Φοβάμαι μην γίνω γκει - Page 13
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 13 of 14 FirstFirst ... 311121314 LastLast
Results 181 to 195 of 207
  1. #181
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    μην ακους την υστερικη δε θα χαλασει ο οικογενειακος προυπολογισμος για 50ευρω να πας να βγαλεις τα ματια σου να δουμε επιτελους τι σου αρεσει
    Μήπως θες να συμμετάσχεις εσύ εθελοντικά να δείτε μαζί τι σας αρέσει, γιατί βλέπω πως σε καίει πολύ το θέμα! Όσο για το υστερική, μάζεψε λίγο τα λογια σου...δεν με ξέρεις κι απο χθες

  2. #182
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ασφαλως και σε θελουν οι ιεροδουλες! για τα λεφτα σου! αυτο δεν ειναι καθολου κακο. και εσυ τις θελεις για τον.. τα.... το.........
    αλλα και οι υπολοιπες σιγουρα για κατι σε θελουν.παντρεμενες και ανυπαντρες. πες σε μια οτι δεν εχεις λεφτα και εισαι ανεργος να δεις ποση σημασια θα σου δωσει. μην κερνας την αλλην να δεις ποσες φορες θα βγεις μαζι της.
    ριξε μια ματια εδω να δεις τι λεει ο ασκητης.

    https://www.askitis.gr/articles/view...4%CE%BF-%CF%89
    Χ όπως Χρήμα

    "Το χρήμα είναι το καλύτερο αφροδισιακό. Φυσικά και δεν είναι το απόλυτο μέγεθος και κριτήριο για μια σχέση, αλλά παίζει πολύ σημαντικό ρόλο. Δε σημαίνει ότι αν παρκάρει μια Πόρσε κάπου, όλες οι γυναίκες θα θέλουν να μπουν μέσα. Αναμφίβολα όμως, το χρήμα, το σπίτι, οι καλύτερες διακοπές ή η πιο άνετη ζωή μετράνε μεταξύ των γυναικών. Μεταξύ των αντρών, όχι και τόσο".
    συνεχιζω,,,,
    οι γυναικες εχουν να μεγαλωσουν παιδια. και μαλιστα σε ολη τους την ζωη θα κανουν 1-2 3- το πολυ 4 παιδια.ολη τους η σεξουαλικοτητα εχει παντα ως προτεραιοτητα αυτο ακριβως.
    τι θα μπορεσεις να παρασχεις στους απογονους τους. και με αυτα τα κριτιρια επιλεγουν.οταν μια γυναικα ψαχνει καποιον αντρα ο πρωτος σκοπος της ειναι παντα να ανεβει κοινωνικα - οικονομικα μεσω αυτου εστω και ενα σκαλοπατι.

    ΥΓ Οταν ο τραμπ νυμφευτει το ωραιο μοντελο ειναι πολυ σπουδαιος οταν μια πλουσια παντρευτει τον ανεργο ειναι απλα μια ηλιθια. ξερεις γιατι; γιατι οι αντρες απο τις γυναικες περιμενουν τα λιγοτερα μιας και που τα καταφερνουν παντου μονοι μια χαρα ομως οι γυναικες απο τους αντρες θελουν τα παντα
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑ άλλος ένας μαλακας...σαν πολλοί μαζεύτηκαν εδώ μέσα...εγώ λεω να πάρεις μαζί και τον fuego και τον θεματοθέτη μας, να πάτε να κάνετε κανα stand up comedy σε φεμινιστικές εκδηλώσεις...έχει να πέσει πολύ γέλιο! Γιατί σαφώς αυτά που λετε δεν μπορεί να τα πάρει νοήμων άνθρωπος στα σοβαρά! Οι γυναίκες ξαναλέω δεν είναι ούτε μηχανή του σεξ ούτε βιτρίνα, ούτε κρέμονται από τον κώλο του άνδρα! Οπότε κράτα εσύ το κομπλεξ σου για τον εαυτό σου! Εντωμεταξύ, ειδικά η ατάκα με την σεξουαλικότητα των γυναικών που έχει ως προτεραιότητα την γονιμοποίηση έδωσε ρεσιτάλ...ηλιθιότητας...έγιν ες και σεξολόγος τώρα;; Ή γυναίκα;;; Νομίζεις πως όλες οι γυναίκες ονειρεύονται το πότε θα κάνουν παιδιά; Νομίζεις πως η σεξουαλικότητα των γυναικών περιλαμβάνει μόνο αυτό το κομμάτι; ΑΝ απάντησες ναι στις παραπάνω ερωτήσεις, τότε συγχαρητήρια είσαι και επίσημα μαλάκας, μισογύνης και βαθιά νυχτωμένος. Εεε ρε καληνυχτάκιδεςςς

  3. #183
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    ε καλα δεν το λες και προσβολη αυτο για τα ατομα που μπαινουν στο φορουμ
    Το λες προσβολή! Γιατί είναι τρολ και τρολαρει με θέματα ψυχικής υγείας. Γνωρίζεις πως άτομα που έχουν παρόμοιες ιδεοληψίες ταλαιπωρούνται από αυτό και αυτός κάθεται εδώ και σπάει πλάκα λέγοντας μπούρδες;;;...κι εσύ και άλλοι ηλίθιοι κάθεστε και του απαντάτε, για να συνεχίζει να πετάει μαλακίες! Αυτό το φόρουμ δημιουργήθηκε για κάποιον σκοπό και γι'αυτό θα πρέπει να αντιμετωπίζεται από όλους τους χρήστες με σοβαρότητα και υπευθυνότητα (εξου και οι κανονισμοί που το διέπουν).
    Last edited by Insomnia96; 05-09-2021 at 12:14.

  4. #184
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by JimNirou View Post
    Σωστό και αυτό, απλά μου πέρασε η ιδέα ότι έχουμε να κάνουμε με το ίδιο πρόσωπο.

    Έχει κατι "γνώριμο" η ιστορία του.

    Μπορεί και να κάνω λάθος, απλά τις σκέψεις μου μοιράζομαι.
    Ναι, πολύ πιθανό! Εμένα κάτι δεν μου κάθεται καλά απ' την αρχή παντως...

  5. #185
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Τι να πω ρε συ jim εδώ μέσα όλα είναι πιθανά αλλά αν ήταν από κοινό λογαριασμό λογικά θα το έβλεπε η διαχείριση ..
    Οπότε ποτέ δεν ξέρεις ,άλλωστε ούτε προσβάλει κανέναν ούτε τίποτα ..
    Εδώ έχουμε δει τρις χειρότερες απόψεις εδώ μέσα ...
    Φυσικά και προσβάλει όλους εμάς για τον λόγο που ανέφερα παραπάνω! Και επίσης και οι απόψεις που εκφέρονται από ορισμένους που απαντάνε είναι εξίσου προσβλητικες και εμετικές! Πάντως, μπορεί να έφτιαξε και άλλο λογαριασμό!

  6. #186
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    τι μερα με τη μερα;; τρεις μερες εισαι εδω!
    χαπι για την βλακεια, να δουμε ποτε θα βγει..
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα αμ αυτό δεν φροντίσανε να το βγάλουν που είναι και απαραίτητο για πολλούς....

  7. #187
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by Art_Phil View Post
    Αγαπητέ John,
    η αναζήτηση της σεξουαλικότητας είναι ένα ταξίδι. Μέσα από τον πειραματισμό και τις εμπειρίες ανακαλύπτεις σιγά σιγά τι σου αρέσει και τι όχι. Αυτό το ταξίδι δεν το ξεκινάς με γνωμονα του τι ΠΡΕΠΕΙ να σου αρέσει και τι όχι. Ξεκινάς αυτό το ταξίδι προσπαθώντας να ανακαλύψεις τι σου αρέσει και τι όχι.
    Οι παλιότερες γενιές είχαν συνδέσει την ομουλοφιλία με την ατυχία και τη δυστυχία. Ένας γκει άντρας είτε ήταν καταδικασμένος να προσποιείται είτε όχι και θα ερχόταν αντιμέτωπος με τον ρατσιμό και την κατακραυγή του χωριού.
    Πλέον στη σημερινή εποχή, ευτυχώς, το να είσαι γκέι δεν σημαίνει και δεν πρέπει να σημαίνει τίποτα απόλα αυτά. Δεν είναι ντροπή να είσαι γκέι, ντροπή είναι αυτός που θα σε κρίνει για αυτό.
    Η σεξουαλικότητα μας είναι το φυσικό μας ένστικτο. Επιλογή έχουμε μόνο στο αν θα το δείξουμε ή όχι.
    Αν πχ είσαι πραγματικά θλιμμένος έχεις την επιλογή είτε να το δείξεις είτε να παριστάνεις τον χαρούμενο.
    Δεν έχεις όμως επιλογή στο αν θα σου αρέσουν οι άντρες ή οι γυναίκες ή και τα δύο.
    Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να το ανακαλύψεις μέσω του πειραματισμού και της εμπειρίας.
    Αν φοβάσαι ότι θα γίνεις γκέι, τό πρώτο πράγμα που πρέπει να δουλέψεις είναι γιατί είναι κάτι τόσο τρομερό το να είσαι γκει, που το φοβάσαι τόσο πολύ.
    Άρτια τοποθέτηση όντως, αλλά πολύ φοβάμαι πως χαραμίζεις τον χρόνο σου απαντώντας σοβαρά σε ένα τρολ

  8. #188
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by Johnx24 View Post
    Ο βασικός λόγος που δεν θέλω να γίνω γκει είναι επειδή θέλω να γίνω πατέρας και αυτό γιατί οι γκέι δεν μπορούν να κάνουν παιδιά αφού δεν τους σηκώνεται με γυναίκα δηλαδή νοιώθουν αυτή την αηδία που νοιώθω εγώ για τους άντρες πέρα από αυτό ο χριστιανισμός θεωρεί την ομοφυλοφιλία ένα πάθος μια αμαρτία είχα πριν λίγο καιρό έναν κολλητό που μου έλεγε με παραδείγματα ότι κανείς δεν γεννήθηκε γκει και ότι όλοι γίνονται στην πορεία της ζωής τους από παρέες φασωματα ,η ομοφυλοφιλία μεταδίδεται πολύ απλά ένας γκέι κάθεται μαζί με έναν στρέιτ φίλο του και ξάφνικα ο γκέι αρπάζει τον στρέιτ και τον φιλάει με το ζόρι και από την αηδία που νοιώθει ο στρέιτ το συνηθίζει και με την δεύτερη και τρίτη φορά γίνεται γκέι αυτά μου τα είπε ο κολλητός μου με παραδείγματα
    Ναι παιδιά προσέχετε μην κολλήσετε τίποτα και γίνετε γκευ και λεσβίες, γιατί η ομοφυλοφιλία μεταδίδεται πολύ εύκολα. Έχω εναν γνωστό γκευ που νοσηλεύεται σε κρίσιμη κατάσταση από τοτε που πέρασε από διαδήλωση pride...Αυτή και ο κόβιντ...οι δυο υπουλοι ιοι .....εεε ρεε τι αλλο θα ακουσουμεε

  9. #189
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by ladybird12 View Post
    Πέρα από τις ανοησίες που ακούς από τον φίλο σου και περνάνε στο μυαλό σου αφιλτράριστα, γενικά διάβασε και τίποτα.... Και ενημερώσου... για τό πώς "γίνεσαι"... γκέι.
    Ας γίνει πρωτα ανθρωπος και μετά να επιλέξει τι άλλο θέλει να γίνει...

  10. #190
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Και αφού μας ζαλισε τον έρωτα τώρα αποφάσισε να κλεισει το θέμα....

  11. #191
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,639
    Quote Originally Posted by Johnx24 View Post
    Εγώ δεν θέλω να γίνω γκει κυρίως επειδή θέλω να γίνω πατέρας
    μην ανησυχεις καθολου, τοτε. ΧΙΛΙΑΔΕΣ γκει ανδρες εχουν γινει πατερες. η ομοφυλοφιλια, δεν προκαλει στειρωση...

  12. #192
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,409
    Quote Originally Posted by Johnx24 View Post
    Γιατί όταν ξεκοψαμε από παρέα κατάλαβα ότι αυτά που μου λέει είναι βλακείες και ότι οι γκέι γεννιούνται μόνο . Αφέθηκα ελεύθερος σεξουαλικα και έκανα ότι μου αρέσει αλλά είδα ότι γίνομαι όλο και περισσότερο γκέι και άρχισα να σκέφτομαι μήπως κάποια από αυτά που μου είπε είναι αλήθεια
    Κάνε μια δοκιμή δεν έχεις να χάσεις κάτι ..
    Αν δεν είσαι ούτε καν θα προχωρήσεις και θα βγάλεις άσχημα συναισθήματα στην διάρκεια αυτού ..
    Το πολύ πολύ να σε κάνει όλη αυτή η εμπειρία να μην θες ούτε σαν σκέψη να σου περναει να γίνεις γκέι .

    Αν ήταν τόσο εύκολα τα πράγματα σε αυτό το κομμάτι ξέρεις πόσες ψυχουλες δεν θα βασανίζονταν ?...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  13. #193
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,639
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ασφαλως και σε θελουν οι ιεροδουλες! για τα λεφτα σου! αυτο δεν ειναι καθολου κακο. και εσυ τις θελεις για τον.. τα.... το.........
    αλλα και οι υπολοιπες σιγουρα για κατι σε θελουν.παντρεμενες και ανυπαντρες. πες σε μια οτι δεν εχεις λεφτα και εισαι ανεργος να δεις ποση σημασια θα σου δωσει. μην κερνας την αλλην να δεις ποσες φορες θα βγεις μαζι της.

    ...
    εσενα τοτε, γιατι δεν σε θελει καμια;
    α, ναι. μολις σκεφτηκα 3 λογους...

  14. #194
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μην ανησυχεις καθολου, τοτε. ΧΙΛΙΑΔΕΣ γκει ανδρες εχουν γινει πατερες. η ομοφυλοφιλια, δεν προκαλει στειρωση...
    Μα άμα κάποιος είναι γκέι πως του σηκώνεται με γυναίκα;

  15. #195
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Μου αρέσει που ακόμη μερικοί νομίζετε ότι δεν είναι Τρολ!

Page 13 of 14 FirstFirst ... 311121314 LastLast

Similar Threads

  1. Γκέι ή στρειτ
    By Twosex in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 31-12-2020, 13:55
  2. Ειμαι γκει??
    By Kostas18 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 13-04-2018, 18:28
  3. Γκέι χωρισμός
    By kariola_zoi in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 3
    Last Post: 24-01-2017, 16:23
  4. Είμαι γκέι???
    By DrunkOnTheMoon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 43
    Last Post: 09-05-2013, 00:53
  5. Φοβάμαι να γίνω πατέρας
    By gus1973 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 23-05-2007, 14:02

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •