Σχέσεις και εμετικός φεμινισμός (βρήκα βίντεο με υπότιτλους) - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 64 of 64
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    Συγκρίσεις πάντα κάνω. Έχω τετράγωνη λογική και τα βάζω όλα σε κουτάκια.
    Θεωρώ ότι κάθε σχέση έχει μεγάλες διαφορές από μια άλλη. Στους γκει ψιλοκανόνας είναι το κέρατο (σπίτι δίχως κέρατο, δάσος δίχως έλατο). Απλά στους γκει επειδή δεν υπάρχουν παιδιά και σπάνια κάποιος θα είναι οικονομικά εξαρτημένος, η σχέση είναι πιο δύσκολο να μείνει (όχι ότι το να μένεις για τα παιδιά είναι καλό). Έχω κάνει σεξ με κάποιον και κατέληα τηνν ίδια βραδιά να δίνω συμβουλές για τον πρώην του πως θα τον "κερδίσει" πίσω

    Παιδιά εκτός και αν ανεβάσω ολόκληρη παράσταση και παντρευτώ γυναίκα δεν ξέρω πως θα μπορούσα. Υιοθεσίες σε γκει δεν παίζουν. Αντε να βρω καμία παρένθετη να εχουμε μαζί το παιδί και στο τέλος και θα πληρώνω και θα το κρατήσει μόνη της :P

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Συγκρίσεις πάντα κάνω. Έχω τετράγωνη λογική και τα βάζω όλα σε κουτάκια.
    Θεωρώ ότι κάθε σχέση έχει μεγάλες διαφορές από μια άλλη. Στους γκει ψιλοκανόνας είναι το κέρατο (σπίτι δίχως κέρατο, δάσος δίχως έλατο). Απλά στους γκει επειδή δεν υπάρχουν παιδιά και σπάνια κάποιος θα είναι οικονομικά εξαρτημένος, η σχέση είναι πιο δύσκολο να μείνει (όχι ότι το να μένεις για τα παιδιά είναι καλό). Έχω κάνει σεξ με κάποιον και κατέληα τηνν ίδια βραδιά να δίνω συμβουλές για τον πρώην του πως θα τον "κερδίσει" πίσω

    Παιδιά εκτός και αν ανεβάσω ολόκληρη παράσταση και παντρευτώ γυναίκα δεν ξέρω πως θα μπορούσα. Υιοθεσίες σε γκει δεν παίζουν. Αντε να βρω καμία παρένθετη να εχουμε μαζί το παιδί και στο τέλος και θα πληρώνω και θα το κρατήσει μόνη της :P
    αυτοί που σου ειπα ηταν μαζί πανω απο 15 χρόνια. οικονομικά εξαρτημένοι ο ένας απτον αλλον δεν ηταν γιατι έχουν κ οι δυο λεφτα, αλλα ειχαν φτιαξει μαζι μια κοινη ζωη καπως, ειχαν αγορασει απο κοινου σπιτι πχ. Και πάλι μένανε μαζί από συνήθεια, όπως θα μενε κι ένα ζευγάρι στρειτ που ήταν πολλά χρόνια μαζί και φοβούνται να κάνουν μια νέα αρχή ή να μείνουν μόνοι.

    Δεν εννοούσα να εξαπατήσεις μια γυναίκα για να παντρευτείς!!!!

    Οι παρενθετες απ οσο ξερω, δεν εχουν δικαιωματα στο παιδι πως θα στο παρει; απλα θα το κυοφορήσει. Πολλοί γκει το επιλέγουν ως λύση μιας κ η πολιτεία δεν δίνει ακόμα το δικαίωμα για υιοθεσία.

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    366
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Δεν με έχουν ξαναπει καραωραιο ατομο οπότε σε ευχαριστώ διπλα :)

    Βλέπω είσαι παλιο μέλος Merlot αλλά δεν σε θυμάμαι από παλιά που μπαινα κ εγω περισσοτερο.
    Διαβάζω χρόνια αλλά δεν έγραφα, δεν έχω πάντα τη διάθεση ή την ανάγκη. Αυτή την εποχή περνάω κάτι δύσκολο με δικό μου άνθρωπο που είναι βαριά άρρωστος με καρκίνο, στάδιο IV και ξαναμπήκα.
    #UnVioladorEnTuCamino

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Merlot View Post
    Διαβάζω χρόνια αλλά δεν έγραφα, δεν έχω πάντα τη διάθεση ή την ανάγκη. Αυτή την εποχή περνάω κάτι δύσκολο με δικό μου άνθρωπο που είναι βαριά άρρωστος με καρκίνο, στάδιο IV και ξαναμπήκα.
    Λυπαμαι
    το χω περασει με τον πατερα μου και ξερω πως ειναι αυτος ο δρομος. Ευχομαι να χεις κουραγιο κ να μην χανεις την δυναμη σου. Ο,τι χρειαστείς γραψε μου

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. Πως να Έχεις Καλύτερες και Ποιοτικότερες Σχέσεις με 5 απλά Βήματα (ΒΙΝΤΕΟ)
    By Terry in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 2
    Last Post: 16-09-2016, 19:03
  2. Συγκλονιστικά βίντεο!
    By Kleanthis_ed in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 16
    Last Post: 04-05-2010, 21:31
  3. σατιρικα βιντεο
    By sunset in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 8
    Last Post: 07-09-2009, 03:37
  4. ʼψογο βίντεο
    By smoke08 in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 14
    Last Post: 17-07-2009, 22:19
  5. Replies: 92
    Last Post: 26-10-2008, 18:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •