Απιστία - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 56 of 56

Thread: Απιστία

  1. #46
    Quote Originally Posted by ElVa View Post
    Τι εννοεις;; Εχει ηδη γυναικα! Απλα ενα παιχνιδακι του εισαι για να περναει καλα. Ολες αυτες οι περιπτωσεις ειναι ετσι. Εισαι το ευχαριστο διάλειμμα από την καθημερινότητα του και τιποτα παραπανω. Μην αφηνεις να σε εκμεταλευονται
    ΦΥΣΙΚΑ και ειναι απιστια

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Irini23 View Post
    Έχετε δίκιο. Έχω καταλάβει ότι αυτός άρχισε να με βαριέται και να θέλει να μιλάει με άλλες. Δεν μου το είπε βέβαια αλλά το κατάλαβα από μόνη μου. Του αξίζει η πλήρης αδιαφορία. Αλλά άνθρωπο σαν εμένα δύσκολα θα βρει.
    τι εννοεις με αυτο; νοιωθεις οτι εισασταν "μαζι"; εχασε κατι και λες οτι δεν θα το ξαναβρει;
    απο μονος του στο ειπε οτι μιλαει με πολλες σε αυτο το "στυλ".
    σας εκμεταλλευεται ολες για να αυνανιζεται κοπελα μου. δεν ειναι "σχεσεις" αυτες οι επικοινωνιες..

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Irini23 View Post
    Έχετε δίκιο. Έχω καταλάβει ότι αυτός άρχισε να με βαριέται και να θέλει να μιλάει με άλλες. Δεν μου το είπε βέβαια αλλά το κατάλαβα από μόνη μου. Του αξίζει η πλήρης αδιαφορία. Αλλά άνθρωπο σαν εμένα δύσκολα θα βρει.
    Ειρηνακι θα βρει ,δεν ειναι αυτο το θεμα σου ..
    Τετοιοι ανθρωποι που θελουν απλα μεσα απο ενα υπολογιστη να αυτοικανοποιουνται παρα πολλοι και δυστηχως και πολλες ευκαιρες να το κανουν ,γι αυτο και συνεχιζουν και συμπεριφερονται με αυτο τον τροπο .
    Να ξερεις αυτος θα συνεχισει το θεμα ειναι εσυ τι θες να εισαι στο ξαναειπα ..

    Το γεγονος οτι κοβεις απο ολο αυτο μονο εσενα ωφελει ,αυτοι οι τυποι παντα κατι βρισκουν και μαλιστα καμαρωνουν κιολας ..Αυτη την αρρωστια αστην να την επωμιστούν αλλοι και οχι εσυ ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    341
    Ειλικρινά μένω άναυδη! Τι πάει να πει "δεν θα βρει κάποια σαν εμένα"; Μας τρολάρεις;; Έχει ήδη γυναίκα, η οποία δυστυχώς είναι ένα θύμα αυτού του ανθρώπου, και αυτό και μόνο θα έπρεπε να σε είχε σταματήσει από το να του μιλάς. Δεν με αφορά προσωπικά αν έχεις ή δεν έχεις περιττά κιλά & αν επιζητάς την επιβεβαίωση, that's your own business. Αλλά η τελευταία σου φράση με θύμωσε γιατί προφανώς είχες βλέψεις με αυτόν τον άνθρωπο και αν σου έλεγε να βρεθείτε στολίζοντάς σε με ψεύτικα κοπλιμέντα, πιστεύω θα τον έβλεπες από κοντά, χωρίς να υπολογίζεις την ανυποψίαστη σύζυγό του.
    Θα πρότεινα να σοβαρευτείς και να μην πλέκεις με τη φαντασία σου ιστορίες γιατί δεν ειχατε τίποτα, απλά μιλούσες με έναν άξεστο άνθρωπο που μιλάει με πολλές και την παίζει. Αυτό είναι εμετικό και θα έπρεπε να τον είχες μπλοκάρει από καιρό.

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    218
    Με παρεξηγήσατε. Όταν λέω δε θα ξαναβρεί δεν εννοώ ότι είχαμε κάτι. Εννοώ να βρει να μιλάει με άτομο που είναι ευγενικό και καλοσυνάτο που να έχει κάποιο επίπεδο τελοσπάντων. Πολλές θα βρει να μιλήσει αλλά σπάνια να βρει κάποια που αξίζει.

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    341
    Quote Originally Posted by Irini23 View Post
    Με παρεξηγήσατε. Όταν λέω δε θα ξαναβρεί δεν εννοώ ότι είχαμε κάτι. Εννοώ να βρει να μιλάει με άτομο που είναι ευγενικό και καλοσυνάτο που να έχει κάποιο επίπεδο τελοσπάντων. Πολλές θα βρει να μιλήσει αλλά σπάνια να βρει κάποια που αξίζει.
    Και γιατί να ασχολείσαι με ένα τέτοιο άνθρωπο και τι σημασία έχει ρε παιδί μου το επίπεδο των γυναικών με τις οποίες μιλάει πίσω απο την πλάτη της συζύγου του; Αντιλαμβάνεσαι το point?Εσύ δηλαδή ως καλοσυνάτη και ευγενική τι ακριβώς πρόσφερες;Έβαζες και εσύ το λιθαράκι σου σε όλο αυτό το παιχνίδι που κάνει ο τύπος. Αν υποθέσουμε οτι μιλούσε αποκλειστικά μόνο μαζί σου, θα συνέχιζες τις συνομιλίες σας;Αυτό σε χάλασε δηλαδή; Οτι βρήκες άλλες και αδιαφόρησε για εσένα.

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Irini23 View Post
    Με παρεξηγήσατε. Όταν λέω δε θα ξαναβρεί δεν εννοώ ότι είχαμε κάτι. Εννοώ να βρει να μιλάει με άτομο που είναι ευγενικό και καλοσυνάτο που να έχει κάποιο επίπεδο τελοσπάντων. Πολλές θα βρει να μιλήσει αλλά σπάνια να βρει κάποια που αξίζει.
    Ποια νομιζεις οτι του αξιζει βρε Ειρηνη σε εναν τετοιον ανθρωπο ?
    Μηπως τον εχεις υπερ εκτιμησει ?
    Ενα ανθρωπος που απαταει την γυναικα του ειναι και εκμεταλευται καταστασεις για να περναει ο ιδιος καλα ...μην τρελλαθουμε κιολας που καθεστε και δινεται αξια σε τετοιυς αντρες και μετα βρισκουν το εδαφος και λενε ή κανουν ολες αυτες τις ανηθικοτητες ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Αναγνωρίζεις την δικιά σου αξία, αλλά δεν καταλαβαίνεις πόσο χαμηλά είναι ο τύπος, πέφτουλας, που κοροϊδεύει την γυναίκα του και θέλει να κα***ντίζει με όλο τον κόσμο.

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    121
    Quote Originally Posted by Renia View Post
    Ειλικρινά μένω άναυδη! Τι πάει να πει "δεν θα βρει κάποια σαν εμένα"; Μας τρολάρεις;; Έχει ήδη γυναίκα, η οποία δυστυχώς είναι ένα θύμα αυτού του ανθρώπου, και αυτό και μόνο θα έπρεπε να σε είχε σταματήσει από το να του μιλάς. Δεν με αφορά προσωπικά αν έχεις ή δεν έχεις περιττά κιλά & αν επιζητάς την επιβεβαίωση, that's your own business. Αλλά η τελευταία σου φράση με θύμωσε γιατί προφανώς είχες βλέψεις με αυτόν τον άνθρωπο και αν σου έλεγε να βρεθείτε στολίζοντάς σε με ψεύτικα κοπλιμέντα, πιστεύω θα τον έβλεπες από κοντά, χωρίς να υπολογίζεις την ανυποψίαστη σύζυγό του.
    Θα πρότεινα να σοβαρευτείς και να μην πλέκεις με τη φαντασία σου ιστορίες γιατί δεν ειχατε τίποτα, απλά μιλούσες με έναν άξεστο άνθρωπο που μιλάει με πολλές και την παίζει. Αυτό είναι εμετικό και θα έπρεπε να τον είχες μπλοκάρει από καιρό.

    Ασχετο αλλα θα μπορουσαμε να ειμαστε κολλητες εμεις οι δυο αχαχα
    Συμφωνω παντα απολυτα σε οτι γραφεις

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    341
    Quote Originally Posted by ElVa View Post
    Ασχετο αλλα θα μπορουσαμε να ειμαστε κολλητες εμεις οι δυο αχαχα
    Συμφωνω παντα απολυτα σε οτι γραφεις
    Hello κολλητή!!:D

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Αναγνωριζεισ τη δικια σου αξια αλλα εκεινοσ δεν εχει αξια αφου εχει γυναικα κι ολεσ ειστε ιδιεσ γτ να αλλαξει

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Απιστία
    By Miliva21 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 16
    Last Post: 13-03-2019, 09:39
  2. Απιστία
    By Diana82 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 66
    Last Post: 28-11-2018, 11:55
  3. ΑΓΑΠΗ, ΓΑΜΟΣ, ΑΠΙΣΤΙΑ, ΠΑΘΟΣ, ΑΠΙΣΤΙΑ
    By dnikola in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 11-09-2013, 15:13
  4. Απιστία?!
    By Bella swn in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 11-07-2012, 15:12
  5. απιστία...
    By triantafoulitsa in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 50
    Last Post: 02-04-2012, 17:31

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •