Ερωτευμένη με γκέι άντρα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 44
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    [QUOTE=Marilou;1173462] Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    προσβαλλεις τους ομοφυλοφυλους με τετοια λογια αν και το θεμα μας ειναι οι μπαι.
    τελος παντων με εναν κωλομπαρα θα βολευοσασταν;
    ετσι για να κατεβασουμε το επιπεδο της κουβεντας αφου το θες

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Δυο ρατσιστες τσακωνονται σε ξενο αχυρωνα η κατασταση...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    121
    Quote Originally Posted by Noctis View Post
    Για τις γυναίκες του φορουμ,
    αν ξερατε οτι ο αλλος ειναι γκει (εστω μπαι) αλλα εμφανισιακα σας αρεσε και ανταποκρινοταν θα δοκιμαζατε να κανετε σεξ η και κατι πραπανω;
    Θεωρώ οτι οι γυναικες δεν θα μπορουσαν καθολου ευκολα να ειναι με μπαι αντρα. Αρχικά θεωρείται κάπως.. δεν ξερω πως, το να ακουστει εστω οτι ο αντρας σου ειναι γκει και δευτερον θα φοβοντουσαν οτι θα τρωνε κερατο. Και οχι αδικος. Ο στρ8 εχει απο ολες τις γυναικες μια, ο μπαι δεν εχει αντρα οταν ειναι με γυναικα.
    Εγώ δυστυχώς όχι δεν θα έκανα κάτι, θα ανησυχούσα συνέχεια οτι κάτι του λείπει και κάποια στιγμή θα ψάξει να το βρει
    Προφανως δεν ειναι θέμα ρατσισμού, αλλά ερωτικών προτιμήσεων, έχουμε μπερδέψει τις έννοιες

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by ElVa View Post
    Εγώ δυστυχώς όχι δεν θα έκανα κάτι, θα ανησυχούσα συνέχεια οτι κάτι του λείπει και κάποια στιγμή θα ψάξει να το βρει
    Προφανως δεν ειναι θέμα ρατσισμού, αλλά ερωτικών προτιμήσεων, έχουμε μπερδέψει τις έννοιες
    Εδω γενικως απ οτι φαινεται με τις εννοιες δεν τα παμε καλα
    ο ενας λεει ρατσισμο τις σεξουαλικες προτιμησεις κ τα γουστα του καθενος, η αλλη λεει για πισωγλεντηδες εν ετη 2021 κ για πραγματικους αντρες.....γενικα οτι του φανει του λολοστεφανη !

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Δυο ρατσιστες τσακωνονται σε ξενο αχυρωνα η κατασταση...
    χα χα!!!!!!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    προσβαλλεις τους ομοφυλοφυλους με τετοια λογια αν και το θεμα μας ειναι οι μπαι.
    τελος παντων με εναν κωλομπαρα θα βολευοσασταν;
    ετσι για να κατεβασουμε το επιπεδο της κουβεντας αφου το θες
    Κανέναν δεν προσβάλλει αυτή η λέξη από την στιγμή που την χρησημοποιουν και οι ίδιοι στις παρέες που κάνουν και το βλέπουν πολύ χιουμοριστικά όλο αυτό ,άλλωστε λένε και άλλα πιο σοκαριστικά πράγματα ...
    Δοκίμασε να κάνεις παρέα και έλα να μου πεις αν δεν είναι άνθρωποι που χαίρεσαι την παρέα τους !

    Αυτά όμως γίνονται σε ανθρώπους που είναι πλήρως συνειδητοποιημένοι τι είναι οι ίδιοι ,που αυτοσαρκαζινται και δεν φοβούνται να πούνε τι τους κάνει ευτυχισμένους ..

    Άλλωστε πρώτη φορά το ακούτε αυτό και ξαφνιάζεσται?
    Κάντε λίγο παρεούλα με αυτά τα υπέροχα για εμένα πλάσματα και θα δείτε τι χιούμορ και ακομπλεξαριστα είναι μερικουε από αυτους και ελάτε να μιλήσουμε ..

    Τώρα Νικολακι για το επίπεδο της κουβέντας εσύ δεν είσαι σε θέση να μιλάς και μάλιστα το τι αρέσει σε εμάς δεν έχει καμία σχέση με εσένα .
    Άλλωστε αυτό που γουστάρουμε το έχουμε δίπλα μας εδώ και πολλά χρόνια και μας γουστάρει και εκείνος .

    Όταν καταλάβεις την φιλοσοφία όλου αυτού και αλλάξεις σκεπτικό γιατί δεν σου κάθεται καμία γυναίκα τότε έλα να συζητήσουμε !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by ElVa View Post
    Εγώ δυστυχώς όχι δεν θα έκανα κάτι, θα ανησυχούσα συνέχεια οτι κάτι του λείπει και κάποια στιγμή θα ψάξει να το βρει
    Προφανως δεν ειναι θέμα ρατσισμού, αλλά ερωτικών προτιμήσεων, έχουμε μπερδέψει τις έννοιες
    Μπορείς να το θέσεις και έτσι !

    Άλλωστε δεν είναι λίγα τα "ψεύτικα " ζευγάρια που έχουν δημιουργηθεί κρύβοντας συνήθως τέτοιες διαφορετικές σεξουαλικές προτιμήσεις ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Εδω γενικως απ οτι φαινεται με τις εννοιες δεν τα παμε καλα
    ο ενας λεει ρατσισμο τις σεξουαλικες προτιμησεις κ τα γουστα του καθενος, !
    δηλαδη εαν καποιος η καποια πει.
    εγω δεν θα κανω ποτε σεξ με εναν μαυρο γιατι δεν μου αρεσουν οι μαυροι ανθρωποι ως συντροφοι και σεξουαλικοι παρτενερ πρεπει εμεις να πιστεψουμε οτι δεν εχει ι ουτε κατα διανοια αποχρωση ρατσισμου αυτο ε;
    ενω εαν πει οι μαυροι και οι μαυρες δεν θελω να ειναι υπαληλοι μου τοτε σιγουρα αυτα τα λογια ειναι ρατσιστικα.

    το συμπερασμα ειναι οτι λεξουλες οπως ρατσισμος φασιμος κτλ κτλ χρημοποιουνται κατα το δικουν.
    για εσενα τα γραφω που τις εχεις κανει ψωμοτυρι. ενα πραμα οπως τα κουμμουναρια δηλαδη που οποιον δεν γουσταρουν του πετανε μια ταμπελα του φασιστα ποια; αυτα που σφαξαν περισσοτερους και απο τον χιτλερ

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    @Marilou

    πολύ ενδιαφέρουσες οι απόψεις σου ότι οι γκει δεν είμαστε άντρες και πισωλγέντηδες. Γίνονται ακόμα πιο ενδιαφέρουσες όταν σε προηγούμενο θεμα (Κρατώντας έναν χαμένο φίλο μου) έχεις πει

    1. Βγες εκει εξω μαζι με ολους αυτους που κανουν παρελασεις για τα δικαιωματα τους και εγω μαζι σου και οχι μονο εγω και πολλοι αλλοι γιατι πανω απο ολα σεβομαι την σεξουαλικη σου επιθυμια πραγμα που εσυ δεν κανεις και δεν με σεβεσαι σε ενα αλλο ακομα ...

    2. Για ποια δικαιωματα παλι μ ιλας δεν καταλαβα ..Αυτα που απαρνεισαι εσυ ?
    Την ελευθερια σου ?
    Μηπως η δικη σου ομοφοβια αντικατροπτιζεται στους παντες και τα παντα ?

    3. Όχι Ελισάβετ σου εξήγησα τι σημαίνει ουδετερότητα και ότι αυτό εννοώ .
    Αντικειμενική σκέψη ναι πρέπει να έχεις αλλά εγώ δεν μπαίνω ποτέ σε μια διαμάχη άμεσα σε ένα άθεο και ένα που θέλει να σέβεται τον Θεό του όπως τον ονομάζει αυτόν .
    Είμαι ουδέτερη ,για στάση μιλάμε και εκεί αυτή την λέξη χρησημοποιουμε ..

    Ειδικά για το 3, όχι δεν είσαι καθόλου μα καθόλου ουδέτερη, είσαι ισαποστασάκιας (δεν ξερω αν αυτη η λεξη μπορεί να γίνει στο θηλυκο είναι ήδη too much). Σου ξίνισε που έλεγα τις ακραίες απόψεις του κλήρου αλλά τελικά δεν ακούγονται τόσο εχθρικές στα αυτιά σου έτσι όπως διάβασα αυτά που έγραψες. Οπότε πριν κατηγορίσεις εμένα και ζητήσεις από εμένα να ξεκινήσω την αλλαγή θα έλεγα να ξεκινήσεις εσύ την αλλαγή και να μην θεωρείς τους γκει μη άντρες. Αλλιώς θα κρύβονται και όσοι είναι αρρενωπόι θα παντρεύονται τις κόρες και τις αδερφές σας και θα τις κερατώνουν με τους εν χριστώ αδερφούς σας.

    Πόσο υπέροχα νιώθουν αυτά τα πλάσματα όταν τους λες πισωλγέντηδες; Πως γίνεται όλοι εσείς που αναφέρεστε υποτιμητικά για τους γκει να έχετε τόσους φίλους; Είναι φάση σαδιστής και μαζοχιστής; Και δεν διέκρινα τίποτα χιουμοριστικό, ούτε καν κεκαλυμένες προσβολές.

    @ΕIVa συμφωνώ με αυτό που λες. Κάτι θα έλειπε στον άντρα σου αν ηταν μπαι. Έχω νιώσει έλξη για γυναίκα αλλά ούτε καν ασχολήθηκα.
    Ενδεχομένως κάποτε να ήθελα να "παίξω" ερωτικά με γυναίκα. Αλλά δενν νομίζω ποτέ να βρω μια που να μπορέσω να της πω ειμαι 30 χρονων εχω παει μονο με αντρες αλλα εχω περιεργεια να δω και μια γυναικα. Ένας γκει μπορει να ειναι ενας "ασφαλής" φίλος. Τις περισσότερες φορές θεωρώ, αν έπρεπε να γδυθεί γυναίκα μπροστά μου θα προσπαθούσα να μην βλέπω τίποτα :P

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    @elisabet νομίζω η βασική έννοια που πάσχει είναι η ουδετερότητα :P

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Κανέναν δεν προσβάλλει αυτή η λέξη από την στιγμή που την χρησημοποιουν και οι ίδιοι στις παρέες που κάνουν και το βλέπουν πολύ χιουμοριστικά όλο αυτό ,άλλωστε λένε και άλλα πιο σοκαριστικά πράγματα ...
    Δοκίμασε να κάνεις παρέα και έλα να μου πεις αν δεν είναι άνθρωποι που χαίρεσαι την παρέα τους !

    Αυτά όμως γίνονται σε ανθρώπους που είναι πλήρως συνειδητοποιημένοι τι είναι οι ίδιοι ,που αυτοσαρκαζινται και δεν φοβούνται να πούνε τι τους κάνει ευτυχισμένους ..

    Άλλωστε πρώτη φορά το ακούτε αυτό και ξαφνιάζεσται?
    Κάντε λίγο παρεούλα με αυτά τα υπέροχα για εμένα πλάσματα και θα δείτε τι χιούμορ και ακομπλεξαριστα είναι μερικουε από αυτους και ελάτε να μιλήσουμε ..

    Τώρα Νικολακι για το επίπεδο της κουβέντας εσύ δεν είσαι σε θέση να μιλάς και μάλιστα το τι αρέσει σε εμάς δεν έχει καμία σχέση με εσένα .
    Άλλωστε αυτό που γουστάρουμε το έχουμε δίπλα μας εδώ και πολλά χρόνια και μας γουστάρει και εκείνος .

    Όταν καταλάβεις την φιλοσοφία όλου αυτού και αλλάξεις σκεπτικό γιατί δεν σου κάθεται καμία γυναίκα τότε έλα να συζητήσουμε !
    Φυσικα και προσβαλλει οσο κι αν προσπαθεις να συναγωνιστεις την Κομανετσι τωρα σε κωλοτούμπες!!!
    Ειναι αισχρο και εμετικο να χρησιμοποιει καποιος την εκφραση "πισωγλεντηδες"για τους γκει ή να υποννοει οτι δεν ειναι αντρες λες κι αλλαξαν φυλο!
    Δεν καναμε ουτε χιουμορακι εδω ουτε μιλουσαν γκει μεταξυ τους για να χαρακτηρισει ο καθενας οπως θελει τον εαυτο του.
    Σε δημοσιο φορουμ βρισκεσαι!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Σε δημοσιο φορουμ βρισκεσαι!
    πες τα ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΗ!!!!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Νότη είναι γνωστή η εμπάθεια σου για όλους εμάς που δεν είμαστε ενάντια στον κλήρο και που κάλλιστα χωρίς καμία αφορμή άρχισες να ρίχνεις χαρακτηρισμούς !

    Δεν χρειάζεται καλό μου να ξαναγράψεις πράγματα τα οποία τα έχω πει και τα υποστηρίζω .
    Δεν κρύφτηκα από κανέναν .
    Και αν θες τα ξαναλέω ,εγώ δεν φοβάμαι ούτε λέξεις ούτε τις απόψεις μου !

    Όταν αποφασίσεις ότι οι λέξεις δεν έχουν καμία σημασία και πάψεις να φοβάσαι ακόμα και να τις προφέρεις ,όταν αποφασίσεις να ενταχθείς και εσύ με όλους αυτούς που είναι εκεί έξω κάνουν παρελάσεις ,διεκδικούν τα δικαιώματά τους φανερά και δεν κρύβονται και το κυριότερο δεν ασκούν κριτική σε άλλες κοινωνικές ομάδες για να καλύψουν τα δικά τους θεματακια ,έλα να συζητήσουμε και για ουδετερότητα ...

    Δεν είσαι σε θέση καλό μου να μιλάς εσύ για διαχωρισμό και ρατσιστικές απόψεις αφού σε ολόκληρο θέμα θηγεις ένα τόσο σοβαρό θέμα όσο είναι η παχυσαρκία και αναφέρεσαι σε αυτά τα άτομα τόσο απαξιωτικά .

    Οπότε μην αποπροσανατολίζει την κουβέντα πηγαίνοντας να καλύψεις τις άκρος ομοφοβικές σου τάσεις αλλά και την κριτική που κάνεις στα άτομα που παλεύουν με την παχυσαρκία με δήθεν δικά μου μηνύματα .

    Εγώ καλό μου παιδί δεν έχω θέμα ούτε με γκέι να κάτσω να πιω καφέ ,ούτε με κάποιο άτομο που έχει παραπάνω κιλά να πάω στην παραλία .
    Δεν φοβάμαι να εκφέρω τι είμαι και για το πώς αντιλαμβάνομαι τους γύρου μου γιατί δεν έχω καμία εμπάθεια σε όλους αυτούς ..
    Μου αρέσει να βλέπω και αυτούς που απολαμβάνουν το φαγητό τους αλλά και αυτούς που απολαμβάνουν διαφορετική ερωτική τους παρέα ..

    Κοινός περπατάω στο δρόμο και δεν είμαι με ένα λόγο για τους γύρω μου αλλά για εμένα κουβέντα ...
    Εσύ λοιπόν που σε κάθε θέμα που ανοίγεις θηγεις και μια κοινωνική ομάδα ασκωντας την σκληρή κριτική για την αισθητική τους και τις απόψεις τους άστο καλύτερα .

    Αν θες σου λέω και άλλες εκφράσεις που χρησημοποιειται εσείς μεταξύ σας και τώρα ξαφνικά κανείς ότι τις ακούς εσύ και πολλοί άλλοι εδώ μέσα .

    Αυτή την τακτική αλλού ,εδώ δεν πιάνει και όταν θέτεις δημόσια ερωτήματα να είσαι σε θέση να ακούς ΤΑ ΠΑΝΤΑ .
    Άνθρωπος που φοβάται ακόμα και λέξεις να ακούσει αλλά Παρ όλα αυτά ασκεί κριτική σε ευαίσθητα κοινωνικές ομάδες καλύτερα να μην πιάνεται από αβάσιμα πράγματα για να καλύψει τα δικά του θεματακια !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    728
    @Marilou εσύ λες τους γκει μη αντρες και γυναικωτούς εγώ έχω εμπάθεια; Δλδ οι υπόλοιποι που διαβάζουν εδώ καταλαβαίνουν ότι σέβεσαι τους γκει ή ότι μιλάς απαξιωτικά για αυτούς;

    Α οπότε επειδή εσύ με θεωρείς ρατσιστή, πρέπει και εσύ να είσαι ρατσίστρια;

    Υπάρχει κάποιος λόγος που με λές Νότη και καλό σου παιδί; Αν είναι βίτσιο το σέβομαι

    Δεν έχεις θέμα με γκει; Φαντασου να είχες δηλαδή.
    *Κοινώς. Επίσης άλλαξες θέμα.
    Εκφράσεις που χρησιμοποιούμε μεταξύ μας; Εμείς οι γκει θες να πεις; Εγώ ποτέ δεν έχω πει άλλον γκει πισωγλέντη, ούτε μιλάμε στο θηλυκό μεταξύ μας.
    Εγώ ακούω, εσύ έχεις ωτασπίδες για τα αυτία και παρωπίδες για την πλευρική όραση.
    Και γενικά δεν μου απάντησες σε τίποτα, απλα μου κανεις μια "επίθεση" επειδή δεν έχεις επιχειρήματα για αλλη μια φορά.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Έλα Νότη εσένα όλο επιθέσεις σου κάνουν καλό μου αγόρι .
    Μια ζωή θύμα θέλεις να το παίζεις αλλά δεν είσαι και από την στιγμή που ασκείς κριτική σε κοινωνικές ομάδες πρέπει να την δέχεσαι .
    Και μάλιστα στο ξαναλέω πολύ σκληρή ...

    Δεν σε πρόσβαλα σε αντίθεση με εσένα που μιλάς έτσι πως μιλάς .

    Δεν έχω κάτι άλλο να πω για να μην λες ότι σου επιτίθονται κιόλας από την στιγμή που διατύπωσα καθαρά την αποψη μου και δεν αλλάζει με τίποτα .

    Το ξαναλέω όσοι δεν αντέχετε απλές λέξεις ΚΑΙ ΟΧΙ τίποτε παραπάνω δεν έχω εγώ το πρόβλημα και μην πας να δημιουργήσεις θέματα γιατί δεν κάνω κάτι κακό.

    Αυτά ...στην ερώτηση σου απάντησα από εκεί και πέρα αν δεν σου αρέσει αγνοείς καλό μου αγοράκι και μην μου στεναχωριέσαι εγώ και έξω στο δρόμο να σε δω με τον σύντροφό σου δεν θα μου χαλάσεις την αισθητική όπως εσείς δεν θες να βλέπεις και θα πρέπει να ντρέπονται τα παχύσαρκα άτομα .

    Εκεί τότε σου έκανα επίθεση ,όχι εδώ ..
    Αλλά βλέπεις εκεί είδες ότι από όλους δέχτηκες και το γύρισες και είπες να το επαναφέρει τώρα σε τελείως άσχετη στιγμή και φυσικά να πιαστείς από μια λέξη που είπα σε άλλο μέλος που μιλάει με αυτό τον τρόπο .

    Μάθε εσύ και όλοι οι άλλο να ξεχωρίζεται ποιο μέλος μιλάει σε ποιον ..
    Θα μιλήσω εγώ στον Νίκο με το σεις και με το σας από την στιγμή που μας προσβάλει συνέχεια και θίγει κάθε γυναικεία υπόσταση .
    Μην εθελοτυφλειται και πάτε να βγάλετε δράκους από το πουθενά δεν είμαστε πεντάχρονα ,ειλικρινά υποτιμάται και άλλο τον ευατο σας με αυτές τις κινήσεις ..

    Μην φοβάσαι δεν σου κάνω επίθεση ,συνέχισε την κουβέντα σου !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Φοβάμαι μην γίνω γκει
    By Johnx24 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 206
    Last Post: 19-09-2021, 16:46
  2. Γκέι ή στρειτ
    By Twosex in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 31-12-2020, 14:55
  3. Ειμαι γκει??
    By Kostas18 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 13-04-2018, 19:28
  4. Γκέι χωρισμός
    By kariola_zoi in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 3
    Last Post: 24-01-2017, 17:23
  5. Είμαι γκέι???
    By DrunkOnTheMoon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 43
    Last Post: 09-05-2013, 01:53

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •