sos: ΠΑΡΟΛΙΓΟΝ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΝΑΥΑΓΗΣΕ(?)
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 27
  1. #1

    sos: ΠΑΡΟΛΙΓΟΝ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΝΑΥΑΓΗΣΕ(?)

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.
    ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΜΙΛΑΩ ΜΕΣΩ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΧΩΡΟ, ΩΣΤΟΣΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΣΤΗΘΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΣΕ ΦΩΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ. ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΕΡΘΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΩ ΠΟΛΥ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΜΑΓΕΨΕΙ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΕΝΤΟΝΗ ΕΛΞΗ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΑ, ΕΡΩΤΙΚΑ, ΤΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΚΟΛΛΑΩ. ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΝΙΩΘΕΙ ΑΥΤΑ ΚΛΠ ΚΛΠ. ΤΟΥ ΑΦΗΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΙΑΝΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ, ΤΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΩΣ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΙΝΣΤΑΓΚΡΑΜ ΠΟΥ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ. ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΡΟΜΑΞΕ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΛΕΙΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΩΡΑ. ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΑ ΜΕ ΗΧΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΕΞΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΩ, ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΝΙΩΣΕ ΕΤΣΙ. ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΤΡΟΜΑΞΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ. ΝΙΩΘΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΙΕΛΥΣΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ. ΤΩΡΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΔΩΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ.

    ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΩ, ΑΝ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΙΕΣΤΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΠΙΕΣΤΙΚΗ ΚΟΠΕΛΑ, ΖΗΛΙΑΡΑ Η ΟΠΟΙΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΧΕΣΗ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΣΩ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΝΑΓΚΗ.

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΕΝ ΑΓΩΝΙΩΣ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    341
    Quote Originally Posted by Alice93 View Post
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.
    ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΜΙΛΑΩ ΜΕΣΩ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΧΩΡΟ, ΩΣΤΟΣΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΣΤΗΘΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΣΕ ΦΩΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ. ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΕΡΘΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΩ ΠΟΛΥ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΜΑΓΕΨΕΙ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΕΝΤΟΝΗ ΕΛΞΗ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΑ, ΕΡΩΤΙΚΑ, ΤΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΚΟΛΛΑΩ. ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΝΙΩΘΕΙ ΑΥΤΑ ΚΛΠ ΚΛΠ. ΤΟΥ ΑΦΗΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΙΑΝΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ, ΤΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΩΣ ΑΚΟΜΑ ΕΝΑ ΙΝΣΤΑΓΚΡΑΜ ΠΟΥ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ. ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΡΟΜΑΞΕ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΛΕΙΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΩΡΑ. ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΒΟΜΒΑΡΔΙΣΑ ΜΕ ΗΧΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΕΞΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΩ, ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΝΙΩΣΕ ΕΤΣΙ. ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΤΡΟΜΑΞΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ. ΝΙΩΘΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΙΕΛΥΣΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ. ΤΩΡΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΔΩΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ.

    ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΩ, ΑΝ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΙΕΣΤΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΠΙΕΣΤΙΚΗ ΚΟΠΕΛΑ, ΖΗΛΙΑΡΑ Η ΟΠΟΙΑ ΜΙΛΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΧΕΣΗ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΣΩ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΝΑΓΚΗ.

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΕΝ ΑΓΩΝΙΩΣ.
    Γεια σου Alice,

    Αρχικά αν μπορείς να χρησιμοποιείς πεζοκεφαλαία γιατί τα κεφαλαία μοιάζουν τρομακτικά :D (σε εμένα τουλάχιστον). Πάμε στο θέμα σου τώρα. Νομίζω οτι ο καθένας/η καθεμία θα τρόμαζε με μια τόσο έντονα εξομολογητική διαθεση και καταιγισμό μηνυμάτων, ιδίως όταν δεν έχεις συναντηθεί από κοντά με τον άλλο παραμόνο διαδικτυακά (αυτή η μάστιγμα της εποχής μας). Μονοκοπανιά του έδωσες να καταλάβει οτι έχεις συναισθήματα για εκείνον συν οτι μόλις βγήκες από μια μακροχρόνια σχέση. Εξού και οι δεύτερες σκέψεις. Αν και εμένα ένας άντρας μου έλεγε οτι βγήκε πρόσφατα από μια μακροχρόνια σχέση και νιώθει πράγματα για εμένα χωρίς να έχουμε συναντηθεί καν, θα μου φαινόταν περίεργο και κάπως βιαστικό.

    Εγώ θα πρότεινα να χαλαρώσεις, να μην επικοινωνήσεις μαζί του και αν το θέλει θα στείλει αυτός. Γιατί θα φανείς αρκετά πιεστική και ίσως ένα τσακ απελπισμένη που ψάχνει κάποιον να πιαστεί τώρα που χώρισε. Και πάνω σε αυτό θα ήθελα να σε ρωτήσω τι σημαίνει "δεν θέλω να τον χάσω, τον έχω πολύ ανάγκη". Καταλαβαίνω οτι θέλεις να κάνεις μια νέα αρχή αλλά εσύ πέφτεις με τα μούτρα. Και πώς μπορείς να έχεις ανάγκη κάποιον που δεν τον γνωρίζεις απο κοντά. Μπορεί οι κουβέντες σας να σε κάνουν να νιώθεις όμορφα, να ξεχνιέσαι αλλά νομίζω είσαι λίγο υπερβολική και το έχεις μεγαλοποιήσει. Επειδή αναφέρεις τη λέξη "ζηλιάρα", του είχες κάνει κάποια virtual σκηνή ή του έδωσες να καταλάβει ότι ένιωσες ζήλια/πικρία για κάτι που έκανε;

  3. #3
    Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    39
    Γεια !! Συμφωνώ με Ρενια. Και εμένα θα με τρόμαζε κάτι τέτοιο . Σκέψου ρε συ ότι δεν έχετε βρεθεί από κοντά, δεν έχετε κάνει σεξ να δείτε αν ταιριάζετε όντως . Και εγώ θα το θεωρούσα red flag κάποιος που μιλάω μου έκανε εξομολόγηση αν δεν ειχα βρεθεί μαζί του . Δηλαδή πέρα από ενθουσιασμό δεν πιστεύω ότι από τσατ μπορείς να νιώσεις κάτι τόσο έντονο . Ίσως η ανάγκη σου για επαφή να σε έχει κάνει να πέφτεις με τα μούτρα μόλις δεις ότι κάτι πάει καλά . Λογικό πιστεύω πολλοί έχουμε περάσει από αυτή τη φάση . Όμως πρέπει να αναγνωρίσεις ότι η ανάγκη σου αυτή σε κάνει να μεγαλοποιεις καταστάσεις . Πχ και εγώ μετά από χρόνια που δεν γνώριζα αγόρι να μου ταιριάζει μόλις βρήκα κάποιον να vibeαρουμε καλά αφέθηκα υπερβολικά πολύ . Με αποτέλεσμα να ψιλοφαω τα μούτρα μου . Εφόσον δεν υπάρχει η δυνατοτητα να βρεθείτε ακόμα από κοντά μην βιάζεσαι . Όμως να ξέρεις ότι ειδικά στην αρχή μπορεί να τρομάξει κάποιος από εξομολόγηση σε βαθμό να μην θέλει να "μπλέξει" για αυτό θα σου πρότεινα να το δεις πιο χαλαρά γιατί όντως μπορεί να είναι καλή περίπτωση ο συγκεκριμένος

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Σε ποσο καιρό θα είσαστε στην ιδια πόλη?

  5. #5
    εκείνος μου τα είχε πρωτοπεί αυτά..ότι νιώθει κάτι πολύ πρωτόγνωρο που έχει καιρό να νιώσει ειδικά μέσα από τα σοσιαλ..και μιλούσαμε πολύ και για πολλά..δε είχαμε πει ακριβώς εγώ την άλλη εβδομάδα θα είμαι στον τόπο μου, εκείνος μέχρι 8 Σεπτέμβρη είναι σε δουλειά μετά φαντάζομαι θα ναι εκεί αλλά φοβάμαι ότι μπορεί να μην μου στείλει και ότι δεν θα αντέξω τόσο καιρό χωρίς να μιλάμε..έχω ανάγκη αυτή την επικοινωνία διαβάζω τα μηνύματα του ξανά και ξανά (το ίδιο μου έχει πει και ο ίδιος) και απλά ανυπομονούσα για την συνάντηση μας..δεν ξέρω αν εννοεί ότι επειδη τώρα νιώθω έτσι δεν έχει νόημα το μήνυμα όποτε να τα πούμε από κοντά ή μεχρι τότε θα έχει φθίνει..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Tωρα τελευταία φορά ποτε μιλήσατε?

  7. #7
    σήμερα το πρωι..

  8. #8
    Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    39
    Quote Originally Posted by Alice93 View Post
    εκείνος μου τα είχε πρωτοπεί αυτά..ότι νιώθει κάτι πολύ πρωτόγνωρο που έχει καιρό να νιώσει ειδικά μέσα από τα σοσιαλ..και μιλούσαμε πολύ και για πολλά..δε είχαμε πει ακριβώς εγώ την άλλη εβδομάδα θα είμαι στον τόπο μου, εκείνος μέχρι 8 Σεπτέμβρη είναι σε δουλειά μετά φαντάζομαι θα ναι εκεί αλλά φοβάμαι ότι μπορεί να μην μου στείλει και ότι δεν θα αντέξω τόσο καιρό χωρίς να μιλάμε..έχω ανάγκη αυτή την επικοινωνία διαβάζω τα μηνύματα του ξανά και ξανά (το ίδιο μου έχει πει και ο ίδιος) και απλά ανυπομονούσα για την συνάντηση μας..δεν ξέρω αν εννοεί ότι επειδη τώρα νιώθω έτσι δεν έχει νόημα το μήνυμα όποτε να τα πούμε από κοντά ή μεχρι τότε θα έχει φθίνει..
    alice θα σου πω .. επειδη μου εχει τυχει και εμενα να προχωρα αβιαστα μεσω σοσιαλ η συζητηση και να λεμε και οι 2 οτι εχουμε ενθουσιαστει .. αλλο αυτο αλλο οτι νιωθεις μεσα απο μηνυματα ... χωρις δια ζωσης επαφη , σεξ , συζητηση απο κοντα δεν μπορεις να νιωσεις αντικειμενικα .. πιστευω οτι διψας για μια επαφη . κανε ομως υπομονη και επικεντρωσου στον εαυτο σου . σκεψου οτι τωρα απο την αναγκη σου εχεις θεοποιησει ενα ατομο το οποιο δεν το ξερεις ουσιαστικα .. ασε λιγο το χρονο να τρεξει γιατι μπορει να τρομαξεις ενα ατομο το οποιο μπορει οντως να αξιζει .. αλλα εγω θα σου κανω και μια ερωτηση για να σκεφτεις τωρα που δεν μιλατε .. τι σε κανει να νιωθεις οτι εχεις αναγκη ενα ατομο που δεν ξερεις ουσιαστικα? (δια ζωσης και για καιρο) , μηπως αυτο θα επρεπε να σε ανυσηχει πιο πολυ απο το αν ξενερωσε αυτος η οχι?

  9. #9
    αχ ποσό χαίρομαι που έχετε και εσείς κοινές εμπειρίες και βοηθιόμαστε γιατί πραγματικά είμαι άυπνη, νηστική έχω διαλυθεί και δεν έχω κάνει καμία από τις δουλειές που είχα να κάνω σήμερα!εύχομαι πραγματικά όταν είμαστε και οι 2 στον τόπο μας να μου στείλει πραγματικά ζω γι αυτή την στιγμή!! έχουμε πει πολλα στις συνομιλίες μας και για εμάς και λίγο πιο σεξουαλικα θέματα πάντα με σεβασμό ο ένας στον άλλον βέβαια!!
    ναι ναι συμφωνώ σε αυτό που λες ότι τον έχω θεοποιήσει, και ο λόγος είναι αφενός γιατί είχα πολλη ανάγκη αυτά τα λόγια, αυτό το νοιαξιμο μετά από πολλά που τράβηξα αυτός ο άνθρωπος με τα μηνύματα του με έκανε να χαμογελάσω και να ανέβω ψηλά!!Δεν θέλω να τον χάσω σε καμία περίπτωση
    ως προς την ερώτηση δεν με ανησυχεί γιατί μου αρέσει πολύ και σαν άντρας, έχουμε μίλησει πολύ και με έχει γοητεύσει και ο χαρακτήρας του.. είναι μια υπέροχη ευκαιρία που μου ήρθε πραγματικα δεν ξέρω από που και μου άλλαξε όλη την διάθεση, με έκανε να νιώθω πάλι ποθητή, μου ανέβασε την αυτοπεποίθηση και με έκανε να ονειρευτώ!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Eντάξει δεν σε απέρριψε, σου ειπε απλα οτι πρεπει να βρεθείτε και απο κοντά. Ασε λιγες μέρες μην του στέλνεις κατι, εκτος αν σου στείλει αυτος.

  11. #11
    Λέτε και εσείς ότι θα στείλει ε?? γιατί αν δεν ήθελε θα το έκοβε συνέχεια. ενώ είπε τώρα 3 φορές από κοντά και το μέρος.. απλά μάλλον τρόμαξε και θέλει λίγο να ηρεμήσει..είναι και για δουλειά εκεί που είναι όποτε τρέχει..

  12. #12
    Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    39
    Quote Originally Posted by Alice93 View Post
    αχ ποσό χαίρομαι που έχετε και εσείς κοινές εμπειρίες και βοηθιόμαστε γιατί πραγματικά είμαι άυπνη, νηστική έχω διαλυθεί και δεν έχω κάνει καμία από τις δουλειές που είχα να κάνω σήμερα!εύχομαι πραγματικά όταν είμαστε και οι 2 στον τόπο μας να μου στείλει πραγματικά ζω γι αυτή την στιγμή!! έχουμε πει πολλα στις συνομιλίες μας και για εμάς και λίγο πιο σεξουαλικα θέματα πάντα με σεβασμό ο ένας στον άλλον βέβαια!!
    ναι ναι συμφωνώ σε αυτό που λες ότι τον έχω θεοποιήσει, και ο λόγος είναι αφενός γιατί είχα πολλη ανάγκη αυτά τα λόγια, αυτό το νοιαξιμο μετά από πολλά που τράβηξα αυτός ο άνθρωπος με τα μηνύματα του με έκανε να χαμογελάσω και να ανέβω ψηλά!!Δεν θέλω να τον χάσω σε καμία περίπτωση
    ως προς την ερώτηση δεν με ανησυχεί γιατί μου αρέσει πολύ και σαν άντρας, έχουμε μίλησει πολύ και με έχει γοητεύσει και ο χαρακτήρας του.. είναι μια υπέροχη ευκαιρία που μου ήρθε πραγματικα δεν ξέρω από που και μου άλλαξε όλη την διάθεση, με έκανε να νιώθω πάλι ποθητή, μου ανέβασε την αυτοπεποίθηση και με έκανε να ονειρευτώ!!
    μακαρι να πανε ολα καλα . ομως επειδη ολα αλλαζουν κρατα μια πισινη . μπορει να ειστε τελεια για 5 μηνες και μετα να εξαφανιστει . μπορει να βγειτε και να μην ταιριαζετε σεξουαλικα . μην πεφτεις τοσο πολυ με τα μουτρα .. συνεχισε κανονικα την καθημερινοτητα σου και οταν ειστε στην ιδια πολη βγαινετε . δηλαδη διαβασα οτι εμεινες αυπνη νυστικη και οτι δεν εχεις κανει καμια απο τις δουλειες σου και λεω ''ε οχι για καποιον που μιλα μονο απο μηνυματα !!'' .

  13. #13
    ναι μωρέ έχω πολύ ανάγκη την επικοινωνία με ανέβασε παρά πολύ αυτό..γι αυτό έπεσα με τα μούτρα..δεν φαντάζεσαι ποσό πολύ κρατιέμαι να μην του στείλω μήνυμα..έχω φτάσει στο σημείο να ανυπομονώ πολύ να βρεθούμε..εύχομαι να το κάνει γιατί αυτή η ελπίδα με κρατάει λίγο..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by katia12 View Post
    Σκέψου ρε συ ότι δεν έχετε βρεθεί από κοντά, δεν έχετε κάνει σεξ να δείτε αν ταιριάζετε όντως .
    ELEOS βρε κοριτσια!!
    κουνελια ειναι για να δουν αν θα ταιριαξουν κανοντας σεξ;

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    121
    Νομιζω πως εχει δικιο το παλικαρι. Δεν γινεται να τα νιωθεις ολα αυτα για καποιον που δεν ξερεις. Απλα σε αυτη την φαση της ζωης σου ισως ενιωθες μοναξια και πιαστηκες απο κατι που δεν υπηρχε ουσιαστικα.
    Συγνωμη αλλα και εγω στη θέση του θα φρίκαρα και θα το τελείωνα πριν καν ξεκινήσει γιατί θα σκεφτόμουν πως αν είναι τόσο πιεστικός τώρα, αν κάνουμε σχέση τι θα γίνει?

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Σχεση 2 ετων και παραλληλη σχεση 6 μηνων
    By vicky.a in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 132
    Last Post: 14-10-2017, 21:28
  2. gay σχέση ενώ είσαι σε straight σχέση
    By in_flames in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 23-12-2011, 23:23
  3. Replies: 10
    Last Post: 30-08-2011, 20:34
  4. Πρόβλημα σε σχέση ή προβληματική σχέση;;;
    By gay_m_boy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 12-06-2011, 20:49
  5. Replies: 92
    Last Post: 26-10-2008, 18:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •