κανενας ομοιοπαθης?εσωτερικο τρεμουλο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    323

    κανενας ομοιοπαθης?εσωτερικο τρεμουλο

    Καλησπερα και μπαινω κατευθειαν στο ψητο .
    Πριν δυομιση μηνες μετα απο μια ζαλαδα μ επιασε πανικος χωρις λογο αφου ειχα εξαντληθει και πηρα σβαρνα τους γιατρους 4 παθολογους εξετασεις και 2 καρδιολογους.ολοι με βρηκανε τελειο και μου συνενεστησαν να ηρεμησω και οτι ειχα πανικο και θα περαει μονος του.περασα κρισεις ,αυπνιες,αισθημα παλμων ,ελαφριες ζαλαδες ,κομμενα γονατα, ανυσηχια, στεναχωρια , και ενω καταφερα και τα ξεπερασα ολα αφου καταλαβα οτι ειμαι καλα και κανω οτι μ αρεσει και γυμναζομαι αυτο που μ ανυσηχει ειναι οτι το πρωι κρυωνω και σκεπαζομαι και οταν ξυπναω εχω ενα εσωτερικο τρεμουλο σαν υπερενταση.....συνεχιζω τη ζωη μου κανονικοτατα αλλα αυτο με ενοχλει και με στεναχωρει....θα φυγει μονο του και αυτο σαν τα αλλα??ανυσηχω λιγο....εχει καποιος παρομοια εμπειρια??

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    esvteriko tremoylo apo ta 13 μου ....και ειμαι 26 απολυτη απογοητευση...δε μου παιρναει..οταν καθομαι ακινητη νομιζω οτι κουνιεμαι μεσα μου...αστα..και οταν ειμαι ορθια σε ουρες ιδιως νιωθω ασταθεια,απο αγχος μου ειπαν κι εμενα οι γιατροι αλλα ακομα συνεχιζει να με ταλαιπωρει σε καθημερινη βαση

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    athens
    Posts
    324
    Και εγω το ειχα παθει αυτο στις αρχες ιδιως....Αυτο το ξεπερασα...Μου εμειναν οι ζαλαδες και ο φοβος ακομα...Οποτε οπως βλεπεις ολα φευγουν σιγα σιγα...Μην ανησυχεις....Ενα ενα θα τελειωσουν....keep walking φιλε μου

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    139
    Γεια σας παιδια
    Μηπως νιωθει κανεις ενα εσωτερικο τρεμουλο στο προσωπο(καπου στα φρυδια)?Η κατι σαν μουδιασμα τραβηγμα στο προσωπο?Ολα τα αλλα συμπτωματα εχουν φυγει αλλα αυτο επανερχεται που και που και ανησυχω..

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •