροπο στα ματια τους;

    Δεν πηγαίνω λέγοντας ψέμματα. Βαζίσομαι στο αρχικό πρόβλημα που είχα και απλά τους αναφέρω ότι νιώθω μικρό πόνο και φοβάμαι μην ξαναγίνει. Στην εξέταση μου λένε ότι δεν φαίνεται ακόμη κάτι, να το δω λίγες ημέρες και άμα συνεχίσει ο πόνος να ξαναπάω. Δεν θεωρώ ότι πηγαίνει το μυαλό τους σε κάτι πονηρό. Εμένα με εξιτάρει το γεγονός ότι με εξετάζει στην ευαίσθητη περιοχή και βλέπει ότι βλέπει.

    το να λες οτι δεν κρατας λεφτα μαζι σου ωστε τελικα να μην πληρωνεις οσους απο αυτους θελουν να πληρωθουν, θεωρω οτι το κανεις "επιτηδες", ωστε να ενισχυεις την φαντασιωση σου, οτι κατι τετοιο το απολαμβανει ο γιατρος (οποτε γιατι να πληρωνεται;;;). το οτι καποιος πληρωνεται, σου χαλαει την ψευδαισθηση οτι το απολαμβανει.

    Θα το ξαναπώ. Η επίσκεψη γίνεται στα "πεταχτά" στο κλείσιμο. Πηγαίνω από το γραφείο, χτυπάω και άμα μου ανοίξει τους λέω συγνώμη απλά έχω το τάδε θέμα άμα μπορεί να το δει πριν εξελιχθεί. ( Μάλιστα μου έχει τύχει περίπτωση που μου είπε δεν προλαβαίνω έλα αύριο και μόλις του είπα ότι είναι στην ευαίσθητη περιοχή μου είπε καλά μπες ). Η εξέταση συνήθως είναι 5-10 λεπτά το πολύ ( και κάποιες φορές δεν ξαπλώνω καν στο κρεβάτι ) και μου λένε δεν βλέπω κάτι, παρακολουθησέ το και έλα πάλι ( ένας μου έδωσε και μια αλοιφή προεραιτικά μου είπε ). Όσο ντύνομαι και του λέω ευχαριστώ που με δέχτηκε και τι χρωστάω μου λένε τίποτε ( 1 στους δέκα μου έχει ζητήσει, κάτι συμβολικό κιόλας, και του είπα ότι έχω κάρτα και μου λέει δεν πειράζει την άλλη φορά ). Την πρώτη φορά όντως δεν είχα χρήματα, απλά το είχα σαν δικαιολογία και στην επόμενη. Δεν θα μου χαλάσει η φαντασίωση άμα πληρωσω. Καμία σχέση. Απλά προφανώς δεν θα μπορούσα να πληρώνω 40-50 κάθε φορά για να κάνω κάτι τέτοιο.

    η πικρη αληθεια ειναι οτι ενας νορμαλ γιατρος, ΔΕΝ το απολαμβανει...

    Η ικανοποίηση και ο ερεθισμός δεν προκύπτουν από την ικανοποίηση του ιατρού, δεν μπορώ να το καταλάβω καν εάν υπάρχει κάποια ικανοποίηση από μέρους του ( υποθέτω απλά ότι επειδή κάποιοι τραβάνε λίγο παραπάνω την εξέταση ίσως τους αρέσει κάτι ).

  13. #88
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    dokimase να το πεις στον ανδρα σου, λοιπον. αν ντρεπεσαι να ομολογησεις αυτο που κανεις, παρουσιασε το σαν μια εντονη φαντασιωση σου που σε τρελαινει και θελεις κατι να κανεις γι αυτην.

    για ποιον λογο επιλεγεις την ωρα που κλεινουν οι γιατροι;
    κανεις την σκεψη οτι ισως αν θελησουν μπορει να εξελιχθει σε κατι αλλο η εξεταση;

  14. #89
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    21
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    dokimase να το πεις στον ανδρα σου, λοιπον. αν ντρεπεσαι να ομολογησεις αυτο που κανεις, παρουσιασε το σαν μια εντονη φαντασιωση σου που σε τρελαινει και θελεις κατι να κανεις γι αυτην.

    για ποιον λογο επιλεγεις την ωρα που κλεινουν οι γιατροι;
    κανεις την σκεψη οτι ισως αν θελησουν μπορει να εξελιχθει σε κατι αλλο η εξεταση;
    Ναι θα μπορούσα να του φέρω κάπως υποθέτω. Δεν το έχω και πολύ βέβαια με το μπλα μπλα γιατί κολλάω συνήθως σε τέτοια θέματα, και αυτός κάνει και συνέχεια πλάκα και μου το χαλάει.
    Γενικά έχει χιούμορ ( έξυπνο χιούμορ ) άλλα μπορεί πάνω που μπορεί να έχω συγκεντρώσει όλη την "πρόστυχη" σκέψη μου και είμαι έτοιμη να βγάλω λόγο να μου σχολιάσει κάτι και να γελάσουμε.
    Το τελευταίο διάστημα είναι λίγο πεσμένος-πιεσμένος-αγχωμένος κλπ και δεν του δημιουργώ επιπλέον σκοτούρες. Θα το δουλέψω όμως για να του το πω οπως το πρότεινες.


    Επιλέγω στο κλείσιμο λόγω της δουλειάς μου. Όταν είμαι απόγευμα μπορώ να πάω χωρίς να χρειαστεί να ντυθώ για να ξαναβγώ.

    Δεν σκέφτομαι ότι κάνω σεξ μαζί τους όχι. Οι περισσότεροι γιατροί δεν είναι καν του γούστου μου, και άμα δεν μου αρέσει εμφανισιακά ο άλλος δεν μου βγαίνει το σεξ.
    Σκέφτομαι ( περισσοτέρο σαν ανησυχία το έχω ) μήπως κάποιος κάνει κάποια κίνηση με το χέρι του και μου αρέσει δεν το σταματήσω ( δεν νομίζω ότι θα συνέχιζα κάτι αλλά εκείνη την ώρα πάνω στην φούντωση δεν ξέρω πως θα αντιδράσω η αλήθεια είναι ).

  15. #90
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    @xrysa

    γενικά του συζύγου σου. του αρέσουν τέτοιου είδους παιχνίδια? του έχεις κάνει κάποια κουβέντα πλαγίως?

    τελικά τι σε εξιτάρει που σε βλέπουν γυμνή ή ότι σε βλέπουν χωρίς να έχουν την πρόθεσή για κάτι ερωτικό?


    και αυτό το τζάμπα σε βολεύει αφού λες δεν θα μπορούσες να πληρώσεις το ποσό


    αφού δεν είναι του γούστου σου πως γίνεται να σε εξαπτουν? Αν είναι του γούστου σου όμως εκεί τι θα κάνεις?

Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast

Similar Threads

  1. Εμμονη για hiv
    By Bill131 in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 9
    Last Post: 14-06-2022, 02:09
  2. Εμμονη
    By Gtyos in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 14-02-2020, 19:51
  3. Εμμονή
    By Εμμανουέλα1 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 27
    Last Post: 22-10-2012, 00:13
  4. Εμμονή
    By Nefel in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 14-02-2011, 02:28
  5. εμμονη
    By αλίκη! in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 17-11-2010, 17:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •